Doğum Haritası 2010 Yılı Yıllık Transit Yorumu O.S İçin Yıllık Horoskop Analizim

Doğum Haritası 2010 Yılı Yıllık Transit Yorumu Sn. O.S İçin Yıllık Horoskop Analizim

2010 yıllık doğum haritası horoskop analizimin ücreti 140 tl.sıdır. suveay@mevsimlergibi.com adresinden siparişlerinizi iletebilirsiniz.

2010 YILLIK GENEL (SOLAR RETURN HARİTASI ANALİZİ)

Bu yıl ev aile ve yakın çevre temaları ön planda olmakla birlikte yüksek öğrenim, eğitim sürecinin kurslarla desteklenmesi, yurt dışı yolculukları ve kariyer ile ilgili bazı gelişmeler söz konusu. Ailenize düşkünlüğünüzün artabileceği aynı zamanda kariyer konusunda hızlı ve başarılı girişimler yapabileceğiniz bu yıl içerisinde yurt dışına çıkma ve hatta uzun süreli yurt dışı bağlantıları kurma gibi bazı yenilikler yaşanabilir. İletişimsel anlamda oldukça başarılı olabilirsiniz, daha uyumlu ve daha politik davranmanız size büyük başarıların kapılarını ardına kadar açacaktır. Natal yani doğum anı haritanız gerçekten çok çok özel açı kalıplarıyla bezenmiş, çok az kişide görülen özel mistik açılarınız var. Ruhani liderlerde ve gönlü güzel insanlarda bulunan açılar bunlar. Bu açılar sizin çok başarılı ünlü-popüler biri olduğunuzu ya da olabileceğinizi gösteriyor. Sanat ve organizasyon alanında başarılı çalışmalar yapmanız, iyi bir dereceye yükselerek tanınmanız hatta öyle ki birkaç yıl içerisinde alanınızda dünyaca ünlü olabilmeniz mümkün. Mesela yetenekleriniz çerçevesinde bir kitap yazmayı hiç düşündünüz mü? Bu yıl bunu denemelisiniz.

Eğitim fırsatları dikkat çekebilir aynı zamanda hayata bakış açılarınızı değiştirecek birçok deneyim yaşayabilirsiniz. Dini veya felsefi bakış açılarınız bu yıl büyük oranda değişebilir. Duygusal anlamda ve romantizm konusunda biraz daha yumuşayacağınız kalbinizin daha yumuşak olacağı bir dönem. Bir takım aşırılıklarınızı törpüleyeceğiniz bir yıl olabilir.

Bu yıl sık sık şehirlerarası ve yurt dışı yolculuklarına çıkmak, ailenizle beraber seyahat etmek isteyeceksiniz. Bu yıl gerçekten çok önemli iş bağlantıları kurabilir, muhteşem eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Çalışma şartlarınızı yeniden yapılandırmak için kolları sıvamaya başlayacaksınız. Akrabalar konusu da bu yıl gündemde olacak. Özellikle eşinizin ailesi ve akrabaları tarafından maddi/manevi destek görebilirsiniz.  Yakın çevre ve arkadaşlar arasından birkaç yıldır elemeler yapıyorsunuz ve bu elemeler bu yılda da devam edecek gibi gözüküyor. Daha akılcı, olgun ve enerjinizi tüketmeyen çevreler size makul gelecek.

Kazanma hırsınızın yüksek olacağı yıl içerisinde kazandığınız kadar –hatta daha fazlasını- harcama durumu söz konusu olabilir. Harcamalarınıza dikkat, sizi zor durumda bırakacak borçlar vermeyin, birine kefil olmayın ve alışverişlerinizde makul olun. Trafikte kurallara uyun hatta kural olan her yerde her kurala uyun çünkü bu yıl bir davacıyla ya da mahkemelik bir olayla başınız belaya girebilir. Kronik hastalıklar ya da kontrol edilmesi gereken rahatsızlıklar varsa kesinlikle göz ardı edilmemeli, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Alternatif tıp ya da alternatif şifa teknikleri konusunda uzmanlaşma adımları atacağınız bir yola girmiş bulunuyorsunuz. Eğer böyle bir amacınız varsa bunu iyi değerlendirmelisiniz, çünkü bu yıl karşınıza bu uzmanlıkla alakalı eğitim fırsatları fazlaca çıkabilir.

