ay tutulması bugün

ümran ensari e-kolay astroloji ay tutulmasıay tutulması bugün Türkiye saatiyle 23.15’de Yay burcunda Ay tutulması meydana geliyor. Yeni başlangıçlar yapmak ve herhangi bir girişimde bulunmak için şartlar pek uygun değil. Gün içinde gerginlikler artabilir ve iletişim sorunları ortaya çıkabilir. astroloji burçlar Yolculuklar, yabancı ülkelerle, basın medya ile ilgili konular gündemi meşgul edebilir. ay tutulması burçları nasıl etkiler? Öte yandan, tutulma anında gezegenlerin önemli sabit yıldızlarla etkileşim içinde olduğu görülüyor. Astrolojik açıdan bakıldığında, gökyüzündeki bu yerleşim tutulmanın geniş çevreleri etkileyecek olayları tetikleyebileceğini işaret ediyor. Özellikle daha önceden başlamış olayların sonuçları daha görünür hale gelebilir, önemli kişilerle ilgili haberler heyecan uyandırabilir.

ay tutulması bugün

15 Haziran’daki Ay tutulması sizi nasıl etkileyecek?
15 Haziran’da, Türkiye saatiyle 23:15’de tam Ay tutulması meydana geliyor. 15 Haziran’da, Türkiye saatiyle 23:15’de tam Ay tutulması meydana geliyor. Tutulma anına yaklaştıkça duygular yoğunlaşabilir ve önemli kararlar almak doğru olmayabilir. Tutulma günü, bilinçaltının derinlerinde yatan duygular açığa çıkabilir ve davranışlarınıza yansıyabilir. Yay burcunun 24 derecesinde meydana gelen bu tutulmadan en çok 13-21 Aralık doğumlu olan Yay burçları ile 12-20 Haziran günleri arasında doğmuş olan İkizler burçları etkilenecekler. Ayrıca yükselen, Ay, Merkür, Venüs ve Mars’ı Yay ve İkizler’ de doğmuş olanlar da bu tutulmadan etkilenecek ve duygusal değişimler yaşayacaklar.

15 Haziran Çarşamba:

02:10 Venüs ve Plüton, zorlayıcı etkileşimde.

Karşılıklı değer verilen şeyler konusunda, dikkatle hareket edilmesini gerektirecek durumlarla karşılaşılabilir. Kazanımlarla ilgili anlaşmalar gündeme gelebilir, ticaretle ilgili durumlar üzerinde anlaşma sağlanabilir.

Ortaklaşa hedefler söz konusu olabilir. Mesleki anlamda radikal değişimler yaşanabilir. Başkasına ait para ya da mülkle ilgili konularda, kazanımlar nedeniyle değişiklikler yapılabilir. Yakın çevrede yaşayanlarla ilgili kazanımlar önem kazanabilir.

21:34 Ay ve Kuzey Ay Düğümü, Yay Burcu’nda kavuşumda.

İnançlarla ilgili duygular ön plâna çıkabilir. Ailevi konular abartılabilir. Evle ilgili büyük bir gelişme yaşanabilir. Yaşanan yerle ya da ortamla ilgili, önemli bir gelişme veya açılım sağlanabilir. Bilgece yaklaşımlar gösterme eğilimi artabilir.

23:13 Yay Burcu’nda Ay Tutulması (Dolunay etkisi)

Ailevi ve ulusal alanda, yargılamayla, yüksek öğrenimle, basın-yayınla ya da yabancı ülkelerle bağlantı olabilecek konularda önemli bir tamamlanma yaşanabilir.

İnançları ya da hayat görüşünü ilgilendiren konularda, gelişmekte olan olaylar bir sonuca bağlanabilir.

İyimser ve maceraperest duygular yaşanabilir. Düşüncelerin gelişimi tamamlanabilir ya da öğrenim konusunda önemli bir noktaya varılabilir.

kaynak: e-kolay astroloji astrologu ümran ensari

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.