2012’de burçları neler bekliyor?

2012'de burçlar

Zaman zaman gezegenler, Dünya’dan bakıldığında geri harekette olurlar. Mars, Satürn, Pluto ve tüm diğer gezegenler yörüngelerine bağlı olarak aylarca geri harekette olabilir. Tüm gezegenlerin aynı anda ileriye doğru düz harekette bulunması ise seyrek rastlanılan bir durumdur. 2012’nin ilk günlerinde tüm gezegenlerin doğru harekette olması, rüzgarın arkadan estiğini gösteriyor. Özel bir yıla giriyoruz. Tüm yıl boyunca, düşüncelerimizi ve duygularımızı arındırmak, hayatımız adına doğru kararlar almak işimizi kolaylaştıracaktır.

not: GÜNLÜK, HAFTALIK, AYLIK VE YILLIK BURÇ YORUMLARINIZI ÖNCE YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUYUNUZ.

peki 2012 de burçları neler bekliyor?

2012’de koç burçlarını neler bekliyor? Koç burçları bu sene “Sevdiklerimi de düşünüyorum” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTIZM

2009 senesinden bu yana, hiç beklemediğiniz kişilerden beklenmedik tepkiler alıyorsunuz. Ekim 2012’ye kadar olan dönem içinde, eşiniz veya partnerinizle önemli kararlar verebilirsiniz. Bu dönemde evlenen bir Koç için, evlilik sorumluluk anlamına gelecektir. Kalıcı, sizin uçarılığınızı dengeleyen bir beraberlik sözkonusu olabilir. Hala evliyseniz, veya biriyle yaşıyorsanız, bazı önemli kararlar verebilirsiniz. Sağlam ilişkiler bu dönemde kabuk değiştirip sağlıklı şekilde devam edecektir. Ancak zayıf halkalar kopabilir. Partnerinizin sizi durmadan düzeltmeye çalışması karşısında özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz. En çekici olduğunuz dönem 8 Şubat-5 Mart. Adım atarsanız gerisi gelecek.

KARİYER ve PARA

Kendi işinizi yapıyorsanız, işi büyütmek için 2012 fırsatlar yılı. Bir yerde çalışıyorsanız, artık kendi işinizi yapmanın zamanı gelmiş demektir. Girişimcilik size yakışacak. Büyük düşünün ve hedefinize gitmek için doğru kişilerle bağlantıya geçin. 8 Şubat-5 Mart arasında atak ve ısrarcı davranırsanız kazanırsınız. Yılın ilk yarısında, kolları sıvayıp giriştiğiniz projelerde büyük kazanç elde edebilirsiniz. Mart’ta hiçbir konuda acele etmeyin ve Mayıs’a kadar karar vermek için kendinize süre tanıyın. Yılın ikinci yarısından sonra mesleki idealleriniz, hayattaki büyük emelleriniz gerçekleşebilir. 4 Temmuz-23 Ağustos arası, iş ilişkilerinde test edildiğiniz pek çok görüşme karşınıza çıkacak. Işbirliği içinde çalışabileceğiniz kişilerle yakınlık kurun.

2012’de boğa burçlarını neler bekliyor? Boğa burçları bu sene “Bolluk ve bereket benimle, güvendeyim” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Yılın ilk aylarında, tam da istediğiniz gibi biri karşınıza çıkabilir. Oldukça hareketli, sizi oradan oraya sürükleyen bir flört dönemi sizi bekliyor. Siz, bu dönem sonra derece verici, iyimser ve tutarlısınız. 23 Ocak- 14 Nisan tarihleri arasında eski bir sevgili kafanızı karıştırabilir. Geçmişi biraz olsun hatırlamak aslında size iyi gelecek. Ancak Mayıs sonrasında, eski sevgiliden yeni bir aşk çıkarmanın kolay olmadığını anlayacaksınız. Karşı konulmaz çekiciliğiniz 7 Mart-3 Mayıs arası güzel bir ilişkinin başlamasını sağlayabilir. Fazla birşey yapmaya gerek kalmaksızın herşey istediğiniz şekilde gelişebilir.

