aşk ilişkilerinde astrolojik analiz

aşk ilişkilerinde astrolojik analiz sinastri ve karma haritası analizi özellikle evlenmeyi düşünen çiftler için yaptığım aydınlatıcı bir çalışmadır ve kesinlikle tamamen astrolojik verilere dayanarak yapılan yorumlardır. aşk ilişkilerinde astrolojik analiz sinastri haritası analizi ve kompozit yani karma haritası analizi olarak ikiye ayrılır daha farklı analizler olsa da en başlıca aşk ilişkilerinde astrolojik analiz metodu sinastridir. işte sizler için seçtiğim okuyucularımdan T için yapmış olduğum aşk ilişkilerinde astrolojik analiz (sinastri haritası analizi yorumu) örneği. bu sinastri analizi kompozit analizi de kapsamaktadır ücreti: 300 liradır iletişim için buraya tıklayabilir ve siz de aşk ilişkiniz için bir astrolojik analiz yaptırabilirsiniz.

aşk ilişkilerinde astrolojik analizGüneş’in erkeğin 7. Evinde: bu konum evlilik ve ikili ilişkiler için çok güzel konumdur. Cinsel çekim duygusal çekim ve fiziksel uyum söz konusudur. Ara sıra rekabet hissine neden olur ama genel anlamda bu rekabet tatlı bir rekabet olur. Bu konum sıkı arkadaşlıklarda ve evlilikte sık sık karşıma çıkar. Arkadaşlığınızdan hoşlanırsınız. Çekim de yüksek olur.
Güneş Üçgen Mars: birbirinizi bir çok konuda motive eder ve cesaretlendirirsiniz. Girişimlerinizde birbirinize destek ve yardımcı olursunuz. Cinsel anlamda yüksek uyumun göstergesi bir açıdır ve cinsel hayatın yıllar boyu yüksek bir çekimde sürmesine yardım eder.
Güneş Kare Jüpiter: inançlarınızda farklılıklar vardır ve biri diğerinin dine, felsefeye veya kendi düşüncelerine sıkı sıkıya bağlı olduğunu ve bunun gereksiz olduğunu düşünür. Bir taraf diğer bir tarafı bazı konularda aşırı radikal ve fanatik görebilir. Bu ilişki içerisinde bazı konularda birbirinizi olumsuz derecede fazla pohpohlayacak ve zaman zaman birbirinizi aşırılıklara tetikleyebileceksinizdir.
bayanın Ay’ı erkeğin 2. Evinde: partnerini duygusal ve maddi açıdan desteklersin, iş ilişkilerine destekçi olursun, para kazanma konusunda parlak fikirler verirsin, yeri gelir maddi manevi fedakârlık edersin onun için. Bu konum senin ona karşı fedakâr olduğunun göstergesidir ayrıca ortak zevk ve hobileriniz olduğunu da gösterir. Beraber güzel ve konforlu bir hayat sürmek amacındasınızdır ve bunun için beraber çalışabilirsiniz.
Ay Kare Jüpiter: duygusal anlamda isteklerinizi abartılı derecede arttıracak bir açıdır, aşırılıklara kaçma eğiliminiz yüksektir bu mutlulukta da aynıdır üzüntüde de ayrıca partnerin birazcık bunalabilir çünkü ona göre daha duygusal olduğunu düşünebilir bazen. Bunun nedeni de bazı duygusal taleplerinin onun kısıtlanma hissine neden olabileceğidir. Ayrıca duygusal açıdan tatmin yaşamakta zorlanan taraf olursunuz. Ancak ne olursa olsun birbirinize karşı korumacı ve şefkatli tavırlarınız vardır. Abartılı harcamalardan kaçınmanız gereklidir.
bayanın Merkür’ü erkeğin 8. Evinde: sırlarınız vardır ve ortak sırlarınızı paylaşmakta ustasınızdır. Birbirinizin daha önce keşfedilmemiş noktalarını ortaya çıkartır ve diğer insanlara göre daha fazla şey paylaşır, cinsel konularda konuşmaktan zevk alırsınız. Psikolojik anlamda rahatlamanıza vesile olacak uzun konuşmalar yaparsınız. İş konusunda bir takım ortak düşünce ve fikirleriniz olur ve iş konusunda ona çok güzel fikirler verirsiniz. Bu yerleşimin en kötü yanı birbirinizi ciddi kavgalara karşı körükleyebilecek ve fiziksel tartaklamalara kadar varacak büyük tartışmalar yapabilecek olmanızdır. Ne seninle ne sensiz durumları yaşamanız çok sık olur. Partnerinizi bilinmeyene ve doğaüstü konulara karşı meraklandırırsınız.
Merkür Üçgen Venüs: birbirinizin fikirlerinden etkilenir ve birbirinizi örnek alacak hep iyi bir şeyler bulursunuz. İlişkiniz ilerledikçe birbirinize benzeyen taraflarınız da ilerler. Bazen birbirinizin mimiklerini, jestlerini ve sözlerinizi kullandığınızı fark edebilirsiniz. Ortak arkadaşlar edinmeyi seversiniz. Duygusal konularda konuşmaktan hoşlanırsınız ve partnerinizi bu yönde teşvik edersiniz. Ticari ve parasal konularda fikir alışverişinde bulunursunuz. Romantik paylaşımlardan hoşlanırsınız.