Macera ve heyecan içeren aktivitelere olan meyliniz yükseliyor. Bugüne kadar düşleyip de yapamadığınız bir çok şeyi bu yıl cesaretinizin daha da artmasıyla yapabilirsiniz. Gitmeyi istediğiniz yerlere gidebilir görmek istediğiniz şeyleri görebilirsiniz. Kaçamak aşklar veya tek gecelik sevgililer başınızı ağrıtabilir, bu tür gizli ve aldatıcı faaliyetlerden uzak kalmanız evliliğiniz, maddi durumunuz ve sosyal konumunuz açısından daha sağlıklı olacaktır.

OCAK

İş yerinde bazı karışıklar, tartışmalar ve yanlış anlamaların yaşanmaması adına aşırı otoriter ve despot tavırlar sergilememeye, tamamladığınızı düşündüğünüz işlerin üstünden tekrar tekrar geçmeye ve daha önceden kalan yarım işleri tamamlamaya çalışmanız çok iyi olabilir. Artan işler ve sorumluluklar olabilir, detayları önemseyerek ciddi ve sıkı çalışırsanız ödülünüzü alacaksınız. Tüm bu iş koşturmacası arasında eşinize gündelik işlerinde zevkle yardım edebilirsiniz. Evcil hayvanlara olan ilginiz alakanız bu ay yüksek olabilir ve/veya sosyal yarım kuruluşları ve yaşlı yakınlarınızla irtibata geçmeye istekli olabilirsiniz. Biri/birileri için karşılıksız bir biçimde severek ve isteyerek yardım-hizmet edebilirsiniz. Bu sizi ve o kişiyi çok mutlu edecektir, size iyi gelecektir. İşiniz ile alakalı yeni fikirler üretebileceğiniz bir ay olsa da önceden devam eden projeler harici yeni bir girişim açısından hiçte uygun bir ay değil. Özellikle sağlık (mesela ameliyatlardan) ve iş konularında yenilik ve anlaşmalardan uzak durmalısınız. Fiziksel enerjinizin zayıfladığı bu ay, daha önceden devam eden veya yarım bırakılmış işleri düzenlemenin, ruhunuzu dinlendirecek faaliyetlerde bulunmanın tam zamanı. Strese karşı bu ay iyi korunmaya çalışın, aksi halde gerginlikler sizi fiziksel olarak da etkileyecektir. Gizemli ve mistik konularda araştırma yapmanın, keşfe çıkmanın ve doğayla bütünleşmenin size çok iyi gelebileceğini söylersem hiçte yanlış bir şey söylemiş olmam. Ortak kazançlar ve/veya sürpriz ikramiyeler vb. maddi kazançların artış göstereceği zamanlardasınız. Ancak alacak-verecek dengenizi kesinlikle bozmayın şu şıralar büyük çaplı borçlara girmeyin ya da birine borç vermeyin. Bunun için iyi bir dönem değil. Öfke nöbetlerine karşı dikkatli olun, hasarı büyü olabilir.

