Eşleşim (İlişki-Sinastri) Haritası Analizi Hakkında Bir Soru Bir Cevap..

Eşleşim (İlişki-Sinastri) Haritası Analizi Hakkında Bir Soru Bir Cevap..

Merhaba,
bu eşleşim haritası dediğiniz iki kişinin arasındaki aşk-ilişki uyumu mudur? bikaç sitede gördüğüm özellikle evlenmek üzere olan kişiler ilişkilerinden emin olmak için yaptırıyorlarmış bunun bir gerçekliği varmı?
teşekkürler, kolay gelsin.

Sinastri (eşleşim) haritası analizi; bir çiftin hangi alanlarda ve ne derece uyumlu ve uyumsuz olabileceğini, evlilikte başarılı olup olmayacaklarını gösteren oldukça net cevaplar alabildiğimiz bir ilişki analizidir. Kişilerin hür iradelerine karışamayız elbette. Bir sinastri haritası analizi sonucu iç açıcı olmasa da biz asla bu kişiyle evlenmeyin, birlikte olmayın diyemeyiz. Sadece uyumu sorgularız çünkü. Uyum yoksa da söyleriz. Bazen bir birliktelik bize çok şey öğretebilmekte, dersler almamıza, kendimizi eğitmemize yaramakta. Ve en önemlisi de “bazen” gelişim sürecimizde bir öğretmen vazifesi görebilmekte hayatımıza giren her bir kişi. Bu nedenle asla ve asla bir sinastri haritası analizi ne kadar kötü çıkarsa çıksın ben kimseye bu kişiyle beraber olmayın, evlenmeyin demem. Kaderi yalnızca yaratan bilir. Ancak astrolojik verilere dayanarak sadece şöyle “olabilir”, şu konularda uyumlusunuz, şu alanları geliştirebilir birlikte şunları şunları yapabilirsiniz, şöyle yaparsanız daha iyi olur gibi tavsiyelerde bulunabilirim.

Sitemdeki örnek sinastri analizlerimi okuyabilirsiniz.

Siz de eşiniz, sevgiliniz veya kız/erkek arkadaşınız ile aranızdaki uyumu merak ediyorsanız, ilişki analizi yaptırmak için suveay@mevsimlergibi.com adresinden bana ulaşınız. Analiz ücreti hakkında tıklayınız.

Eşleşim (İlişki-Sinastri) Haritası Analizi Hakkında Bir Soru Bir Cevap..” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: Eşleşim (İlişki-Sinastri) Haritası Analizi | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.