“ilişkimin geleceğini merak ediyorum” astrolojik uyum yorumlarım

ilşkisinin geleceğini merak eden bir okuyucum için yaptığım sinastri haritası analizi yorumum, astrolojik uyum yorumlarım..

ilişkimin geleceğini merak ediyorum nasıl ne olacak

e.bey nasıl biri?
E. bey siz özgüvenli ve yükselmek isteyen birisiniz. Hareketli ve aktif olmanız size birçok kapıyı açar ve sosyalleştirir. Sosyal olmak sizin için son derece önemlidir, bu yüzden genellikle entelektüel kişilerle arkadaşlık edersiniz. Her konuya dair mutlaka bir fikriniz olur ve aptal insanlara asla tahammülünüz yoktur. Aslında yufka yürekli ve sevecensinizdir, paylaşımı, yardım etmeyi de seversiniz. ancak; konu zekaya gelince yanınıza bilgisiz ve cahil kesimi yakıştıramazsınız. zekanıza çok güvendiğiniz ve herkesin kendiniz gibi zeki olmasını beklediğiniz için bu konuda belki birazcık kibirli olduğunuz bile söylenebilir. Zaman zaman perde arkasında kalmak isteseniz de; kendinizi göstermeyi ve tanınmayı seversiniz.
çok romantiklik ya da duygusal bağlılık asla size uygun değildir, sadakatsiz olacaksınız demiyorum katiyyen. partnerinizin ilgili bir anne gibi sevgi dolu olmasını istersiniz, ancak; sizi çok fazla esir alacak biri olmaması gereklidir. bu sizi çok sıkar ve firar işte tam da bu noktada başlar. duygusallık yerine yararlılık ön plandadır sizin için ve sevginizi pratik yollarla, ona fayda sağlayacak şekilde göstermeyi seversiniz. çok duygusal ve tabiri caizse sulugöz kimseler size uygun olmayacaktır. bu en çok karşınızdaki kişiye zarar verir. gizliden gizliye biraz çocuklaştığınız ve mızırdandığınız huysuz anlarınız olur ama karşınızdaki kişiden istediğiniz bu değildir. partnerinize ve hatta hayatınıza giren tüm kadınlara -anne, eş, iş ortağı vs.- sağlıksız bir bağımlılık ve takıntı geliştirebilecek olmanız ve/veya kötü alışkanlıklarla -alkol, uyuşturucu, kumar vb.- kendinizi dar boğaza sürüklemeniz ise sizin hakkınızda korktuğum en önemli nokta.
belki zaman zaman sanatsal alanlar veya edebiyat konusunda bazı meraklarınız olabilir duygusal bağlamda olsun hobi maksatlı olsun. ancak; kalıcılığı konusunda şüpheliyim çünkü; çabuk sıkılan ve başladığı işi çabuk bırakabilen/tamamlamakta zorlanan birisiniz.
genel anlamda duygularınızı çok gizlersiniz, sanki birine onu sevdiğinizi söyleseniz o kişi şımaracak gibi gelir size. ancak; siz sevginizi sunmazsanız zamanla seven kişi de size sevgisini kısıtlayacaktır, sevse bile karşılığını alamadığını düşünerek ne yapacağını şaşıracaktır bunu unutmayın.
yurt dışı gezileri, uzak yerlere seyahatler ve yüksek öğrenim konuları, astroloji, internet, medya ve yayıncılık ile belki ithalat-ihracat konuları hayatınızda önemli yer kaplayabilir. yabancılar ve farklı kültürler, mistizm çok ilginizi çeker. yurt dışına yerleşme söz konusu olabilir. spora karşı yeteneğiniz olduğunu eminim fark ettiniz zaten ama ben yine de söylemek istiyorum. spor yapmıyorsanız mutlaka yapmalısınız vaktiniz nispetinde size en uygun spor dalını seçmenizi ve düzenli spor yapmanızı öneririm. ancak; kazalara ve sakarlığa “birazcık” açıksınız bu nedenle sporu dikkatli yapmalısınız.
kızgınlıklarınızı ve kırgınlıklarınızı içinize atma eğilimindesiniz, bu nedenle kin tutmanız ve hatta en azından yeri gelince sözle intikam alma huyunuz vardır. intikam almak istediğiniz kişiye hiç değilse sözle misilleme yapmadan, yani; tabiri caizse laf sokmadan rahat edemezsiniz. siz aslında bu konuda birazcık pasif saldırgansınız, bu nedenle işin güzel yanı kaba kuvvete meyletmezsiniz çok damarınıza basılmadıkça.
evleneceğiniz kişinin cinsel olarak çekici ve cazibeli olmasına önem vermelisiniz, çünkü; cinsellik sizin için önemlidir ve bu konuya diğer konular kadar önem vermeniz evliliğinizin mutluluğu açısından önem taşır. her ne kadar güzellikten önce zekaya ve bilgiye önem veriyor olsanız da; oldukça seçici ve güzeli bilen birisi olduğunuz için güzellik konusuna da önem vermeniz yerinde olacaktır evliliğin kalıcı olması bakımından. birden söyleyince komik bulabilirsiniz ama, partnerinizin sizi mutlaka güldürecek biri olması da önemli. eğlenceli, esprili ve neşeli bir kişiliği olmalıdır.

