Yengeç Sevgilinle Burçlarınız Ne Kadar Uyumlu?

yengeç burcu kadını erkeği özellikleri evlilik aşk uyumları anlaştığı burçlaryengeç burcunun anlaştığı burçlar, yengeç burcu ve aşk, yengeç burcu diğer burçlarla nasıl anlaşır? yengeç burcu anlaştığı burçlar, yengeç burcu aşk, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadını, yengeç burcunun çok anlaştığı burç, yengeç burcunu nasıl etkilerim, yengeç burcunu etkilemenin yolları, yengeç burcunu etkilemek

DİKKAT: İnsanlar bilindiği gibi sadece güneş burçlarından ibaret değildir. Bu nedenle sadece güneş burçlarını karşılaştırarak yapılan ilişki uyumu yorumları; doğru, ancak oldukça yetersizdir. Sevgilinizle aranızdaki uyumu tam anlamıyla öğrenmek istiyorsanız sinastri haritası analizi (eşleşim haritası, ilişki analizi) yaptırmalısınız. Sinastri analizi yaptırmak için tıklayınız.

Halk arasında yaygın bir düşünce vardır. Su grubu burçlar diğer su grubu burçlarıyla, hava havayla, ateş ateşle, toprak toprakla anlaşır.. Anlaşır ve uyuşur evet ama ya aşk ve evlilik? İşte o konuda kazın ayağı öyle değildir. İki toprağın ilişkisi sıkıcı, iki ateşin ilişkisi yıpratıcı olabilir. “Denge” ve “tamamlayıcılık” ilişkide bütünlük ve süreklilik sağlar. Şimdi gelin, Yengeç burçlarının uyumlu ve anlaşabileceği burçlar üzerinde genel bir sohbet edelim.

yengeç burcu aşk evlilik yengeç burcunun anlaştığı burçlar

YENGEÇ-KOÇ: Bu iki burcun mensubunun büyük bir aşk yaşama olasılığı yüksektir. İki taraftada yoğun bir cinsel çekim vardır özellikle. Ancak Koç burcunun aşktaki heyecan arayışı ile Yengeç’in uysallığı ve evcilliği Koç burcunu bir süre sonra tatminsiz bırakabilir. Yengeç burcu bu ilişkide genellikle üzülen taraf olur, bu yüzden evlilik için ideal bulduğum bir ikili değil.

YENGEÇ-BOĞA: Yengeç ve Boğa geleneksel düşünen ve ev-aile yaşantısını seven sadakatli tiplerdir, bu nedenle ortak bir çok noktaları vardır. Cinselliğe düşkün yapıları sevgi arsızlıklarıyla birleştiğinde ortaya inanılmaz şefkat ve aşk dolu bir beraberlik çıkacaktır. İki tarafta birbirinin ihtiyaçlarına oldukça duyarlıdır ancak Boğa’nın Yengeç’in duygusal ve yumuşak bir yapıda olduğunu unutmaması ve zaman zaman romantik süprizler yapması gerekir, aksi halde Yengeç duygusal ihtiyaçlarını karşılamak için farklı arayışlara yönelebilir.

YENGEÇ-İKİZLER: Bu birliktelik oldukça eğlenceli olsa da İkizler burcu için bir süre sonra boyunduruk gibi gördüğü bir ilişki olabilir. Flörtçü bir yapıda olan ve fark etmese bile hemen hemen her hoşlandığı kişiyle flört eden İkizler, Yengeç’in kıskançlık ve kısıtlamalarına katlanamaz. Yengeç’te İkizlere hiç bir zaman tam anlamıyla güvenemez. Bu çiftin ilişkisi sağlıklı ve ideal bir ilişki olmayacaktır.

YENGEÇ-YENGEÇ: İki Yengeç burcunun ilişkisi güvenilir ve sadakat dolu bir birliktelik olsa da ilişkide hareket ve heyecan eksikliği söz konusu olabilir. Cinsel hayatları çok doyurucudur çünkü her ikisi de partnerini tatmin etmeyi bir görev sayar ve birbirlerinin isteklerine karşı duyarlıdırlar. Evden çıkıp farklı aktivitelere katılmaları evlilik yaşamlarını canlandıracaktır.

YENGEÇ-ASLAN: Yengeç, Aslan burcunun emirlerine boyun eğdiği sürece hoş bir ilişki olacaktır. Birbirinden çok ayrı karakterdeki iki burç olsa da bu kombinasyondan evlilik çok çıkar. Yengeç burcu Aslan’ın isteklerine karşı çok duyarlıdır ve empatik olarak Aslan’ı anlar ancak Aslan burcunun bu gönüllü hizmetkarlık karşısında partnerine minettar olması ve Yengeç’i sevgiyle sarması gereklidir, aksi halde Yengeç bu duyarsızlık karşısında her zaman üzülen taraf olacaktır.

