İkizler Sevgilinle Burçlarınız Ne Kadar Uyumlu?

ikizler burcunun anlaştığı burçlar evlilik aşk ilişki uyumuikizler burcunun anlaştığı burçlar, ikizler burcu ve aşk, ikizler burcu diğer burçlarla nasıl anlaşır? ikizler burcu anlaştığı burçlar, ikizler burcu aşk, ikizler burcu erkeği, ikizler burcu kadını, ikizler burcunun çok anlaştığı burç, ikizler burcunu nasıl etkilerim, ikizler burcunu etkilemenin yolları, ikizler burcunu etkilemek

DİKKAT: İnsanlar bilindiği gibi sadece güneş burçlarından ibaret değildir. Bu nedenle sadece güneş burçlarını karşılaştırarak yapılan ilişki uyumu yorumları; doğru, ancak oldukça yetersizdir. Sevgilinizle aranızdaki uyumu tam anlamıyla öğrenmek istiyorsanız sinastri haritası analizi (eşleşim haritası, ilişki analizi) yaptırmalısınız. Sinastri analizi yaptırmak için tıklayınız.

Halk arasında yaygın bir düşünce vardır. Su grubu burçlar diğer su grubu burçlarıyla, hava havayla, ateş ateşle, toprak toprakla anlaşır.. Anlaşır ve uyuşur evet ama ya aşk ve evlilik? İşte o konuda kazın ayağı öyle değildir. İki toprağın ilişkisi sıkıcı, iki ateşin ilişkisi yıpratıcı olabilir. “Denge” ve “tamamlayıcılık” ilişkide bütünlük ve süreklilik sağlar. Şimdi gelin, İkizler burçlarının uyumlu ve anlaşabileceği burçlar üzerinde genel bir sohbet edelim.

ikizler burcu aşk evlilik ikizler burcunun anlaştığı burçlar

İKİZLER-KOÇ: İkizler ve Koç burcu hareketsiz kalamayan ve hızı seven iki burç olarak çok iyi anlaşır ve iyi arkadaş olurlar. Eğlenceli ve neşeli bir beraberlikleri olur. Aralarındaki çekim de yüksektir.

İKİZLER-BOĞA: İkizler Boğa’yı büyük ihtimalle fiziken beğenecektir, Boğa da İkizlerin enerjisine ve cazibesine kapılacaktır ancak huyları hiç benzemediğinden ve anlaşmaları zor olacağından bu ilişki gelecek vaad etmiyor.

İKİZLER-İKİZLER: Bir İkizler için en iyi arkadaşlar yine İkizler burçlarından çıkar. Ayrıca İkizler için İkizler burcu bir partner de çok uygundur. Enerjisine ve geleneksellikten uzak görüşlerine yine bir İkizler burcu ayak uydurabilir çünkü.

İKİZLER-YENGEÇ: Şaka sevmeleri harici pek bir ortak noktaları olmayan bu iki burç mensubu çok alakasız olmalarına rağmen evlilik yapma ihtimalleri yüksektir. Ancak ilişkide Yengeç çok üzülen taraf olabilir çünkü İkizler, Yengeç burcunun istediği evcimenliği  ve saf sadakati kendisine veremeyebilecektir.

İKİZLER-ASLAN: Bir İkizler burcunun sabit burçlardan olan Aslan burcuna ayak uydurabilmesi için daha dengeli, dürüst ve kararlı davranması gerekecektir. Aksi halde çok mükemmel ve eğlenceli olacak bu ilişkiyi harcamış olur. Çünkü; Aslan burcu İkizler’in istikrarsızlığını ve tek ayak üstünde uydurduğu milyonlarca yalanı sevmeyecektir. İkizler Aslan’ın gururunu incitecek boş boğazlıklardan ve gevezeliklerden kaçınırsa bu kombinasyondan güzel bir aşk doğabilir.

İKİZLER-BAŞAK: Merkürün çocukları olan İkizler ve Başak burcu mensubu sevgililer arasında büyük bir entelektüel bilgi alışverişi olabilir. Eğlenceyi sever ve birbirlerini şakalara boğarlar. Dolayısıyla ilgilerini hep üst noktalarda tutabilecekleri dinanizmi yüksek bir ilişki olacaktır. Ancak tartışma ve sinr harpleri de bu ilişkinin ana temalarından biri olabilir. Ayrıca İkizler’in havailiği bir süre sonra Başak burcu saflarında güvensizliğe sebep olacaktır. Başak burcu da İkizler’e sıkıcı gelebilecektir.

İKİZLER-TERAZİ: Aralarında çok samimi ve sıcak ilişkilerin olacağını söylemeliyim. İkizler ve Terazi burçları arasında kesinlikle çok güzel bir aşk yaşanabilir. Birbirlerini anlar ve destek olurlar. Hem aşk hemde arkadaşlık için ideal bir kombinasyon.

İKİZLER-AKREP: Tamamen alakasız iki burç. İkizler Akrep burcuna göre çok yüzeysel ve pratiktir. İşin inceliklerine ve derinliklerine inmek onu sıkar çünkü. Akrep burcu ise ilişkisinde derinlik ve ruhsallık arar. Kendisine içten gelen bir samimiyetle vakit ayrılsın, egosu yüceltilsin ister. Dolayısıyla bu ilişki daha baştan kaybeder.

İKİZLER-YAY: İkizler ve Yay burçları fırtınalı ve tutkulu bir ilişki sonrası ya evlenecek ya da ayrılacaktır. Evlenenler hayatlarında yine fırtınalar yaşayacak ama tutkuyu ve aşkı iliklerinde hissedeceklerdir. Ayrılanlar ise bu ilişkiyi zor unutacaktır. Bu iki burç mensubu  hassasiyetlerine özen gösterir ve birlikte eğlenmek-hobilerini gerçekleştirmek için vakit ayırırlarsa çok iyi bir beraberlikleri olabilir.

İKİZLER-OĞLAK: İkizler ve Oğlak burcu değil sevgili arkadaş dahi olamaz. Çünkü tipik bir Oğlak burcu ciddi, geleneksel ve prensiplidir, ikizler ise ciddiyeti ve kuralları sevmez, gelenekselliğe de karşıdır. Bu nedenle aralarında hep bir uçurum olur.

İKİZLER-KOVA: Bu iki burç mensubu eğlenceli ve uzun sürecek bir arkadaşlık kurabilirler. Sabahlara kadar konuşup, dertleşebilir ve fikir alışverişi yaparlar. Ayrı kaldıklarında birbirleriyle dedikodu yapmak için yanar tutuşurlar. Aşktan çok arkadaşlık içeren bir ilişkileri olur. Geleneklerden uzak yaşamayı daha çok severler.

İKİZLER-BALIK: İkizler ve Balıklar birbirlerine inanılmaz benzerler çünkü her iki burç mensubu da hemen hemen herkesle konuşup anlaşabilir ve eğlenceli sohbetlerin yıldızı olabilirler. Ancak aralarında yaşanacak en büyük dert Balık aşırı bağımlı bir yapıdadır ve İkizler burcu ise bağlılıktan ve vefakarlıktan hoşlanmaz. Balık bu ilişkide bir süre sonra yüzüstü kalabilir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.