ŞUBAT

Kaza ve bazı sakarlıklara karşı tetikte olmalısınız. Yanlış anlaşılmalara açık bir ay olduğunu unutmadan konuştuğunuzda kelimelerinize çok dikkat ediniz ve gerçekten tartışmaktan uzak kalınız. Ameliyat ya da bazı iş girişimleri açısından uygun bir dönem değil.  İçe dönmek ve fazla çalışmak istemeyeceğiniz bir ay olabilir. Kendinizi fazla yormayın, depresyondan uzak kalın ve bu dönemin geçici olduğunu sık sık hatırlayın. Uzun yolculuklara çıkmak isteyeceksiniz ama biraz daha bekleyin, mistik çalışmalarda bulunmak, dinlenmek ve tamamlanması gereken yarım bıraktığınız işleri halletmek bu ay için daha uygun. Karşınıza çıkan bazı yakın arkadaş ve hatta eşinizin despot tavırları canınızı sıkabilir. Ancak bu kişiler aynı zamanda sizi eğlendirip, neşelendirecekte.

MART

Bu ay maddi açıdan genişleyeceğiniz, bolluk içinde geçen bir ay olabilir, alışverişler ve borçlanmalar artabilir. Maddi refah artsa da gelir-gider dengesine dikkat etmenizi öneririm. Mahkeme veya hukuk ile alakalı bir meseleniz varsa bu ay çözümlenebilir. Mesleki konularda daha tutkulu ve hırslı olacağınız, tuttuğunuzu koparacağınız yılların başındasınız. Bu dönemleri çok iyi değerlendirmelisiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz yakınlarınızla görüşmek için iyi bir dönem. Birçok davet alabilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. Çekiciliğiniz artıyor. Daha bağımsız ve özgür olmak isteyeceğiniz, farklı duygular yaşama isteğinizin yoğun olduğu  aylardasınız. Özellikle iş seyahatleri açısından pek olumlu bir ay değil. Uzun yolculuklara çıkmayın.

NİSAN

Enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Spor ve geziler için mükemmel bir dönem. Çevreniz tarafından çok beğenileceğiniz yaptıklarınızın hayranlık duygularını uyandıracak şeyler olması kuvvetle ihtimal. Ufkunuzu geliştirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz, yeni eğitim olanakları ve/veya uzak yerlere seyahatler gündeme gelebilir. İletişim konusunda başarı sizinle olacak, toplum önünde etkileyici konuşmalar yapabilirsiniz. Aşırı enerjiden dolayı bazı kazalar ve/veya sürtüşmeler olası, kaza yapmamak için özellikle öfke ve acelecilikten uzak olunuz ve istemeden birini kırmak istemiyorsanız kelimelerinizi özenle seçiniz. Aile ve eşinizin akrabalarından gelecek bazı destekler söz konusu olabilir. Yolculuklar gündeme gelebilir. Kaçamak aşklara dikkat. Ay sonuna doğru arkadaş çevrenizin desteğini alabilecek, eğlenceli davetlere katılabileceksiniz. Eski komşu ve dostlarınızla karşılaşabileceğiniz, eski yaşadığınız yerleri anacak ve belki de özleyecek aylardasınız.

MAYIS

Bu ay düşünsel ve iletişimsel anlamda kilitlendiğinizi ya da tam tersi beyin fonksiyonlarınızın iki misli işlediğini düşünebilirsiniz. Eğer birinci seçenek sizin için daha belirgin ise bir ay kadar önemli bir karar almaktan uzak durmanızı öneririm. Özellikle kariyer konusunda bu ay (Nisan ortalarından bu ay sonuna dek) bir karar almamalısınız. Bu ay ev, araba vb. gibi büyük çaplı alışverişler için de pek uygun değil. Ama birkaç ay öncesinden konuşup anlaşılmış ise anlaşma kâğıdını imzalamak sorun olmaz. Bahsi geçen uygunsuzluk yeni girişimler için geçerlidir. Eğer beyin fonksiyonlarınızın daha iyi çalıştığını ve iletişimsel anlamda kendinizi ve yeteneklerinizi daha iyi konuşturabildiğinizi düşünüyor iseniz bu ay sizin ayınız demektir. Kariyeriniz ve sosyal çevreniz ile ilgili geliştirebileceğiniz kadar yeni fikir geliştirin. Bol bol çalışın yazın, çizin ve okuyun. Yeni şeyler öğrenmek ve “keşfetmek” için uygun dönemlerdesiniz. Macera tutkusuyla dopdolu olacaksınız. Aşkınız-çocuklarınızla olan ilişkinizde sürtüşmeler ve bazı bitişler-tamamlanmalar olası.

