M. ve O. Çifti İçin Sinastri Haritası (Aşk-İlişki-Burç Uyumu) Analizi Yorumum

M. ve O. Çifti İçin Sinastri Haritası (Aşk-İlişki-Burç Uyumu) Analizi Yorumum Burç Uyumu Burç Uyumları Astrolojik Evlilik ve İlişkiler Analizi

sinastri haritası analizi yorumu synastry card astrology astro signs zodiac zodyak burçlar burç uyumları burç uyumu

İletişim yönünden akıcı bir ikilisiniz. Arkadaş ortamı ya da sosyal bir ortamda aniden (mesela internet ortamında) tanışmış/tanıştırılmış olabilirsiniz. Dolayısıyla biraz aceleye getirilmiş bir ilişki sanırım. Ama çok kısa sürede hemen arkadaş olmayı başarabildiğinizi düşünüyorum. Çünkü hoş vakit geçirmek ve eğlenmek konusunda uyumlusunuzdur. İletişim ve düşüncelerinizi paylaşmakta da hiç zorlanmamanız sayesinde aranızda çıkabilecek sorunların da büyümeden üstesinden gelebilirsiniz.

İş ve sorumluluklar eğer beraber olursanız sizin için çok önemli olacaktır ve ömrünüzü çalışarak geçirmeye gayret edeceksinizdir. Beraber olunan süreçte ikinizde gündelik meselelere ve sorumluluklarınıza bağlı olacaksınız. Ancak bu bazen sıkıcı olabilir. Uzun vadede bakacak olursak karşılıklı fedakârlık ve anlayış ilişkiye fazlasıyla gerekli.  Sıkıldığınız durumlarda eğlenceler organize edebilirsiniz, özellikle sanatsal ve entelektüel tarzdaki organizasyonları ikiniz beraberken çok iyi yapabilirsiniz. Eğlenmek, oyunlar ve seyahat de beraberken sizin için iyi olur. Ancak dozu aşmamak kaydıyla. Bu konularda abartıya kaçabilirsiniz buna dikkat.

İlişkiniz oldukça şeffaf ve bilinirliği yüksek bir ilişki olacağa benziyor. Öyle ki sevginiz de tartışmalarınız da herkes tarafından bilinir olabilir zaman zaman. Halka açık ve halkla (sosyal anlamda) iç içe olacağınız, belki de beraber çalışıp iş kuracağınız biri partneriniz (ya da şuan beraber çalışıyorsunuz)

M. hanımın natal doğum haritasını da çıkartıp inceledim sizin haritanızı incelediğim gibi. Sosyal, canlı, cana yakın ve eğlenceli birisi olmalı. İstediği zaman anlaşamayacağı insan yok gibidir. Bir çok farklı kişiye ve farklı mekana çabucak alışabilecek bir yapısı var. Bu nedenle hızlı değişimlere ve yeniliklere çabuk ayak uydurabilir. Kendisi İkizler burcu ancak tipik bir İkizlere göre daha duygusal ve hayalperest birisi. Sık sık ağladığına ve sinir nöbetleri geçirdiğine şahit olacaksınız. Konuşması, yazısı, iletişimi (belki sesi de) gayet güzeldir. Çok yetenekli ve üretken biridir, hayal gücü çok gelişmiştir.

İkizler mantık ve iletişimin burcudur, iletişim, sosyallik ve merak yönünden tam bir İkizler burcu bayanıdır kendisi, ancak iş mantığa geldiğinde duygusallığının daha ağır basacağını düşünüyorum. Mistik konulara, ölüm ve ötesi konulara, psikolojiye ilgili. Bu konularda araştırmayı ve bilgilenmeyi sever. Ayrıca merakından bir dedektif gibi araştırır, soruşturur. Bazen insanı soruları ve imalarıyla bunaltabilir.

Sabit bir yolda ilerleme konusunda gerçekçi adımlar atmakta zorlanabilecek birisi. Verdiği sözlerden cayma potansiyeli taşıyor. Çünkü oldukça ayran gönüllü olabilir. Ayrıca kolayca başkalarının etkisinde kalabilen birisi. Başkalarının söylediklerine ya da ima ettiklerine fazla anlam yükleyebilir ve dikkate alabilir. Bu nedenle aranızda sık sık çatışmalar yaşanabilir. Bir çok konuda evlilikte problem yaratabilir. Çok kıskanç olması bu problemlerden sadece biridir. Sizi aşırı derecede kıskanacak ve sahiplenecektir. Bu sizin hoşunuza gidebilir tabi orası ayrı J Size daha önceden yaptığım analizi tekrar okudum. Yalnız şu da bir gerçek ki; gerçekten çok merhamet dolu, yardımsever bir insandır ve sevdiği kişiye aşırı derecede bağlanır. Karşısındaki insana bağlanırsa ve ihanete uğramazsa verdiği sözden kolay kolay caymaz diye düşünüyorum.

Kilo konusunda çok dikkatli olmalı aşırı kilo alabilir, vücudunda (özellikle ayaklarında) şişmeler, ödemler oluşabilir. Birde çok fazla stres ve üzüntü kendisinde mide hastalıkları ile depresyon türü psikolojik rahatsızlıkların baş göstermesine neden olabilir. Sinir, stres ve üzüntüden fersah fersah uzaklaşmalıdır, kendisine fayda sağlamayan ve sıkıntı veren kişileri terk etmelidir.