f.hanım nasıl biri?
f.hanımın haritasına bakınca ilk şunu söyleyebilirim ki, kendisi oldukça despot biri. aslında tatlı diliyle bu despotluğunu “nazı geçen sevdiği kişilere” fazla hissettirmeyecektir, ancak genel durum budur. her istediği yapılsın, her dediği olsun ister. ayrıca kendi fikirlerini ve düşüncelerini başkalarınınkinden daha üstün görür. söz dinleme huyu bu nedenle çok azdır, ancak suyuna giderek bir söz dinlettirilebilir tabi eğer dinlediğini göstericek bir rol kesmiyorsa 🙂 sözü dinlemiş gibi görünüp dinlemediği çok olur çünkü çok hoyrat ve başına buyruktur. rol kabiliyeti de fazladır.
yakın ilişkide bulunduğu kişilerle de, sinirini bozan herkes gibi çok kavga eder. kavgacıdır da denebilir. sakin insanları bile sinirlendirebilecek kadar huzursuz biridir.
eğlenceye, arkadaşlığa çok düşkündür, eğlencelidir de. sosyalliğe önem verir. her ne kadar tutkuyla bağlanma yeteneği olsa da, aşkta bağımsızdır ve ne yazık ki hem aldatılmaya hem de aldatmaya meyillidir. eğer inancı güçlü biri değilse kolayca aldatabilir.
lüks ve konfora bayılır, her zaman estetik, bakımlı ve güzel görünmek ister. maddiyata düşkündür ve biraz çıkarcıdır. evleneceği kişi büyük ihtimalle şöhret ve/veya para sahibi biri olur. evlilik ona yeni çevreler getirir, çevresi genişler. şansı da açılır -ilk- evlilikle birlikte. talipleri hayatı boyunca çok olur çünkü neşeli, paylaşımcı, bakımlı, dikkat çeken ve eğlenceli biridir.
dışa dönük görünse de bazen enerjisi içe dönebilir ve herkesten kaçmak isteyebilir. ilişkilerinde gizlilik peşindedir ve özellikle cinsellik konusunda özel hayatını toplumdan gizlemek ister. iş ve kariyer konusunda değişkendir ve duygusal durumları nedeniyle sık sık iş değiştirebilir.. kendisinden her konuda daha fazlasına sahip olan, ancak; gururunu incitmeyecek ve bağımsızlığını asla kısıtlamayacak bir eş ister..
arkadaş çevresi her zaman geniştir ve biri gitse yenisi mutlaka gelecektir. psikolojik olarak sıkıntılı olduğu durumlar olacaktır, böyle zamanlarda kendisini iyilik yapmaya, birilerine faydalı olmaya adaması, gönüllü çalışmalar yapması kendisine çok iyi gelecektir.