KARİYER ve PARA

Para kazanmak yerine, yılın ilk yarısı kendinize yatırım yapın. Yaratıcılığınız üst boyutta, özellikle yalnız kaldığınız zamanlarda. Başkaları tarafından itibar görüyorsunuz. Herkesi sevin, ancak yakın iş arkadaş sayısını sınırlı tutun. Bazıları, sizin yolunuza uygun olmayabilir. Pek çok kişi size desteğe hazır. 11 Haziran’a kadar karşınıza çıkacak büyük fırsatları kaçırmayın. 7 Mart-3 Mayıs arası barışçı yaklaşımınız, işyerinde işlerin uyumla halledilmesini sağlayacak. Yılın ikinci yarısı birden fazla kaynaktan para kazanabilirsiniz. 24 Ağustos-8 Ekim arası işyerinde ısrarcı kişiler karşısında esnek davranmanızda fayda var. 5 Ekim sonrası iki buçuk sene konfor alanınızdan çıkmanız ve inadı bırakmanız gerekecek. 13 Kasım’daki Güneş tutulması bir buçuk sene sürecek değişim sürecinin ilk adımı.

2012’de ikizler burçlarını neler bekliyor? İkizler burçları bu sene “Kaybetme korkumu sevgiye dönüştürüyorum” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

2010 Aralık ayından beri, ilişkilerle ilgili yepyeni bir döneme girdiniz. Hayatınızdaki herşey tam istediğiniz gibi gitmiyor olabilir, ancak aşk hiç de fena durumda değil. Yılın iki yarısı sizin için birbirinden tamamen farklı sanki. Haziran tutulmalarına kadar olan dönemde, yalnızsanız hayatınıza tesadüfler eseri biri girebilir. Aslında siz uzun zamandır, güzel bir ilişkiye de açıksınız. Evliyseniz veya bir partneriniz varsa, yılın ilk yarısı mutluluk verici haberlerini alabilirsiniz. Onunla veya onsuz olsa da bir eve değişikliği veya eve yeni eşyalar almak sözkonusu. Taşınma için 14 Nisan öncesi harekete geçmeyin. Temmuz sonrası ise, kendinizin değerini çok daha iyi bileceksiniz. 4 Nisan-7 Ağustos arası çok çekici bir dönemde olduğunuzu unutmayın. Eski sevgililer gündeme gelebilir.

KARİYER ve PARA

2011’de olmadıysa, bu sene hobiniz işiniz haline gelebilir. Şimdiye kadar severek yaptığınız, ama asla para kazanmayı düşünmediğiniz bir konu yavaş yavaş kariyer yolunuzu oluşturuyor. Özellikle yıl ortasından itibaren bunu daha net göreceksiniz. Yeni hedeflerinize ulaşmak için, geçmişten taşıdığınız ve gelecek güvencesi olarak gördüğünüz ne varsa bırakmalısınız. Hayatınızda ne işe yarıyor, ne yaramıyor tekrar gözden geçirin. Günlük hayatta detayların üstesinden gelmek için destek istemeyi öğrenin. 15 Mayıs- 26 Haziran arası ilişkilere ve konuştuklarınıza özen göstermenizde fayda var. 11 Haziran sonrasında 12 yılda bir yaşanan ve bir yıl boyunca devam edecek olan büyük bolluk, bereket, şans dönemi sizinle. Birden fazla işi aynı anda yapmak, başkasına değil ama tam size gore. Önemli konuşmalar yapabilir, ödüller alabilirsiniz.

2012’de yengeç burçlarını neler bekliyor? Yengeç burçları bu sene “Her koşulda gerçek sevgiyi verebilirim” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Birkaç senedir karizmatik, ciddi, olgun ve ağır kişiler dikkatinizi çekiyor. Özellikle Haziran doğumlu bir Yengeç iseniz, bu sene uzun zaman devam edecek bir ilişkiye hazır olun. Bir partneriniz varsa, karşınızdaki kişi o kadar gerçekçi ki, bazen karamsar olabiliyor. Her durumda, içinizdeki sevgi selinin akmasına izin verin. Başkalarına şefkat göstermek sizin en büyük yeteneğiniz. 8 Ağustos- 6 Eylül arası kendinizi hoş hissedeceğiniz, mıknatıs gibi etrafınızdakileri kendinize çekeceğiniz bir dönem. Bu dönemi iyi değerlendirin ve bol bol partnerinizle vakit geçirin. Yalnızsanız, yılın son ayları sizi beğenenlerin ısrarlı tavırlarından etkileneceksiniz.

