2011 Burçlar Horoskop ve Sinastri

Astroloji burçlar sitemde uzun bir süredir genel olarak sinastri, transit ve horoskop yorumu ile ilgili yazı eklediğimi fark ettim. Yakında daha farklı astroloji burçlar yazılarımla okuyabileceksiniz sitemi. Şimdi geçenlerde bir okuyucum için yaptığım horoskop analizini yayınlıyorum. Okuyucularımın analizleri izinleri olmadığı takdirde yayından kaldırılmaktadır. Dolayısıyla sitemde yaptığım bütün analizleri yayınlamıyorum.

horoskop yorumu

Evlilik ve ilişkiler eviniz İkizler burcunda. Bu evin yönetici gezegeni olan Merkür Balıkta ve Güneş-Mars ile kavuşumda 4.evinizde stelyum oluşturuyor. Stelyumunuz da, 9.evinizdeki Pluto-Uranüs kavuşumundan zıt açı almış. Yenilikçi, çok yönlü ve “birazcık” da agresif bir eşe işaret ediyor. Sinirli biri olma ihtimali çok yüksek olan bu kişi aynı zamanda kıskançlığı oranında bağımsızlığına da düşkün biri. Sizi kısıtlarken kendisi özgür olmak isteyebilir mesela. Aslında bir kişi için değil bu yorum. Şimdiye dek yakın ilişkide bulunduğunuz ve ortaklık denebilecek bir bağınızın olduğu herkesten görmüş olabilirsiniz bu özellikleri. Çünkü 7.ev yani ikili ilişkiler evi sadece eşi değil, özel denebilecek ikili ilişkileri ve ortaklıkları da temsil eder. Arkadaşlar değil ama bahsettiğim kişiler, özel ilişkiler. Evlilik gibi ilişkiler ya da iş ortaklığı, danışmanlık gibi düşünün. Şimdi eşiniz ve yakın ilişkilerinizde bulunduğunuz kişilerin özelliklerini saymaya devam edeyim.

Evde vakit geçirmeye, evinde yenilikler-partiler yapmaya bayılan biri. Yuva, anne ve vatan konularında hassasiyetleri var. Seyahat etmek, gezmek büyük bir tutkusu. Yurt dışı ilişkileri olması (en azından yurt dışı seyahatlerine veya yabancı kültürlere meraklı olması) ve hatta yabancı kültürden olma ihtimali var. Bunlardan hiçbiri olmadı mı? Din veya mistizm konularında, manevi ve ruhani evrensel nitelikli bir takım çalışmaları olabilir. Çok zeki ve şakacı. Akademik eğitimini bağımsızlığı ve hayalperestliği nedeniyle yarıda bırakmış olabilir. Sanatçı bir ruhu, yaratıcı fikirleri ve romantik davranışları olabilir. Ama üzerinizde baskı kuran ve zaman zaman histerik davranabilen (fazla bağımlı ve sorunlu davranan) biri olarak görebilirsiniz O’nu. Aslında bir partneriniz olsaydı ikinizin haritalarını karşılaştırıp uyumun analizini çıkarmak daha basit olurdu. Böylesi müneccimlik gibi oluyor çünkü 🙂 Ve gaybı bizler bilemeyiz. Ancak astrolojik verilere dayanarak söylebileceklerim bunlar.

Sizi tamamlayacak ve memnun edecek insan tipi öncelikle neşeli ve sosyal olmalıdır. Bunun yanında duygusal ihtiyaçlarınıza önem vermesi, yeri gelince sizi bir bebek gibi koruyup kollaması hoşunuza gider. Duyguların yeri sizin için bambaşkadır. Aşırı hassasiyetiniz var bu konuda. O bakımdan empati yeteneği olan biri sizi memnun edecektir. Bu sayede dışardan vurdumduymaz ve fazlaca iyimser görünen ama içlerde çok duygusal ve kırılgan olan yanınız da beslenmiş olur. Yoğun hayalleriniz, inanılmaz renkli fikirleriniz ve parlak zekanız da duygularınızın beslenmesi sayesinde daha da güçlenebilir.

Zekaya çok çok önem verirsiniz. Zekice yapılmış şakalar sizi baştan çıkartmaya yeter. Eğlence ve oyuna olan düşkünlüğünüz aşka aşık olduğunuzu düşündürdü bana. Bu açıdan aşkı yaşamadan bir evlilik yapmanız çok zor. Aşk evliliği yapmalısınız. Eminim bir çok kısmetiniz çıktı bugüne kadar. Seçemediniz mi 😉 Haritanıza bakılırsa çok kısmetli ve hatta çift kısmetli birisiniz. Bu yıl ortalarından sonra aşk konusunda şanslı bir döneme gireceksiniz. Bunu fırsat bilin ve sosyal ortamlara daha sık çıkın. Tabi gözlerinizi açık tutun 😉 Bu yıl ortalarında hayatınıza yeni yeni insanlar girebilir. Bu kişilerden bazıları ile çok samimi arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ayrıca fayda da görebilirsiniz bu kişilerden. Ancak seçici olmaya dikkat edin. Bu yıl ev, arsa alabilir veya eviniz ile ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Sizin için yeni bir yere taşınmak veya ev konusunda yatırım yapmak için iyi bir yıl olacağa benziyor.

2011 Burçlar Horoskop ve Sinastri” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: Burcuna Göre Hediye Ne Alsam | Mevsimler Gibi Blog

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.