karma analiz

bu ilişki sıcak ve sevgi doludur. diğer ilişkilerden daha seçkin ve özel hissettiren bazı ayrıcalıklar yaşarsınız beraberken. ayrı kaldığınızda acı çekersiniz. çok iyi ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz biri. her zaman yeniliklere ve heyecana ihtiyaç duyacağınız konusunda bir uyarıda bulunmak istiyorum. bu ilişkinin yürümesi için her iki tarafın da heyecanını asla yitirmemesi ve her daim heyecan yaşayacak bir meşgaleleri olması gerekir. ayrıca her iki tarafın da bireysel haklarına saygı duyması, ilişkinin geleceği açısından önem taşımaktadır. aniden parlayan iki kişinin bir anda bu ilişkiyi tüketmesi çok kolay. buna izin verirseniz ilişki çok kısa sürer. kavgada en azından birinizin alttan alması gerekir, çünkü iki tarafta sinirlidir ve -haklı olsun ya da olmasın- kavgadan geri çekilmeyecek kadar kendi fikirlerine bağımlıdır. her iki tarafta birbirine karşı açıktır ve çok açık bir iletişim içerisindedir. ne istediğini, ne istemediğini birbiriyle rahatça konuşabilir ve ilişkinin selahiyeti açısından da böyle davranılmalıdır zaten. hayata olan bağlılığınız ve iyi yaşama tutkunuz sizi birbirinize daha fazla yakınlaştırır. bu ilişki içerisinden diğer insanlara karşı olsun, birbirinize karşı olsun cömert davranmak bire on misli verecek kadar bereket getirecektir. bu ilişkide gizli yürütülen işler olduğu gibi evlilik kurumu oluşturulursa da bu ve benzeri konularda gizlilik konuları devam edecektir. dışarıya karşı bazı şeyleri gizlemek istersiniz. bu ilişkide kıskançlık eğer gem vurulmazsa tüm güzel duygularınızı içten içe yiyip bitiren gizli bir düşmandır.

