astrolojik ilişki analizi sinastri

Sinastriyi artık astrolojiyle uğraşan hemen hemen herkes öğrenmiş sayılır. Tekrar bir gözden geçirmek isteyenlere sinastri nedir daha önceden bir yazı eklemiştim siteme.

Sinastri sayesinde bir insanla ne derece uyumlu olduğunuzu gerçekten çok rahat bir biçimde anlamamız mümkün. Elbetteki herşeyin EN doğrusunu yalnız ve yalnızca Allah bilir. Çok uyumlu olmasak da hayatımıza giren her bir yeni insanın hayat amacımızı başarabilmemiz adına bir etkisi vardır. Eğer bilinçli olursak bunu anlayabilriz. Bu açıdan uyumsuz olduğumuz her insan kötüdür manasını çıkartmamalıyız. Ancak elbette ki Hz. Ömer’in söylediği gibi:

Kalbinizin sevmediği kişiden uzak durunuz.

Günümüzde evlilik ve aşk ilişkilerinin sağlam temellere dayanmadığı apaçık ortada. Sadece kaşına gözüne veya mesleğine statüsüne vurulup evlilik yapan çok sayıda insan bulunmakta. Hal böyle olunca da tek kriter dış görünüş olduğundan duygusal veya cinsel anlamdaki yetersizlikler devreye girdiğinde evlilik ve ilişkiler bir anda patlayıp elimizde kalabiliyor. Daha da kötüsü çocuklarımızı ve yakınlarımızı da mutsuz ediyoruz.

İşte sinastri bu aşamadan bir önceki aşamada devreye giriyor. Ne olursa olsun bir insanı beğendiyseniz aranızda zaten bir kaç güzel sinastri açısı var demektir zaten. Ancak iş uzun süreli bir beraberliğe geldiğinde sadece anlık beğenmek yeterli olmayabilir. Çünkü evlilik bir ömür sürmesi planlanan, kutsal bir müessesedir. Sinastri analizi asla ilişkinizin bir ömür süreceğini garanti etmez. Ancak çiftlerin evlilik veya uzun süreli bir ilişki adına uyumlu olup olamayacaklarını, cinsel ve duygusal anlamda birbirlerini ne kadar mutlu edebileceklerini apaçık gösterir.

Sitemizde sinastri analizi 140 liradan 120 liraya indirilmiştir. Örnek sinastri analizi yorumlarımıza buradan ulaşabilirsiniz >> Sinastri analizlerim (sadece yayınlanmasına müsaade edilen analizler sitemdedir.)

İletişim ve sinastri için tıklayınız

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.