HAZİRAN

Bu ay oldukça fedakâr ve alçakgönüllü bir ruh haline bürünebilir, romantizmin doruklarında gezebilirsiniz. İhtiyaç sahiplerine ve bazı yardım kuruluşlarına faydanızın dokunmasını isteyebilirsiniz. Gizli aşklara ve heyecanlara açık olacağınız bir ay olması bakımından dikkatli olmalısınız. Hız ve heyecan duygularınızı tetikleyecek kişi veya olaylarla karşılaşmanız olası. Aşırı harcamalara karşı sizi uyarmam gerekir, çünkü kazancınızın artabileceği bu dönem aynı oranda harcama da yapabilirsiniz (hatta belki daha fazla.) Bu dengeyi korumalısınız yoksa koskoca bir yıl bunun sonuçlarına katlanmak durumunda kalabilirsiniz. Dengelerinizi bozacak ilişki ve harcamalardan özellikle bu ay kendinizi korumalısınız yoksa büyük hayal kırıklıkları yaşanabilir. Sempatikliğiniz ve popülerliğinizin arttığı hoş günler yaşayabilirsiniz. Gezmek ve eğlenmek, davetlere katılmak size çok keyif verecek. Davetlere katıldığınız yerlerde sizi çok farklı yerlere götürecek entelektüel sohbetler etmeye bakın, çünkü tanışacağınız kişilerden öğreneceğiniz şeylere ilerleyen yıllarda çok ihtiyacınız olabilir. Bu yıl insanlardan ilginizi çeken ne tür bilgiler kaparsanız kapın, önümüzdeki yıllar için yanınıza kar olarak kalacak. Yurt dışı seyahatleri ya da alternatif bilimlerle/ilimlerle alakalı kurslara başlamanız-bitirmeniz olası. Sağlığınıza bu ay çok dikkat edin. Bu ay çekiciliğinizin ve sempatikliğinizin artmasıyla birlikte hayran sayınız da artacaktır, bakım ve estetik için uygun bir dönem. Güzellik ve estetik duyularınız had safhada olacağından eşinize ya da kendinize kıyafet, aksesuar vs. almak açısından uygun.

TEMMUZ

Bu ay başınızı alıp gitmek, dinlenmek ve ailenizle birlikte tatil yapmak isteyebilirsiniz aslında çok da iyi edersiniz çünkü tatil için çok uygun gezegen destekleri mevcut transit haritanızda. Hem tatil yapıp hem de kazancınızı arttıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yolculuklar ve organizasyonlar bu ay ön planda olacağa benziyor.  Ancak çalışma aşkınız bu ay adeta alevlenebilir ve sizi tatil fikrinden caydırabilir. Yakın çevre ve komşuluk, kardeşler, akrabalar konusunda da bazı girişimleriniz- karşılıksız hizmetleriniz olası, ilişkilerinizi sağlamlaştırmak mümkün. Bu ay aşırı eleştirel davranmaktan ve tartışmalardan, özellikle aşırı detaycılıktan uzak kalmalı huzurlu olmak adına gerginliklerden dinlenerek ve rahatlamaya çalışarak kaçınmalısınız, zira subjektifliğin zirvelerinde gezinebileceğiniz bir ay olması bakımından içinden çıkılamaz kırıcı ve moral bozucu anlar yaşamanız olası. Ay ortasından sonra dış dünyaya “ben de varım” diyebileceğiniz parlayacağınız gülere giriş yapıyorsunuz. Çekiciliğinizin ve popülerliğinizin arttığını çevrenizin olumlu tepki ve davranışlarından daha iyi göreceksiniz. Bu sıralar oldukça sportif, fiziksel açıdan enerjik olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kendinizi diğerlerinden biraz daha üstün ve farklı görebileceğiniz, karizmanızın yükseldiği bu günlerde kendiniz için ne zamandır yapmadığınız güzel bir şeyler yaparak bu bencillik halini olumlu yönde kullanabilirsiniz. Sanatsal alanda ve yetenekleriniz konusunda üretken olabilir,  oldukça orijinal fikirler sunabilirsiniz. Kalp ve sırt konusunda şikâyetleriniz varsa bu dönem kendilerini daha da hissettirebilirler. Kontrollerinizi yaptırmalısınız.

