öneri ve tavsiye isteyen okuyucuma yaptığım astrolojik analiz

doğum haritasında Neptün ve balık burcunun önemli rol aldığı, 7. evlilik ve ortaklık evinde birkaç gezegen birden bulunan, chiron sihirli görünümleri bulunan, oğlak burcu stelyumu olan, öneri ve tavsiye isteyen okuyucuma ciddi bir çalışma sonucu yaptığım astrolojik analiz..

öneri ve tavsiye isteyen okuyucuma yaptığım astrolojik analiz

Öncelikle yükselen burcun Balık, Koç değil emin olabilirsin. Oğlak burcunda ve Başak’ta dolayısıyla toprak burçlarında birikmiş haritandaki gezegenlerin birçoğu. Bu da ayaklarını yere sağlam basmayı seven, maddi konularda ve sevgi hususunda kendini güvenceye almak isteyen biri olduğunu gösteriyor. birçok kişiye kucak açarsın ancak kesinlikle çok zor güvenirsin ve birinin senin için kalıcı olabilmesi için asla yalan söylememesi, seni aldatmaması gerekir.
en ufak bir güven zedelenmesi sonucunda o kişiyle sevgi dolu yüreğin belki arkadaş kalabilecektir, ancak bir yandan onun ne kadar güvenilmez olduğunu unutmayacaktır. çünkü; “dal kırılmıştır bir kere..”
aslında farkındalıklı ve sağlamcı birisin ancak bazen bile bile lades diyerek duygularına ket vuramadığın anlar olacaktır ve bu anlarda ne yazık ki; daha önce yapmış olduğun hataları yine başına geleceğini bilsen de yapacaksındır. çok sevgi dolu ve bağışlayıcısın ancak ne yazık ki duyguların konusunda zayıfsın ve kendini suistimal ettirme tehlikesini sık yaşıyorsun.
çalışkan ve başarılı birisin, hayatında eğitim ve öğretimin oldukça büyük önemi var. kendini geliştirmek senin için çok çok önemli ve değer verdiğin/vereceğin herkesin eğitimli olmasını istersin. eğitimsiz kişileri pek hayatına sokmak istemezsin ancak sen alçak gönüllülüğü ve merhameti de en az dünyevi başarılar kadar yüce yaşadığından dolayı kimi zaman en umulmadık kişilerle de arkadaşlık yapabilirsin.
hayatında evlilik konusu biraz sıkıntılı olacaktır muhtemelen. bunu söylememem gerekir aslında ancak birden fazla evlilik yapman veya ilk evliliğinden boşanman söz konusu. eşinle sık tartışma yaşayabilecek ya da eşinden şiddet görebilecek birisin.
sana uygun insan (lütfen bu dediğimi çok önemse) senin ihtiyaçlarını hiçbir karşılık beklemeden giderirken aynı zamanda duygularını da asla seni incitmeden doyurabilecek biri olmalıdır. sakın ama sakın argo konuşan, serseri tipli, kadına önem vermeyen kısacası MAÇO ve züppe (havai, çapkın) biriyle evlilik yapmamalısın. ayrıca hem güçlü hem de koruyucu birine ihtiyacın olduğundan yaşlı ve/veya yaşıtlarından olgun kişilere çekilme olasılığın var.
bu kişiyle muhtemelen tam bir hayal kırıklığı yaşarsın, asla sana göre değildir böyle biri. sen güçlüsün, kararlısın. ancak senin çok serinlerde yatan inanılmaz bir duygusallığın var, ve böyle biri sadece senin sonun olur. psikolojik destek alman gerekebilir böyle kırıcı ve yıpratıcı ilişki sonunda. fakat yüce yaradan seni koruyor, buna emin olabilirsin. kedi gibi dört ayak üstüne düşersin çoğu zaman. sen kendini şanssız görsen de aslında şanslı birisin. ben bunu kalbinin güzel oluşuna, yardım etmeyi sevmene ve içinin saflığına bağlıyorum.
mülayim ve halk arasındaki adıyla “helal süt emmiş” denen, sakin ve biraz da kariyer sahibi biriyle evlenmen doğru olacaktır. lütfen bu önerilerimi dikkate al. çünkü karşıan çok kişi çıkacaktır ve birçoğu da benim sana asla hayatına sokma dediğim tipteki maço tipler olacaktır.
evlilik ve aşkta kısmetli denecek birisin karşına çok kişi çıkacaktır ve sen hangisini seçeceğine karar veremeyeceksindir. ancak sırf bu yüzden bile yıllarca evlenmeyebilir ve bekar kalabilirsin. aslında aşk konusunda çekingen olduğunu da söyleyebilirim. erkeklerle “normal” denebilecek toplumda onay görecek bir ilişki kurmakta zorlanırsın. ancak çekingenliğin gidince de diğerlerinden beter olursun 🙂 geç evlenme olasılığın da mevcut fakat aslında sen gerçekten “doğru insanı” bulduğunda evlilik isteyen birisin.
7.evinden yani evlilik ve ortaklıklar evinden devam edeyim yorumlarıma. burda tam 4 gezegen var “retro” mars-jüpiter kavuşumu, satürn ve pluto. bu falcı astrologların dediği gibi “4 kişiyle evleneceksin” (!) demek değil elbette. senin hayatına girecek ortakların karakterini ve onlarla aranda geçecek ilişkinin doğasını açıklıyor bu dört gezegen.