KARİYER ve PARA

Kendi yolunuza doğru ilerlemeniz için tüm koşullar uygun görünüyor. Bazı ortaklarla yolları ayırabilirsiniz. İşinize ve işyerindeki insanlara kol kanat gerin, onların sizin şefkatinize ihtiyacı var. Yabancılar, felsefi bilgiler edineceğiniz yeni ortamlar, reklamcılık ve tanıtım bağlantılı konularda güzel gelişme olasılıkları daha fazla. Yurt dışı iş gezilerinde unutkanlığa karşı temkinli olmaya çalışın. Yılın ilk yarısı iş ziyaretlerinizden çok kazançlı çıkabilirsiniz. 8 Ağustos-6 Eylül arası, fazla çaba harcamadan pek çok kişi ile ilişkilerinizi yoluna koyabilirsiniz. 18 Kasım- 26 Aralık arasında olaylara kendi gözlüklerinizle değil, başkalarının açısından bakarsanız işler çözülecektir.

2012’de aslan burçlarını neler bekliyor? Aslan burçları bu sene “Arkadaşlarımla mutluyum” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

2010 Aralık ayından bu yana tutulmalar aşk alanınızı canlandırıyor. Flörtler ve sevgililer sizin çok daha yaratıcı ve neşeli olmanızı sağlıyor. Evli veya bekar olmanız farketmez, yaşama sevinciniz, hayatın keyfi flört ederek çıkıyor sanki. Haziran’da yaşanacak tutulmalar, yine size zevkli günler yşaatacak. 7 Eylül- 3 Ekim tarihlerinden geçerken karizmanızdan çok kişi etkilenecek. Bu dönemde kıyafetlerine Güneş renkleri eklemeye çalışın. Özellikle yaz aylarında, kendinizi övmenin de bir sınırı olduğunuz hatırlayın.

KARİYER ve PARA

Geçmiş senelerden çok daha büyük gelişme kaydedeceğiniz bir yıl başlıyor. Yeni hayat tarzınıza ve işinize uygun şekilde ev ortamınızı da değiştiriyorsunuz. Ocak-Temmuz aylarında, maddi imkanlarınızda hissedilir bir artış olacaktır. Eğer yapılan ödemeyi yeterli bulmazsanız bunu açıkça belirttiğinizde kazançlı çıkacaksınız. Yılın ilk yarısında kariyer ve itibar alanında parlayan bir yıldızsınız. Ikinci yarıda ise katılacağınız mesleki gruplar ve derneklerde oldukça önemli kişilerden destek görmeniz, ideallerinize sizi yaklaştırıyor. Hep hayalinizde olan yazarlık, gazetecilik veya öğretmenliği deneyebilirsiniz. 7 Eylül- 3 Ekim tarihlerinde sahnede olun.

2012’de başak burçlarını neler bekliyor? Başak burçları bu sene “Başkalarından öğrenebilirim” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Yılın ilk yarısı fırtına gibisiniz. İlişkilerde oldukça aktif, baskın olduğunuzdan cesaretiniz de artacak. Risk alıp harekete geçtiğinizde daha çekici olacaksınız. 23 Ocak-14 Nisan arası, geri adım atmanız gereken konular olabilir, moralinizi bozmayın ve her olaydan bir ders çıkarmaya çalışın. Üzerinde fazla düşünmeden yaşayın gitsin. Geçmişe dönmenin bu dönemde faydası olabilir, eski aşklar da su yüzüne çıkabilir. Türbülans geçtikten sonra, Mayıs ve Haziran’da aslında ilişkinizin – hala devam ediyorsa- eskisinden daha da güzelleştiğini göreceksiniz. 2012 Şubat ayında Neptün’ün Balık burcuna geçmesi, yıllar boyu sürecek dönemde hayallerinizdeki sevgili ile karşılaşabileceğinizi, bazen de platonik aşkları gerçeklere tercih edeceğinizi vurguluyor.

