2012 boğa burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)

2012 boğa burcu yorumlarını LÜTFEN ÖNCE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI OKUSUN. 2012 burç yorumları diğer burçların yorumunu okumak için tıklayınız.

2012 boğa burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)

2012 boğa burcu yorumları aşk iş sağlık paraJüpiter Boğa burcunda ilerliyor, şu anda hala Boğa burcunda. Ocak Şubat gibi daha da hızlı hareket edecek. Ancak boğalar çok derinleşmiş ve hayatı sorgulamış olabilirler. O zamanda şans ve fırsatları tabii ki kaçırırsınız. Çok detay, çok ayrıntı, çok derin ve özellikle de sorgulamalar şanslı durumu şanssızlık olarak kullanmanıza neden olur. Fakat şimdi güzel zaman başlıyor çünkü Marsın uyumlu etkisi üstelik şu anda Kasım sonu, Aralık’ın sonlarına kadar neredeyse, 21 Aralık’a kadar Venüs’te Oğlak burcuna geçecek. Dolayısıyla da hem ilişkiler açısından hem de parasal konulara yönelik sizin için bir fırsat zamanı. Sevgili boğalar elinize geçen fırsatları iyi kullanın. İyi değerlendirin. Yatırım yapabilir, atılımlarda bulunabilirsiniz. Özellikle yabancılarla yapacağınız işbirliği sonucunda verimli ve başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi kullanın. Özellikle burcun ilk 10 günlük devresinde doğmuş olan Boğalar şimdi güçlü kişilerin etkisinde kalacak ve onların etkisiyle kendilerini yenilemeyi başaracaklar. Böylece hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Üstelik de kazanç ve başarılı olacağınız bir dönem içine giriyorsunuz. Hazirana kadar geçen dönemi çok iyi değerlendirin. Kendinizi ve hayatı sorgulamak yerine elinize geçen fırsatları kullanmak için odaklanın konsantre olun.
Büyük organizasyonlar yapabilirsiniz. Uluslararası ilişkiler ve bunun sonunda da yepyeni kazançlar sağlayabilirsiniz. Kazançlı bir dönem. Bu arada çok büyük beklentileriniz olacaktır. Bunun sonucunda yavaş gelişen olaylar beklediğinizden daha yavaş gelişebilir. Bir takım ertelenmeler ve gecikmeler olabilir. Böyle bir durum karşısında benim size tavsiyem sabırlı olun. Gelişmeler yavaş olsa da istediğiniz yönde olacak ve çok güzel olacak. O yüzden sabırlı olanlar ve bir takım karışıklıklar meydana geldiği zaman bununla başa çıkacak olanlar verimli, güzel bir sene geçirecekler. Ekimden itibaren ciddi konular önem kazanacak. Ya da siz artık kendinizi ve içinde bulunacağınız koşulları ciddiye alacaksınız ve de ciddiye alınmak isteyeceğiniz için önemli işler yapmak isteyeceksiniz. Bu da sonuç olarak üzerinizde bir baskı olarak ortaya çıkabilir. Baskı duygusu yaratan durumlar ortaya çıkabilir. Ancak içinizdeki potansiyel güç uyanıyor, hayal gücünüz yükseliyor. Bu dönemde güven ihtiyacınız artacak.
Güvenmeye ihtiyaç duyacaksınız. Güveninizi sarsarsanız başarılı olmanız zor olur. Çok fazla ayrıntılar içinde kaybolmamanızı tavsiye ediyorum. Güçlü kişileri karşınıza almamanızı tavsiye ediyorum. Aslında sizi destekleyecekler ve belki de bütün bir sene, özellikle tam şu sıralarda harekete geçtiğiniz ve başlattığınız işler Ekimden itibaren çok daha ciddi boyutlar kazanacak. Evlilik ya da birlikte yaşamak isteyenler de belki ciddi ilişkiler içine girecekler. İlişkilerini daha ciddi boyutlara taşımak isteyecekler. Bu arada Kasım ayı Boğalar için önemli bir dönem. Özellikle 13 Kasım günü, Boğa burcunun son derecelerinde doğmuş olanlar, 11-12-13 Mayıs günleri doğmuş olan boğalar, 13 Kasım itibariyle hatta 13 Kasım öncesi ve sonrası itibariyle yeni bir zaman başlayacak onlar için. Kendilerinin değişim dönüşüm süreci olarak tavsiye edeceğim yeni bir dönemin başlangıcında bulunuyorlar.

2012 boğa burcu yorumlarını LÜTFEN ÖNCE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI OKUSUN.

2012 boğa burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)” hakkında 4 yorum

  1. Geri izleme: 2012 burçlar | Mevsimler Gibi Blog

  2. Geri izleme: 2012 burç yorumları | Bir Kafadan Her Ses

  3. Geri izleme: 2012 burç yorumları | SUVEAY İLE ASTROLOJİ VE BURÇLAR...

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.