Boğa Sevgilinle Burçlarınız Ne Kadar Uyumlu?

boğa burcunun anlaştığı burçlar evlilik aşk uyumuboğa burcunun anlaştığı burçlar, boğa burcu ve aşk, boğalar diğer burçlarla nasıl anlaşır? boğa burcu anlaştığı burçlar, boğa burcu aşk, boğa burcu erkeği, boğa burcu kadını, boğa burcunun çok anlaştığı burç, boğa burcunu nasıl etkilerim, boğa burcunu etkilemenin yolları, boğa burcunu etkilemek

DİKKAT: İnsanlar bilindiği gibi sadece güneş burçlarından ibaret değildir. Bu nedenle sadece güneş burçlarını karşılaştırarak yapılan ilişki uyumu yorumları; doğru, ancak oldukça yetersizdir. Sevgilinizle aranızdaki uyumu tam anlamıyla öğrenmek istiyorsanız sinastri haritası analizi (eşleşim haritası, ilişki analizi) yaptırmalısınız. Sinastri analizi yaptırmak için tıklayınız.

Halk arasında yaygın bir düşünce vardır. Su grubu burçlar diğer su grubu burçlarıyla, hava havayla, ateş ateşle, toprak toprakla anlaşır.. Anlaşır ve uyuşur evet ama ya aşk ve evlilik? İşte o konuda kazın ayağı öyle değildir. İki toprağın ilişkisi sıkıcı, iki ateşin ilişkisi yıpratıcı olabilir. “Denge” ve “tamamlayıcılık” ilişkide bütünlük ve süreklilik sağlar. Şimdi gelin, Boğa burçlarının uyumlu ve anlaşabileceği burçlar üzerinde genel bir sohbet edelim.

boğa burcu aşk evlilik boğa burcunun anlaştığı burçlar

BOĞA-KOÇ: Boğa burcu Koç burcunu heyecanlandırsa da bir süre sonra sıkar. Boğalar Koçlarla uzun vadede anlaşamaz.

BOĞA-BOĞA: Uyumlu, huzurlu ve aşk dolu bir ilişki. Bu çifti bekleyen en büyük tehlike monoton ve tekdüze bir hayattır.

BOĞA-İKİZLER: İkizlerin enerjisi ve cazibesi Boğa’yı heyecanlandırır. İkizler Boğanın hayatına renk katacaktır. Ancak sadakati konusunda sorun çıkabilir.

BOĞA-YENGEÇ: Her açıdan doyurucu bir ilişki. Yengeç Boğaya göre daha yumuşak ve romantiktir. Bu nedenle Boğa Yengeçin hassasiyetine karşılık verebilirse mükemmel bir çift olurlar.

BOĞA:ASLAN: Tutku dolu bir ilişki olacaktır. Büyük fırtınalar ve kavgalar bu ilişkide kaçınılmaz. Boğa Aslan’ın çapkınlıklarına göz yumarsa ilişki yürüyebilir.

BOĞA-BAŞAK: İyi bir arkadaşlık kurabilir, iş ortaklığı da yapabilirler. Ancak aşk konusunda çokta büyük vaadlerde bulunamam. İki tarafta sakin ve önceden kestirilebilir bir yapıda olduğundan ilişki sıkıcı olabilir. Ancak bu ikilinin ilişkisi uzun sürer. Çünkü vefa ve sadakat duyguları yüksektir.

BOĞA-TERAZİ: Boğa ve Terazi; lüks, konfor ve estetiğin burcu olduğundan bu konularda oldukça iyi anlaşırlar. Güzelliğe düşkün bir yapıdadırlar. Sırf birbirlerini fiziken güzel veya çekici buldukları için birlikte oluyor olabilirler. Uzun vadede başarısız olabilecek bir ilişki.

BOĞA-AKREP: Aşk ve tutku kelimeleriyle özetlenebilir. Özellikle cinsel olarak birbirlerini tamamlar ve mutlu ederler. Ancak en ufak bir firar (sadakatsizlik) girişimi ikisinde de tarifi imkansız hayal kırıklıkları ve pişmanlıklar yaratabilir. Zıtlaşmalar çok olacaktır ancak umut vaad eden bir ilişki.

BOĞA-YAY: Çok alakasız iki burç. Yay bağımsızlık ve özgürlük düşkünüdür, Boğa ise sadakatli ve yapışkan biridir. Uzun bir beraberlik vaad etmiyor.

BOĞA-OĞLAK: Evlilikte başarılı olacak bir çift. Ancak uzun vadede baktığımızda bu evlilik sıkıcı olabilir. Sürekli iyi giden bir ilişki de bazen tatminsizlik yaratır.

BOĞA-KOVA: İlginç ve farklı bulduğum bu kombinasyonda, Kova’nın önderliğindeki ilişki Boğa’yı genellikle pasif bırakacaktır. Kova bu ilişkide çok dırdırcı olabilir.

BOĞA-BALIK: Boğa için en iyi burç Yengeç ve Balık burcudur. Oldukça uyumlu olacağı Balık burcu ile sıcacık ve mutlu bir birliktelik sağlayabilir. Ancak Balık Boğa’ya göre ayran gönüllü bir yapıdadır bu yüzden Boğa’nın dikkatli olması gerekir.

Boğa Sevgilinle Burçlarınız Ne Kadar Uyumlu?” hakkında 5 yorum

 1. ZEYNEP DERELİ

  ben bir bogaym ve bir yengece aşğm ne yapmam grektiğini inan bilmiyrm sence ne yapmalıym

  Cevapla
  1. suveay ile astroloji burclar yorumu Yazar

   sinastri analizi yaptırmalısınız. sadece güneş burçlarını bilerek bu şekilde bir yorum yapamam.

   Cevapla
 2. elif

  selam ben elif boğa burcuyum yukselenim ikizler ay burcum ise yay.eşim kova yukseleni oğlak ay burcu oğlak:) çok farklı bir kombinasyon oldu evliyim eşimi çoook seviyorum bazen anlaşıyoruz bazende ayrı fikirlerde oluyoruz ama yıne ortak bi nokta buluyoruz.kova boğa heep zor diyorlar ama fikir veren yok yaaa.bana yorumlarınızı yazmanızı çok isterim.kova erkeğini hep araştırıyorum bizim ilişkimize yorum yapmak isterseniz sevinirim:)).

  Cevapla
  1. suveay ile astroloji burclar yorumu Yazar

   sinasri haritası yorumu siparişi verdiğinizde bu bilgileri alabilirsiniz.

   Cevapla
  2. betül

   merhaba betül ben boga burcuyum ve yükselenmde boga.. sevgilim balık ve onu hissedemiyorum çözemiyorum çok karmaşık ve dengesiz balık erkegine nasıl davranmalıyım onu kaybetmemek için

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.