KARİYER ve PARA

Maddi paylaşımlarda artık farklı bir yol denemelisiniz. Başkalarının kendi alanınıza girmesine izin vermediğinizde, daha sakin ve huzurlu olacaksınız. Tamamen yeni bir para kazanma yoluna girdiniz. Yılın ilk yarısı üretken, çalışkan ve yoğunsunuz. Yazıp çizme, hesap kitap yapma işleri gündeminizde. 23 Ocak- 13 Nisan arası burcunuzda geri hareket içinde olan Mars, yarım kalan tüm işlerinizi, projeleri tamamlamanızı sağlayacak. Eski defterleri açmak, geleceğe dönük sağlam ilerlemenizi de sağlayacaktır. Yıl ortasında, fırsat gezegeni Jüpiter, 12 yıldır uğramadığı kariyer alanınıza geçiyor. Uzunca bir zaman, zeka ve iletişim gerektiren projelerde herkes tarafından takdir kazanacaksınız. 4-28 Ekim arası insanlığa hizmet vermek, başkalarına yardımcı olmak sizi mutlu edecektir. Bu dönemde el yetenekleriniz kullanacağınız yeni bir hobi edinebilirsiniz.

2012’de terazi burçlarını neler bekliyor? Terazi burçları bu sene “Kendimi tekrar tanımlıyorum” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Herzaman iyi bir sevgili ve aşıksınız. Bunu kimse inkar edemez. 2009 sonunda başlayan kimlik değişiminiz 2012 Ekim ayına kadar devam edecek. Bu dönemde evlenmiş veya boşanmış olabilirsiniz. İlişki devam etse bile zemin değişti, belki daha da sağlamlaştı. Kendi kabuğunuzu kırıp gerçek renginizi ortaya koymaya başladınız. Herkesi memnun etmek için çabalamayı bırakıp, kendinizi sevmeyi de öğrendiniz. Bedensel sağlık, ruhsal mutluluk ve zihinsel huzuru yakalamak için biraz daha gayret. 29 Ekim- 22 Kasım dönemi hayatınızda büyük aşklara ve değişime işaret ediyor.

KARİYER ve PARA

Kimliğinizi büyük ölçüde değiştirdiniz. Dış dünyada hızlanmak için evde size yardım edecek birilerini bulun. Hayatınızdaki yöntem ve sistemleri değiştirmek acı gelse de gerekli. Dürüst ve açık iletişim kurarken kırıcı olmamaya çalışın. Karşınızdakiler bazen sizden nasıl bir tepki geleceğini kestiremiyor. Ekim ayı geldiğinde, sıra paraya gelecek. Eskisinden daha etkin ve planlı şekilde kişisel bütçenizi yapmanız gerekiyor. Tanıtım ve basın yayın alanında, yurt dışı konularda, yılın ikinci yarısı önemli gelişmelere yer açın. Hayatınızı biraz değiştirmeyi göze aldığınızda, eğlence de gelecek. 4 Temmuz – 23 Ağustos, sizinle iş yapmak herkese cazip gelecek . Son iki senedir işinizi değiştirmediyseniz, sonbahara kadar değişecektir.

2012’de akrep burçlarını neler bekliyor? Akrep burçları bu sene “Kaosu kontrol etmeye çalışmam” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Jüpiter’in karşıt burcunuzda yer alması, yılın ilk yarısında ilişkilerle ilgili oldukça şanslı olduğunuzu söylüyor. Bu dönemde yapılan bir evlilik, heranlamda zenginlik getirecektir. Eğer bir partneriniz varsa, onun hayatındaki muhteşem gelişmeler sizi de sevindirecek. Ekim sonrasında iki buçuk sene hayata baktığınız gözlükleri değiştiriyorsunuz. Bu dönem sonunda bambaşka biri olacak, gereksiz kişileri hayatınızdan çıkarma cesaretini göstereceksiniz. Sonbahar tutkulu ve cinsellik açısından kendinizi kaptırdığınız ilişkilere açık duruyor. Bu dönemde ısrarlarınız sonucunda istediğiniz kişiyi elde edebilirsiniz.

