B.S. İçin Ücretli Horoskop Analizi Yorumu

Oldukça sempatik, sevimli, neşeli, şakacı, konuşkan ve güler yüzlü birisin. Özellikle kadınlar tarafından çok arkadaşın vardır ve karşı cins tarafından çok beğenilirsin. Yüksek özgüvenine rağmen zaman zaman utangaçlığın tutabilir. (12.evindeki Ay, Mars kavuşumu nedeniyle) Ancak yine de alkışlara ve iltifata dayanamazsın. Hatta bu senin için bir ihtiyaçtır ve bu yüzden iltifat toplayacağın işleri ve davranışları benimsersin. Kıyafetlerini dahi bu düşünceyle seçersin. Marka, lüks ve kaliteye düşkünsün bu yüzden. Kazandığından daha fazla harcama eğilimindesin. Karizmatik ve fit duruşun hayranlık uyandırır. Spor yapmak senin için önemlidir çünkü görünüşüne çok önem verirsin. Hareketli ve aktif yapın nedeniyle düzenli spor yapman fazla enerjini olumlu bir alana kanalize etmek açısından oldukça yararına olacaktır.
Rol kabiliyetin ve dramatize yeteneklerin sayesinde iyi bir sahne sanatçısı olman çok zor değil. Ayrıca sesin de çok hoş olabilir. Ağır ağır, tane tane ve düşünerek konuşursun. Konuşman insanları etkiler. İletişim becerilerin, işlek zekân, meraklı yapın ve sosyalliğin sayesinde medya, gazetecilik ve benzeri alanlarda da başarı şansın yüksek. Ellerini kullanarak herhangi bir sanat alanında da becerilerini açığa çıkartabilirsin. Ya da en azından hobilerin olabilir bu alanda. Bu arada hayal gücünün yüksek olması da büyük bir avantajın olacaktır. (yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışıyorsan özellikle)
B.S. İçin Ücretli Horoskop Analizi Yorumuİnsanlarla çok çabuk arkadaş olabilen ve arkadaş canlısı yapın sosyal çevrenin her an genişlemesini sağlayacaktır. Ancak herkesi dostun görmezsin. Dost “seçtiklerin”, sadece sende saklıdır. Arkadaş çevrenin genişliği potansiyel iş çevresi anlamında da sana fayda sağlayabilir. Bunun sen de farkındasındır ve karşına çıkan fırsatları iyi değerlendirir, arkadaşlarına karşı hem paylaşımcı olur hem de sana faydası dokunabilecek kişileri iyi ayırt edersin. Yüksek kademelerden zengin ve mevki sahibi kişilerle iyi dostluklar kurman olası. Bu kişiler sana ideallerini gerçekleştirmen için büyük şans sağlayabilir. Ortak çalışmalardan ve arkadaş toplantılarından, sosyal paylaşım ve yardımlaşmalardan büyük zevk alırsın ve kendini bu şekilde rahatlamış hissedersin. Zaman zaman yalnız kalıp düşünmek ve belki de “yazmak” sana iyi gelebilir. Her türlü alanda iletişim yoluyla paylaşmak, senin için rahatlatıcıdır.
Aile yapın ile bağımsız düşüncelerin pek uyuşmayabilir ve bu yüzden sık sık tartışmalar yaşayabilirsin. Özellikle ailendeki “baba” faktörü zorlayıcı olabilir senin için. Veya babanı erken yaşta kaybetmiş-uzaklaşmış olman olası. Özgürlüklerinin kısıtlandığını düşünebilir ve bu nedenle de daha fazla özgürlükçü davranma eğiliminde olabilirsin. Ani karar ve davranışların yüzünden ilişkilerini sağlıklı bir şekilde sürdüremeyebilirsin. Özellikle aşk hayatındaki maymun iştahlılığın uzun süreli ve gelecek vaat eden ilişkiler kurmakta zorlanabileceğini göstermekte. Bu sadakatli olmanı da güçleştiren can sıkıcı bir durumdur. Büyük heves ve heyecanla başlattığın ilişkilerden kısa bir süre sonra sıkıldığını fark edebilirsin. Gizli ve yasak ilişkiler yaşamaya hevesli olabilirsin. Bu ilişkileri gizlemen biraz zor görünüyor. Bu tür aşklar açığa çıkıp skandal yaratabilir. İş hayatın ve gündelik yaşamın bu skandaldan olumsuz etki alabilir.
