son yaptığım eşleşim (sinastri) haritası analizi

OLUMLU AÇILAR VE KONUMLANMALAR
G.IN GÜNEŞİ VENÜSÜ MERKÜRÜ Ö.İN 7.EVİNDE
Ö.İN AYI JÜPİTERİ G.IN 1.EVİNDE
G.IN AYI Ö.İN 11.EVİNDE
G.IN MARSI Ö.İN 4.EVİNDE SATÜRNLE ÜÇGEN AÇIDA
G.IN VENÜSÜ Ö.İN JÜPİTERİYLE ÜÇGEN AÇIDA
Ö.İN GÜNEŞİ MERKÜRÜ G.IN 8.EVİNDE
Ö.İN GÜNEŞİ G.IN AYI İLE KAVUŞUMDA
Ö.İN GÜNEŞİ G.IN MERKÜRÜ İLE ÜÇGEN AÇIDA
Ö.İN GÜNEŞİ VE MERKÜRÜ G.IN YÜKSELENİYLE ÜÇGEN AÇIDA
Ö.İN AYI G.IN VENÜSÜYLE ÜÇGEN AÇIDA
Ö.İN AYI G.IN JÜPİTERİYLE KAVUŞUMDA
Ö.İN VENÜSÜ G.IN URANÜSÜYLE KAVUŞUMDA
G.IN MARSI Ö.İN MARSIYLA SEKSTİL AÇIDA
OLUMSUZ AÇILAR VE KONUMLANMALAR
Ö.İN GÜNEŞİ VE MERKÜRÜ G.IN SATÜRNÜ İLE KARE AÇIDA
Ö.İN AYI G.IN MERKÜRÜYLE KARE AÇIDA
Ö.İN VENÜSÜ G.IN YÜKSELENİ İLE KARE AÇIDA
Ö.İN MARSI G.IN 3.EVİNDE G.IN JÜPİTERİYLE KARE AÇIDA

Ö. HN
Ö. genel olarak hayatla barışık, yeniliklere ve yenilenmeye açık, bağımsız ve özgür yaşamayı seven kısıtlanmaya boyunduruk altında yaşamaya kesinlikle gelemeyecek, entellektüel birikimi olan ve her daim kendini geliştiren biridir. Fazla kıskanç veya kısıtlayıcı biri değildir ve sosyaldir. Kendi ayakları üzerinde durmayı sever ve ailesinden bağımsız yaşar. Evlilik konusunda ciddi anlamda çekinceleri ve korkuları vardır. Zaten bağımsızlığı seven yapısı evlilik korkusuyla da birleşince uzun yıllar armudun sapı, üzümün çöpü zihniyetine sebep olabilir. Ayrıca birlkte olduğu kişilere karşı güvenme sorunu vardır. Aşkta sadakate ve güvene büyük önem verir, en ufak bir güven sarsılmasında tüm gemileri yakabilir. Ancak yine de heyecan ve aşktan vazgeçemez. Hatta heyecan söz konusu olunca “düşünmeden” balıklama atlar tabiri de O’nun için uygun olabilir. Ancak iş ciddiyete binecekse durum değişir ve uzun zaman düşünür. Yaratıcı ve renkli kişiliği, eleştirel ve seçici karakteri, sakin görünen ancak hoyrat bir dış görünüşü vardır..
G. BEY
G. hem iş hayatında hem de ev hayatında huzuru arayan ve hayatta birçok konuda başarılı olabilecek biridir. Karşı cinsin tabiri caizse her yaşında peşinden koşacağı cazibeli biridir. Cinselliğe çok önem verir ve karşı cinste güzellik ve zerafet ilk kuralıdır. Evlenmeyi ister ancak bunun için baya bir düşünmesi gereklidir. Çabuk karar veremez çünkü vermek istemez. Mesafeli ve iş bitiren, becerikli bir yapısı vardır. Kendini en güvende ve en mutlu hissettiği yer evidir ve evinde en çok huzur ve konfor ister. Evini güzelleştirmek ve rahatı için çok uğraşabilir. Evden çalışabilir ya da evine yakın bir yerde bağımsız çalışmak ister. Aile kurumuna saygısı vardır ve evlilik düşüneceği kişinin de böyle biri olmasını arzular. Ama ilk şart çoook güzel ve cinsellikte istekli olmaktır. İpleri eline alan zeki kadınlardan hoşlanır ancak onun otoritesi hiçe sayılmamalıdır. Çok kıskançtır ve her söylediğinin yapılması gereklidir. Zaman zaman özeleştiriyi abartıp karamsarlaşsa da çok iyimser ve kendisiyle oldukça barışık biridir. Hatta bazen narsistleşebilir. Duygularını döküp saçmayı fazla sevmez bu yüzden özellikle konuşkan ve sabırsız kişileri sinirlendirebilir. Çok fazla eleştiren ve çok konuşan karşı cinsten hızla uzaklaşır. Bazen aldatılmaya, bazen de aldatmaya yatkındır. Aşık olduğu kadının bazen kendisini bir anne gibi sarıp sarmalamasını bazen de tuttuğunu koparan vahşi bir kedi olmasını bekler. Bağımlılık yapacak kötü alışkanlıklara diğer insanlardan daha fazla uzak kalması gereklidir. Çünkü kötü alışkanlıkları yüzünden bağımlı olarak hayatını mahvedebilir.