Evde entelektüel bir eş ve ebeveyn olacaktır. Çocuklarıyla çok güzel ilgilenir ve onlara karşı şefkat doludur. Çocuklarının iyi bir eğitim alması için mücadele eder, kendisi de bunun için onlara yardımcı olur. Yemek yemeyi de yapmayı da sever, mutfakla arası iyidir. Ailesini bir arada tutmak için bir çok sıkıntıya katlanır, fedakardır, koruyucudur ve sevdiği kişilere laf söyletmez. Sevdikleri ve değerleri konusunda çok hassastır. Eskiyi, anılarını unutması güçtür. Bu bakımdan yaşadığı güzel günlere saygısı olacaktır. Yaşadığı sıkıntıları da ah ederek hatırlayacaktır. Yapılan kötülükleri ise asla unutmayacaktır. Fil hafızalı, kolay unutamayan biridir.

Kendi parasını kendi kazanabilecek (hem de iyi kazanabilecek) birisi. Yetenekleri çok çeşitli. Sanatsal ve ticari becerileri sayesinde kazancını arttırabilir. Ancak ani kayıplar da yaşayabilir maddi kazançlar konusunda. Bu bakımdan birikim yapmalıdır.

Açıkçası aşk konusunda biraz hızlı biri olabilir M. Hanım. Kısmetli biridir ayrıca. Güler yüzlü, konuşkan ve canlı yapısı ona birçok kapıyı ardına kadar açacaktır. Cinsel anlamda yeniliklere ve farklı deneyimlere açık biridir. Bu alanda hiçbir alanda olmadığı kadar özgür olmak ister. Âşık olduğu kişiyle bütün sırlarını paylaşır. Âşık olmadığında ya da aşkı bittiğinde eğer başka biri âşık olmuşsa beraber olduğu kişiyi terk edebilir. Aşk O’nun için çok önemlidir. Eğer âşık olmadığı biriyle beraber olursa (mesela mantık evliliği) mutlu olması neredeyse imkânsızdır. Gerçek sevgiye, yoğun tutkuya ve aşka ihtiyaç duyar. Bunun yanında “birazcık” evhamlı ve telaşlı biri olması nedeniyle sürekli olarak özgüveni tazelenmelidir (telkinlerde bulunarak, destek olarak) Siz bu desteği O’na verebilirsiniz. Özgüvenini daha fazla ayakta tutmasına yardım edebilecek birisisiniz çünkü (sinastri haritasında topladığım verilere bakarak söylüyorum bunları) M. hanımı (özellikle kazançlar konusunda) teşvik edebilecek ve cesaret aşılayabileceksiniz. Mesela üretkenliğini verimli bir biçimde kullanabilmesi adına O’na teşvikte bulunabileceksiniz. Ancak kazançlar konusunda birbirinize girmemeye gayret edin.

Birlikteyken çok güzel ve çok özel anlar yaşayacaksınız. Tutkularınız yıllar geçtikçe yoğunlaşacak gibi gözüküyor. Ancak bu ilişki tüm güzelliklere rağmen içerisinde zorluklar da barındıracak her şey süt liman olmayacak. Bazı konularda çok farklı fikirleriniz ve farklı bakış açılarınız var. Özellikle birbirinizi sürekli birbiriyle yarışan rakip birer yarış atı gibi görmeye başladığınız anlarda durun ve nereye gidiyoruz diye kendinize bir sorun. Sonu kavgayla biteceği her halinden belli olan uzun konuşma ve tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Aksi halde işler çığırından çıkabilir. Bu olumsuzluğu farkındalığınızla durdurabilir ve kişisel/ruhsal gelişiminizi de destekleyecek bu güzel ilişkinin tadını çıkartabilirsiniz. Adeta birbirinizin uğur maskotu olacaksınız. Birbirinize şans getirebilirsiniz.

Duygusal anlamda da iletişimsel olarak anlaştığınız gibi çok iyi anlaşabilirsiniz, birbirinizi tamamlayacaksınız. Mutlu evli çiftlerde bulunan ay-ay, venüs-jüpiter ve venüs-mars olumlu açısı sinastri haritanızda mevcut. Ayrıca birbirinizin haritasındaki astrolojik evlere yerleştirdiğiniz gezegenler de bu ilişkide cinselliğin, aşkın, şefkatin, tutkuların ve sevginin (evet tüm bu güzel duyguların) ne kadar belirgin rol oynadığını gösteriyor. Ayrıca kıskançlıklarınızı abartmadığınız, birbirinizin hassasiyetlerine dikkat ettiğiniz (saygı duyduğunuz) ve farklılıklarınızı acımasızca eleştirmediğiniz sürece bu ilişki oldukça uzun vadeli de olabilir. Öyle ki M. Hanım, “hayatımın kadını” diyebileceğiniz bir kadın olabilir. Evet bu kadar iddialı konuşuyorum.

Bu ilişki gelecek vaat ediyor, tadını çıkartın. Mutluluklar dilerim.

Suveay

M. ve O. Çifti İçin Sinastri Haritası (Aşk-İlişki-Burç Uyumu) Analizi Yorumum” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: M. ve O. Çifti İçin Sinastri Haritası (Aşk-İlişki-Burç Uyumu) Analizi Yorumum | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.