T.D. İçin Horoskop Analizi Doğum Haritası Yorumu

Sevgili T.D. İçin Horoskop Analizi Doğum Yıldız Haritası Yorumu

Burcunuz Yengeç, yükseleniniz Terazi, Ay burcunuz Kova. Haritanızda Hava ve Ateş burçlarında bir birikme gözüküyor. Öncü nitelikteki burçların çoğunluğu girişken ve şevkli biri olduğunuzu gösteriyor.
Tipik bir Yengeç burcu değilsiniz. Aktif ve daha girişken, farklı özgün ve orijinalliği seven, özgür bir yapıdasınız. Çok fazla gelenekçi olduğunuz söylenemez ancak aileniz geleneklere bağlı olabilir. Ailenizle aranızda çok derin bir bağ vardır ancak buna rağmen ailenizle sık sık problem yaşarsınız.
Yüksek öğrenim konusunda ilerlemek istersiniz ve yurt dışı bağlantılarınız, yurt dışı ile ilgili hayatınızda önemli bazı girişimleriniz olabilir. Yabancı kültürler ve yabancılar dikkatinizi fazla çeker. Eşiniz ya da sevgiliniz yurt dışında yaşayan biri olabilir (veya farklı bir kültürden) Astroloji, mistizm, din ve/veya felsefe alanlarında çalışmak araştırmak hobileriniz arasındadır. Eğitiminize önem vermeniz yerinde olur çünkü gerçekten zeki ve akıllı birisiniz. Din, hukuk, felsefe, arkeoloji, yazarlık, öğretmenlik, danışmanlık ve/veya ithalat-ihracat konularında yüksek öğrenim görebilirsiniz. Veya bu alanlarda her daim ilerlemeye gayret edebilirsiniz. Haritanızda ateş-hava grubu burçlarda oluşan mistik dörtgen ve büyük şans üçgeni açı kalıbı haritanızın olumsuz açılardan rahatlamasını ve hayatınızın daha akıcı olmasını sağlıyor.
Tanınmayı ister ve kendinizi ön plana çıkartmaktan hoşlanırsınız. Dikkat çekmeyi seven ve bakımlı olmaktan hoşlanan, güzelliklerle çevrili bir ortamda güzel insanlarla beraber olmak isteyen birisiniz. Denge ve uyum sevmenize rağmen bazen kendiniz oldukça fevri, soğuk ve garip davranışlar sergileyerek insanları hayrete düşürebilir ve kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

horoskop doğum yıldız haritası yorumu analizi raporu suveay astroloji burçlar burç yorumu yorumları aşk ilişki evlilik uyumu analizi burçlarda aşk

