büyük haç ve uçurtma açı kalıbı içeren horoskop

grand cross yani büyük haç açı kalıbı (büyük kare  açı kalıbı) ile ender rastladığımız üstün yetenekler ve başarı getiren uçurtma açı kalıbı içeren horoskopa sahip okuyucum K. bey için yaptığım horoskop yorumu aşağıdadır.

büyük haç ve uçurtma açı kalıbı içeren horoskop

astroloji haritası yorumlayanlaroğlak burcu, ay burcu boğa, yükselen burç balık+ koç (kıstırılmış) + boğa
yükselen yöneticileri: neptün 8.evde, mars 11.evde, venüs 11.evde
değişken burçlarda konumlanan gezegenler arasında büyük haç açı kalıbı
uçurtma açı kalıbı
oldukça zor bir hayatı ve karmaşık bir karakteri olan ama aynı zamanda şanslı, güzelliklere düşkün ve kişilik olarak renkli birisiniz. şansınızı mücadele gücünüz ve azminiz sayesinde kendiniz sağlıyorsunuz. bu dünyaya çalışmak için gönderilmiş gibisiniz. hiç bir şey size kendi ayaklarıyla gelmiyor, sizin gidip almanız gerekiyor. bu nedenle yorucu ancak meyveleri lezzetli bir hayat serüveni yaşıyorsunuz. bir Oğlak burcuna göre risk almaktan daha az çekinen yapınız nedeniyle zaman zaman sıkıntılı dönemlerden geçiyor olabilirsiniz.
hayatınızda iş ve kariyer hayatı, para ve statü elde etmek, yükselmek vs. sizin için inanılmaz önemli, hatta hayatınızın amacı. son derece keskin bir zekaya sahipsiniz ayrıca otoriteniz de çok güçlü. meraklı ve araştırmacı yapınız ayrıca çok gezen biri olmanız ve sosyal çevrenizin renkliliği gibi etkenler entelektüel yanınızı sürekli geliştiriyor. okul hayatınız başarılar ve muhtemelen yüksek dereceler alarak geçmiştir ancak buna rağmen yeterli ilgiyi ve övgüyü görememişsinizdir. hayatınızda öğrenmeyi hiçbir zaman terk etmeyecek birisiniz çünkü meraklısınız ve gerek dünyayı keşfetmek gerekse yakın çevrenizi her detayı ile öğrenerek bilgiyi avcunuzun içine almak önemli bir ihtiyacınız. ilgi alanlarınızla alakalı çeşitli kurslara katılmak, eğitim ve kültür gezileri de vazgeçilmezleriniz arasında. yabancı dil öğrenmek isterseniz birden fazla dil öğrenebilecek kapasiteye sahipsiniz bunu unutmayın. ne öğrenirseniz öğrenin siz madalyonun öteki yüzünü de araştırır ve bilinmeyenleri de öğrenmeye çalışırsınız. gizemler, derinlerde yatanlar ve diğerlerinin korktuğu şeyleri eşelemek size daha cazip gelir. yüzeysellikten hoşlanmazsınız. ayrıca sadece öğrenme tutkusu içerisinde değilsiniz, öğrendiklerinizi öğretmeyi, bildiklerinizi aktarmayı da seviyorsunuz ve öğretmenlik yapmakta ustasınız. eğlenceli olmanın yanında disipline de son derece önem veren bir öğretmen olursunuz. belki biraz daha çalışma ve mücadele gerektirebilir ancak geniş bir çevreye hitap edecek yazılarınız ve çalışmalarınız da olabilecektir.
iş yaşantınızda bir çok yeniliğe ve hatta icada imza atabilirsiniz. eskimiş ve köhne bulduğunuz her türlü yolu değiştirmek, yenilemek hatta gerekirse baştan oluşturmak sizin işiniz. hiçbir zaman beğenmediğiniz bir iş ortamında ya da modernize etmek isteyipte edemediğiniz bir ortamda, daha doğrusu eski ve teknolojiden uzak ortamlarda çalışmak istemezsiniz. her zaman yeniyi ve ileriyi gören yerlerde çalışmalısınız.
materyalist yapınızın yanında birde tezat oluşturacak şekilde idealist birisiniz. idealleriniz uğruna elde ettiklerinizi (herşeye rağmen kendinizi güvenceye alarak) terk edebilirsiniz. en azından muhtaç ve ihtiyaç duyan kişilere yardım amaçlı, gönüllü çalışmalarınız olacaktır. bunu yapmayı bir borç bilirsiniz ve kendinizi bunu yapmaya mecbur hissedeceğiniz zamanlar çok olur. tüm insanlığın muhtaçlara yardım etmesini ister ve bunu yapmaları için gerekirse tüm otoritenizi kullanırsınız. basın ve yayın ile teknoloji, internet aracılığını da kullanabilirsiniz bunun için. yardımlaşma ve maddi/manevi anlamda hatta hayat kurtarma idealinizdir, bunu yaptıkça kendinizi tatmin olmuş ve rahatlamış hissedersiniz. ancak kendinizi çok fazla riske atma, sıkça inzivaya çekilme, herkesi düşman görme ya da kötü bağımlılıklar edinme gibi durumlar nedeniyle sevdiklerinizi geride bırakmak zorunda kalmanız yüzünden aile ilişkileriniz bozulabilir. ilişkilerinizde denge kurmayı bilmelisiniz.
sosyal çevrenizi geliştirmeyi seversiniz ve arkadaşlık sizin için son derece önemlidir. aşktan önce iş hayatı ve arkadaşlık ilkesine sahip birisiniz ve eğer bir aileniz varsa ailenizi bu etkenler nedeniyle ihmal ettiğiniz çok olur.
