sanatçı ruhlu, lider, fedâkar, azimli, yardımsever, anaç…

HOROSKOPYengeç ve Aslan burçlarının karışımı gibisiniz Ö. Burcunuz Yengeç yükselen burcunuz Yengeç ile başlayıp Aslan burcu ile devam etmekte. Ayrıca Güneş 1. evde yani yükselen burcunuzda onumlanmış. Bu da Güneş özelliklerini sosyal maskenizde, spontan kararlarınızda/davranışlarınızda ve fiziğinizde göstereceğiniz anlamını taşıyor. Bu bilgiler ışığında diyebilirim ki; oldukça sıcak kanlı, anaç, koruyucu, savunmacı, güler yüzlü, sosyal ve çevresi geniş birisiniz.
Ay, Merkür ve Satürn 2.evinizde Aslan burcunda stelyum oluşturmuş. maddi ve manevi değerlerinize sıkı sıkıya bağlısınız, elinizdekilerin kıymetini her daim bilirsiniz ve korumaya çalışırsınız. Sizin için para kazanmak çok çok önemlidir ve hayatınız boyunca hep bir şekilde yeteneklerinizi konuşturarak para kazanırsınız. Bu kazançlar harcamayı seven biri olduğunuz için sizi çok fazla zengin etmeyebilir belki ancak tutumlu olmayı başardığınız sürece birçok kişinin biriktiremediği kadar maddi geliriniz olabilir. Çok fazla sevilmek ve taksir görmek ihtiyacınız vardır. Alkışlanmak, yetenekleriniz ve fikirleriniz yönünden şımartılmak tutkunuzdur. Ancak bunlar halihazırda yapılıyor olsa da zaman zaman yetersiz bulabilir ve çevrenizi, sevdiklerinizi sizi sevgisiz bırakmakla suçlayabilirsiniz. Sevgi ve ilgi ihtiyacı fazla olan birisiniz.
İkizler burcunda ve 11.evde konumlanan Venüs ve Mars’ınız arkadaşlığa ve sosyalliğe, indan içine karışmaya fazlasıyla muhtaç olduğunuzu ve arkadaşlarınızın söylediklerinden, öğüt ve önerilerinden fazlaca etkilendiğinizi göstermekte. Sık sık arkadaş çevreniz yenilense de arkadaş bulmakta sıkıntı duyan biri değilsiniz ve biten arkadaşlıkların yerini yenileriyle doldurmakta ustasınız. Arkadaş çevrenizde, internet aleminde ve yaptığınız sosyal aktivitelerde sevilen, beğenilen, popüler ve etkilenilen birisiniz. Yüksek idealleriniz vardır ve bu idealleri gerçekleştirmek için var gücünüzle emek verirsiniz.
Ev ortamında özellikle de ebeveynleriniz yanında sırlarınıza sahip çıkar ve kolay kolay onlarla paylaşmazsınız. Teknoloji ve elektronik olarak donanımlı ve konforlu evler ilginizi çeker. Muhtemelen ailenizin evi de böyledir ve çocukluğunuz böyle bir evde geçmiştir. Ailenizdeki bir veya birkaç kişi son derece bağımsız ve başıan buyruk kişiler olduğundan çocukluğunuz belkide çok sıcak bir ortamda geçmemiştir. İçinizde çocukluğunuza dair hatırlamak istemediğiniz ya da -kötünün iyisi- hatırlayınca üzüldüğünüz öyle değilde şöyle olsaydı dediğiniz şeyler olabilir. Bunların büyük bir kısmı ebeveynlerinizin size olan davranışlarıyla ilgilidir. Ancak sevilen biri olduğunuzu aklınızdan hiç çıkarmayın.
Evinizden çalışarak özellikle internet üzerinden veya teknolojiyi kullanarak para kazanma şansınız olabilir. Bu konuda karşınıza bazı şanslar çıkmış veya çıkacaktır. Üzerine düşerseniz bu alanda iyi paralar kazanabilirsiniz.
Aradığınız aşka ulaşmanız biraz zor ve meşakkatli olabilir. İdealleriniz ve beğenileriniz yüksektir. Ayrıca etkilenip beğendiğinizi ve hatta aşık olduğunuzu düşündüğünüz kişilerden bir zaman sonra çabuk bıkıp onun aradığınız kişi olmadığını sık görüyor olabilirsiniz. Bu size 5.evinizdeki Neptün’ün İkizler burcunda konumlanan 11.ev Venüsünüz ve 12.ev Jüpiteriniz ile yaptığı zıt açının verdiği bir etkidir. Aşkta hayal kırıklığı ve aradığını bulamama ancak aşık olduğunda da belki de herkesten fazla ayakları yerden kesilen birisiniz. Aşık olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz, çünkü; aşık olduğunuzda biraz fazla bağımlı olabiliyorsunuz ve çokta fedakarsınız, ayaklarınız yerden kesilir, mantığınızı kullanamayabilirsiniz. çok fazla ileriyi göremeyebilirsiniz bu nedenle de birliktelik kurduğunuz kişilerin suistimaline uğrayabilirsiniz.
Yine Neptün, Jüpiter ve Venüs arasındaki bu kötü görünen açı sayesinde hayal gücünüz geniş olur ve sanatsal alanda üretici olabilirsiniz. Çeşitli sanatsal yetenekleriniz olabilir bunlardan en belirgini tiyatro, sinema ve resim gibi alanlardır.
Yeteneklerinizi konuşturarak en önemlisi kendinizi de göstererek yükselmek başarılı olmak her zaman arzunuzdur. Liderlik ve yönetim kabiliyetiniz vardır ancak zaman zaman tenhaya çekilip kendinizi dinlemek ve adeta inzivada ruhunuzu yenilemek ihtiyacındasınız. yardımlaşma, manevi konular ve hiçbir karşılık almadan gönüllü çalışma da idealleriniz arasında. Bu nedenle istikrarı korumakta birazcık zorluk çekebilirsiniz.

sanatçı ruhlu, lider, fedâkar, azimli, yardımsever, anaç…” hakkında 1 yorum

  1. Esra

    Merhaba,
    Benim oglumun 4. evi de hayli kalabalik (Merkur,Venus,Uranus,Gunes)

    4.evde ki Uranus sık tasinmaya da isarettir diye biliyorum,yaniliyor muyum?

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.