horoskopta güzellik veren yerleşimler, açılar

horoskopta güzellik veren yerleşimler/açılar elbette sayılamayacak kadar fazla ancak ben en belirgin gezegen ev yerleşimlerini ve gezegen astroloji açılarını belirttim. incelediğim harita sahipleri ve ünlü horoskopları neticesinde varmış olduğum kanılar sonucu bu yazıyı yazıyorum. yeni yerleşim ve açıları eklemek isteyen olursa yorum bırakabilir.

not: yazılarım kaynak link verilmeden ve değiştirilerek yayınlanamaz.

horoskopta güzellik veren yerleşimler/açılar

. venüs 1. evde satürn ve uranüsten sert açı almıyorsa kişi sempatik, cazibeli ve çekici olur..
. ay 1.evde rahat ettiği bir burçta ise ve satürn, pluto ve uranüsten sert açı almıyorsa.. özellikle venüsten olumlu açı alıyorsa tatlı bir güzellik ve sempatiklik verir..
. yükselen burç yöneticisi satürn, uranüs ve plutodan sert açı almamışsa ve venüs ile kavuşumda ya da venüsten olumlu açılar alıyor ise..
. venüs yükselen burç yöneticisiyse ve satürn ve uranüsten sert açı almıyorsa..
. venüs-pluto kavuşumu yüksek seksapel ve cazibe verir.. kare ve zıt açılar baskın, histerik, sorunlu bir karakter ancak yine etkili bir cazibe işaretidir.. birinci evde olursa güzellik etkisi daha fazla olur..
. venüs-neptün kavuşumu yüksek güzellik verir.. kare ve zıt açılar edilgen, aşırı hayalci, sorunlu bir karakter ancak yine belirgin bir güzellik işaretidir..
. güneş-venüs kavuşumu satürn, pluto ve uranüsten sert açı almıyorsa..
. pluto yükselende venüs dışındaki gezegenlerden sert açılar almadığında etkili ve çarpıcı bakışlar verir.. ayrıca erkekte de kadında da seksapel ve cinsel cazibe yüksektir..
. venüs yengeçte, kovada, koçta, akrepte, terazide veya boğada ise ve satürn ve uranüsten sert açı almıyorsa..
. venüs-uranüs kavuşumu satürnden sert açı almıyorsa..
. ayın rahat ettiği burçlarda (yengeç, balık, terazi, ikizler, aslan, boğa) olması ve venüsten olumlu açı alması ve venüsle kavuşum yapması..
. güneş, ay, yükselen çizgisi ve venüsün hiçbir ağır ilerleyen gezegenden sert açı almaması..

horoskopta güzellik veren yerleşimler, açılar” hakkında 4 yorum

 1. zeliha

  Ne Venüsmüş ya. Venüsümün kare açı yapmadığı tek gezegen ay onunla da karşıt açı yapıyor. Sanırım çirkinim sjsjsjs

  Cevapla
 2. Büşra

  Merhabalar..Ben 19 Nisan 1994 Kocaeli doğumluyum.Doğum saatim ,sabah 5:00 ve yaz saati uygulaması.Doğum haritamda venüsüm 2. evde ,boğa burcunda ve 11. evde bulunan uranüs-neptün kavuşumumla üçgen açı yapıyor.Ayrıca venüs burcum yükselenimle sekstil, bunun yanında ayım yengeç burcunda,5. evde ve venüs burcumla sekstil.Sizce bu olumlu görünümlerin kişisel çekiciliğe ve sanatsal yeteneklere ne oranda etkisi bulunmaktadır? Teşekkürler:)

  Cevapla
 3. ria

  venüs-neptün kavuşumu ben de var.. ama kötü açılar aldığı kesin 🙁

  Cevapla
 4. Seda

  Merhaba,
  Ben 02/06/90 doğumluyum.doğum saatim 12:55 gündüz.İstanbul Doğumluyum.Ay’ım 1. evde terazide.Venüsüm 8. evde Boğada.Venüsün ağır gezengelerden sadece Satürnle kare açısı var ve 9 orblu.Ancak yükselenin Venüsle Trine açısı var.bu durumda nasıl yorulamalıyım .? yanıtlarsanı sevinirim

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.