Merkür Kare Jüpiter: herhangi küçük bir anlaşmazlığın büyüyebileceğini alevlenebileceğini ve özellikle partneriniz tarafından fazlaca abartılabileceğini ve tepki gösterilebileceğini anlatan bu açı fikirsel olarak anlaşmazlık nedenidir. Özellikle alışılagelmiş yaşam biçimleriniz, tercih ve inanışlarınız çok büyük farklılıklar gösterir. Bu ilişki ayakları yere basan sağlam bir ilişki olmayacaktır çünkü partneriniz birçok fikrinizi saygısız ve anlayışsız karşılar. Mantıksız bulur. İşin kötü yanı ilişkinizde kötü giden yönleri hissetmenize rağmen bunu fark etmekte gecikir, kabullenmekte de zorlanırsınız.
Merkür Üçgen Uranüs: yeni ve ilginç fikirler üretmenizi sağlayacak bir açıdır. Ayrıca partnerinizin aklından ve çılgın taraflarından etkilenmenizi sağlar. Enerjinizi yükseltir. Birbirinizin dünyevi görüşleri üzerinde yenileyici özgürleştirici özelliklere sahipsiniz. İlişkinizde birçok konuda özgür davranırsınız ve bu belki de ilişkinizin en çok sevdiğiniz tarafıdır.
bayanın Venüs’ü erkeğin 6. Evinde: iş yerinde veya sosyal kurumlarda tanışma olasılığınız yüksektir birbirinize günlük işler ve koşturmacalar konusunda yardımcı olur anlayışlı davranırsınız. Partnerinize karşı koruyucu, kollayıcı ve yardımseversiniz. Partneriniz hastalandığında adeta özel bir hemşire gibi kendisiyle ilgilenirsiniz. Eğer aynı işyerinde çalışırsanız uyumlu çalışırsınız birbirinizi önemsersiniz. Bazı ortak hobileriniz olabilir. Bu açının tek olumsuz yanı birbiriniz üzerinde çok fazla hâkimiyet kurmaya çalışmanız ve birbirinizin kusurları karşısında hoşgörü düzeyinizin düşük olmasıdır. Aşırı mükemmeliyetçiliğiniz ve partnerinizi olduğu gibi kabul edemeyişiniz ilişkinin sonu olabilir.
Venüs Altmış Jüpiter: sevgi ve ortak zevklerin sürekliliğini sağlayan çok güzel bir açıdır. Birlikteliğinize şans katar ve beraberken ayrı ayrı olduğunuzda olduğundan daha şanslı olmanızı sağlar. Bir takım hayır işlerinde ve yardımlaşmalarda ortaklaşa çalışmalarınız olabilir. Birbirinize çok şey katarsınız ve öğretirsiniz.
Venüs Üçgen Satürn: sadakatli olmanızı sağlayacak en güçlü açılardandır. Partnerinize karşı sadakatli davranmak istersiniz. Partneriniz sizden saygı bekliyordur ve bunu ona verdiğiniz sürece kalıcı ve ilgili bir partner olacaktır. Sizin için ciddi şeyler düşünüyor olabilir.
Venüs Kare Uranüs: yaşam tarzlarınızın farklılığı ilişkinin yıpranmasına ve eğer fevri davranılırsa kopmasına dahi yol açabilecek düzeydedir. Çekim yüksektir ancak bu ilişkide ani barışma ve ani ayrılıklar çok olacaktır. Dolayısıyla istikrarsız bir ilişki olacaktır. Tanışma ve beraberlik de aniden, düşünmeden başlamış olabilir. Birbirinizi taşkınlıklara sürüklemeniz ve aniden başlayan kavgalarınız bir süre sonra sizde travmatik kavgalara ve psikolojik sorunlara neden olabilecektir. Partneriniz bazen size karşı duygusal olarak çok fazla soğuk davranabilir. Çoğunlukla cinsel açıdan yürüyen bir ilişki olması olası.
Venüs Karşıt Yükselen: evlilik ve sıkı arkadaşlıklar açısından çok güzel bir yerleşimdir. Karşılıklı beğeni vardır, fiziksel ve ruhsal anlamda. Genel anlamda sinastri haritanızda zorlu birçok etken olmasına rağmen bu yerleşim adeta ilaç gibidir. Partneriniz aranızda her ne kadar çok yoğun gerginlikler yaşansa da sizinle beraber olmaktan mutlu olur. Sizinle beraber yaşamak veya evlenmek isteyecektir. Tutkulusunuz ve birbirinizin isteklerine karşı genellikle duyarlısınız. Birçok olumsuzluğu beraberce göğüsleyebilecek ve birbirinizi uzun zaman beğeniyle seveceksiniz. Partnerinizin ikili ilişkilerini düzeltmeyi sağlayacaksınız ve çevresinin genişlemesine yardımcı olacaksınız. Ancak partnerinizin çevresinde eskisinden fazla dişi görecek olmanız sizi şaşırtmasın çünkü bu sizin venüs’ünüzün eseridir. Bu nedenle partneriniz sizin etkinizle dışarıya karşı elinde olmadan eskisinden daha sempatik görünebilir.

