24 ocak mars geri hareketi, mars retrosu

24 ocak mars geri hareketi, mars retrosu24 ocak’ta mars geri hareketi, mars retrosu başlıyor. 2012 mars retrosu 14 Nisan’a kadar sürüyor. 24 ocak 2012 tarihinde başlayacak olmasına karşın, mars gerilemesinin etkilerini çoğumuz, hele de yükselen veya güneş burcu başak, balık, yay ve ikizler burcu olanlar etkisini hissetmeye başladı bile. 24 ocak mars geri hareketi, 24 ocak 2012 mars retrosu başak burcunda gerçekleşeceği için bu gerilemeden en çok yükselen burcu ve güneş burcu başak, balık, yay ve ikizler olanlar etkilenecek. bu da demek oluyor ki en sakin ve en temkinli kalması gereken ayrıca yeni bir işe, bir kavgaya, bir tartışmaya veya yeni bir aşka başlamaması gerekenler de yine bu yükselen ve güneş burcu sahipleri oluyor. çünkü bu dönemde, özellikle öfke veya hız içeren her başlangıç veya girişim, bizi hüsrana uğratacaktır. uzun bir dinlenme ve relaxing dönemi bizi bekliyor..

aşağıdan, astrolog r. hakan kırkoğlunun 24 ocak mars gerilemesi yazısını okuyabilirsiniz.. mars gerilemesinin burçlar üzerindeki etkileri yazısı da yarın astroloji burçlar blog‘a eklenecektir. mars gerilemesinin burçlara olan etkisini merak ediyorsanız yarın da sitemizi ziyaret edin 😉

24 ocak mars geri hareketi, mars retrosu

Henüz erken olmasına karşın, önümüzdeki aylarda hepimizi uğraştıracak astrolojik bir görünümden söz etmekte istiyorum. Zira şimdiden farkına varabilirsek, sonbahar ve kış aylarını daha iyi değerlendirebilir ve kendimizi gereksiz çabalardan kurtarabiliriz. Mücadeleyi, savaşı ve enerjik tutumu anlatan Mars gezegeni 24 Ocak’ta geri hareket etmeye başlayacak ve bu durum 14 Nisan’a kadar da sürecek. Ancak Mars’ın getirebileceği pürüzleri ve fazladan uğraşları Başak burcuna gireceği 11 Kasım’dan itibaren fark etmeye başlayabiliriz. Bu nedenle şimdiden aklınızda olsun, 11 Kasım civarında hangi yeni projeye başlamış ve yeni bir uğraş içine girmişseniz, biliniz ki söz konusu bu durum 24 Ocak’tan itibaren daha çetrefil hale gelebilir.

Gezegenler geri harekete döndükleri zaman ifade ettikleri konular, özellikle bulunduğu burcun anlattığı konulara bağlı olarak, daha fazla engel ve güçlük çıkarır. Mars Başak burcunda geri gideceği için bu konular organizasyon ve iş ortamını içeren gelişmeler, titizlik ve dikkat gerektiren uğraşlar, düzen ve sağlık konularını içine alacaktır. Yükselen burcunuza bağlı olarak, bu gerilmelerin, sıkışıklıkların hayatınızın hangi alanlarına yansıyacağını daha iyi farkedebiliriz. Aşağıda Mars’ın getirebileceği temaları sizin için özetledim.

Çoğunlukla Mars geri gittiğinde, girişimler duraklar ve pek çok nedenle askıya alınabilir. Mars cesaretimizi ve aynı zamanda bizi öfkelendiren ve düşmanlık yaratan konuları açıkladığı için böyle zamanlarda soğukkanlılığımızı korumak güçleşirken, üst üste daha fazla hata yapabiliriz. Bu nedenle Mars’ın etkilediği alanlarda sabırlı olmak, gerekiyorsa alternatif yollar aramak faydalı olacaktır. Özellikle 24 Ocak – 14 Nisan tarihleri arasında pek çok alanda sıkışma, düzgün ilerleyememekten ötürü sinirlenme ve bu nedenle kendimizi daha fazla hırpalama hiç de sürpriz olmaz.

Buradaki en önemli ipucu 11 Kasım tarihi civarında sizi özellikle meşgul etmeye başlayan işlerin neler olduğunun farkına varabilmeniz. Eğer bu tarihe yakın zamanlarda gündeminize gelen yeni uğraşlar ve hedefler varsa, önümüzdeki aylarda bu konular daha karmaşık ve daha dikkatli ve tedbirli olmayı gerektirecektir. Kısaca, girişeceğiniz yeni işler ve riskler pek de beklemediğiniz engellerle karşılaşabileceği için daha hazırlıklı olmaya çalışmalısınız. Mars ancak 3 Temmuz’da Başak burcunu terk edeceği için, gündeme gelecek sorunlar 14 Nisan’dan sonra gevşeme gösterse de, gölgesi bu tarihe kadar sürebilir. Şimdi kısaca, bu temaları yükselen burcunuza göre görelim.

24 ocak mars geri hareketi, mars retrosu” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.