KARİYER ve PARA

Yılın ikinci yarısı farklı bir hayat başlıyor. Ama öncesinde, sağlığınız biraz daha fazla özen istiyor. Günlük hayatınızda, işlerle başa çıkabilmek için yeni yaklaşımlar öğreniyorsunuz. Hayatınızda dengeli olmak ve özellikle kişisel ilişkilerin de tadına varmak için daha fazla özgürlüğe ihtiyacınız var. Ekim ayına kadar kafanız karışık olsa da, daha sonraları aşkla bağlanacak bir kariyer hedefiniz olacak. Yılın ilk yarısı çevrenizden büyük destek görebilir, mesleki gruplar içinde oldukça aktif roller üstlenebilirsiniz. 13 Kasım civarı, kadersel görünen olaylar, sizi yeni bir hayata hazırlıyor. 24 Ağustos-7 Ekim arası, iş ve özel hayatınızda hedeflerinize doğru kuvvetli adımlar atmak, dayanıklılığınızın artması moralinizi de yerine getirecek. 23 Kasım- 16 Aralık arası ortaklar ve para konusunda istediğinizi elde edebilir, bu arada kendinizi işyerinde bir ilişki içinde bulabilirsiniz.

2012’de yay burçlarını neler bekliyor? Yay burçları bu sene “Hayallerimi gerçeğe dönüştürebilirim” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Hayatınızda pek keyifli bir döneme girmişken, partnerinizle olan ilişki sanki durağanlaştı. Bir ilişkiniz olsa da olmasa da, yeniden yeşermek ve canlanmak için 11 Haziran sonrası mucizevi bir dönem. O döneme kadar kötü giden ilişkinizden kurtulmak, bazı kişileri hayatınızdan silip atmak size acı vermesin. Kimseyi suçlamadan onlarla vedalaşın. Bir beraberliğiniz varsa, yılın ikinci yarısı evliliğe doğru adım atabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa, 11 Haziran sonrası ve özellikle de yılın son haftalarında bir çok kişinin beğenisini toplayacaksınız. Birden fazla fırsat aynı anda kapıyı çalabilir.

KARİYER ve PARA

Tutulma dönemlerinde uyanık olup harekete geçin. Istediğiniz müşterileri ziyaret edin, iş başvurusunda bulunun ve hayatın sizin için nasıl hızlı çalıştığını görün. Yılın ilk yarısı itibarınızı artırmak için harekete geçmelisiniz. 23 Ocak- 14 Nisan arası, eski sorumluluklara bir süreliğine geri dönebilirsiniz. Yıl ortasında itibaren, akıllı ve pratik zekalı yeni kişiler, iş hayatında size büyük destek olabilir. 8 Ekim-17 Kasım tarihlerinde büyük düşünün. Aralık ortasından itibaren satışları artırabilir, yeni ve yabancı kişilerle temasa geçebilirsiniz. İyimserlik en önemli özelliğiniz. Bunu unutmayın.

2012’de oğlak burçlarını neler bekliyor? Oğlak burçları bu sene “Gücümü sevgiden yana kullanırım” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Geçen yıldan bu yana, hiç olmadığı kadar keyifli, yaratıcı bir dönemdesiniz. İyi, varlıklı ve tutarlı kişilerle, uzun yıllara yayılacak güçlü ilişkiler başlayabilir. Haziran ayına kadar olan dönemde gideeğiniz geziler, katılacağınız kurslar, hobilere yönelik tüm çalışmalardan büyük keyif alacaksınız. Bu arada biriyle tanışma ihtimaliniz olabilir. Eğer hayatınızda biri varsa, ikinizin de daha once hiç denemediği ortak bir uğraş bulun. Beraber yepyeni birşey yapmak ilişkinizi besleyecektir. 8 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında, karşı cinsten birine tutulmanız büyük olasılık.

KARİYER ve PARA

Pluto’nun 2008 sonundan bu yana Oğlak burcunda yer alması, yavaş ama derinden bir dönüşüm sağlıyor. Büyük bir dönüşüm, sizi güçlendiriyor. İşyerinde güç kazanmak size büyük keyif ve yaratıcılık getiriyor. Yaşadığınız yerden hayat enerjinizi alıyorsunuz. Eğer işsizseniz evden çalışmayı deneyin. Arkadaşlarınız size büyük destek olabilir. Yılın ilk yarısı otorite figürleri ve yaratıcılığınız sayesinde içinize sinen başarılar elde ediyorsunuz. Kısa seyahatler sonucunda hayal ettiğiniz iş sonuçlarına kavuşabilirsiniz. Ancak gerekli ekipmanları ve belgeleri yanınızda bulundurmayı unutmayın. Ekim ayı sonrasında, büyük ideallerinize doğru somut adımlar atacaksınız. Dostlarınız, kaynak yönetimlerini size bırakabilir.

