SÜRESİ BİTTİ siz istediniz biz indirdik :) tüm analizler bahar indiriminde

sinastri (aşk veya evlilik ilişkisinin eşleşim haritası çıkartılarak yapılan, eşler arasındaki uyumun raporu) ve kişisel horoskop (bir kişinin doğum haritası çıkartılarak, bireyin karakter özelliklerini, zaaflarını, ilgi alanlarını, potansiyel sağlık problemlerini ve yeteneklerini çıkarttığımız rapor) analizlerimiz “temmuz ayına kadar” %50 indirime girmiştir.

suveay ile astroloji ve burçlar bahar indiriminde

bireysel horokop analizi 65 lira yerine 35 lira, sinastri analizi ise 140 lira yerine 70 lira olmuştur. ayrıca 3 analize bir analiz hediye. (3 sinastri analizine 1 sinastri analizi, 3 horoskop analizine 1 horoskop analizi şeklinde ya da 3 sinastri analizine 2 horoskop analizi, 6 horoskop analizine 1 sinastri analizi şeklinde de olabilir..)

örnek horoskop analizi

örnek sinastri analizi

ANALİZLERİMİ KİŞİYE ÖZEL HAZIRLIYORUM, BU NEDENLE ANALİZİNİZ BİR ANALİZ PROGRAMI KULLANARAK BASİT BİR ŞEKİLDE ÇIKARTILMAMAKTADIR. HER BİR SİNASTRİ ANALİZİ İÇİN MİNİMUM 5 SAAT, HOROSKOP ANALİZİ İÇİNDE MİNİMUM 2 SAAT İNCELEME VE KİŞİYE ÖZEL YORUMLAR YAPMAKTAYIM.

Doğum bilgilerindeki en ufak bir hata yorumun doğruluğunu etkileyebilir, bu nedenle doğum bilgilerinizi lütfen dikkatli gönderiniz.

Ödemelerinizi EFT-Havale ile yapabilirsiniz.

hesap bilgilerim: havale-eft bilgileri: Garanti Bankası şube kodu: 892 (Samandıra şubesi) hesap no: 6694825 iban bilgileri: TR250006200089200006694825

Ödemenizi takip eden bir hafta içerisinde analiziniz e-mail yolu ile size gönderilecektir. Lütfen ödeme sonrası suveay@mevsimlergibi.com dan veya aşağıdaki linke tıklayarak iletişim sayfamızdaki formdan doğum bilgilerinizi eksiksiz gönderiniz.

Ödeme yaptım doğum bilgilerimizi göndereceğim

sadece temmuz ayına kadar devam edecek bu indirimden faydalanmak için LÜTFEN ödeme sonrası doğum bilgilerinizi göndermek için iletişime geçiniz.

önemli not: ödeme yapmadan atılan mailer artık cevaplanmayacaktır.

SÜRESİ BİTTİ siz istediniz biz indirdik :) tüm analizler bahar indiriminde” hakkında 6 yorum

  1. suveay ile astroloji burclar Yazar

   merhaba, evet geçerli ekim ayına kaar.

   Cevapla
 1. Geri izleme: öneri ve tavsiye isteyen okuyucuma yaptığım astrolojik analiz |

 2. Geri izleme: “ilişkimin geleceğini merak ediyorum” astrolojik uyum yorumlarım |

 3. Geri izleme: evlenme arefesindeki okuyucum için evlilik aşk uyumu analizi |

 4. Geri izleme: indirimli astroloji raporunuz |

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.