yasemin boranın ay tutulması yazısı

ay tutulmasının dünya üzerindeki etkileriay tutulmasının dünya üzerindeki etkileri… Ay Tutulması Dünyayı etkiliyor! Bu gece Türkiye saatiyle 23:15 sularında meydana gelecek Ay Tutulması sadece Türkiye için değil bütün Dünya için çok önemli bir değişim ve dönüşüm sürecinin başladığını işaret ediyor. ay tutulmasının dünyaya etkileri nelerdir?
Terör, karışıklık, karmaşa ve kaosun habercisi olan bu Ay Tutulması özellikle Dünya için çok önemli büyük değişikliklere zorlayan olayların meydana geleceğini gösteriyor.
İletişim ve haberleşme trafiğinde ortaya çıkacak karışıklıklar alınmış kararları değiştirmeye zorlayacak. Dünya gençliği uyanacak ve iletişim araçlarıyla ilgili değişiklikler yüzünden karışıklıklar çıkacak.ay tutulmasının dünyaya etkileri..

yasemin boranın ay tutulması yazısı

Her türlü basın ve yayın araçlarıyla ilgili karışıklıklar çıkabileceği gibi küçük grupların ortaya çıkaracağı karışıklık büyük olacak ve hayata bakış açısını değiştirecek.
İklimler, havadaki değişiklikler ve yaşam felsefesini değiştirmeye zorlayan olayların meydana geleceğini işaret eden gökyüzünün konumu gençliğin sorunlarına çok başka açılardan bakılacağını ve Dünyanın pek çok ülkesinde gençlik hareketlerinin ortaya çıkacağını gösteriyor.
Türkiye’de başlayan bazı olaylar Dünya’yı harekete geçirecek ve bu konuda Türkiye öncülük etmiş olacak. Ve hatta Türkiye’nin misyonunu başlatan olayların meydana geleceği bir sürç içine girildiğini söyleyebilirim. Ve bu süreç 2012 Haziran sonuna kadar devam edecek.
Bu gece meydana gelecek Ay Tutulmasından en fazla etkilenecek olan burçlar Yay ve İkizler… Özellikle burcun son on günlük devresinde doğanlar için büyük bir değişim ve dönüşüm zamanının başlangıcı… Bu süreç içinde değişime direnmeyip ihtiyacı olan değişim ve dönüşümü gerçekleştirmeyi başaranlar için yeni bir zaman başlayacak ve kendi aşamalarını gerçekleştirecekler. Elbette ki aşama yapmak pek kolay değildir. Fakat dikkatini aşmak ve kendi aşamasını gerçekleştirmeye odaklayanlar için zorluklar aslında bir fırsattır ve bunları şans olarak kullanıp değerlendirmek gerekir.

Yasemin Boran

ay tutulmasının burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.