bayanın Mars’ı erkeğin 3. Evinde: partnerinizin maceracı yönünü tetiklersiniz. Beraber yolculuklara seyahatlere sık çıkarsınız ve şehir şehir gezmek sizi motive eder. İletişim konusunda partnerinizi biraz zorlayabilir veya daha olumlu konuşacak olursam teşvik edebilirsiniz. Örneğin size karşı daha açık olmasını, sizinle daha fazla konuşmasını ve çevresinde olup bitenleri anlatmasını beklersiniz. Ancak bu yerleşim her zaman iyi değildir çünkü sizin tarafınızdan başlatılacak tartışmaların yoğun olacağını gösterir. Partneriniz sizi böyle zamanlarda saldırgan, memnun edilemez, bencil ve gergin bulabilir.
erkeğin Güneş’i bayanın 11. Evinde: ortak idealleriniz ve ortak arkadaşlarınız olacaktır. partneriniz sizin internet, teknoloji, arkadaşlar ve bilimsel uğraşlar üzerine merak sarmanızı sağlayabilir. Bazı organizasyonlarda beraber çalışmanız veya ortak projeler planlamanız olasıdır. Partneriniz entelektüel yönünüzün daha da gelişmesini sağlayabilir. Uyumlu ve güçlü bir dostluk vardır ancak duygular bir aşk ilişkisine göre çokta derin olmayabilir.
Güneş Altmış Ay: işte güzel ve dengeleyici bir açı daha. Bu tür açılar gördüğümde çok mutlu oluyorum çünkü gerçekten bir çiftin haritasında bu açının olması demek çiftin duygusal anlamda daha iyi beslenmesi ve tatmin olması demektir. Çift birbirini daha çok beğenir bu açı sayesinde. Özellikle en çok etkilenen taraf siz olursunuz ve partneriniz de duygusal olarak yumuşar eskisine göre daha duygulu ve belki de hiç olmadığı kadar romantik olmaya başlar yine bu açı sayesinde. Birlikteliğin uzun sürmesine çok büyük katkısı olacak çok güzel bir açıdır. Belki tek kötü yanı partneriniz bu ilişkide egosunu ve maço tavırları çok fazla hissettirir size karşı ama siz bundan çokta fazla rahatsızlık duymazsınız çünkü ona hayransınız.
Güneş Üçgen Merkür: fikirleriniz uyumludur, entelektüel anlamda iyi anlaşır ve fikir alış verişinde bulunursunuz. Birbirinizin bilgilerini arttırmanız söz konusu sık sık içeriği entelektüel olan sohbetler yaparsınız bundan çok keyif alırsınız. Birbirinizin arkadaşlığından ve sohbetinden hoşlanıyorsunuz. Zihinsel olarak uyarıyor partneriniz sizi ve bu da daha fazla merak etmenizi ve araştırmanızı sağlıyor. Ancak bu merak partnerinizi de araştırmanıza da neden olduğunda sorun yaratabilir. Partnerini sık sık köşeye sıkıştırıyorsunuz soru bombardımanına tutuyorsunuz bu, onu çok fazla yormadığınız sürece onun hoşuna gidiyor ancak sorular bir ifade alma biçimine dönüşürse partnerinizi egolarını harekete geçirmiş ve size karşı diş bilemiş bir halde bulabilirsiniz.
Güneş Üçgen Mars: cinsel çekimin yüksek ve sürekli olacağını gösterir. Birbirinizin bedeninden hoşlanır tutkularını yaşatır ve cinsel isteğini arttırırsınız. Etkinliklerinizi destekler ve birbirinizi yapmak istedikleriniz konusunda teşvik edersiniz bu da aranızdaki hoşgörüyü arttırır. Cesaret ve hareket isteyen aktivitelere katılabilir aranızdaki bağı bu sayede daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Hayatta gitmek istediğiniz yolu seçerken partnerinizin desteği hep sizinle olacaktır. Bazen birbirinizi rakip olarak gördüğünüz de olur ancak bu tatlı bir rekabet olacaktır. Beraberken ayrı ayrı olduğunuzdakinden daha enerjik ve hareketli olursunuz. Adeta birlikte başaramayacağınız şey yokmuş gibi düşünebilirsiniz. Diğer açıların etkisiyle birlikte karar almanız zor olabilir ama çoğunlukla bu açı sayesinde beraber karar alır ve bunu yine beraber uygularsınız. Gerçekten güzel açıdır hem aşk hem de iş ilişkisi için. Partnerinizi birçok konuda cesaretlendirir yüreklendirirsiniz ancak bazen çok fazla ısrar etme durumu olabilir partneriniz açısından. Böyle durumlarda partneriniz çok üstüne gelindiğini düşünebilir bu nedenle bir konuda çok fazla ısrarcı olmamanızı öneririm. Bazı şeyleri konuşun ancak ortak bir payda bulamazsanız ya tartışmaya sonra devam edin ya da onu öylece olduğu gibi kabullenin. Aksi halde boş yere durduk yerde tartışmak kaçınılmaz olacaktır.

