burçların zaafları

aşk ve evlilik ilişkilerinde burçların zaafları nelerdir öğrenmek ister misiniz? işte kısaca burçların zaafları.. (yükselen ve ay burcunuzu da okuyun..)

koç burcunun zaafları: vamp ve iddialı parfümler.. kaliteli ve modaya uygun tarz.. sportif ve atletik vücut.. gözüne her zaman hoş görünenler.. hakkını korumasını bilen tartışmacı kişiler.. aşırı hız ve adrenalin..

boğa burcunun zaafları: para para para.. estetiksiz, doğal, seksi ve güzel bir vücut, makyajsız (veya hafif makyajlı) yüz, boyasız saçlar.. cazibeli bakışlar ve kışkırtıcı sözler.. hafif ve manidar dokunuşlar.. boynundan öpülmesi.. kaliteli ve konforlu ortamlar.. iyi yemekler..

ikizler burcunun zaafları: dedikodu ve uzun sohbetler.. güzel bir gülümseme ve yüksek sesle cazibeli kahkahalar.. şakalar ve zeka.. her türlü yeniliğin takip edilmesi.. kendini sürekli yenileyen ve değiştiren kişiler..

yengeç burcunun zaafları: ömür boyu sadakat konusunda güven verilmesi.. iyi bir anne/baba olunacağına dair cümleler.. ömür boyu yetecek kadar para ve mal/mülk.. iyi ve uzun öpüşenler..

aslan burcunun zaafları: son derece bakımlı ve temiz olmak.. dikkat çekmeyi ve övgü toplamayı bilmek.. sürekli number one olduğunu duymak.. hiç bir zaman hayır denmemesi.. korumasına ihtiyaç duyulduğunu hissettirmek.. ünlü kişilerin, tarzları ve hayatlarını ezbere bilmek.. hayran bakışlar.. beğenildiğini göstermek..

başak burcunun zaafları: sade, abartısız ve doğal güzellik… temiz, bakımlı ve klasik giyimliler.. kibarlık, nezaket ve yardımseverlik… sürekli eleştirmesini anlayışla karşılamak hatta hak vermek.. söylediklerini bire bir uygulamak, fikirlerinin önemsendiğini göstermek.. yardım istemek ve yardımının çok işe yaradığını hissettirmek.. hakkında övgülü sözler duymak..

terazi burcunun zaafları: alışveriş, lüks, konfor ve pahalı hediyeler.. geziler, estetik ve güzellik için maddi gelir kaynağı olunması.. kavga ve tartışmadan uzak uyumlu ve mutlu kişiler.. tarz sahibi, havalı ve belki de biraz züppe olunması..

akrep burcunun zaafları: sadakat duygusunu yoğun yaşatmak.. abartılı makyajlar ve ağır vamp parfümler.. seksi ve cinselliği çağrıştıran sözler, hareketler ve bakışlar.. disiplinli ve kuralcı olunması.. bir sohbette konuya her yönüyle hakimiyet.. etkin ve etkili bir konum.. sportif, seksi ve atletik vücutlar..

yay burcunun zaafları: öğrenmeye ve gelişmeye isteklilik.. yabancı karşı cinsler.. bağımsızlığına karışmamak ne olursa olsun onunla beraber takılmak, desteklemek, eğlenmek.. hiçbir zaman küsmeyen, kırılmayan ve kıskanmayan kişiler.. sağlıklı ve fit görünenler.. mistik veya bohem bir havası olanlar..

oğlak burcunun zaafları: klasik giyim.. statü elde etme hırsı.. duygularının anlaşıldığını göstermek ve karşılık vermek.. sevgiyle, aşkla, yumuşak ve şefkatli davranmak.. kibar ve nazik olunması.. eğitimine ve kişisel gelişimine önem verenler..

kova burcunun zaafları: her anlamda farklı olunması.. ilginç ve eğlenceli denebilecek kişiler.. sadakat konusunda güven verilmesi.. sizinleyken ömür boyu eğleneceğine, kısıtlanmayacağına dair garanti verebilmek.. genel kültürün ve zekanın yüksek olması..

balık burcunun zaafları: dram ve ajitasyon yaşatılması.. aşırı duygusal sözler ve şiirler.. şarkı hediye edilmesi.. dert ve tasanın anlatılması.. gerçek dost olduğunu hissettirmek.. popüler olunması.. eğlenceli ve hareketli kişiler..

önemli not: yazılarım kaynak ve yazı linki verilmeden yayınlanamaz. suveay..

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.