yıldızname baktırmak istiyorum

yıldızname baktırmak istiyorumyıldızname baktırmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki yazımı okuyunuz. yıldızname bakıyorum ancak çoğu kişinin yanlış bildiği şeyi yapmıyorum. geleceğimi öğrenmek istiyorum diyenler için yıldıznamenize bakarak geleceğinizi okumuyorum 🙂 geleceği yalnızca ALLAH bilir. eğer geleceğinizi okuyacağını söyleyenlere inanırsanız (müslümansanız) dinden çıkarsınız. ve emin olun, geleceği görmek mümkün değildir. geleceği görenler yoktur ve gördüğünü söyleyen de YALANCIDIR. benden uyarması. sakın paranızı kaptırmayın bu şarlatanlara.

yıldıznameye nasıl bakılır? bunu astrolojiyle ilgilenenler kolaylıkla yapabilir. (kastettiğim yıldızname, horoskoptur) yıldızname baktırmak eksik ve kusurlu yanlarınızı görmek, sağlık, para, aşk ve evlilik durumunuzu, şansınızı görmek ve geliştirmek istediğiniz yönlerinizi öğrenmek içinse size yardımcı olabilirim.

Horoskop-yıldızname-doğum-yıldız haritası analizi isteyenler;

 1. doğum tarihini gün/ay/yıl olarak,
 2. doğum yerini şehir ve ilçe olarak,
 3. doğum saatini de en fazla +/- yarım saat oynayacak şekilde bana bildirmelidir.

Doğum haritası analizlerimde neler mi yazıyorum?

 • Bilmediğiniz yeteneklerinizi,
 • Negatif yani geliştirmeniz gereken yönlerinizi,
 • Pozitif yani değerlendirebileceğiniz yönlerinizi,
 • Size en uygun meslek dallarını,
 • Size en uygun partner/sevgili/eş tipini ve karakterini,
 • Sağlığınız açısından dikkat gerektiren durumları,
 • Fiziksel ve ruhsal profilinizi

geleceğimi öğrenmek istiyorumANALİZLERİMİ KİŞİYE ÖZEL HAZIRLIYORUM, BU NEDENLE ANALİZİNİZ BİR ANALİZ PROGRAMI KULLANARAK BASİT BİR ŞEKİLDE ÇIKARTILMAMAKTADIR. HER BİR HOROSKOP ANALİZİ İÇİN MİNİMUM 4 SAAT İNCELEME VE KİŞİYE ÖZEL YORUMLAR YAPMAKTAYIM.

ÖNEMLİ NOT: Doğum bilgilerindeki en ufak bir hata yorumun doğruluğunu etkileyebilir, bu nedenle doğum bilgilerinizi lütfen dikkatli gönderiniz.

HOROSKOP ANALİZİ SİPARİŞİ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN BURADAKİ YAZIMI OKUYUNUZ!

Horoskop analizi ücreti 65 tl.

Ödemelerinizi EFT-Havale ile yapabilirsiniz.

Garanti Bankası şube kodu: 892 (Samandıra şubesi) hesap no: 6694825

Ödemenizi takip eden bir hafta içerisinde analiziniz e-mail yolu ile size gönderilecektir. Lütfen ödeme sonrası suveay@mevsimlergibi.com dan veya aşağıdaki linke tıklayarak iletişim sayfamızdaki formdan doğum bilgilerinizi eksiksiz gönderiniz.

Ödeme yaptım doğum bilgilerimi göndereceğim

yıldızname baktırmak istiyorum” hakkında 5 yorum

 1. Merhaba

  Merhaba 5 senedir Astroloji Dogum haritasi, Kompozit (evlilik ve iliski) haritasi bakiyorum. Egitimini aldim. uzerinden bakabilirim..

  Cevapla
 2. Gözde

  Merhaba 5 senedir Astroloji Dogum haritasi, Solar Harita ve Tahmini Evlilik zamani verebiliyorum..Kompozit (evlilik maddi durum ve iliski) haritasi bakiyorum. Egitimini aldim. uzerinden bakabilirim

  Cevapla
 3. Zuhal

  Benim size verecek pram yok lütfen ücretsiz bakarmısınız adım zuhal bilgin doğum yerim eskişehir sarıcakaya doğum tarihim 10 08 1986 doğum saatim sabah 10,30 nolur yardım edin bana

  Cevapla
 4. nurhan buyurman

  dogum harita analizi istiyorum yükselen burcumu da ögrenmek istiyorum teşekkür ederim

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.