Erkeğin Ay’ı bayanın 9. Evinde: partneriniz düşünce ve kalıtsal bazı inanış ve tarzınızı değiştirme eğiliminde olabilir ve bunu tatlılıkla yapmaya çalışacaktır. Felsefeye, dine ve/veya uzak ülkelere, yabancı kültürlere merak sarmanızı sağlayabilir, yüksek öğrenim konusunda sizi teşvik edebilir ve birlikte macera dolu seyahatlere davet edebilir. Beraber tatil yapmaktan, seyahat etmekten ve yine beraber spor yapmaktan hoşlanırsınız. Partneriniz kişisel gelişiminizi destekleyici bir rolde olacaktır veya bunun tam tersi fazla tutucu, katı ve despot davranarak fikirlerini sizi empoze etmeye kalkacaktır.
Ay Altmış Merkür: partnerinizin duygularını, arzu ve isteklerini dillendirebilmesi anlatması için onu teşvik edersiniz. Belki kimseye dökemediği kadar rahat size döker içini. Ancak bu konuda da fazla baskıcı ve ısrarcı olmamanızı öneririm çünkü Merkür ayı çok sıkıştırırsa duyguları ve bilinçaltını temsil eden ay boğulacak gibi olur ve aşırı baskı altında hisseder kendini. Israrcı olduğunuz takdirde bu açıda da tartışma riski fazla görünüyor ama olumlu anlamda iletişimde başarı sağlayıcı güzel bir açıdır, duyguların dilini akıcı bir biçimde konuşturur. Birbirinizi anlanızı ve iletişiminizdeki anlayışı arttırmanızı sağlayacak ılımlı ve duygusal bir açıdır aynı zamanda. Güzel bir arkadaşlıktan aşka dönüşmüş bir ilişkiyi anlatır. Bu ilişkide sadece iletişim kurarak dahi romantizm yaşanacaktır. Partneriniz tavsiyelerinize önem verir ve genellikle tavsiyelerinize uyar.
Ay Kare Venüs: ruh haliniz ve duygu dünyanız çatışır. Birbirinizin alışkanlıklarına saygı göstermekte zorlanabilirsiniz. Bazen birbirinizi anlayamazsınız saatlerce konuşsanız dahi bir sonuca varamazsınız. Cinsel çekim çok yüksektir ve işin kötü yanı bu açı ilişkinizde en fazla önemli olan şeyin cinsel çekim olduğunu gösterir. Duygusal tatminsizlikleri ve eksiklikleri kapatmak adına aşırı bir cinsellik yaşama durumu da ortaya çıkabilir ancak bu çözüm olmayacaktır. Bu da ilişkinin uzun ömürlü olmamasına neden olabilir. Bir de şu ihtimal vardır. Taraflardan biri kendini güvende hissetmek veya evden uzaklaşmak için beraber olmak istiyordur. Partnerinizin duygusal ve içgüdüsel ihtiyaçları tam manasıyla karşılanamıyor. İlişkinizde stres ve gerginlik yaşanıyor sürekli ve bunu engellemek için ikinizin de istikrarlı ve dengeli bir tavır sergilemesi gerekiyor. İlişkinin istikrarı çok az ve ilişki çok dengesiz. Duygusal gelgitleriniz çok fazla bu ilişkide bu nedenle bir gününüz diğer bir gününüze uymayacaktır. Ayrıca sosyal ortamlardaki tavırlarınızda ve arkadaşlıklarınızda partnerinizi huzursuz eden bir şeyler olabilir, belki bazı arkadaşlarınızdan hoşlanmıyor ve onlarla arkadaşlık etmenizi istemiyordur ya da sokaktaki tavırlarınız onu rahatsız ediyordur. Bunu onunla sakince konuşmalısınız.
Ay Karşıt Uranüs: bu çoğu ilişkiye göre oldukça liberal ve geleneklerden uzak bir ilişki. Aranızda ayıp ve günah kavramlarından çok sık bahsetmezsiniz her ne kadar buna gönülden ihtiyaç duysanız da beraberken bunu yapmanız güçleşir çünkü ilişkiniz toplumsal açıdan kabul görmeyecek noktada olabilir. Ancak bu kabulsüzlük sizde ikinizde de içten içe bir huzursuzluk yaratacaktır. Bunun etkisiyle birbirinizden zamanla uzaklaşma ve hissizleşme görülebilecektir. Aynı zamanda zamanla aranızdaki saygı hızla azalacak ve yerini meydan okumalara ve duygusal eziyetlere bırakacaktır. Partnerinizin duygularına karşı bazen çok yabancı olduğunuzu ve ilerleyen zamanlarda birbirinizi anlamakta gerçekten zorlanacağınızı gösterir. Travmatik ve gergin bir ilişki olacaktır ve bu ilişkide tansiyon hiçbir zaman düşmeyecektir. Olumlu anlamda ise cinsel çekim yüksektir ve beraberken farklı ve sıra dışı şeyler yapacaksınızdır. Birbirinizi ayrıyken yapmaya cesaret edemediğiniz ve aklınıza gelmeyen şeyler yapmaya karşı yüreklendirirsiniz. Birbirinize fedakârlık ettiğiniz edebildiğiniz sürece iyi anlaşır yolunuza devam edersiniz ancak ilkelerinizden taviz vermeye yanaşmak istemeseniz bu ilişki uzun ömürlü olmayacak ve ikinizde de psikolojik zararlara yol açabilecektir. Ani başlayan ve ani biten ilişkilerde görülen bir açıdır herhangi bir neden yokken ya da çok önemsiz konular yüzünden ayrılma durumu söz konusudur. Bu ilişki gerçekten çok istikrarsız olacaktır inişi çıkışı boldur. Ve günün birinde inerken dibe çakılma durumu da söz konusudur. Birbirinizi gerçekten çok değiştirir ve ayrılsanız dahi hayatınız boyunca unutamazsınız. Çünkü bu ilişki sizin için gerçekten çok farklı gelecektir her hatırladığınızda. Birbirinizi birçok yönden değiştireceksiniz. Ancak az önce de yazdığım gibi uzun süreli düşündüğümde kâbus etkisi yaratabilecek düzeyde güçlü olumsuz yanları olan bir açıdır. Çok fazla fedakârlık gerekecek.