YENGEÇ-BAŞAK: Çok iyi anlaşabilecek bir burç kombinasyonudur, Başak; Yengeç burcuna göre aşkta oldukça mantıkçı ve evlilikten kaçan biri olsa da eğer Yengeç sevgilisini seviyorsa sert kabuklarını birlikte kıracaklardır. Sadakat konusunda uyum sağlarlar ve birbirlerine sağlam bir güven telki ederler. Romantizme yeterince vakit ayırabilirlerse evlilik hayatları oldukça başarılı olabilir.

YENGEÇ-TERAZİ: Yengeç ve Terazi burcu arasında kısa süreli bir aşk yaşansa da uzun vadeli bir ilişkide ve evlilikte başarılı olmayacak bir burç kombinasyonudur. Yengeç aradığı huzuru, sadakati ve güveni Terazi burcunda bulamaz. Terazi ona göre çok havai ve hoppa, ilişkilerinde geleceğini göremediği bu yüzden güven duymadığı bir burçtur.

YENGEÇ-AKREP: Akrep burcu erkek olduğu sürece bu ilişki ideal bir ilişki olabilir. Akrep kadını ile Yengeç erkeği bir süre sonra kavga içinde bulabilir kendisini çünkü Akrep burcu kadını Yengeç erkeğini aşırı derecede eleştirip sıkacaktır ve saygı duymayacaktır. Yengeç kadını Akrep erkeğini çok mutlu edebilir çünkü her ikisi de sevgiye ve aşka düşkündür, cinsel hayatı bir nevi sevgi gösterisi olarak gördüklerinden doyurucu bir cinsel yaşamları olacaktır. Normalde kolay güvenmeyen bu iki burç birbirlerine çok fazla güvenecektir çünkü her ikisi de sevdiklerinde tam anlamıyla kendilerini karşı tarafa adarlar ve güven verirler.

YENGEÇ-YAY: Yengeç ve Yay burçları tam anlamıyla alakasız ve bağlantısızdır bu yüzden bu ilişkinin geleceği parlak diyemem. Yay,Yengeç burcunun bağımsızlığını kısıtlamasına veya ilişkiye bir düzen getirmeye çalışmasına katlanamaz.

YENGEÇ-OĞLAK: Yengeçle Oğlak burcu arasında oldukça seviyeli ve sevgi dolu bir ilişki olabilir. Zıtlaşmalar bu ilişkinin ana temasıdır çünkü bu iki burç birbirine tam anlamıyla zıttır. Ancak zıt kutupların birbirini çektiği düşünüldüğünde bunu en iyi gösteren burç kombinasyonlarından biri Yengeç ve Oğlak çiftidir. Yap hep ya hiç türünden bir ilişki olması bakımından heyecan, tutku ve tartışmalar yoğun hissedilir. Saygı eksik olmazsa ve Yengeç, Oğlak’ın bayıldığı o sevimli yüzünü kaybetmezse bu ilişki bir ömür sürebilir.

YENGEÇ-KOVA: Kova ve Yengeç biraz Oğlak-Yengeç çiftlerine benzettiğim bir burç kombinasyonudur. Hatta zıtlıklar daha fazladır. Kova burcu Yengeç’e göre fazla bağımsız ve Yengeç’i korkutacak kadar çevresi geniştir. Bu nedenle Yengeç bu ilişkide kendisini güvende hissetmeyecek ve ipleri kopartmak isteyebilecektir. Ancak bağımlı yapısı ve kendisinde bulunmayan heyecan verici özellikleri taşıması bakımından Kova burcunu kolay kolay bırakamaz. Eğer Kova burcu Yengeç’in sadakate ve yumuşaklığa olan ihtiyacını kavrar ve çapkınlıklarına bir dur diyebilirse güzel bir ilişki bile olduğu söylenebilir.

YENGEÇ-BALIK: Çok iyi arkadaş olabileceğini düşündüğüm bu iki burç mensubu aynı zamanda evlilikte de duyguların ve cinselliğin doyasıya yaşanacağı bir ortam hazırlayabilir. Balık kadın, Yengeç erkek olursa evlilik daha başarılı olacaktır. Balık erkeği ile Yengeç kadını da uyumludur ancak Yengeç kadını duygusal anlamda kendinden daha güçlü erkekleri daha çekici bulur bu nedenle Balık erkeği ile Yengeç kadını arasında sık tartışma ve saygısızlık yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.