yasemin boran güneş tutulması

msn astroloji astroloğu yasemin boran’dan 1 temmuz 2011 yengeç burcunda güneş tutulmasının türkiye ve dünyaya etkileri yazısı.. yasemin boran güneş tutulması makalesi..

güneş tutulmasının türkiye ve dünyaya etkileri

yasemin boran güneş tutulmasıGüneş tutulması gökyüzünde Büyük Haçı meydana getirecek. Yasemin Boran’dan 1 Temmuz 2011 Cuma Güneş Tutulması Yorumları.Türkiye saatiyle 11:55 de meydana gelecek Güneş Tutulması Yengeç Burcunun 9 derecesinde olacak ve gökyüzünde Büyük Haç oluşturacak. Bu tutulmadan Kardinal burçlarda doğmuş olanlar etkilenecekler. Yani Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi burçları bugün meydana gelen tutulmadan etkileniyorlar.
Yengeç Burcunda meydana gelecek olan Güneş Tutulması, Yengecin karşıt burcu olan Oğlak Burcunda geri giden Plutonu tetikleyecek. Üstelik Pluto aynı zamanda Satürn ve Uranüs ile sert bir etkileşim içinde bulunuyor. Yani Terazi Burcunda Satürn, Koç Burcunda Uranüs ve Oğlak Burcundaki Pluto birbiri ile sert bir bakış açısı oluşturmuş bulunuyorlar ve Güneş Tutulması hepsini birden tetikleyecek ve gökyüzünde bir kare oluşturacaklar.
Bundan önce 1999 yılının 11 Ağustos günü meydana gelen Güneş Tutulması da gökyüzünde bir karenin oluşacağı şekilde meydana gelmişti. Ancak o zaman Tam Güneş tutulması olmuştu ve çok kuvvetli bir etki açığa çıkmıştı. Bu kez Güneş Tutulması Tam olmadığı için etkisi daha zayıf olacak. Fakat Satürn, Uranüs ve Pluto gibi etkisi kuvvetli gezegenlerin birbiriyle etkileşimi sonucu oluşan kuvvetli potansiyel, Güneş Tutulması ile birlikte büyük bir kozmik enerjiyi açığa çıkaracağı için bu Güneş Tutulması tam tutulma olmasa bile etkisi kuvvetli olacak. Ancak 1999 yılında meydana gelen etki kadar kuvvetli olmayacak. Ayrıca o zaman fiks burçlarda yani Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burçlarında duran gezegenlerin oluşturduğu Büyük Haç meydana gelmişti ve deprem felaketi ortaya çıkmıştı. Bu kez Kardinal Burçlarda yani Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi Burçlarında bulunan gezegenlerin oluşturduğu Büyük haç meydana gelecek.
Üst düzey yöneticilerle ilgili değiştirici olayların meydana geleceğini işaret eden gökyüzünün konumu güç mücadelelerin yaşanacağını ve liderlerle ilgili duygu ve düşünceleri değiştirecek olayların meydana geleceğini gösteriyor. Hem Dünyayı yöneten liderler, hem ülkeyi yöneten liderler, hem büyük holdingleri ve kurumların üst yöneticileri, hem de aileyi yönetenler arasında güç savaşları meydana gelecek.
Dünyadaki bazı liderlerin kaybı veya gözden düşmesi sonucunda ortaya çıkacak karmaşa ve kaos, yönetim biçimini değiştirmeye zorlayacak.
Eski değerler ve alışılmış yöntemlerin tamamen değişeceğini işaret eden gökyüzünün konumu yönetmeliklerin tekrar gözden geçirileceğini, yasaları değiştirmeye zorlayan olayların meydana geleceğini ve kanun uygulayıcılarının zor durumda kalacağını gösteriyor.
Eski kanunlar ve alınmış kararlar tamamen değişecek. Bir zamanların güçlü yöneticileri tarafından yapılmış antlaşmalar bozulabilir. Uluslararası sözleşmelerin beklenmedik bir biçimde bozulacağını işaret eden gökyüzünün konumu güç savaşlarının ortaya çıkacağını gösteriyor.
Şimdiye kadar gizli yapılan uygulamalar ve gizlilik anlaşmaları ortaya çıkabilir. Skandallar yeni anlayışların ortaya çıkmasına neden olabileceği gibi karışıklıklara ve çatışmalara da neden olacak. Şimdiye kadar uygulanan stratejiyi değiştirmeye zorlayan olayların meydana geleceğini işaret eden gökyüzünün konumu bir takım köşe başlarını tutanlar ve Dünyayı yönetenler arasında çıkar kavgaları ve güç mücadelelerinin ortaya çıkacağını gösteriyor. Şimdiye kadar gizli tutulan anlaşmazlıklar artık görünür hale gelecek ve çözülmeler dünyayı etkileyecek.
Türkiye’nin yıldız haritası bu Güneş Tutulmasından etkileniyor çünkü Türkiye’nin Yükselen Burcu Yengeç.
Türkiye, dış dünya ile ilişkilerini tamamen değiştirip kendini ortaya koyma biçimini başka bir şekle dönüştüreceği bir sürece giriyor…
Türkiye dış dünyanın otorite ve baskısına direnç gösterecek ve meydana gelen olaylar Türk halkının kendi değerlerini ve gücünü ortaya koyması için zorlayacak.
Türkiye şimdiye kadar sakladığı gizli gücünü ortaya koymak zorunda kalabilir ve kendi içinde karışıklıklar yaşayabilir. Özellikle gizli yöneticilerin ortaya çıkacağını ve iç karışıklıkların olabileceğini işaret eden gökyüzünün konumu duygusal ve fiziksel patlamaların etkileyici olabileceğini gösteriyor.
Bilinmeyen değerler ortaya çıkacak. Toprak altı ve toprak üstü zenginlikler, yer altı kaynakları ve şimdiye kadar bilinmeyen değerler ile ilgili ortaya çıkan zorlayıcı olaylar, Türkiye’nin sahip olduğu potansiyel gücü uyandıracak. Eski kararlar gündeme gelebilir ve yasaları değiştirmeye zorlayan olaylar açığa çıkabilir.
İç karışıklıklar olabileceği gibi dışardan gelecek baskıya karşı büyük bir direncin ortaya çıkması ve ani değişikliklerin şaşırtıcı boyutlara ulaşması mümkün.
Türkiye, potansiyel güç ve iradesini ortaya koymak için zorlanacak. Gücünü açığa çıkartmayı başarabilirse, şanssızlık gibi görünen olayları şansa dönüştürmeyi başarabilir.
Bugün meydana gelen Güneş Tutulması, Türkiye’nin büyük değişimler dönemine girdiğini, alışılagelmiş yönetim biçimini ve dış dünya ile ilişkilerini değiştireceği bir sürecin başladığını gösteriyor. Türkiye bu süreci, bütün baskı ve zorlayıcı koşullara rağmen doğru yönetmeyi başarırsa 2016 da uluslararası platformda söz sahibi ülkeler arasında olmayı başaracak. Elbette bütün bunlar zor bir dönemin başladığını gösteriyor. Ancak zorluklarla başa çıkanlar için yeni bir zaman başlayacak. kaynak: msn astroloji astrolog yasemin boran

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.