AĞUSTOS

Kendinizden emin ve kararlı bir duruş, karizmatik ve dikkat çekici tavırlar geçen ay sonlarından gelen etkilerle devam edecek. Birçok kararsız kalınan konularda emin bir şekilde son noktayı koyabilirsiniz. Bu yıl borç verdiğiniz kişilere çok dikkat etmelisiniz ya da kefil olacağınız kişilere. Gerçekleri ve insanların gerçek niyetlerini göremeyebilir, kandırılabilirsiniz para konusunda. Bu ay içerisinde de bu etkiler tüm gücüyle sürüyor. Dikkatli olmalısınız. Ay ortalarından diğer ayın ortalarına kadar garantisiz alışverişler yapmamalı, mümkünse anlaşma imzalamamalı, önemli kararlar vermekten uzak durmalısınız. Kendinize olan yüksek güveninizde anlamsız sorgulamalar yaşarsanız üzerinde çokta durmayın. Kendinizi acımasızca eleştirmekten kaçının. Harcama yapacağınızda “gerçekten işime yarayacak mı?” diye kendinize sorun, çünkü bu ay gereksiz harcamalarla borç hanenize bolca sıfır ekleyebilirsiniz. Eski dost ve arkadaşlarla bu dönemde karşıla bilirsiniz.

Gezegenler adeta bu ay okuyup, bir şey araştırmanız, yeni şeyler öğrenmeniz ve/veya kurslara katılmanız için el ele vermiş sizi destekliyor gibiler. Yanı sıra gezmenizi ve iletişim içerisinde olmanızı, çevreye daha çok kulak kabartıp biraz da dedikoduya meyillenmenizi fazlaca tetikleyecekler. Çevrenizde olup bitenlere kayıtsız kalamayacak ve her zamankinden daha fazla ilgili olacaksınız. Eğer bir kitap yazmak istiyorsanız bunun için son derece uygun bir ay gibi (Temmuz ortasından itibaren Ağustos ortalarına kadar uygun). Hobi ve sevdiğiniz işlerle uğraşmak için can atabilirsiniz. Bu ay sizin için oldukça faal geçeceğe benziyor, harcamalar özellikle ay ortasından sonra artabilir. Beklenmedik masraflar için birikim yapmayı ihmal etmeyin.

EYLÜL

Evinizde zaman geçirmekten çok hoşlanacağınız, evinizi dekore edeceğiniz ve/veya yeni bir ev, yeni eşyalar bakacağınız veya başka bir yere taşınacağınız etkiler söz konusu olacak. Eğer evinizde baskıcı ve tehditkâr bir tavır geliştirmezseniz eşinizle beraber çok özel romantik bir ay geçirebilirsiniz. Öyle ki bulutların üstündeymişsinizcesine mutlu olabilir birbirinize sevgi sözcükleri fısıldayabilirsiniz. Anne ve/veya baba desteği gelebilir. Ancak tüm bunlar içinizden yükselen tehditkâr havayı yumuşatmanız sonrası olacaktır. Tartışmalarla bu güzel ortamı bozmamaya çalışın. Yuva ve aile konusunda alışverişler ve çeşitli seyahatler ön planda olabilir. Konuşma kapasitenizin daha da artması çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilir J Ancak çok eğlenceli ve neşelendirici olabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabileceğiniz ve yeniliklere açık olacağınız bir dönem.