erkeğin Merkür’ü bayanın 12. Evinde: partneriniz sizin astroloji, psikoloji veya doğaüstü konulara merak sarmanıza vesile olmuştur. Onunla beraber bu tür konuları araştırmaya başlamışsınızdır. Hayatınızda bir dönüm noktası olduğunu düşündüğünüz bir ilişkidir ve etkisi büyük olur. Partnerinizle aranızda çok garip neredeyse telepatik bir bağ vardır ve bu bağ sevgi ve şefkat içerir. Partneriniz size uygun bir dille anlattığı takdirde sözlerini rahatlıkla geçirebilir. İçten ve derinden sevgi besleme durumu vardır ancak partneriniz bazen sizin duygusallığınızı ve ajitasyonvari tavırları fazla abarttığınızı düşünecektir bu yerleşim nedeniyle. Hatta bazen fazla tepki verdiğinizi ve ruhsal yanınızın ağır bastığını da düşünebilir. Gizli ve ortak bazı planlar, aktiviteler söz konusudur. Gizli seyahatler ve tatiller olasıdır. Partnerinizin zihinsel ve iletişimsel yönü sizi derinden etkiliyor. Bunun yanında bu yerleşim yüzünden partnerinizin sizin güven duyma sorunu olabilir ve bu yüzden size güven duymakta zorlanabilir belki de hiç kimseye anlatmadığınız özel bilgilerinizi açıkça anlatmanıza rağmen. Kendisini sık sık aldatılmış ve kandırılmış hisseder partneriniz.
Merkür Karşıt Venüs: birçok konuda yine anlaşmazlığı haber veren sosyal anlamda tartışmalar yaratacak kötü bir açıdır. Birbirinizi anlamakta zorlanacaksınız sinastrinizdeki güzel açılar sayesinde bunu fark etmeseniz bile özellikle sosyal mekânlarda ve sanatsal durumlar belirdiğinde faaliyetlerinizi kısıtlayabilecek anlayışsız bir açıdır. Partneriniz bazen sizin hakkınızda yanlış şeyler düşünüyor. Fazla çabasız ve tembel buluyor olabilir. Veya her şeyi karşı taraftan beklediğinizi düşünebilir. Partneriniz aşırı lükse kaçan harcamalarınız varsa bunları hoş karşılamayabilir. Birçok konuda farklı görüşleriniz var ve farklı taraflara bakıyorsunuz. Partneriniz sizi kıracak kelimeleri pek umursamadan konuşuyor olabilir. Bunun yanında birbirinize karşı aşırı bir ön yargınız var ve ağzınızı ne için açarsanız açın hemen bir savunma pozisyonu alıyor ve anlaşmak için uzlaşma yoluna gitmeyi hiç düşünmüyorsunuz. Birbirinizi çok eleştiriyor ancak az övüyorsunuz. Bu da sevginizi azaltıyor.
Merkür Kare Mars: partnerinizi sinirlendirecek tavır ve davranışlarınız olduğunda partneriniz ile aranızdaki tüm bağlar kopabilir ve sonu fiziki şiddete kadar gidebilecek olan tartışmalar yaşanabilir. Bu ilişkide yaralanma, sakatlanma, fiziksel şiddet, şantaj ve tehdit etme çok olası. Uzun süreli düşünüldüğünde gerçekten zarar verici bol kaprisli ve acı verici bir deneyim olabilir. Öfke krizleri bu ilişkinin sonunu hazırlar bu nedenle daha sakin konuşmalı ve daha kısık sesle tartışmalısınız. Tartışmalara egoları ve eski defterleri (eski tatsızlıkları) karıştırmadığınız sürece bu tartışmalar kısa süreli olacak ve çabuk unutulacaktır. Birbirinizin sevmediğiniz yanlarını geliştirmek istiyorsanız bunu kavga ederek hiçbir şekilde çözümleyemezsiniz bunu unutmayın.
erkeğin Venüs’ü bayanın 11. Evinde: ortak amaçlarınız vardır, idealleriniz konusunda uyumlusunuzdur. genellikle ortak bir arkadaş çevreniz olabilir. Arkadaşlarınız aracılığıyla ya da internetten tanışmışsınızdır. Veya önce arkadaş sonra sevgili olmuşsunuzdur. Aranızda bir aşk ilişkisinde olmaması gereken miktarda mesafe ve soğukluk oluyor bazen. Bu mesafe romantizmi baltalıyor ve sadece arkadaş gibi bir ilişki sürdürmenize neden oluyor. Bağımsızlık isteği çok fazla olan taraf ilişkide bunalan ve ilişkiyi bitirmek isteyen taraf olacaktır. Partneriniz sizin sayenizde yeni arkadaşlar edinir çevresi genişler. Beraber grup turlarına ve ortak idealler uğruna çalışmalara katılırsanız aranızdaki mesafeler kısalacak ve buzdağı yavaş yavaş az da olsa eriyecektir. Ancak arkadaş kalmaya müsait bir ilişki.. aşkın ömrü kısa olabilir. İlişkiyi devam ettirmek için sosyalleşin, ortak arkadaşlar edinin ve yardımlaşma/sosyal kurumlarda görev alın beraber. Ortak çalışmalar yapmanız ve ortak amaçlarınızın ideallerinizin olması sizi daha da yakınlaştırır.