Karşı cinsten yana açıkçası biraz çekecek ve çektirecek gözüküyorsun. Özgüveni oldukça yüksek biri olmana rağmen karşındaki insana tam manasıyla güvenmeme gibi bir hassas durumun var. Ayrıca çok kıskançsın. Birlikte olduğu kişiyi çok kısıtlarsın. Bu yüzden acı ayrılıklar yaşamış ya da yaşayacaksındır. Aşk konusunda dikkatli olmalısın çünkü idealist ve iç dünyası zengin biri olduğundan, dışını beğendiğin ve çokta tanımadığın bir insanı kafanda oluşturduğun “ideal kişi” kalıbına oturtma eğilimin yüzünden bolca yanlış seçimler yapman olası. Evleneceğin kişi çok zeki, seni çok kısıtlamayan, akıllı, kültürlü, bilgi birikimi geniş, kendini sürekli geliştiren, meslek sahibi, şakacı, karizmatik ve açık sözlü-dürüst biri olmalıdır. Çok ciddi, kuralcı ve sabit biriyle mutlu olamaz ve ondan çabuk sıkılırsın. Seninle beraber değişecek ve değişken ruh haline, değişken fikirlerine uyum sağlayacak en az sen kadar özgürlüğe ve bireyselliğe düşkün biri olmalıdır.
İş hayatında çok yakın olmasa da engelli bir koşu sonunda iyi bir başarı seni bekliyor olabilir. Mücadele ve çalışma azmin ve tabiî ki yeteneklerin seni dağın zirvesine padişah yapabilir. Liderliğe oynamalı ve yeteneklerini çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde sürekli geliştirmeye bakmalısın. En önemlisi de, iş hayatına özel yaşamını bulaştırmaman gerektiğini mutlaka anlamalısın. Azimli ve inatçısın. Tuttuğunu koparırsın. Bu nedenle çalışmalarının kalitesi konusunda güvensizliğe kapılmamanı ve çalışmaların konusunda aşırı mükemmeliyetçi davranarak kendini fazla eleştirmemeni öneririm. Ağır sorumluluklar alarak kendini ispatlamak istemen olası, ancak sana zarar verecek kadar ağırsa bu tür kararlar almadan önce birkaç kez düşün derim. Her yerde olmaya çalıştığın gibi özgüvenli duruşunu çalışmalarını sunduğunda da gösterebilmeli ve kendine tam anlamıyla inanmalısın. Kendini yetersiz görmekten kaçın, çünkü çok yetenekli birisin. Zaman zaman yoğun bir şekilde çalışmaktan dolayı sağlığını ve sosyal çevreni-sevgilini kaybetme tehlikesinden uzak durmalısın. (ayrıca sağlık ve temizlik konusunda takıntıların varsa bunları abartmamanı öneririm.) “Kurallar ve disipline” dikkat ettiğin takdirde işin mutfağından başlayarak yüksek yerlere gelmen senin için zor olmayacak gibi. Mutfak demişken, ev yemeklerinden yana da yeteneğin olabilir  Dünya mutfaklarıyla da haşır neşir olman olası.
Gelir gider dengelerin hiç yerinde değil. Şansın tamda yaver gidiyor dediğin sırada çok ani bir kayıp yaşayabilirsin. Bu nedenle spekülatif konular ve kumarı sana tavsiye etmiyorum. Zaman zaman yaşadığın hayal kırıklıkları yüzünden kin tutsan ve saldırgan tavırlarda bulunsan da; idealler ve hayallerle dolu birisin, yaşam sevinci ile iyimsersin. Ancak ayaklarını yere sağlam basmayı öğrenmen şart aksi halde bir gün uçtuğun havadan yere tepe taklak düşüverirsin. Uranüs’ün 5.evdeki sert açıları bu dediğimin kanıtıdır. Bu nedenle özellikle riskli konularda, Boğa Merkür‘ünün yardımı ile etraflıca düşünüp ağır karar vermen yerinde olur.