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar alanınızda bulunan gezegenler, birden fazla evlilik yapabileceğinizin habercisi gibi adeta. İkili ilişkilerden yana bereketli bir haritanız var. Hayatınıza sayısız kişi girip çıkmış olabilir. Statü ve paraya önem verdiğiniz için, beraber olduğunuz kişiler zengin ve/veya statü sahibi kişiler olabilir. Bunun yanında enerjik, atletik, zeki ve eğlenceli kişiler olmalıdır beraber olacağınız kişiler. Kendi paranızı kazanma konusunda biraz şanssız olabilirsiniz, ancak evleneceğiniz kişi/kişiler, aile veya ortaklıklar yoluyla çaba göstermeden kazanacağınız kazançlar hayatınızda önemli bir rol oynayabilir. Evlilik ve aşk konusunda çelişkileriniz ve korkularınız vardır, aşka sıcak ancak evliliğe istemeden de olsa soğuk bakarsınız. Geç bir evlilik yapabilirsiniz, iş hayatınıza ve/veya eğitim hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Evliliğiniz tartışmalı ve olaylı olsa da, size büyük şans ve mutluluk getirecek bir evlilik olabilir. Uzun yıllar süreceğine garanti veremem ama eğer kavga ve tartışmaları başlatan taraf olmamakta kararlı davranırsanız, ilişkilerinizi uzun yıllar da sürdürebilirsiniz. Sizin için “sevmek” demek; en başta arkadaşlık ve sosyal zevklerde uyum demektir. Ayrıca cinselliğe de önem verirsiniz. Ancak duygusallıktan ve duygularla hareket etmekten pek hoşlanmazsınız, zaten duygusallığı beceremezsiniz de. Tipik bir Yengeç gibi olmadığınızı siz de biliyorsunuz.
İş-eğitim hayatına ve maceraya/bağımsızlığınıza her şeyden fazla önem verir ve bu yüzden var olan aile fertlerinizi zaman zaman geri plana atabilirsiniz. Bu da ailevi problemler yaratabilecek bir diğer sebeptir. Ailenizden uzak yaşamaya alışkın olabilirsiniz veya ayrı evde kalmak sizin için hayati bir ihtiyaç olabilir. Ancak yine de “orada”, yuvanızda kendinizi güvende hissedersiniz.
Aşırı enerjik ve dinamik birisiniz ve bu yüzden kazalara o kadar açıksınız ki, kendinizi sık sık hastanelerde bulabilirsiniz. Şiddetli baş ağrılarınız, mesela migreniniz olabilir. Güneşte güneş gözlüğü olmadan dolaşmamanızı, aç-uykusuz kalmamanızı ve çok gürültülü ortamlardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Bunun yanında alkol ve bağımlılık yaratacak maddelere meylettiğiniz anlarda bunlardan da kaçınmanızı öneririm. Sizi daha fazla etkileyecektir çünkü. Psikolojik anlamda da sıkıntılı bir ruh haliniz olabilir. Bu nedenle rahatlamaya ve sizi huzurlandıracak faaliyetlere ihtiyaç duyarsınız. Kesinlikle spor yapmalısınız hatta mümkünse yarışmalara katılmalısınız spor konusunda kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Hem böylece fazla enerjinizi kavgayla değil sporla gidermiş, aradığınız üne bu yolla da kavuşmuş, psikolojinizi de alacağınız başarılarla rahatlatmış, huzur bulmuş olursunuz.
Genel anlamda bir çok kişiye göre daha belirgin güzellikte olabilirsiniz, farklı ve ilginç bulunan yönleriniz vardır. Astroloji, bilimsel konular, internet ve/veya elektrik-elektroniğe karşı merakınız yoğundur. Aslında sevilen birisiniz, sosyal çevreniz geniş ve her zaman çevrenizde birilerini bulundurmayı başarıyorsunuz. Dikkat çekmeyi bildiğiniz için geri planda kalmıyor ve bazen kendinizi sırf daha fazla dikkat çekebilmek ve istediğinizi elde edebilmek için farklı yollardan reklam edebiliyorsunuz. Asla ucuz olmadan oldukça özgün ve estetik bir tarzda davranıyorsunuz. Ancak bazen gerçekten çok soğuk, agresif ve dediğim dedik davranabiliyor ve insanları kendinizden hızla uzaklaştırıyorsunuz. Fevri ve tutarsız tavırlarınız sağlıklı ve huzurlu ilişkiler kurmanıza en büyük engeldir. Kendinize olan güveniniz de zira gelgit temeline dayalı. Çok çabuk üzülüp, melankoliye ve karamsarlığa kapılabiliyorsunuz. Elde edemediğiniz şeyler için aşırı hırs yapıp, kin tutabiliyorsunuz. Hasetçilik ve kıskançlık huyunuz da oldukça yoğun olabilir. Bu nedenle kendinizi yıpratacak kararlar alabiliyor, vaktinizi kinle öfkeyle geçirebiliyorsunuz. Kin ve nefret sonunuz olabilir, elinizdeki her şeyi ama her şeyi aşırı hırs yüzünden kaybetme tehlikesi içindesiniz. Aslında çok eğlenceli, gülmeyi ve pozitifliği seven birisiniz ancak bazen sanki kötü ruhların etkisine giriyor ve değişik bir karaktere bürünüyorsunuz. Karamsarlıktan, aşırı korkularınızdan kurtulduğunuz ve kin tutmaktan vazgeçip affedici olabildiğiniz zaman, fevri ve tutarsız davranışlarınızdan da kurtulabilirsiniz. Bunu başarabilirseniz ayrıca çok yüksek mevkilere de gelebilirsiniz.
Çok çeşitli yetenekleriniz vardır, bunlardan birisi iletişimdir. İletişimde ve reklamcılık alanlarında başarılı olabilirsiniz. Güzel bir sesiniz ve/veya konuşma-yazma yeteneğiniz olabilir. Sanatsal ve edebi alanlarda bir takım çalışmalarınız olabilir. Örneğin; uzun uzun yazılar yazabilirsiniz hikaye-öykü gibi.
Transit Satürn 12.evinizde ilerliyor ve sizi birkaç yıl zorlayacağa benziyor. Hayatınızda size psikolojik olarak sıkıntı yaratacak, “kötü” olarak nitelendireceğiniz insanlar belirebilir. Ya da hali hazırda hayatınızda olan kişiler sizi terk edebilir (veya siz yalnızlık duyabilirsiniz) Bu kişiler nedeniyle depresyona ve mutsuzluğa kapılabileceksiniz. Psikolojik sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak bu transitin geçici olduğunu ve bu sıkıntıların yaşanmasının kangren olan ilişkilerden kurtulmanızın, daha fazla içsel-ruhsal olgunluk sağlamanızın bir yolu olduğunu unutmadan sabırla hareket etmelisiniz. “Ne ekersen onu biçersin” sözünü size eziyet etmeye çalışanlar karşısında düşünmeniz, sabır edebilmeniz açısından iyi olacaktır. Psikolojik sağlığınızı korumaya çok önem verin, sık sık doğayla, sizi rahatlatan güzelliklerle baş başa kalın ve kendinizi rahatlatacak faaliyetlere katılın.
Transit Jüpiter ve Transit Uranüs 6.evinizde ilerliyor ve iş hayatınızda sizi sürprizlerle beraber yoğun bir temponun karşılayacağını anlatıyor. Karşınıza mesleki hayatınız ve yardımlaşma konularında çeşitli fırsatlar çıkabilir, bu fırsatlar çıktığında kaçırmamaya dikkat edin. İş hayatında bir canlanma ve yoğunluk yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda daha önce önemsemediğiniz ya da atladığınız konuları şimdi farkındalığınızın ve detaycılığınızın artmasıyla ele alabilirsiniz. Ancak aşırı detaycı ve titiz olarak etrafınızı sıkmaktan kendinizi de bunaltmaktan kaçının. Önünüze çıkan fırsatları daha iyi görebileceksiniz. Sadece iş hayatınız değil, hizmet ettiğiniz, çalıştığınız, gündelik hayatınızı geçirdiğiniz tüm mekânlarda bir yoğunluk, modernleşme ve yenilenme süreci göze çarpabilir. Sağlığınıza ve beslenmenize bu dönem oldukça fazla önem vermelisiniz. Formunuzu korumalısınız. Sağlık, yardımlaşma ve beslenme alanında da bazı çalışmalar yapabilirsiniz (bu transitin etkileri bu yıldan itibaren, birkaç yıl içerisinde gelişebilir.)
Transit Pluto’nun 3.evinizdeki seyri ve natal Güneş’inizle zıt açı yapması hayatınızda belirgin olarak bir mistizme yönelme, araştırma yapma isteği öne çıkartabilir. Bu transitin etkisinde olduğunuz sürece, dışarıya karşı daha gizemli ve kuşku yaratan/merak uyandıran bir profil çizeceksiniz. Aynı zamanda eğitim ve iletişim konusunda bilgilerinizi daha da arttırıp, derinleştirebilirsiniz. Ancak, çok fazla sorgucu, güvensiz ve kuşkulu davranarak etrafınızı bunaltmaktan kaçınmanız yerinde olur.
Aşk hayatınızda ayaklarınız transit Neptün’ün 5.evinizde olması nedeniyle yere basmıyor gibi olabilir. Bu anlamda, hayatınıza sokacağınız kişilere daha fazla dikkat etmeniz yerinde olur. Hayal kırıklıkları, aldatmalar ve kandırılmalar yaşamak istemiyorsanız tabi. Transit Neptün’ün 5.evinizdeki seyrinin olumlu yanı ise, yaratıcılığınızın gelişmesine fırsat tanıması ve hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için sizi yüreklendirmesi olacaktır. Sanat, moda, spor, tasarımcılıkla alakalı konular ve edebiyat gibi alanlara ilginiz artabilir.
Planetary positions
planet sign degree motion
Sun Cancer 4°14’57 in house 9 direct
Moon Aquarius 6°37’33 in house 4 direct
Mercury Gemini 15°35’20 in house 8 direct
Venus Leo 19°23’11 in house 10 direct
Mars Aries 26°38’43 in house 7 direct
Jupiter Aries 20°59’00 in house 7 direct
Saturn Cancer 20°02’20 end of house 9 direct
Uranus Libra 28°24’28 in house 1 retrograde
Neptune Sagittarius 9°46’31 in house 2 retrograde
Pluto Libra 6°30’19 in house 12 direct
True Node Sagittarius 0°30’16 in house 2 retrograde

