Fox TV'nin Reyting Uğruna Büyük Ayıbı

Fox TV de diğer reytingçi kanallar gibi benim gözümde. Ana haber bülteninden tutun da dizilerine kadar her programından reyting kaygısı fışkırıyor. Bu fikrimi onaylayan bir haber daha duydum bugün. Türkiye’de astrolojiyi sevdirmeye ve öğretmeye çabalayan astrolog-eğitmen sevgili Öner Döşer’den aldım bu haberi.

Öner bey sitesinde 18 Mayıs’ta (dün) Ömer Çelakıl ve Serdar Turgut’un sunumuyla ilk bölümü yayınlanan “ŞİFRELER” adlı programda Fox TV’nin kendisine yaptığı haksızlığı; “reyting uğruna” adlı yazısında dile getirmiş. Haksızlık karşısında buz gibi donup kaldığını anlatan Öner beyin yerinde ben olsam canlı yayında o programı basar ve sınırlarımı aşardım sanırım. Ya da en azından canlı yayını telefonla arar bu haksızlığa itiraz ederdim. Kendisi yine beyefendiliğini bozmamış.

Yazısındaki şu cümleye tüm yüreğimle katılıyorum:

….Bence bu tür konulardan bahsetmek üzere televizyon programlarında yer alan konuşmacılar, hakim oldukları alanlar üzerinde yorum yapmalı, yeterince hakim olmadıkları konularda ahkam kesmekten uzak durmalılar…..

Herkes sadece kendi bildiği, ehil olduğu işi yapmazsa meydana bırakılan sanat eserinde hata bulan ve o sanat eserini karalayan da çok olur!

Öner Döşer’in kaleme aldığı Fox Tv’nin “rezaletini” anlatan “reyting uğruna” adlı yazıyı okumak isterseniz, tıklayınız.

Fox TV'nin Reyting Uğruna Büyük Ayıbı” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: Fox TV’nin Reyting Uğruna Büyük Ayıbı | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.