2012 yengeç burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)

2012 YENGEÇ BURCU BURÇ YORUMLARINI LÜTFEN ÖNCE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI OKUSUN. 2012 burç yorumları diğer burçların yorumunu okumak için tıklayınız.

2012 yengeç burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)

2012 yengeç burcu yorumları aşk iş para sağlıkYengeçler için şimdi önemli bir zaman zaten Plüton sizi zorluyor. Tutku ihtiras ve radikal değişiklikler yapmak için büyük arzular uyanmış bulunuyor ve kendi kendinizle başa çıkabilmeniz tabii ki böyle bir süreç içinde pek kolay değil. Ancak Jüpiter’in desteği sizin yanınızda. Saygın çevreler ve saygı duyduğunuz kişiler sizi destekliyor. Böylece dayanılmaz hissettiğiniz her ne varsa kendinizle ilgili bütün bunlarla başa çıkabileceksiniz. Aslında yatırım yapmak ve karşınıza çıkan fırsatları kullanmak için çok güzel bir zaman. Güzel bir zaman ve iyi bir zaman. Geri giden Mars sizi zorlayacak fakat yapabilme gücünüz uyanacak. Dirayetiniz ve kuvvetiniz artacak. Bu arada güç mücadelesi yapmamanızı tavsiye ediyorum. Özellikle güçlü kişileri, yönetim kadrosunun en üstünde bulunan kuvvetli kişileri karşınıza almayın. Olayları zorlamayın. Özelliklede şansınızı sorgulamayın. Sürpriz fırsatlarla karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Ani değişiklikler çok şaşırtıcı olacak ve bu değişikliklere uyum göstermeyi başarabilirsiniz. Şayet hal değiştirebilirseniz ki yengeçlerin hal değiştirme özelliği vardır. Halinizi var olan duruma uygun bir şekilde değiştirmeyi başarabilirseniz işte o zaman sürpriz çıkışlar sürpriz kazançlar sürpriz ilişkiler elde edebilirsiniz. Kısaca sürprizler sizin için kazanç anlamına gelecek. Yoksa kendi içinizde dönüp durursunuz ve fırsatlar da kaçar gider ve kendinizi iyi hissetmezsiniz.Hâlbuki fizik olarak da gücünüzün arttığı, kendinize olan inancınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Burcun 2. ve 3. 10 günlük evresinde doğmuş olanlar şu aralar ciddiye alınmak ciddi işler yapmak için büyük bir istek ve arzu duyuyorlar. Aynı zamanda da tarzlarını ve alışkanlıklarını değiştirmeye zorlayan olaylarla karşılaşıyorlar. Bu arada sağlık sorunu olanlar bu sorunlarını çözebilirler. Özelliklede korktukları ve kaçtıkları tedavileri şimdi yapabilirler. Kendilerini iyileştirmek için harekete geçebilirler. Alışkanlıklarınızı tamamen değiştireceğiniz bir süreç içindesiniz. Üstelikte sizin en çok korktuğunuz her ne varsa şimdi korkularınızla karşılaşıyorsunuz bu karşılaştığınız korkular sizi bunaltmasın ya da korkutmasın çünkü işte korkularınızla yüzleşip aşama yapabileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Böyle bir dönemi fırsat olarak kullanmanızı tavsiye ediyorum. Mart ayı sizin için, özellikle Martın 23’üne kadar geçen dönem sizin için yeni girişimlerde bulunmak için pek uygun bir zaman değil. Bu arada eski dostlarınız eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz ve bir takım gerilimli durumlar ortaya çıkabilir. Hiç beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Kesin gözüyle baktığınız ve olacak diye beklediğiniz bazı girişimleriniz ya da girişimde bulunduğunuz konular ya da alınmış kararlar bu dönem içinde mart ayı dönemi içinde tamamen bitebilir değişebilir.