2012’de kova burçlarını neler bekliyor? Kova burçları bu sene “Sevgilim benim için önemlidir” diyecekler.
İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Herzaman ilişkilerinizde özgürlükten yanasınız. Geçtiğimiz sene sevgiliniz ile dostlarınız arasında gidip gelme telaşını bu sene yaşamayacaksınız. Kararınızı aslında çok uzun zaman önce verdiniz. Mesleğiniz, dostlar ve sosyal gruplar sizin için, bir ilişki kadar önemli. 7 Eylül- 3 Ekim tarihleri arasında çok karizmatik ve çekici biri aklınızı başınızdan alabilir. Ondan öğrenecek çok şeyiniz var: Hayatın keyfini çıkarmak, lüks yaşamak, bol bol flört etmek. Yakın çevreniz, eski okul arkadaşlarınız yerine biraz daha dış dünyada olun. Yeni insanlarla tanışın, değişik kültürleri tadın.

KARİYER ve PARA

Büyük bir kariyer değişikliği düşünüyorsanız Ekim ve Kasım ayları uygun görünüyor. Telekom, bilişim, teknoloji ile bağlantılı görevler size kapılarını sonuna kadar açacaktır. Yeni bir diploma veya sertifika programına da başlamak için doğru bir yıldasınız. Yakın çalışma arkadaşları ve ortaklarla beraberce yapılan yatırımlar, bankada olan paranız veya kiralama yolu ile edindiğiniz ekipmanlar dikkatinizi ve zamanınızı alacak görünüyor. Yılın ikinci ayında Neptün’ün yıllar boyu kalacağı Balık burcuna geçmesi maddi konuları biraz karıştırıyor. Neptün, hayalinizdeki parayı size verirken, ne kadar paranız olduğunu hiçbirzaman tam olarak hesaplayamamanıza da yol açabilir. 15 Mayıs- 26 Haziran tarihlerinde geçmiş iş ilişkilerinizi ve eski projelerinizi devreye sokup başarı kazanabilirsiniz.

2012’de balık burçlarını neler bekliyor? Balık burçları bu sene “Hangi ruh halindeysem, hayat karşıma o maskeyle çıkar” diyecekler.

İLİŞKİLER ve ROMANTİZM

Temmuz ayına kadar ilişkiler gündeminizin baş köşesine oturuyor. Israrlı, titiz ve doğruyu gösteren tavırlar karşısında biraz incinebilirsiniz. Ancak karşı tarafın sizi kırmaya niyeti yok. Tek istediği herşeyin doğru şekilde akması. Kendinizi kurban psikolojisinden uzaklaştırırsanız, tarafsız bir gözle herşeyi daha rahat göreceksiniz. Kaçmayın ve ilişkinizi en iyi noktaya getirmeye çalışın. Arkanızı dönüp gittiğinizde, dersinizi başka bir ilişkide tamamlama ihtimaliniz fazla. Neptün, sezgisel güç verirken, hayaller kurun, Tanrı ile birlikteliğinizin keyfini çıkarın.

KARİYER ve PARA

Çalışmalarınızı babadan kalma yöntemler yerine, artık yeni ve modern yöntemler kullanarak gerçekleştirin. Bu sene medya, internet, gibi alanlarda proje bazında yapacağınzı işlerden para kazanabilirsiniz. Temmuz ayına kadar Mars’ın karşıt burcunuzda olması, zaman zaman eleştirel kişilerle iş yapacağınızı gösteriyor. Sizin için öğretici olan bu dönemi, tarafsız bir yaklaşımla ele alın. Mart ayında yaptığınız çalışmaları sonlandırmakta acele etmeyin. Şirketlerin, sivil toplum örgütlerinin içinde etkin çalışmalar da yapmanız mümkün. Neptün’ün Balık burcuna geçmesi, insanlığın ihtiyaçlarını kolay algılamanızı sağlayacak. Yeni ürün ve iletişim planlarında bunu kullanabilirsiniz. Sezgileriniz ve gelecekle ilgili vizyonunuz kuvvetleniyor.

kaynak: cnntürk

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.