sinastri analizi
E.bey F.hanım üzerinde bir takım değişiklikler yapmaya çalışırsınız mesela giyim tarzı olabilir veya dünyaya bakış açısı vs. aileden gelen farklılıklarınız olabilir ve bu konularda bir takım çatışmalar yaşanabilir. zorbalık yapmadan tatlılıkla halletmeye çalışmalısınız değişimleri -gerçekten gerekiyorsa-. zorla güzellik olmaz bildiğiniz gibi. eğer hakikaten seven bir partnerse zaten sizi üzmeyecek ve gerekeni yapacaktır. ancak; her iki tarafta “ben” derse o ilişki sağlıklı olmaz ve sevgiden söz etmek de imkansız hale gelir.
ilişkide tatlı bir rekabet söz konusudur ancak bu rekabet zaman zaman ego çatışmasına dönüşebilir. işte böyle zamanlarda her ne kadar birbirinizi etkileyen ve beğendiğiniz kişiler de olsanız rekabetiniz kavgalara sebep olabilecektir. fiziksel çekim çok fazladır, F.hanımın dış görünüşünü ve spontane davranışlarını çoğunlukla beğenirsiniz. oldukça uyumlu olduğunuz ortak noktalarınız vardır ancak tekrar uyarmak isterim ki; çaba gerektiren bir ilişkidir.
cinsel çekim de yine fiziksel beğeni gibi sinastri haritanızda dikkatimi çekebildi. bu ilişkinin en ana temalarından biri bu cinsel ve fiziksel çekimler.
dini inançlar ve/veya ailede gelen yetiştiriliş tarzları çok farklılık gösterebilir ve bunlar da ilişkinizi yıpratabilecek konulardır. eğer bu konularda birbirinizi rahatsız eden şeyleri “tenkit etmek niyetiyle değil de” gerçekten uzlaşmak ve çözüme kavuşturmak amacıyla konuşursanız gelecek için umut vardır. ama saygısız davranışlar ve bireysel özgürlüklere müdahale bu ilişkinin sonu olacaktır.
evlenmeden beraber yaşama eğilimi söz konusudur ve eğer dini inançlar konusunu önemsemiyorsanız evliik dışı beraber yaşama ilişkisine sıcak bakarsınız.
birbirinize farkında olun ya da olmayın çok derin bağlanırsınız ve birbiriniz için hayata bakış açınızı değiştirecek şeyler öğretirsiniz karşılıklı. birbirinizi gizli konular, mistizm ve/veya astroloji vb konularda teşvik edersiniz. farkında olarak ya da olmayarak merak uyandırmaya bayılırsınız. ancak bu tutum karşı tarafın şüpheciliğini arttırabilir ve gizli işler çevirmeseniz dahi öyleymiş gibi davrandığınızda doğal olarak sizin bir takım kirli çamaşırlarınız olduğu düşünülebilir partneriniz tarafından. karşılıklı sorumluluk duygusu oluşmasını istiyorsanız iplerin sizin elinizde olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın.
partnerinizin kazancını veya maddi varlığını ortak kullanmak istersiniz. onun da katkı sağlaması arzuladığınız bir durumdur ve eğer kazancını sizinle paylaşımını yetersiz bulursanız bu aranızda kavgaya yol açacaktır. ancak; sizden daha fazla kazanma gibi bir durumu olursa, bu da sizin canınızı sıkacaktır.
kavga ettiğinizde veya onu tenkit ettiğinizde sözlerinize dikkat etmelisiniz çünkü; sizin kullanacağınız kelimeler onun özgüveni üzerine doğrudan etkilidir. sizin sözlerinize çok önem verir gösterse de, göstermese de. ve eğer özellikle fiziksel veya önem verdiği/gurur duyduğu kişilerle ve/veya özellikleriyle ilgili olumsuz cümleler kullanırsanız çok kırılacaktır/kızacaktır.
F.hanımın idealleri ile bağlantınız vardır ve ortak amaçlarınızı, hedeflerinizi birlikte gerçekleştirmek için birbirinizi sıkı bir şekilde desteklersiniz.
F.hanım içten içe sizin “hayatımın kadını” dediğiniz ya da henüz demediyseniz diyeceğiniz biri olabilir. “ya hep ya hiç” türünden fırtınalı ve tutkulu bir ilişkiniz olacaktır. bu ilişki ya hep ya hiç bir ilişkidir kısaca tutkunun olduğu yerde fırtına da vardır ve eğer çok fazla duygulara esir olursanız mantıklı düşünemezsiniz bu ilişkiyi en küçük pürüzde bitirebilirsiniz. her zaman birbirinize karşı açık olmayı denemeli ve sorunlarınızı kavga etseniz dahi öfeniz geçtikten sonra konuşarak çözümlemeli yani “uzlaşmayı” denemelisiniz. ikinizinde farklılıkları olması çok doğal ancak birbirinizi değiştirmek ve üzerinde kumpas kurmak yerine olduğunuz gibi kabullenebilirseniz, ilişkiniz incir çekirdeğini bile doldurmayacak nedenler yüzünden yıpranmamış, bitmemiş olur. bu ilişkiyi harcamamalısınız çünkü sevgi içeren bir ilişki.
F.hanımla iş ilişkisi içinde olabilirsiniz şu anda ya da gelecekte birlikte para kazanabilirsiniz. ortak projeleriniz olabilir ve iş ortaklığı da olabilir. ortak kazançlar ve ortaklıklar söz konusu. eğer bunların hiçbiri yoksa eğer evlenirseniz F.hanım sizin kazancınıza ve mal varlığınıza ortak olacak ve/veya ödemeleriniz/gelirleriniz konusunda söz sahibi olacak da denebilir.
Gelelim asıl öğrenmek istediğiniz konuya. Yani bu ilişkinin geleceği var mı sorusuna. Geleceği ve gaybı elbette yalnızca Allah bilebilir. Sinastri analizi yalnızca bir çiftin uyumunu ve uzlaşabileceği noktaları açıklayabilir. Ancak şu da bir gerçek ki, sinastri haritanızdaki mükemmel olmasa da tutkulu ve sevgi de içeren ilişki uyumu ne yazık ki yine sinastri haritasındaki “satürn çarpması” denen tehlikeli ve kötücül bir açı bozuyor. Bu açının anlamı “ilişki eninde sonunda bitecek” demektir. Ancak ben yine tekrar etmek istiyorum geleceği yalnız ve yalnız yüce yaratan bilebilir. Eğer farklılıklarınızı hoşgörebilir ve bireysel haklarınızı önemserseniz ben bu ilişkinin şansı olduğunu düşünüyorum. Herşey size ve karşınızdaki kişiye bağlı.

suveay ile astroloji ve burçlar bahar indiriminde

bu ay biten analiz indirimini yoğun ilgi ve talep doğrultusunda ekim ayına kadar uzattım. %50 analiz indirimimiz ekim ayı başına kadar geçerlidir. siz de indirimli Doğum Haritası Yorumu ya da sinastri analizi -eşleşim haritası yorumu- yaptırmak için tıklayın.

not: sitemde yayınlanan harita yorumları ve sinastri analizleri sadece ama sadece izin veren okuyucularımın analizleridir ve herhangi bir vazgeçme durumunda analizler siteden kaldırılabilir. izni olmayan ve bunu analiz siparişi verdiği anda söyleyen okuyucularımın analizlerini kesinlikle sitemde paylaşmamaktayım. bilginize..

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.