26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek

26 Haziran Cumartesi Ay Oğlak Burcunda Tutuluyor Ay Tutulmasının Burçlara Üzerindeki Etkisi, 26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Burçları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Burçlar Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Burcu Üzerindeki Etkisi)

Ay 26 Haziran 2010 cumartesi günü tutuluyor. Ay tutulmasını Oğlak burcunun ilk on günlük döneminde doğanlar hissedecek. Elbette diğer öncü gruplar olan koç, yengeç ve terazi de ciddi anlamda etkilenecek olan burçlar. Bu ay tutulmasının burçlar üzerindeki etkisini yükselen burçlara göre kısaca yorumlamaya çalıştım. Yükselen burcunuza göre ay tutulmasının sizi nasıl etkileyeceğini, hayatınızın hangi alanlarında bir değişim, dönüşüm, bitiş veya yenilenme yaşayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. (Ay tutulmaları 15 gün öncesinden 1 ila 6 ay sonrasına kadar etkilidir, bu unutulmamalı. Yani değişiklikleri hemen göremeyebilirsiniz hayatınızda.)

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Koçları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Koç Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi anneniz, aileniz, ilişkileriniz, işiniz, yuvanız, sosyal ve toplumsal duruşunuz, kariyeriniz ve gelecek hedeflerinizle ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Boğaları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Boğa Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi kişisel ve ruhsal gelişiminiz, din, mistizm ve/veya felsefeye bakış açınız, dini ve/veya felsefi görüşleriniz, uzak akrabalarınız, yüksek öğreniminiz, akademik çalışmalarınız, yurt dışı, tatil, seyahat planları ile ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen İkizler Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi maddi konular, borçlar, alacaklar, krediler, miras ve ikramiye, ortaklaşa işleriniz, seks hayatınız, mistizm ve araştırma ile ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Yengeçleri Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Yengeç Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi anneniz, aileniz, ilişkileriniz, işiniz, yuvanız, kariyeriniz ve gelecek hedeflerinizle ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Aslanları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Aslan Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi günlük hayatınızın rutinliği, çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız,  emir verdiğiniz konumdaki kişiler, sağlığınız, çeşitli hizmetleriniz, evcil hayvanlarınız, çevrenizdeki yardıma muhtaç insanlar, karşılıksız yardımlar ile ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Başakları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Başak Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi aşk hayatınız, çocuklar, mutluluk, hayata ve eğlenceye bakış açınız, sanatsal ve yaratıcı yetenekleriniz ile ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Terazileri Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Terazi Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi anneniz, aileniz, ilişkileriniz, işiniz, yuvanız, ev dekorunuz ya da tadilatlarınız, gayri menkul yatırımlarınız, kariyeriniz ve gelecek hedeflerinizle ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Akrepleri Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Akrep Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi kişisel ve ruhsal gelişiminiz, din, mistizm ve/veya felsefeye bakış açınız, dini ve/veya felsefi görüşleriniz, akrabalarınız, komşularınız, yüksek öğreniminiz, akademik çalışmalarınız, iletişiminiz, organizasyonlarınız, kurslar, yurt dışı, tatil, seyahat planları ile ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Yayları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Yay Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi maddi konular, borçlar, alacaklar, krediler, miras ve ikramiye, ortaklaşa işleriniz, alışverişler, özgüveniniz, para kazanımlarınız, ticaret hayatı, sanatsal yetenekler, seks hayatınız, mistizm ve araştırma ile ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Oğlakları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Oğlak Burcu Üzerindeki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi anneniz, aileniz, ilişkileriniz, işiniz, yuvanız, fiziksel görüntünüz, imaj ve tarzınız, kendinizi ifade ediş biçiminiz, kariyeriniz ve gelecek hedeflerinizle ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Kovaları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Kova Burcu Üzerin deki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi günlük hayatınızın rutinliği, çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız, hastahaneler, psikolojik sorunlar, melankoli, fedakarlık ve alttan alma, yardımlaşma, gizemle yürütülen gizli çevrilen işler, emir verdiğiniz konumdaki kişiler, sağlığınız, çeşitli hizmetleriniz, evcil hayvanlarınız, çevrenizdeki yardıma muhtaç insanlar, karşılıksız yardımlar ile ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması  Yükselen Balıkları Nasıl Etkileyecek (Ay Tutulmasının Yükselen Balık Burcu Üzerin deki Etkisi)

Değişim ve yenilenme ihtiyacı isteği sizi aşk hayatınız, çocuklar, mutluluk, hayata ve eğlenceye bakış açınız, sanatsal ve yaratıcı yetenekleriniz, arkadaşlıklarınız, katıldığınız sosyal ortamlar, evrensel sevgi ve yardımlaşma, umutlarınız idealleriniz, internet faaliyetleri ile ilgili konularda etkileyebilir. Bu alanlarda bitişler ve ardından yeni başlangıçlar söz konusu olabilecektir. Bu bitiş ve başlangıçlar gözle görülebilir olmayabilir, daha çok psikolojiktir. Ancak bu konudaki olaylar anlamında da bazı değişimler söz konusu olma ihtimali taşıyor.

*****************************************************************************************************************************

Ayrıca uzmantv.net’ten, astroloji gazetesi ve astroloji okulu astroloğu SN. Öner Döşer’in hazırlayıp sunduğu ay tutulması videolarını da sizler için aşağıya ekliyorum.

26 Haziran 2010’da gerçekleşecek Ay tutulmasının size ve çevrenize olan etkileri hakkında her şey! 26 Haziran’daki Ay tutulması en çok hangi ülkelerde etkisini gösterecek? Ay tutulması nedeniyle hangi etkiler devreye girecek? İzleyin, Ay tutulmasının özel hayatımıza, bedensel ve psikolojik gelişmimize ne gibi etkileri olacak, iş dünyası Ay tutulmasından nasıl etkilenecek, uzmanından öğrenin.

26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: 26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  2. Geri izleme: 26 Haziran 2010 Cumartesi Oğlak Burcundaki Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.