güneş tutulması bugün

güneş tutulması bugün ümran ensarigüneş tutulması bugün yani 1 Temmuz’da gerçekleşecek.. e-kolay mahmure astroloji bölümünün astrologu ümran ensari 1 temmuz 2011 güneş tutulmasının “yükselen burcunuza göre” olası sonuçlarını kısaca yorumlamış..

güneş tutulması bugün

1 Temmuz’da güneş tutulması yengeç burcunda meydana geliyor.

Türkiye saatiyle 11.53’te gerçekleşecek olan bu tutulma Yengeç burcunun 9 derecesinde meydana geliyor. En çok 28 Haziran- 4 Temmuz arasında doğan Yengeç ve 28 Aralık- 3 Ocak arasında doğan Oğlak burçları etkileniyor. Bunun yanı sıra Koç ve Terazi burçlarının ilk on günlük döneminde doğanlar da etki alıyorlar.

Tutulma çok önemli değişim ve dönüşümleri tetikleyecek. Değişim ve dönüşümler zorlayıcı olmakla birlikte Jüpiter de bu tutulmada etkileyici olduğu için fırsatları da beraberinde getirecek. Fakat olayların göründüğünden daha başka olduğunu anlamak, farklı duyguların uyanmasına neden olabilir.

Hassasiyetin arttığı, duyguların derinleştiği bu dönemde yeni başlangıçlardan kaçınmak gerekiyor. Tutulma 13 numaralı güney Saros serisinde yer alıyor. Bu seriye ait açıklama ise şöyle “olumlu bir şekilde başlayan ve ilerleme sağlayan olaylar sonradan kayıplara neden olabilir” Bu yüzden büyük beklentilerden kaçınmak gerekiyor.

yükselen koçlar tutulmadan nasıl etkilenecek?

Evle ve aileyle bağlantılı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Güvenlik, bakım veya koruma işleriyle ilgilenebilir, ailenizle birlikte keyifli ve neşeli zaman geçirmeye başlayabilirsiniz.

yükselen boğalar güneş tutulmasından nasıl etkilenecek?

Kardeşler ya da akrabalarla bağlantılı yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde mutluluk verici gelişmeler başlayabilir. Evle veya aileyle bağlantılı görüşmeler ya da yolculuklar yapmaya başlayabilirsiniz.

yükselen ikizler burcu tutulmadan nasıl etkilenecek?

Ailenizle ya da evinizle ilgili önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir ev sahibi olabilirsiniz. Kardeşleriniz ya da akrabalarınızla birlikte yeni bir adım atabilirsiniz. Yakın çevrenizde önemli gelişmeler yaşanabilir. Finansal konular ön plâna çıkabilir. Konuşmalarınıza ve atacağınız imzalara dikkat etmeniz, zarara uğramanızı engelleyebilir.

yükselen yengeçler güneş tutulmasından nasıl etkilenecek?

Bakan, koruyan, besleyen geliştiren veya güvenliği sağlayan yönünüzü ön plâna çıkaran yeni bir kimliğiniz olabilir. Kendinize yeni bir imaj oluşturabilirsiniz. Ailevi konular öne çıkabilir. Finansal konularla ilgilenebilir, güzel sanatlarla alanındaki yeteneklerinizle ışıldamaya başlayabilirsiniz.

yükselen aslanlar güneş tutulmasından nasıl etkilenecek?

Mahkum olduğunuz birinden ya da bir durumdan kurtulmak üzere bir başlangıç yapabilirsiniz. Mağduriyet yaşadığınız olaylarla ilgili önemli bir adım atabilirsiniz. Ailenizle ya da evinizle ilgili konular öne çıkabilir. Hastanelerle ilgili konular gündeme gelebilir. Güvenlik, bakım ya da koruma konusunda hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

güneş tutulması sonrası yükselen başak burcunu neler bekliyor?

Bakım, koruma ya da güvenlikle ilgilenen bir çevreye girebilirsiniz. Evinizle ya da ailenizle ilgili bir grupla bağlantıya geçebilirsiniz. Arkadaşlarınız nedeniyle beklenmedik sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hastanelerle ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Ailevi nedenlerle fedakârlık yapmanız gerekebilir.

yükselen teraziler tutulma sonrası neler yaşayacak?

Grubunuzla bağlantılı hedeflerinizi gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz. Mesleki bir başlangıç yapabilirsiniz. Koruma, bakım veya güvenlikle ilgili konularda yetkili birinden yardım almaya başlayabilirsiniz. Tanınmış bir gruba katılabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle birlikte dikkat çekici bir pozisyona gelebileceğiniz önemli bir başlangıç yapabilirsiniz.

yükselen akrep burcu ve 1 temmuz 2011 güneş tutulması etkileri:

Yargılama, yüksek öğrenim ya da basın-yayınla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Bakım, koruma veya güvenliği ilgilendiren ticari bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Üniversite hocası, yargıç ya da yabancı bir yönetici tarafından korunup destek görebilirsiniz. Kendinizi güvende ve mutlu hissedebileceğiniz önemli bir adım atabilirsiniz.

1 temmuz güneş tutulması sonrası yükselen yay burcunu neler bekliyor?

Başkasının parası ya da malı-mülküyle ilgili konularda önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Kredi, burs, nafakayla bağlantılı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurtdışı, yargılama, basın-yayın veya yüksek öğrenim alanında, başkasının olanaklarıyla bağlantılı olan bir dönüşüm geçirebilirsiniz. Ailevi nedenlerle yargılanabilir ya da yargılayıcı davranabilirsiniz.

yükselen oğlaklar güneş tutulmasından nasıl etkilenecek?

Ailenizle ilişkileriniz konusunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bakmanız ya da korumanız gereken kişilerle ilgili yeni bir durumla karşılaşabilirsiniz. Eşinizle ya da ortağınızla birlikte, evle ilgili bir adım atabilirsiniz. Anneniz ya da babanızla ilişkilerinizde yeni bir sayfa açılabilir. Ortaklaşa sahip olunan şeyler konusunda yeni bir durumla karşılaşabilirsiniz. Başkasının parası ya da eşyalarıyla ilgili gelişmeler yaşanmaya başlayabilir.

yükselen kova burcunu tutulma nasıl etkileyecek?

Çalışma hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir iş ortağınız olabilir. Güvenlikle, korumayla ya da bakımla ilgili yeni bir alışkanlık edinebilirsiniz. Günlük hayatınızı etkileyecek ailevi bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Evle ilgili işler yapmaya ya da evden çalışmaya başlayabilirsiniz.

yükselen balıklar 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek?

Aşk hayatınızda yeni bir sayfa açılabilir. Mutluluğunuzu yakından etkileyecek kişiler ya da olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güzel sanatlar alanında önemli bir başlangıç yapabilir ya da hobi olarak bir iş yapabilirsiniz. Turizm alanında çalışmaya başlayabilirsiniz. Çocukların bakımı ya da güvenliği nedeniyle, günlük hayatınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir.

kaynak: e-kolay astroloji servisi astroloğu ümran ensari

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.