EKİM

Geçen ayki konular bu ayda da etkili olacak gibi gözüküyor. Seyahatler, ev ve yuva konuları ön planda. İletişimsel ve tanıtımınız alanında kalıcı yenilikler-reklamlar yapabileceğiniz bir dönem olması bakımından yılın en önemli aylarından biri diyebilirim. Ay içerisinde trafik kurallarına çok özen gösterin ve özellikle uzun seyahatlere çıkacağınızda kontrollerinizi iyi yapın tedbir almanız gereken konularda tedbir almayı ihmal etmeyin. Yola tedarikli çıkın. Size söylenen bazı şeyleri abartmaya meyilli olacağınız bir dönem olması bakımından yanlış anlamalara karşı tetikte olmalı, bir takım şeyleri duymazlıktan gelmelisiniz. Diğer bir ihtimal de aşırı iyimserliğinizin artması hasebiyle kendinizi rehavet ve tembellik içinde bulabilirsiniz. Önünüze çıkacak medya ve reklam fırsatlarını iyi değerlendirmelisiniz zira yükselişe geçmek için bu yılı iyi değerlendirmek durumundasınız.

KASIM

Kasım ayında ev, aile ve ebeveynlerinizle alakalı bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemin geçici olduğunu sık sık hatırlamaya çalışmanız faydalı olacaktır. Evinizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz ve her türlü görüşmeyi evinizde gerçekleştirme taraflısı olacağınız bir dönem. Sosyal anlamda izole olmak isteyecek, insanlarla fazla iç içe durmaktan sıkılabileceksiniz. Aniden ortaya çıkıveren eski aşklar veya arkadaşlar aklınızı karıştırabilir, ortalığı karıştırabilir. Ya da en masum haliyle siz eski günleri yâd edebilirsiniz. Bu durumun en güzel yansıması eşinizle beraber ilk tanışmanızı ya da ilk günlerinizi hatırlayıp geçmişinizi mutlulukla anarak aşk tazelemek olabilir. Önceki aylarda yuvanızla alakalı başlattığınız girişimlerinizi tamamlamak açısından harika bir dönem. Sanatsal aktivitelere katılabilir, ilham perinizin gelmesiyle beraber siz de sanatsal bir takım çalışmalar yapabilirsiniz. Kaçamak aşklara dikkat. Ev içerisinde huzursuzluk ve kuşku havası yaratmak istemezsiniz öyle değil mi? Bu ay eşinize kıskançlık duyacağı en ufak bir açık vermemelisiniz, çünkü bu olay fazlasıyla büyüyebilir ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

ARALIK

Aşkla tutkuyla eviniz ve ailenizle ilgileneceğiniz, sanatsal aktivitelere katılabileceğiniz, eğlenmekten yorulmayacağınız, enerjinizin yükseleceği ve sürekli gülmek/güldürmek isteyeceğiniz bir aya merhaba deyin. Çok özel şeyler tasarlayabilir, çok orijinal fikirler üretebilir ve insanları gülmekten kırıp geçirebilirsiniz. Ay ortalarına kadarki dönemde eğlencenin dozunu iyi ayarlamazsanız bir takım sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kumar ve spekülatif işlerden uzak durmalı risk içeren işlere girmemelisiniz. İyimserliğinizin yükseldiği bu dönem ciddi ve doğru kararlar almanız zorlaşabilir. Ufkunuzu geliştirecek dinsel ve evrensel mistik öğelerle ilgili olan bilgi açlığınız bu ayda da devam edecek. Uzmanlaşmaya devam!

Doğum Haritası 2010 Yılı Yıllık Transit Yorumu O.S İçin Yıllık Horoskop Analizim” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: Doğum Haritası 2010 Yılı Yıllık Transit Yorumu O.S İçin Yıllık Horoskop Analizim | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: Doğum Haritası 2010 Yılı Yıllık Transit Yorumu O.S İçin Yıllık Horoskop Analizim | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.