Başak Sevgilinle Burçlarınız Ne Kadar Uyumlu?

başak burcu aşk evlilik anlaştığı burçlar ilişki uyumubaşak burcunun anlaştığı burçlar, başak burcu ve aşk, başak burcu diğer burçlarla nasıl anlaşır? başak burcu anlaştığı burçlar, başak burcu aşk, başak burcu erkeği, başak burcu kadını, başak burcunun çok anlaştığı burç, başak burcunu nasıl etkilerim, başak burcunu etkilemenin yolları, başak burcunu etkilemek, başak burcunun aşk evlilik hayatı ve anlaştığı burçlar yazısı.

DİKKAT: İnsanlar bilindiği gibi sadece güneş burçlarından ibaret değildir. Bu nedenle sadece güneş burçlarını karşılaştırarak yapılan ilişki uyumu yorumları; doğru, ancak oldukça yetersizdir. Sevgilinizle aranızdaki uyumu tam anlamıyla öğrenmek istiyorsanız sinastri haritası analizi (eşleşim haritası, ilişki analizi) yaptırmalısınız. Sinastri analizi yaptırmak için tıklayınız.

Halk arasında yaygın bir düşünce vardır. Su grubu burçlar diğer su grubu burçlarıyla, hava havayla, ateş ateşle, toprak toprakla anlaşır.. Anlaşır ve uyuşur evet ama ya aşk ve evlilik? İşte o konuda kazın ayağı öyle değildir. İki toprağın ilişkisi sıkıcı, iki ateşin ilişkisi yıpratıcı olabilir. “Denge” ve “tamamlayıcılık” ilişkide bütünlük ve süreklilik sağlar. Şimdi gelin, Başak burçlarının uyumlu ve anlaşabileceği burçlar üzerinde genel bir sohbet edelim.

başak burcu aşk evlilik başak burcunun anlaştığı burçlar

BAŞAK-KOÇ: Başak Koç’u inanılmaz eleştrir, Koç burcu ise eleştirilmeye tahammül edemeyecek kadar agresif ve kendine toz kondurmayacak biridir. Umutsuz ve bol kavgalı bir ilişki.

BAŞAK-BOĞA: Uyumlu bir ikili olacaklardır. Başak Boğaya göre biraz daha çapkındır, bu nedenle aralarında zaman zaman sürtüşmeler yaşanabilir. İş ortaklığı da evlilikte de oldukça başarılı olabilirler. Ev ve aile hayatına önem verirler.

BAŞAK-İKİZLER: Merkür’ün çocukları Başak ve İkizler burçları mental anlamda iyi anlaşabilirler ancak sinirsel anlamda yıpratıcı bir ilişki olabilir. İkizler Başak burcu ile eğlenceli bir ilişki yaşayabilir tek tehlike ikisinin de sinirli olması ve tartışmaya başladıklarında can acıtıcı derecede sivri sözler sarf edip birbirlerini çok fazla kırabilecek olmalarıdır. Başak bu ilişkide daha çok yıpranan taraf olacaktır.

BAŞAK-YENGEÇ: Başak ve Yengeç oldukça uyumludur ve ilişkilerinde mutlu olabilirler. Evlilik için de ideal bir ikili olacaklardır. Aile kurumuna saygı duyar ve birbirlerine sadakatle bağlı kalırlar. Başak’ın iş düşkünlüğü Yengeç’in yalnız kalmasına neden olmadığı sürece Yengeç burcu Başak’la çok mutlu olur, çünkü aradığı güveni ve aile sadakatini onda bulur.

BAŞAK-ASLAN: Başak burcu kendine göre her yanlışı içinde saklamadan pat diye yapan kişiye söyler. Eleştirir ve mütevazi olmayan megolaman insanlara çok güler. Yani Aslan burcuna göre bolca dırdır yapar. Aslan burcu kavgayı kaba kuvvetle yapar, Başaksa kavgayı zihinsel olarak yani düşünüp konuşarak yapmayı tercih eder. Çok farklıdırlar. Ancak bu ilişki birbirlerinin eksikliklerini tamamlamaları ve fazlalıklarını törpülemeleri için bir fırsat olabilir. Evlilikte başarı şansları düşük olsa da Başak Aslan’ı eleştirme dozunu minimumda tutabilir ve Aslan burcu da Başak burcunun zihinsel gücünü takdir edebilirse ilişki yürüyebilir.

BAŞAK-BAŞAK: Zeki ve araştırmacı bir çift olurlar. İş ortaklığı ve evlilik için çok uygun bir kombinasyon. Birçok ortak noktaları vardır. İlişkileri uzun yıllar saygı içerisinde devam edebilir. İşe dalıp birbirlerini ihmal etmedikleri sürece güzel bir evlilikleri olabilir.

BAŞAK-TERAZİ: Birbirlerinden sonra gelen burçların evliliği sık görülen bir durumdur. Başak ve Terazi burçlarının birlikteliğinde de bu mümkündür. Başak burcu mükemmeliyetçidir, güzellikte de mükemmeli arzular. Terazi burcunda aradığı güzelliği bulabilir.

BAŞAK-AKREP: Uyumlu olabilecek bir burç kombinasyonudur. Akrep ve Başak birbirine bir çok yönden benzer. Mesela ikisinin de gözünden bir hata veya bir kusur kaçmaz. İkisi de yanlışı doğruyu kolayca fark edebilir. Aşkta Başak Akrep’in yoğunluğundan ve tutkulu doğasından etkilenir ve esnekliği sayesinde Akrepe kolay uyum sağlar. Başak burcunun firar denemeleri Akrep tarafından misillenebilir. Bu anlamda Başak’ın Akrep’e kayıtsız şartsız bağlı kalması ilişkinin sağlığı için yerinde olur.

BAŞAK-YAY: Değişken iki burç olan Yay ve Başak doğaları gereği pek anlaşamazlar. Alakasız iki burçtur.

BAŞAK-OĞLAK: Oldukça uyumlu ve ortak noktası bol bir ikili olurlar. Beraber iş yapabilir ve ilişkilerinde saygıyı herşeyin üstünde tutarlar. Aşktan çok sadakate ve saygıya önem verirler.

BAŞAK-KOVA: Kozmik bağları bulunduğunu düşündüğüm Başak ve Kova burçları insani yardımlaşma ve bir takım evrensel konularda ortaklaşa bir takım işler planlayabilir ve uygulamaya sokabilirler. Ancak ilişki uyumu konusunda gelecek vaad edemem.

BAŞAK-BALIK: Zıt burçlar olan Başak ve Balık burcunun ilişkisi çok zordur, zor olduğu için başlarda cazibeli gelebilir ancak evlilikte çok sorun ve tartışma yaşanacaktır. Balık çok hassas ve duygusal Başak ise duygulu ancak duygularını Balık gibi göstermeyi sevmeyen ve çok fazla duygularını belli edenlere de hayranlıkla bakmayan bir burçtur.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.