House positions (Placidus)
Ascendant Libra 18°42’28
2nd House Scorpio 16°05’43
3rd House Sagittarius 17°35’22
Imum Coeli Capricorn 21°55’17
5th House Aquarius 25°18’00
6th House Pisces 24°30’01
Descendant Aries 18°42’28
8th House Taurus 16°05’43
9th House Gemini 17°35’22
Medium Coeli Cancer 21°55’17
11th House Leo 25°18’00
12th House Virgo 24°30’01

Major aspects
Sun Quincunx Moon 2°23
Sun Sextile Mars 7°36
Sun Trine Uranus 5°50
Sun Square Pluto 2°15
Moon Sextile Neptune 3°09
Moon Trine Pluto 0°07
Mercury Sextile Venus 3°48
Mercury Sextile Jupiter 5°24
Mercury Opposition Neptune 5°49
Mercury Trine Ascendant 3°07
Venus Trine Jupiter 1°36
Venus Sextile Ascendant 0°41
Mars Conjunction Jupiter 5°40
Mars Opposition Uranus 1°46
Jupiter Square Saturn 0°57
Jupiter Opposition Ascendant 2°17
Saturn Square Ascendant 1°20
Neptune Sextile Pluto 3°16

T.D. İçin Horoskop Analizi Doğum Haritası Yorumu” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: 2011 Burç Yorumları ve Astroloji burçlar | Mevsimler Gibi Blog

  2. Geri izleme: T.D. İçin Horoskop Analizi Doğum Haritası Yorumu | GÜZEL KADINLARIN SİTESİ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.