Venüs Kare Satürn: ilişkide zaman zaman karşılıklı kullanma, çıkar gözetme mümkündür. Uzun sürede mesafelerin iyice açılacağını aranızdaki sıcaklığın soğuyabileceğini ve sağlıksız bir hal alabileceğini anlatır. Bir taraf diğer tarafa göre daha soğuktur veya sevgisini gösteremiyor ve karşısındakinin duygusal ihtiyaçlarını tatmin edemiyordur. Ayrıca soğuk olan taraf karşısındaki insanın sevgi gösterilerini, hareketlerini ve sosyal ortamlardaki tavırlarını fazla sulu bulabilir. Bu da aralarındaki mesafeyi daha da açar. Ancak olumlu anlamda ilişkinin uzun süreli olmasını sağlar. Ancak elbette ki kâbusa dönmüş bir ilişkinin uzun sürmesi kimsenin yararına olmaz. İz bırakacak bir ilişkidir.
Venüs Üçgen Uranüs: heyecan verici bir başlangıç olmuştur, beraberken ilginç, sıra dışı ve belki de biraz çılgın deneyimler yaşarsınız. Birbiriniz üzerinde etkileyici birçok unsur bulunduruyorsunuz ve ayrılsanız bile karşılıklı etkileşimin yüksek olması nedeniyle birbiriniz üzerinde birçok şey bırakacaksınız. Bu ilişkiye başladıktan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Adeta hayatınızın miladı gibidir. Dostluk, arkadaşlık ve ortak amaçlar vardır. Beraberken belki de ayrıyken yapamadığınız kadar rahat hareket edebilir, çekingenlik gösterdiğiniz konularda çekingenliğinizden kurtulabilirsiniz. Birde kural ve geleneklere baş kaldırma durumu söz konusudur.
erkeğin Mars’ı bayanın 3. Evinde: eğitim konularında karşılıklı olarak birbirinizi teşvik edersiniz. Seyahatler çok hoşunuza gider birbirinizi sürekli gezmeye, çevredeki merakınızı çeken kişileri araştırmaya teşvik edersiniz. Yaşadığınız çevre ile ilgili, kardeşlerle ilgili çok şey bilmek istersiniz ve bunlar hakkında tartışırsınız. Partneriniz de siz de en küçük şeyden pirelenebilen insanlarsınız ve başkalarına göre çok küçük gelebilecek bir konudan bile tartışma çıkartabiliyorsunuz. Yazarlık, yayıncılık, medya ve iletişimsel anlamda birbirinizin kişisel gelişimini desteklersiniz. Eğitimlerinize katkıda bulunursunuz. Yazma ve okuma konusunda birbirinizi yüreklendirir ve beraberken bu konulardaki yeteneğinizi arttırırsınız. Her ikinizde beraberken çevresini daha çok merak eder, daha çok araştırır ve çevresindekilerle daha fazla tartışır olur. (tartışma iyi ve kötü anlamda tartışma olabilir) entelektüel kapasiteniz bu ilişkide daha da artar. Tek kötü yanı kazalara karşı biraz daha dikkatli olmalısınız, ufak tefek sakarlıklara ikinizde beraberken daha açıksınız. Ayrıca dedikodu yapmaya bayılıyorsunuz bu da başınıza bir gün iş açabilir.
Mars Kavuşum Satürn: fiziksel ve aktivite babındaki paylaşımlarınızın uzun ömürlü olacağını dostluğunuzun güçlü olduğunu gösterir. Kıskançlıklar ve çatışmalar da olacaktır bu ilişkide ve bunlar da devam edecektir. Hiçbir zaman süt liman bir ilişki olmayacaktır. Partnerinize inanılmaz bağlısınız, bağımlısınız ve bu bağlılık onu korkutacak derecede olabilir. Partneriniz cinsel olarak kullanıldığını hissedebilir zaman zaman. Duygu ve düşüncelerinizi istediğiniz gibi karşı tarafa kabul ettirmekte zorlanırsınız. Anlaşmanız zor olur. Üzerine çok gitmemelisiniz çünkü sizin üzerine yapışıp kaldığınızı düşünebilir. Birçok farklılıklarınız var ancak birbirinizi fazlasıyla çekiyorsunuz. Zaman zaman partneriniz üzerinde soğutucu bir etkiniz olabilir ve istemeden de olsa bazı hareketlerinizle, savunduklarınız veya adalet anlayışınızla vs. cinsel anlamda bazen onu kendinizden soğutuyor olabilirsiniz. Partnerinize karşı kısıtlamalarda bulunmanız işe yarayacaktır istemediğiniz şeyleri yapmaktan uzun vadede vazgeçebilir. Ayrıca bazı girişimlerdeki gereksiz tedirginliğini ve aşırı heyecanı azaltmasına yardımcı olabilirsiniz. Daha cool ve daha oldun olmasını sağlarsınız. Beraber çalışabilir ve ortaklık kurabilirsiniz. Size saygı duyuyor. Ancak bu ilişki zamanla bir zorunluluk olarak görülmeye başlanabilir bu açıdan partneriniz sorumluluklarının bilincinde ancak uzun vadede kapana kısılmış gibi hissedeceğinden bir süre sonra ilişkiyi bitirmek isteyebilir. Zamanla soğuklaşabilecek bir ilişki. İlişkiniz bir süre sonra sıradanlaşabilir.
Mars Altmış Yükselen: beraberken ayrı olduğunuzdakinden daha fazla enerjik hisseder ve başladığınız işleri bitirme istekliliği bulursunuz. Partneriniz enerjinizi daha iyi gösterebilmenizi sağlayacak, özgüveninizi arttıracaktır. Uzun vadede ise birbirinizi daha önce cesaret edemediğiniz şeyleri yaparken bulabilirsiniz.

