mars gerilemesinin burçlar üzerindeki etkileri

mars gerilemesinin burçlar üzerindeki etkileri 24 Ocak – 14 Nisan tarihleri arasında mars geri hareketi olacak. 24 ocak 2012’de başak burcunda gerçekleşecek mars gerilemesinin burçlar üzerindeki etkileri yazısını astrolog hakan kırkoğlu kaleme almış. başaktaki mars retrosunun burcunuza olan etkisini öğrenmek için aşağıdan yükselen burcunuzu seçin ve okuyun. dikkat: mars gerilemesinin burçlara olan etkisi yorumları yükselen burçlara göre yazılmıştır. mars retrograde virgio. başakta mars gerilemesi.

mars gerilemesinin burçlar üzerindeki etkileri

Yükselen Koç’lar özellikle iş ortamında onları çok daha fazla meşgul edebilecek, yorgun düşürebilecek değişikliklere ve yeni projelere hazır olmamalılar. Dikkat gerektiren işler beklenenden çok daha uzun vadede tamamlanabilir, evdeki hesap çarşıya uymayabilir. İş ortamındaki ilişkilere dikkat etmek gereği olabilir. Bu arada sağlığınıza da önem vermeli, aşırı fiziksel gerginlikleri dengelemeye bakmalısınız.

Yükselen Boğa’lar spekülatif yatırımlara, harcamalara daha dikkatli yaklaşmalı. Risk içeren yatırımların beklenmedik sonuçları olabilir. Ayrıca bu dönemde üzerinde duracağınızyaratıcı bir uğraş, beklenenden daha çetin ve yorucu olabilir. Bunun yanında aşk hayatında daha tutkulu ama aynı zamanda daha çekişmeli durumlar söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ilgili gelişmelerin uğraştırıcı bir yönü olabilir

11 Kasım’dan itibaren gündeme gelecek olan uğraşlarınız önümüzdeki 24 Ocak – 14 Nisan arasında çok daha çetrefil hale gelebilir. Şimdiden bu durumun farkında olmanız işlerinizi kolaylaştırabilir.

Yükselen İkizler 11 Kasım sonrasında eve ve ailesine ait uğraşlar içine girerken, önümüzdeki Ocak-Mart arasında bu konular bir takım aksamalara ve çatışmalara yol açabilir. Eğer ev taşımaya, yerleşime hatta toprağa ait işleriniz varsa, bunları 24 Ocak’tan önce tamamlamaya gayret etmelisiniz. Önümüzdeki dönemde babanıza ait konular ya da ev içinde koşturmaca getirebilecek durumlar gündeme gelebilir. Ayrıca bu süreçte kariyerinizde çok hızlı ilerleyememe sabırlı davranmayı da gerektirebilir.

Yükselen Yengeç’ler onları zihinsel açıdan meşgul edecek yeni uğraşlar içine girmeye hazırlanıyor olabilirler. Bu eğitsel bir konu olabileceği gibi, çok fazla git geli olan, kısa ya da uzun yolculuklar içeren bir hareketlilik de getirebilir. Düşüncelerinizi iyi organize etmeli, daha planlı olmaya gayret etmelisiniz. Zihinsel yönden mücadeleler olabileceği gibi, kardeşlerle ilgili uğraşlar da yorucu ve kimi zaman yıpratıcı olabilir.

Yükselen Aslan’lar önümüzdeki aylarda özellikle para durumlarını ve nakit ihtiyaçlarını çok daha dikkatli biçimde planlamak zorundalar. Artan harcamaları ve ekstraları kontrol etmek gereği doğuyor. Bu dönemde iş hayatınız açısından da çok mücadeleli geçebileceği için, kendinize yeni destekler aramalı ve gelirlerinizi arttırma yoluna gitmelisiniz.

Yükselen Başak’lar bu dönemde kişisel alanda yeni adımlar ve atılımlar içinde olacaklar. Ancak 24 Ocak sonrasında bu girişimler eskisi gibi hızlı gitmeyebilir ve duraklayabilir. Bu nedenle öfkelenmemek, soğukkanlı olmak gerek. İlişkilerinizi de korumaya bakmalısınız. Bu arada aşırı fiziksel yükler sağlıkla ilgili sıkıntılara yol açabilir. Bedeninize daha çok özen göstermeli, fiziksel risk oluşturan durumlardan, örneğin aşırı hız ya da dikkatsizliklerden kaçınmalısınız.

Yükselen Terazi’ler önümüzdeki aylarda elde olmayan nedenler ya da gizli kalan durumlar yüzünden kararsızlıklar ve beklemeler yaşayabilirler. İşten kaynaklanan huzursuzluklar, tam olarak kendini ifade edememe, sağlıkla ilgili teşhis edilemeyen durumlar ya da bazı gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Bu süreçte akışta kalmak, endişelerinizin kurbanını olmamak için soğukkanlı davranabilmek önem kazanacak.

Yükselen Akrep’ler önümüzdeki dönemde iş ortamındaki grup çalışmalarında çok daha aktif olabilir ancak organizasyonel problemler ve detayların atlanması yüzünden fazladan yorulmayı da göz önüne almak durumunda. Bu arada arkadaşlıklar, gruplar, sosyal faaliyetler hızlanırken, istenen hızda ilerlemek pek mümkün olmayabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı, geleceğe yönelik ümit ve beklentilerini yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirler.

Yükselen Yay’lar özellikle kariyer alanında, toplumsal statülerinde ve meslek yaşamlarında daha çetin bir mücadelenin içine girebilirler. İşte detaylar, düzen ve organizasyon büyük önem kazanabilir. Bazı hatalar, dikkatsizlikler, boşluklar yüzünden hedeflerinden uzak düşme tehlikeleri doğabilir. Ayrıca üstleri ilişkilerini de soğukkanlı şekilde yürütmeye bakmalılar.

Yükselen Oğlak’lar açısından bu dönem yabancılarla ilişkileri, yolculukları çok daha hareketli kılacak. Uluslar arası konular daha fazla yolculuk ve uğraş getirebileceği gibi, akademik çalışmalar içerisinde olanlarda belirli bir yavaşlama ve zorlanma içine girebilirler. Kendi düşüncelerini ve bakış açılarını bir kez daha gözden geçirmeliler.

Yükselen Kova’lar açısından önümüzdeki aylarda finansal konular, borçların ya da alacakların durumu büyük bir dikkat gerektirmekte. Eşinizin ya da iş ortağınızın maddi konularına destek vermeniz ya da ondan kaynaklanabilecek sıkıntıları es geçmemeniz önem kazanıyor. Bu arada bazı endişeler, sağlıkla ilgili korkular yüzünden kendi kendinizi yıpratmamaya özen göstermeli, gevşeyebilmelisiniz.

Yükselen Balık’lar ise evlilikte ve ortaklaşa konularda, anlaşmaların söz konusu olduğu durumlarda gecikmeler, bazı çatışmalar hatta açık düşmanlıklarla yüzleşebilirler. Böyle bir dönemde, daha gerçekçi olabilmeyi, detayları pas geçmemeyi ve pratik davranabilmeyi öğrenmek çok şey kazandırabilir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.