Özelliklede burcun ilk 10 günlük devresi içinde doğmuş olanlar için bu söylediklerim çok etkili. Burcun son 10 günlük devresinde doğanlar ise, 24 Marttan itibaren nisan döneminde yarım kalmış işlerini tamamlayabilecekleri bir fırsatla karşılaşacaklar. Şayet unuttuğunuz yarım bıraktığınız ya da korktuğunuz için bir türlü harekete geçmemiş olduğunuz yarım kalmış projeleriniz her ne varsa işte şimdi karşınıza çıkacak. Karşınıza çıktığı zaman korkarak yaklaşmayın ve bunu bir fırsat olarak değerlendirin, kullanın. Çünkü yarım kalmış işleri tamamlamak için, burcun 2. ve 3. devresinde doğanlar için çok uygun bir zaman.
Nisan, Mayıs, özellikle Mayıs ayı oldukça hareketli bir dönem olacak Yengeçler için. Hem bir tarafta ciddiye aldığınız ve çok önemsediğiniz konular, diğer tarafta ise iyi duygularınız ortaya çıkacak ve bunlar birbirini dengeleyecek ve siz çok büyük işler başarabilecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Şayet böyle hissediyorsanız çok fazla düşünmeyin ve harekete geçin başarılı olacaksınız. Özellikle Mayıs, Haziran dönemi sizin için başarılı ve verimli geçecek bir zamandır. Hem aşk açısından hem parasal konulara yönelik yapacağınız çalışmalar beklediğiniz şekilde olumlu yönde gelişecek. Üstelik haziran itibariyle de içinizde yükselen kuvvetli duygu ve enerji ve güç içinizde uyanacak ve hatta kendinize dönüp bakacaksınız ki evet ben değiştim ya da değişiyorum diyeceksiniz. Hakikaten böyle bir dönemi boşuna geçirmeyin. Özelliklede burcun 2. ve 3. devresinde doğmuş Yengeçler için önemli bir dönemdir bu dönem. Sadece20 Mayıs ve 4 Haziran haftaları girişimde bulunmasanız iyi olur. Çünkü tutulmaların meydana geldiği günler girişimde bulunmak için pek uygun zaman değildir.
Temmuz Ağustos Eylül ve özellikle de Eylül Ekim dönemi sizin için verimli bir zaman. Enerjinizi çok yapıcı yönde kullanacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Hayal gücünüz uyanıyor. Özellikle hayal gücü gerektiren alanlarda çalışma yapanlar için uygun bir zamandır. Özellikle burcun ilk günleri doğanlar için çok verimli ve sanatsal faaliyetler açısından da güzel zaman. Bu arada sezgilerinize güvenebilirsiniz. Sezgilerinize güvenini. İçinizden yükselen sesin peşinden gidin. Kasım ayı bazı gelişmeler yavaş olabilir ama sizin için güzel geçecek. Kasımın ilk haftası burcun ilk 10 günlük devresinde doğanlar için gergin bir zamandır, gerilimli bir dönemdir çünkü beklentileriniz sizi zorlayacak. Sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz.
Bu arada harcamalarınıza özen gösterin ve yapabileceğinizden daha fazlasının peşinde koşmayın yoksa kazanayım derken bir takım kayıplarla karşılaşma ihtimaliniz var. Burcun 2. ve 3. devresinde doğanlar ise Aralık döneminde istekleri artacak ve tabii isteklerinizin peşinden koşacaksınız. Genel olarak yengeçler için kasım aralık dönemi kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar için işaretler var. Ama enerji fazlalığınızı aşk için kullanmasanız iyi olur diyorum. En azından bu dönem geçtikten sonraya saklayın çünkü içinizden yükselen duygular sizi harekete geçirecek ve sonrasında aman tanrım bu da kim diyebilirsiniz. Bu arada tabii ki harcamalarınıza da özen göstermeniz gerekiyor. Parasal ihtiyaçlarınızın artacağı bir dönemdir Kasım Aralık dönemi.

2012 YENGEÇ BURCU BURÇ YORUMLARINI LÜTFEN ÖNCE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI OKUSUN.

2012 yengeç burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: 2012 burç yorumları | SUVEAY İLE ASTROLOJİ VE BURÇLAR...

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.