2012 başak burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)

2012 başak burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para) 2012 başak burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para) 2012 BAŞAK BURCU BURÇ YORUMLARINI LÜTFEN ÖNCE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI OKUSUN. 2012 burç yorumları diğer 2012 burçların yorumunu okumak için tıklayınız.

2012 başak burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)

2012 başak burcu yorumları aşk iş sağlık paraBaşak burcu için önemli bir zaman çünkü bu sene Mars Başak burcunda geri gitmeye başlayacak. Zaten Kasım ayında Başak burcuna girdi, Aralık ayında Başak burcunda devam ediyor, Ocak ayında ise 24 Ocak günü 23 derece Başak burcunda geri gitmeye başlayacak. Peki, bu ne demek? Bu Başak’ların arzu ve isteklerinin çok yükseleceği bir dönem içinde bulunduklarını gösteriyor. Çok büyük sorumluluklar alma ihtimaliniz var. Efendim yapabileceğinizden daha fazlasını isteyebilirsiniz, üstlenebilirsiniz. Bütçenizi aşan çok büyük girişimlerde, yatırımlarda bulunma arzusu uyanabilir. Ve kısaca makul olmanız gereken bir dönem içine girmiş bulunuyorsunuz sevgili Başaklar. Ve Temmuz ayına kadar sürecek bir dönem başlamış bulunuyor sizin için, burcun ikinci 10 günlük devresinde doğanlar Ocak ayı içinde yapmak istedikleri, girişimde bulunmak istedikleri konularla ilgili hem büyük gelişmeler çok böyle yoğun beklentiler açığa çıkacak, fakat aynı zamanda da gelişmeler sizin beklediğiniz kadar hızlı olmayacak. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerek bir süreç başlıyor. Ocak itibariyle kendinizi çok fazla zorlarsanız şayet o zaman sağlık problemleri çıkartırsınız o yüzden sağlığınıza özen gösterin.
Zaten Başaklar özellikle de sağlık problemi zaten olanlar ise bu dönem içinde sağlıklarını güçlü hale getirebilecekleri fırsatlarla karşılaşacaklar. Yapacağınız araştırmalar, incelemeler ve alternatif yöntemler belki toprakla ilgileneceksiniz belki bitkiler, bitkiler dünyası ve alternatif tedavi yöntemleri ile ilgileneceğiniz bir süreç içine giriyorsunuz. Bu arada emlak alım satımı, toprakla ilgili yapacağınız çalışmalar size çok iyi gelecek, toprakla ilişki içinde bulunmak size iyi gelecek fakat bu arada hayatınızdaki bütün erkeklerle ilgili gerilimli bir dönem içine giriyorsunuz. Güç mücadelesi yapmayın. Hayatınızdaki erkekler derken işte eşiniz dahil babanız, erkek kardeşiniz, erkek çocuklarınız, erkek arkadaşlarınız hayatınızdaki bütün erkekler evet bütün erkeklerle ilgili gerilimli bir dönem içine girdiğinizi söyleyebilirim çünkü sizin isteklerinizi muhalefet edecek olan kişilerle kendi gücünüzü ortaya koyma telaşı içine gireceksiniz. Gücünüzü göstereceksiniz. Bu arada fizik güç gerektiren çalışmalar yaparsanız bu dönem sizi daha rahat geçirmenize yardım eder çünkü enerji fazlanız olacak işte bu enerji fazlası sizi tahammülsüz ve gergin yapacak. Bu nedenle spor yapmak, seyahatler ve toprakla ilgili yapacağınız çalışmalar ve aynı zamanda aşk yapmak sizi rahatlatacak iyi gelecek böylece sağlık problemi yaşamazsınız. Evet, benim tavsiyelerim bunlardan ibaret.
Şayet partnerinle aşk yaparsan enerjini doğru bir şekilde güzel bir şekilde kullanmış olursun. Böylece de gerilim ortamı yaratmamış olursun.