çocukluk döneminde bir ebeveyn veya baba faktörü yerindeki kimse nedeniyle zor zamanlar ve aşırı bir baskı yaşatılmış olabilir size. bu kişi mutlak surette sizi kendi istediği alanlara zorlamış veya daha başarılı olmanız konusunda sürekli ezmiştir. bunun etkisinde aslında ailenize düşkün ve aile kurumuna saygı duyan biri olsanız da baskı ve otorite yaratan faktöre karşı içinizde itici bir duygu oluşmuştur ve sevginizin çoğunluğu sadece bir ebeveyne yoğunlaşmıştır. bu muhtemelen anne veya sizi anne gibi yetiştiren kişidir. yine bu ezilme ve/veya baskılar sonucu olsa gerek, son derece yetenekli ve zeki birisi olmanıza rağmen gizliden gizliye depresif ve korkunç düzeyde karamsar bir yapı meydana getirmiş olabilirsiniz. bu yapı daha çok bilinçaltından gelmekte ve sizin birçok girişiminizde veya önderlik etmeniz gereken yerlerde ayağınıza takılmaktadır. ya da daha önce gördüğünüz baskıyı aynı şekilde (hatta fazlasıyla) yakın çevrenizdekilere uygularsınız. bunun farkına henüz varmadıysanız uzmanlardan yardım almanızı öneririm çünkü yüksek potansiyelleri olan birisiniz ve geçmişteki bazı sıkıntılı zamanlar yüzünden tüm hayatınızı zehir etmenizi ve başkalarının hayatlarını da karartmanızı istemem.
özel hayatınızı oldukça özgür yaşamaktan yanasınız pek kimseyi takmazsınız bu konuda ancak ne de olsa bir oğlak burcu ve ay boğası’sınız, bu nedenle kontrolü bir şekilde hiçbir zaman elden bırakmazsınız. aşk ve cinsellik konusunda hayal kırıklıkları hassas ve kırılgan yapınız nedeniyle gerçekleşir, kendinizi sık sık kurban rolünde görürsünüz ancak bu sizin vehminizden kaynaklanmaktadır. bunun yanında hiçbir zaman olmamanız gereken kişilerle beraber olmanız ve ilişki yaşadığınız kişiyi aşırı idealize etmeniz (yani onu gözünüzde fazla büyütmeniz ve sonra öyle olmadığını görmeniz vs.) nedeniyle de sarsıntılar yaşadığınız olmuştur.
sezgilerinizin farkına varamadıysanız çok normal çünkü derin sezgileriniz aynı kendileri gibi çok derinlerinizde saklı. belki en azından bir sanat dalını icra ederken (veya ilgilenirken) ilham şeklinde faydalanabilirsiniz onlardan veya rüyalarınızda ya da ilk intibalarınızın ne kadar doğru çıktığını gördüğünüzde anlarsınız.
aşkta ve sosyal arkadaşlarınızdan yana çok fazla hayal kırıklığı yaşamışsınızdır. bu biraz dikkatsiz seçimler nedeniyle biraz da hiç öyle görünmeyen ancak kırılgan ve aşırı alıngan olan yapınız nedeniyle olmuştur. yani ilişki içerisinde normalde hayal kırıklığı yaşatmayacak sıradan bir durum, sizin yüksek hassasiyetleriniz nedeniyle sizde ümitsizlik ve çaresizlik hissiyatı yaratabilir. özgürlüğe ve bağımsızlığa ihtiyaç duyar ve normal şartlarda gelenekçi birisi olsanız da aşkta ve arkadaşlıkta toplum açısından aykırı denebilecek kararlarınız ve yaşam tarzınız vardır. bu nedenle herhangi bir yaptırıma karşı gizliliğe önem verir ve gelenekçi yapınızın dışına çıkmıyor gözükebilirsiniz. özgürlük vazgeçilmeziniz ancak sevdiklerinize ve yakın ilişkide bulunduğunuz kişilere karşı aynı özgürlük haklarını vermezsiniz. aşkta ve cinsellikte hayal gücü, fanteziler ve duygusal yoğunluk sizin için önemlidir.
evlilik konusuna “belki sonra…” diye bakanlardan olabilirsiniz. müzmin bekar tabirine uygun bir haritanız var. aslında evliliği ve birine bağlı olmayı istersiniz. aile kurumuna da saygı duyarsınız. ancak aradığınız mükemmellikte birini bulmanız neredeyse imkansızdır. siz her istediğinizi karşılayacak “dört dörtlük” biriyle evlenebilirsiniz düşüncenize göre. ancak öyle idealleriniz ve hayalleriniz vardır ki, o kişi bu dünyada var olmayabilir. eğer evliyseniz gerilimli ancak sabredildiğinde ve beraber mücadele edildiğinde kazandıran bir evlilik olacaktır. evliyken gözünüzün biri hep dışarda olur ve çokta geleneksel olmayan bir evlilik yaşarsınız. eşinizin haberi olmadan onun hoşlanmayacağı bir takım işler çevirmeniz de mümkün. eğer hala evli değilseniz birkaç yıldır size evliliği düşündüren karşı cinsler hayatınıza giriyor. evliyseniz evlilik hayatında daha disiplinli olma konusunda ilerliyorsunuz ya da evliliğinizi bitirmeyi ve yeniden evlenmeyi düşünüyorsunuz.

horoskop yorumu yaptırmak istiyorum diyenler için detaylı bilgi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.