4.ev yöneticin Venüs ve Mars’ın Yengeç burcunda konumlanması, Ay ve Yükselen burcunun Aslan olması ve 5.ev yöneticin Jüpiter’in Güneş’inle kavuşması çocuklara karşı kayıtsız kalamadığını, ev-aile yaşantısına değer verdiğini, önemsediğini gösteriyor. Ancak her şeyden olduğu gibi çocuklardan da kısa sürede sıkılabilir ve gerektiği zaman sorumluluk almak istemeyebilirsin. Ancak sahibi olduğunu düşündüğün her şeye sıkı sıkı bağlı kalırsın. Gizlilik içerisinde yürütülen işleri sevmen, yardımsever ve cömert biri olman sayesinde birçok gizli yardımlarda bulunabilir, insanları yardımlaşma konusunda örgütleyebilirsin. Organizasyon yeteneğinin olması ve yufka bir yüreğe sahip olman bunu kolaylaştırır.
Şu sıralar yöneticin Merkür geriliyor. Her türlü anlaşma, sözleşme ve bağlayıcı konuşmada bir ay kadar erteleme yama şansın varsa ertelemeni öneririm. Eğer böyle bir şansın yoksa anlaşmalarını dikkatli incele ve öyle imza at. Ayrıca Merkür haberleşmeyi, iletişimi, iletişim araçlarını ve konuşmalarımızı da yönettiğinden bu alanlarda da bazı aksamalar ve sorunlar yaşanabileceğini hatırlayarak bir ay boyunca gerekli yedekleri al (bilgisayar ile ilgili işlerde özellikle), konuşmalarda yanlış anlaşılmalara mahal verme. Bir maili göndereceğinde iki kez oku ve faks çekiyorsan yerine ulaşıp ulaşmadığını iki kez kontrol et. Seyahate çıkmaman da iyi olabilir bu dönem. Ama çıkacaksan yolsa kalma veya kaza yaşama ihtimaline karşı daha sakin ve tedbirci olmayı ihmal etme. Şu sıralar evlilik, nişan ya da yeni bir ilişkiye başlama ya da sevgilinden ayrılma için de uygun değil. Bu dönemde alacağın kararların daha sonra bozulma durumu söz konusu. Eski arkadaşların, sevgilin veya komşuların bu dönemde seni arayabilir veya hatıraların canlanabilir. Biraz durgun hissettiğini, içe döndüğünü ve monotonlaştığını hissedersen panikleme, geçici bir durum.
Transit Uranüs’ün 9.evindeki seyri ve transit Pluto’nun natal Uranüs’ün ile kavuşumda olması sezgisel ve 6.hissi gelişmiş birisi olan biri için sezgilerinin ve düşünce anlayışlarının daha da genişleyeceğini gösteriyor olabilir. İnanç sisteminde köklü değişiklikler yaşayabilirsin. Ayrıca mistik ve doğa üstü konulara her zamankinden daha fazla zaman ayırabilirsin. Adeta bir dedektif gibi gizli kalmış her şeyi açığa çıkarma hevesin, araştırma ve keşfetme konusunda sınırsızca çalışmana vesile olabilir. Yeni ufuklar, maceralar ve uzun yolculuklar seni bekliyor.
Şubat ayından beri 7.evinden 10.evindeki Merkür’üne kare açı yapan transit Neptün, o zamandan Eylül sonuna kadar ikili ilişkilerde karşına çıkan herkese güvenmemen gerektiğini anlatıyor. Aklını karıştıracak ve yalanlarla seni kandırabilecek, seni pohpohlayarak gönlünü hoş ederek aldatabilecek bu kişilere karşı dikkatli ve uyanık olmalı her söyledikleri şeye inanmamalısın. Yine bu transit sırasında karşına, gizemli ilimlere ve/veya dine, mistizme vb. alanlara karşı merakını uyandıran, yaratıcılığını tetikleyen masal gibi ayaklarını yerden kesen bir aşk çıkmış olabilir. Neptün’ün 7.evindeki transiti süresince evlilik, ortaklık, danışman ve avukat tutmak için acele etmemeni öneririm.
Transit Satürn’ün 3.evindeki seyri, bu sene (ve önümüzdeki 2 sene içerisinde) eğitim ve kurs fırsatları yakalayabileceğini gösteriyor. Ayrıca sık sık yolculuklara çıkman olası.

B.S. İçin Ücretli Horoskop Analizi Yorumu” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: 2011 Burç Yorumları ve Astroloji burçlar | Mevsimler Gibi Blog

  2. Geri izleme: B.S. İçin Ücretli Horoskop Analizi Yorumu | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.