ay burcu bulma

ay burcu bulmaay burcu nedir ay burcu özellikleri ay burcu nasıl bulunur ay burcu hesaplama ay burcu bulma ay burcumu öğrenmek istiyorum ay burcumu nasıl öğrenebilirim ay burcum nedir ay burcumu hesapla ay burcum ne ay burcum nerede ay burcunu öğren ay burcunu hesapla ay burcunu ögrenme ay burcunu öğrenmek ay burcuna nasıl bakılır

ay burcu nedir?

ay burcu nedir konusunu daha önce burada açıklamıştık. ay burcu konusunu buradan öğrenebilirsiniz.

ay burcu bulma

ay burcunu hesaplamak için öncelikle doğum bilgilerinizin net olması gereklidir. doğum günü, doğum ayı ve doğum yılı yanında, doğum yeri ve hatta ilçeniz ile çok çok önemli bir ayrıntı “doğum saatinizin” mutlak surette net olması gereklidir.

ay burcumu öğrenmek istiyorum?

ay burcum ne, ay burcumu öğrenmek istiyorum, ay burcumu nasıl öğrenebilirim diyorsanız eğer yukarda saydığım doğum datalarınız netse bana bu yazının altındaki yorum formundan ulaşabilirsiniz. ÜCRETSİZ OLARAK ay burcunuzu hesapladıktan sonra en kısa zamanda burada yazacağım. (ay burcunuzu öğrenmek için yine bu yazı altına bırakmış olduğunuz yorumunuzun altına bakmanız gereklidir.) ay burcu bulma ile ilgili mail adreslerine dönüş yapmamaktayım.

NOT: ay burcu ve diğer horoskop görünüm ve yerleşimlerinin yorumunu yaptırmak isterseniz doğum haritası analizi siparişi verebilirsiniz. ücretli doğum haritası yorumu yaptırmak için tıklayın.

YOĞUN İLGİ DOLAYISIYLA ARTIK AY BURCU HESAPLAMASI YAPAMAMAKTAYIM. ASTRO.COM’DAN DOĞUM HARİTANIZI ÇIKARTARAK AY BURCUNUZU BULABİLİRSİNİZ. YOĞUN İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER!

ay burcu bulma” hakkında 62 yorum

  1. gülay doğan

    23 şubat 1969 da doğdum doğum saatim öğleden sonra dörde çeğrek kala öğrendiğim doğruysa yükselenim aslan ay burcumu öğrenebilirmiyimmmmm

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.