Eşitlik içeren bir ilişkidir ve her iki tarafta eşit olarak çalışır mücadele eder hayatın zorlukları karşısında. Gelişmesi için sabır ve özveri gerektirir, bu ilişkide sağlam temeller olmayabilir sağlamlık ancak zamanla sağlanabilir. Ancak sabit fikirlilik ve tarafların benliği farklılık gösterdiğinde olaylar işinden çıkılmaz bir hal alabilir. İnatçılığın dozu ayarlanamayabilir ve küslükler sık olur. Bu ilişkide hayallere çok da fazla yer yoktur. Zaten ilişki adına hayal kurulduğunda hayal kurmak gerçekçilikten uzaklaşmak anlamına gelebilir.

Eğitim ve entelektüel gelişme anlamında olsun, yeni şeyler kültürler keşfetme, yabancı insanlarla iletişim medya ve yayıncılık yurt dışı ilişkileri olsun bu ilişkide hareket hep olacaktır. Tatil, seyahat, yurt dışı, yüksek öğrenim, ticaret, kurslar ve belki hukuki meseleler ilişkinizde en çok vakit geçireceğiniz mekânları olabilir. Dini ve felsefi konularda inançlar meselesinde ısrarcı olabilirsiniz her ikinizde birbirinize karşı. Ancak bu iyi yönde de olabilecektir. Fikirleri sevdirmeyi sağlayabilecektir. Birbirinizin bakış açısını değiştirebilir, geliştirebilirsiniz.