son yaptığım eşleşim (sinastri) haritası analizi

(sinastri) haritası

Sinastrileri:
Bu ilişki heyecan verici bir ilişkidir. Bol tartışma ve kavga olasıdır ancak kavgasız hiçbir ilişkinin adı aşk değildir zaten. Aralarında anlaştıkları noktalar çoktur, birbirlerini çok iyi anlar ve tamamlarlar. Bazen G. bey Ö. hanımı çok yorucu bulabilir. Kendisi daha ağır başlı ve daha fazla huzur isteyen biri olduğundan bu böyledir. Ö. hn. Her daim ipleri eline almak niyetindedir ve otoriter tavırlar sergiler. Ancak görünürde otorite Ö. hn.ın elinde gibi dursa da G. beyin baskı unsurları daha ağır olur. Kurallar ve kısıtlamalar getirir bunun yanında bir takım sorumluluklar hep Ö. hn.a kalabilir. Bu şuan böyle değil gibi görünse de, ileride mutlaka soğukluk olacak kadar kısıtlamalar söz konusu olabilir. Ö. hn. Bu durumda mutlaka şartlara uygun davranmak durumundadır, aksi halde ilişki biter. Evet bu kadar katı ve nettir.
Aynı kuşaktan olduklarından birçok konuda anlaşırlar ortak zevkleri ve ortak çocukluk anıları olabilir. Duygusal ve entelektüel uyum derindir, arkadaşlıkları çok çok güzel olur. Ancak tartışmaları hiçbir zaman bitmez. Bu tartışmaların çoğu havada kalır çünkü uzlaşmayı pek bilmezler. Destek olunması gereken yerlerde ise birbirlerine son derece bağlı ve sadakatli davranırlar.
Ö. hn G. beyin 1. Ve 8. Evlerine gezegen yerleştiriyor. G. bey de Ö. hn.ın 7.evine gezegen yerleştiriyor. G. bey bu ilişkide daha ciddi düşünen ve biraz daha ağır başlı taraf olmakla birlikte, ilişkide Ö. hn.ın etkisi ve cazibesi yüksektir. Birbirlerine hayran oldukları noktalar çok fazla. Bu ilişkide cinsellik çok ön plandadır ve cinsellik biterse ilişki de biter. G. bey için Ö. hn “hayatının kadını” olabilir. En azından O böyle düşünecektir.
Ö. hanım doğum haritasında aşk evi olan 5.evinde Uranüs transiti yaşıyor. G. bey de yine bu alanda Jüpiter transiti yaşıyor. G. beyin ayrıca haritasında yoğun Neptün transitleri bulunuyor. Bunların anlamı; Ö. hanımın maceraya olan ilgisi bu yıl daha da artmış ve birkaç yıl daha bu maceraperest ruhu devam edecektir. Düşünmeden alacağı kararlar ve isyankarlıkları, sabırsız tavırları hayatında birçok direğin yıkılmasına yol açabilir. Hayatında birçok yenilik ve değişim olmuştur bu yıl ve birkaç yıl daha çok hızlı bir biçimde hayatının değiştiğini görebilir. G. beye gelince. Son bir yıldır aşk alanında heyecana olan ilgisi yükselmiştir. Flörtüne ya da sevgilisine karşı geçmiş yıllara oranla daha cömerttir. Aklı karışık veya bulanıktır ancak heyecana yine de hayır diyemez. Aldatılma ya da maymun iştahlılık/şıpsevdi ilişkiler yaşama olasılığı birkaç yıl yüksektir.
Ya hep ya hiç türünden kavgalara çok girmezlerse, kıskançlıkların dozu iyi ayarlanabilirse, biri susmak/evde kalmak isterken diğeri gevezelik etmezse/diğerine ayak uydurursa ve inançlarına çok fazla müdahalede bulunmazlarsa bu ilişki umut vaad eden evlilikle noktalanabilecek bir ilişkidir.

son yaptığım eşleşim (sinastri) haritası analizi” hakkında 2 yorum

    1. suveay ile astroloji burclar Yazar

      merhaba, lütfen ödeme sonrası mail ile bilgilerinizi yollayınız.

      Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.