Evet, arkadaşlar dövüşmeyin, dövüş etmeyin Mars çünkü güç mücadelesi ve benzeri kritik yani o kadar çok kritik ediyorsun ki yani davranışları kritik ediyorsun ince ince detay detay sonra bir tanesine takılıp oradan yürüyorsun. Onun sonucunda da uzlaşmak söz konusu olamaz çünkü kendi gücünü göstermeye çalışırken karşındaki tamam derse eyvallah ama demeyebilir ki demeyecek. Demeyecek o zaman da burada bir gerilim ortamı ortaya çıkacak. Bence gerilim yaratmak yerine bu enerji fazlanızı yapıcı yönde kullanın. Evet, yapıcı yönde kullandığınız takdir de bu sizi destekler. Ve o zaman normal zamanda yapmanızı çok zor olacağı işleri bile çok kolay yapabilirsiniz. Yoksa bu enerji fazlasını kullanamadığınız zaman kendinizi isteksiz, halsiz, bitkin, bezgin, yorgun hissedersiniz. Yakar yani enerji insanı yakar kullanamadığın zaman enerjini o zaman isteksiz olursun, halsiz olursun hasta olursun bunun sonucunda ve benim tavsiyem kendinizi hasta etmek yerine seyahate çıkın güzel ve keyifli vakit geçirin ve böylece enerjinizi yapıcı yönde kullanın hasta olmayın. Efendim Temmuzdan sonra zaten her şey belirginleşmeye başlayacak sizin için ve kendinizi çok daha olumlu ve iyi hissedecek bir duruma geliyorsunuz.
KATILIMCI: Bu dedikleriniz o kişinin horoskopunda o evine düşen yani başakla ilgili o konularla ilgili güç mücadelesi mi kapsıyor?

Hayır, benim şu anda söylediğim doğrudan doğum anında burcu Başak olan kişilere hitap ediyorum. Fakat onun haricinde şayet doğum haritanızı biliyorsanız ve o doğum haritanızda Mars hangi eve denk geliyorsa ve doğum haritanızdaki kişisel gezegenlerinize açı yaptığı dönemlere bakın ve o zamanda bunu o konularla ilgili kullanın mesela 3. evdeyse o zaman yakın çevrenizle ve öğreneceğiniz konularla bağlantılı olarak yaşayacaksınızdır. Temmuzdan sonra söylediğim gibi gayet güzel bir dönem başlayacak sizin için çünkü artık her şey yerli yerine oturmuş olacak. Sorunlar gerilimler bitmiş olacak ve bir şeylerde değişmiş olacak. Çünkü siz her ne istiyorsanız ve o isteğinizi gerçekleştirmek için bir mücadele verdiyseniz işte o mücadelenin sonunda artık var olan durum değişmiş olacak ve bu değişiklikten sonra burada kendinizi gayet iyi hissedeceksiniz onu da söyleyeyim. Gayet iyi hissedeceksiniz ve zaten Ekim ayında Satürn Akrep burcuna geçiyor sizin burcunuza da yani Başak burcuna uyumlu bir etki yapıyor buda demektir ki kendinizi disipline edeceksiniz. Ve yeni sorumluluklar alacaksınız.
Ama bu alacağınız sorumluluklar sizi çok fazla zorlamayacak. Bu arada Ekim sonu Kasım başı yani Kasım başı itibariyle Kasımın ortasına kadar geçen dönem burcun ilk günleri doğmuş olanlar için bir takım hayaller ve karmaşık düşünceler ve duyacağınız haberleri yanlış anlamanız söz konusu olabilecek. Bu dönem içinde o yüzden tedbirli olun karar vermek için aceleci davranmayın ve gereksiz tartışmalar içine girmeyin. Bu dönem içinde ve bu arada da en önemlisi disiplinli ve dirayetli davranmanız gerekiyor işte bu yakın çevrenizle aranızda çıkabilecek her ne çeşit anlaşmazlık olursa işte bu anlaşmazlıkları sabır ve disiplinli davranarak sabır göstererek sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Zaten ondan sonraki dönem sizin için daha keyifli ve rahat geçecek.

2012 BAŞAK BURCU BURÇ YORUMLARINI LÜTFEN ÖNCE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI OKUSUN.

2012 başak burcu yorumları (aşk, iş, sağlık, para)” hakkında 2 yorum

  1. Geri izleme: 2012 yılı burç yorumları | haftalık burçlar haftalık burç yorumları

  2. Geri izleme: 2012 burç yorumları | SUVEAY İLE ASTROLOJİ VE BURÇLAR...

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.