komplike ilişkilerin sinastri açıları

sinastri analizi yorumu ilişki testiaşağıya eklediğim ilişki uyum testi yazısıyla alakalı yorumum: ilk intiba çok önemlidir evet kesinlikle katılıyorum. ancak bu tür genellemeler genellemelerin dışında kalanlar açısından haksızlık olacaktır görüşündeyim 🙂 örneğin başlarda uyumsuz olan veya birbirine çok ısınamamış bir çift, zamanla tutkuyla birbirlerine bağlanabilir. bu tür sonuçların gezegeni mars ve plutondur. bir miktar venüs parmağı olsa da, özellikle plutonun sinastri haritasındaki açılarının olumluluğu, kişilerde bu bahsettiğim zamanla olgunlaşma duygusu ve bağlılık hissiyatını yaratacaktır. tutku da bu hissiyatın önemli bir parçası olarak ilişkinin uyum sürecinde çifte eşlik edecektir 🙂 öyleyse neymiş? siz siz olun, bu tür kalıplaşmış yazılarla umutsuzluğa veya karamsarlığa asla ama asla kapılmayın 😉 şansınız açık, aşkınız bol olsun. not: sinastri analizi yaptırarak aşkınızın niteliğini öğrenebilirsiniz.

Çiftler birbirlerinde nelere dikkat ediyorlar?

Espri yeteneği: Bir kadını veya erkeği güldürebilmek, kalbinin yarısını da kazanmak demektir. Espri yeteneği çok hafif ama etkili bir silah, küçük ama her şeyi bir anda değiştirebilecek bir detaydır. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir.

Gülümseme: Kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özelliklerden biri de güleryüzdür. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur. Üstelik gülümsemeniz sizin ne hissettiğinizi bütün kelimelerden daha iyi anlatır. Eğer mutluysanız, birinden hoşlanıyorsanız, aşıksanız veya onun için deli oluyorsanız, bunu tek kelime bile etmeden sadece bir gülümseme ile ilan edebilirsiniz.

Doğallık: Bütün çekiciliğinizi olduğunuz gibi gösterebilirseniz, yani doğal olabilirseniz, kesinlikle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Hayatı ve insanları sevmek, yaşam enerjisi ve heyecan erkekleri de kadınları da çeker. Üstelik hiç çaba sarfetmeden, doğal bir şekilde…

Sürprizler: Kadınlar ve erkekler sürprizlere bayılırlar. Özel günleri fırsat bilip, ona mutlu olacağı hediyeler armağan edin. Vereceğiniz hediyenin içine romantik bir şiir ya da aşkınızı esprili bir şekilde ifade edecek minik bir kart eklemeyi de unutmayın. Ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Doğru hediyeler: Kadınlara ve erkeklere en doğru hediyeyi seçmek, onun kalbini onikiden vuracaktır. Kadınları çiçek, parfüm ve güzel ambalajlanmış bir çikolata etkileyeceği gibi, erkekleri ise kalem ve kravatla etkileyebilirsiniz.

Araştırmalara göre ilk 30 saniye bir ilişkinin yaşanıp yaşanmayacağını anlamak için yeterli olabiliyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.