Burçlara göre hediye seçimi sevgiliye hediye

Burçlara göre hediye seçimi sevgiliye hediye burçlara göre hediye seçimi sevgiliye hediye

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova veya Balık burcu sevgilinize 14 Şubat sevgililer gününde burcuna göre hediye almak istiyorsanız bu yazı tam size göre.. Eğer sevgiliniz diğer burç mensuplarından biriyse şu yazımı okuyunuz. Erkek veya bayan fark etmez sevgiliye hediye alırken kendi burcuyla beraber yükselen burcunu da hesaba katabilirsiniz. Evet şimdi kaldığımız yerden devam edelim bakalım 🙂

Terazi burcu sevgiliye göre hediye fikirleri

terazi burcunun özellikle kadınları çok kokoş yani süslü olurlar, bu açıdan onları mutlu edecek hediyelerin başında süs eşyaları, makyaj ve güzellik salonlarına bedava giriş kartları gelecektir. romantik ve aynı zamanda sanatçı ruhlu olan bu burcun hediyesini katılacağınız güzel bir davette romantizm ve ince ruhlu tavırlarınızla sunabilirsiniz. başbaşa yenecek romantik bir yemekte onu mutlu edecektir. estetik duyarlılığı gelişmiş olduğundan özellikle o gün oldukça güzel görünmeye çalışmalısınız çünkü özellikle terazi erkekleri güzelliğe ve fiziki görünüme çok önem verirler. bunların dışında terazi burcu sevgiliye alabileceğiniz hediyeler: şık bir cep telefonu, şık mücevherler, sevdiği sanat alanında biletler ve Paris’e iki uçak bileti olabilir. Ne alırsanız alın, süslü ve hatta rüküşlük derecesinde kokoş olmasına özen gösterin!

Akrep burcu sevgiliye göre hediye fikirleri

akrep burcuna alabileceğiniz hediyelerin başında siyah ve sade görünen renkli kıyafetler gelir. bu burcun mensupları geceleri genelde uyumayan ve araştırmayı seven tipler olduğundan geceleri nöbete kalktığında işine yarayabilecek bir teleskop onu mutlu edebilir. yine bir diğer mutluluk vesilesi olacak hediye şimdiye kadar gizlediğiniz tüm sırlarınızı ona anlatmanızdır. ancak hemen uyarayım tek nefeste itiraf etmeniz yetmez o daha fazlasını isteyecektir 🙂 detaylı bir şekilde anlatırsanız onu o zaman tatmin edersiniz. kendisi gizemlidir ancak karşısındakinin gizemli olması karnında feci kramplar yaratabilir. onu mutlu etmek istiyorsanız ondan asla sır saklamayın ve ona karşı hep dürüst olun. su burçları dürüstlük göremediklerinde hayal kırıklığına uğrayan ve bu hayal kırıklığından en çok etkilenen burçlardır. akrep burcu sevgiliye göre alınabilecek hediyeler: siyah iç çamaşırları, deri çizmeler, zımbalı aksesuarlar, en koyusundan güneş gözlükleri, cep telefonunuza casus programı ve iş yerinize/evinize kamera taktırıp izlemesi için şifreyi yalnızca ona vermeniz. Merak uyandırın, ama asla şüphe yaratmayın!

Yay burcu sevgiliye göre hediye fikirleri

yay macera, çılgınlık ve özgürlük burcu olduğundan salaş kıyafetler ve maceraperest geziler onu mutlu edebilir. yay burcu sevgiliye alınabilecek hediyeler: tarzına uygun modern bir şapka, paraşütle atlama kursu, sevdiği bir sanatçının konser biletleri, yeni bir webcam, mistik-ruhsal konularla alakalı kurslar veya kitaplar, entel gözlüğü, spor bir saat, kalça ve basen eritme aleti, kondüsyon bisikleti veya koşu bandı. İlgisini canlı tutmak için onu serbest bırakın, o sizin peşinizden koşsun!

Oğlak burcu sevgiliye göre hediye fikirleri

oğlak mantık ve maddiyat burcudur. statü sever ve saygıya bayılır. şık olmakla beraber toplum nezdinde kabul görmüş tarzdaki geleneksel hediyeler onu mutlu eder. ihtiyacına uygun bir hediye seçimi çok önemlidir. ihtiyacı olmayan, hele de ilgi alanına girmeyecek bir hediyeyi pek beğenmeyebilir. hediyeniz bir kenarda köşede kalır benden uyarması 🙂 çok uçuk kaçık ve toplum önünde onu utandıracak türdeki hediyeler alınmamalıdır. geleneksellikten hoşlandığı için ayakları yere sağlam, ağır görünen ama duygusal olan oğlak sevgilinizle beraber çok gürültülü olmayan elit bir mekanda sevgililer gününü kutlamanız çok hoşuna gidebilir. kaliteli bir saat, sade ve şık bir ayakkabı veya orjinal ve pahalı bir parfüm işinizi görür. O’nu neşelendirin, ama asla hafif olmayın!

Kova burcu sevgiliye göre hediye fikirleri

kova çılgınların ve dahilerin burcu olmakla birlikte bu burçtan en çok doktorlar, astrologlar, öğretmenler ve bilim adamları çıkmaktadır. Saygın ve saygıyı seven bir burç olması bakımından her ne kadar çılgın bir ruha sahip olsa da Oğlak burçları gibi elit ve saygın mekanları severler. Oğlak’tan farklı olarak eğlence ve çılgınlık anlayışını saymak gerekir. Eğlenceli mekanlar ve aktivite içeren eğlenceli randevular onu cezbeder. Yeni arkadaşlarla tanışabileceği arkadaşlık ortamında düzenlenecek partiler de seveceği aktiviteler arasındadır. kova burcu sevgilinize paten, sörf tahtası, şık bir şal, müziksiz yaşayamayacağı için kolonları güçlü dev bir  ses sistemi veya müzik seti, mp3 çalar, dijital kamera, laptop, 2011 burçlar kitabı, bilimsel dergi abonelikleri, mistik konulara odaklı kurs, bilgisayar programcılığı kursu (grafikerlik, web tasarım, photoshop kursu da olabilir), sevebileceği derneklere üyelik alabilirsiniz. Hayırı cevap olarak kabul etmeyen belirsizlikleri seven Kova’lardan romantik beklentiler içinde olmayın!

Balık burcu sevgiliye göre hediye fikirleri

balık burcuna sevgililer gününüzde kalp yastık, kalp kutuda çikolata, hassas ayaklarına yumuşak bir terlik veya ev botu, ortopedik bir ayakkabı,  izleyeceği diziler ve kadın programları karşısında gözyaşlarını silebilmesi için koca bir paket sevdiği renklerde mendil, makyaj malzemeleri, desenli külotlu çoraplar, romantik bir şapka, atkı ve/veya bere, sessiz sakin ve loş bir ortamda romantik bir müzik eşliğinde şiir okuyup, dans ederek vakit geçirebileceğiniz bir akşam yemeği ve kesinlikle bir buket mor veya lila rengi çiçek onun gönlünü fethedecektir. Bağlılığına; sadakatle ve yumuşaklılıkla karşılık verin!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.