boğa burcu 2012 yorumu

2012 yılında Boğa Burcu kişileri neler yaşayacak? Bu yıl sizin için genel anlamda nasıl geçecek? astrolog ümran ensari yorumluyor. boğa burcu 2012 yorumu yükselen boğalar içindir.. diğer 2012 burç yorumları

2012 boğa burcu yorumlarıboğa burcu 2012 yorumu

İşte 2012 yılı Boğa Burcu genel yorumu:

Sevgili Boğa, bu yılda geçen yıl olduğu gibi hayata karşı iyimser bakış açınız devam edecek. Özellikle bu yılın ilk yarısı bu iyimserlik ihtiyacınız olanı da beraberinde getirecek. Kendinizi geliştirecek ve isteklerinizi zorlanmadan elde edeceksiniz.

Haziran ayında İkizler burcuna geçecek olan Jüpiter ise bu sefer sizi maddi konularda destekleyecek. Fakat bu arada karşınıza çıkacak imkânları farkına varmalı ve her olasılığı göz önünde bulundurarak doğru yatırımlar yapmalısınız. Koşulları istediğiniz gibi yönlendirebilme fırsatını iyi değerlendirmelisiniz.

Yılın ilk yarısı boğaların aşk hayatınız açısından deneyimler yaşamaya devam edeceksiniz. Eskiyen ilişkilerin tamamen terk edilmesi ve sürpriz beklenmeyen ilişkilerin ortaya çıkması mümkün. Bu dönemde yaşamdan daha fazla keyif alma isteğiniz sizi eğlenceli aktivitelere yöneltebilir.

Yeni hobiler, sanatsal konular, spor faaliyetleri ile uğraşabilir, yaratıcı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Bu konularda önceden başlamış olduğunuz çalışmaların sonuçlarını alacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yine bu günlerde çocuklarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Aşk hayatınız hareketlenebilir.

boğa burcu 2012 yorumu” hakkında 1 yorum

  1. ReQueM

    2012’nin ilk çeyreği bitmek üzere ama daha aşk yüzüme gülmedi 🙁
    ilk yarısı çıkmadan bir şeyler denk gelir umarım 🙂

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.