Partnerinize karşı aşırı bağımlı, cömert, eli açıksınız ve onu elinizden geldiğince şımartıyor olabilirsiniz. Ben duygunuz güçlü, bağımsızsınız ve bu yüzden her iki taraf da bireysel haklarını ve özgürlüklerini saygı çerçevesinde korumak isteyecektir. Hak ve özgürlükler kısıtlanmaya kalkarsa kavgalar ve tartışmalar sık yaşanacaktır. Duygularınız coşkulu ve tutkulu.

Ancak tutkunun olduğu yerde gri yoktur yani bu ilişki ya hep ya hiçe dönüşebilir zamanla.

Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, ortak amaçlar ve iletişimin önemini bir kez daha vurguluyorum çünkü bu ilişkide bu temalar ön planda ve çok değerli gözüküyor. Yapmanız gereken şey öncelikle aranızdaki arkadaşlığı ve dostluğu korumak olmalıdır. Bunu başardığınız sürece saygıyı muhafaza edeceksiniz.

Birbirinizi çok fazla kontrol etmek ve birbirinizin üzerinden boğucu derecede hâkimiyet kurmak amacındasınız ve bu ilişkinizin sonunu hazırlıyor. Çok fazla titiz ve mükemmeliyetçi olmadan birbirinizi bu halinizle sevebilirseniz gerçekten sevmiş olursunuz. “Değiş gel”, “seni olduğun gibi kabullenemiyorum” demek sevmediğinizi gösterir ve ilişkideki soğuk mesafeleri açıklar.

Birbirinizi gerçekten çok iyi tahlil ve analiz edersiniz. Çok zekisiniz ve dikkatlisiniz her ikinizde. Ancak bu bazen can sıkıcı sonuçlar doğurabilir çünkü insanoğlu büsbütün mükemmel değildir. Bu nedenle birbiriniz üzerindeki hata ve kusurları çok rahat fark edersiniz ve bunları görmezden gelmeniz neredeyse imkânsızdır. Bunun karşılıklı olması daha da can sıkıcı bir durumdur.

Paraya dönüştüreceğiniz fikirler üretebilirsiniz birbirinizi teşvik eder ve zihnini parlatırsınız. Beraber iş kurabilir veya beraber çalışabilirsiniz. Daha fazla para kazanmayı sağlayabilirsiniz beraberken.

Zaman zaman sadece kelimelerle değil duygular ve ruhunuzla da iletişime geçmeye çalışın, hep mantıkçı olmayın bu sıkıcı ve soğutucu olabilir. Mesela sadece bakışarak anlaşın veya konuşmadan anlaşmaya çalışın. Sessizce ve daha duygusal bir şekilde. Bu aranızdaki soğuklukları giderebilir.

İnsanlar siz beraberken fikirlerinize çok dikkat ediyor davranış ve fikirleriniz birçok kişiye örnek olacak beraberken bu nedenle konuşurken veya yazarken daha seçici olmaya dikkat edebilirsiniz. Oldukça göz önünde olacaksınız ve beraberken birtakım şeyler pazarlayabilir, ticaret yapabilirsiniz. Ayrıca edebi konularda yazma, okuma ve iletişim yeteneklerinizi güçlendiren bir sinerji var bu ilişkide.

İlişki genellikle haz ve cinsellik odaklıdır. Tutku gerçekten çok yoğundur ve ayrı kalındığında sırf tekrar bu güçlü cinselliği yaşamak için tekrar bir araya geliniyor olunabilir. Yurt dışı, ticaret, ithalat ihracat, güzel sanatlar vs. para kazanmak konusunda ikinize de şans getirebilecek, bir ilişkidir aynı zamanda. İlişkiniz dışarıdan tutkulu ve gizemli görünmektedir. Şuan neyse gelecekte de o olabilir çok fazla gelişme vaat etmiyor açılar.

Seyahat sevgisi sizi birlikte tutar ve birçok yeni yeri beraber görürsünüz. Tatil yaparsınız ya da uzun yolculuklara sık çıkarsınız. Özellikle iletişim, medya ve yayıncılıkla ilgilenen biriyseniz bu ilişki sizin için geliştirici olacaktır.

aşk ilişkilerinde astrolojik analiz” hakkında 2 yorum

 1. şeyma

  sinastri haritası için natal draconik kompozit ve davison haritalarını çıkardım . iş yorumlamaya geldiğinde bir de başkasının gözüyle dinlemek istiyor insan.. yardımcı olursanız sev,nirim.. bu arada bu haritalardan birinde kötü açılı gezegenler diğer bir haritada iyi yerleşmiş görünüyor. şimdi harita bir bütünden çıktım haritalar bir bütün müdür?örneğin natalda kötü yerleşmiş gezegenler draconicte yada diğerlerinde iyi etkiliyse bu durum kötü etkiyi yumuşatır mı? kartım olmadığı için havale yapmayı düşünüyorum . fiyatını ve hesap bilgilerinizi gönderirseniz mutlu olurum.. teşekkürler..

  Cevapla
 2. online televizyon izle

  Ahaa, its fastidious conversation regarding this piece of writing here
  at this blog, I have read all that, so at this time me also commenting at this place.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.