zorlu ilişkiler kurarsın. ezilme tehlikesi çok yaşarsın ve bazılarının karşısında adeta “sinersin”. çalışkan ve son derece disiplinli, sportif kişiler ilgini çekerken, gililik içeren yasak ve/veya gizli ihtiraslı aşklar da seni zaman içerisinde aşırı derecede yıpratacak olsa da hayır diyemeyeceğin ilişkiler olabilir.
sihirli görünüm denen şiron görünümlerinden bir tane sende de mevcut. şironun jüpiterle olumlu görünümde. jüpiter ve şiron birbiriyle uyumlu açı aldığında evlenilecek kişinin sana şan, şöhret ve/veya para kazandırması beklenir. ayrıca senin dini, psikolojik ve mistik vb konularda aydınlatıcı, rahatlatıcı özelliklerin olduğunu da gösterir. mesela psikolojik rehberlik yapabilirsin, yaşam koçluğu, kadınlarla alakalı bilgilendirici eğitimler ya da dini eğitmenlik vs. bunlar sana çok uygundur.
aslında çok akıllı, çok zeki ve gerçekten kuralcı birisin. toplum kurallarını uygular ve aile kurumunu önemsersin. ancak birçok insanın senden hiç ummadığı ilişkiler içerisinde olabilirsin. bu nedenle “özellikle aşkta” uyanık olmanı ve güzelliğini, gençliğini, merhametini, vericiliğini kullanmalarına asla müsaade etmemeni dilerim.
sanatsal ve psişik yetenekler konusunda bilmiyorum ne derece bilinçlisin ancak sende bu dediklerimden büyük bir parça mutlaka var. fakat rüyalarının çok fazla etkisinde kalmamalısın unutma ki; 2si doğru çıksa, 1i kof bir rüya olabilir. onu da gerçekleşecekmiş gibi kafana takacağın için hayat kaliteni düşürürsün.
hayatında herkese kucak açabilen sevgi dolu ve hoşgörülü biri olmana rağmen gerçekten çok müşkülpesent olduğun konular yok değildir. nedense bunu hayatında çok sık göremeyiz yani hiç mükemmel arkadaşın ya da sevgilin olmayabilir, ancak içten içe sen her zaman en idealini en iyisini ve mükemmelini istersin. bu senin aşkı ve sevgiyi aşırı idealize etmenden kaynaklıdır.
çok fazla idealize ederek sana en uygun olanı kaçırabileceğin gibi, karşındaki kişinin idealize ettiğin (hayalini kurduğun) kişi olmadığını gördüğünde çok yıkılır ve etkilenirsin. bu durumdan kendini korumalısın yoksa çok yara alırsın. fazla hayalci olmayı sadece eğer sanatla, edebiyatla uğraşıyorsan o alanlar için bırakmalısın. insan ilişkilerinde çok hayal kurup, fazla bir beklenti içerisine girmemeni öneririm hayal kırıklıklarından ve ruhsal bunalımlardan korunabilmek adına..
kariyer ve eğitim hayatı konularında daha önce de yazdığım gibi adım atmayı sever ve iyi yerlere gelmeyi çok istersin. hayatında birçok kez hayır cevabı alsan da ve şansın yaver gitmese de çok hayal kırıklığı yaşama. karamsarlıktan uzak durmaya çalış.
kariyer hayatın belki istediğin kadar iyi olmayacaktır, ancak ailenin desteği ve hayatında sana karşılıksız yardımı dokunan kişilerin sevgisi yetmez mi? bunları düşün ve tökezlediğin anlarda ayağa kalkıp tekrar dene. doğan gereği biraz çabuk pes eden ve kötümser düşünen biri olsan da, sendeki gizli güç ve azim biraz körüklenmesi gerekse de birçok kişide yok. bunu asla unutmamalısın.
aileni ve sevenlerini üzmemek, geri dönüşü olmayan bir ruhsal sıkıntıya girmemek için; duyulduğunda skandal yaratabilecek ne varsa hayatından çıkarıp atmalısın. bu bir ilişki olabilir, kötü bir alışkanlık olabilir. bu tür skandallar tüm hayatını sarsacak ve geri dönülmez bir şekilde güvenilirliğini/prestijini zedeleyecektir. ki bu tür skandallar yaşamaya açık birisin, bu yüzden söylüyorum.
kötü alışkanlıklar demişken.. alkol ve uyuşturucu bağımlılığına yatkınsın. lütfen yukarda söylediğim skandalları yaşamak istemiyorsan bu konuda çok hassas davran.
bu tür kötü alışkanlıkların -eğer var ise- hayatını baş aşağı edecek musibetler çıkaracaktır önüne. bir musibet, bin nasihatten iyidir dense de, birde o musibete yaşayana bir sormak lazım iyi mi diye.
hayatında bir çok kararı hep başkalarının eline vermen de yanlışların arasında bence. hiçkimseye danışma demiyorum elbette istişare yapmamız gereken konular var.
mesela ailene, arkadaşlarına, iş ortağına, danışmanına.. sor, fikrini al evet.. ancak hayatını onların şekillendirmesine müsaade etmemelisin.
sende biliyorsun ki başkalarının sözleri hayatını şekillendiriyor sen fark etsen de etmesen de. pasif olmamalı, fikirlere saygı duyup, değer versen de, önemsesen de kendi kararlarını kendin almalısın. yorumlara açık olabilirsin, o yorumlar senin yorumlarından daha iyi ve yapıcıysa.
sana kesinlikle çok pasifsin gibi birşey söylemiyorum bu konuda anlaşalım. ancak başkalarının sözlerine ve yorumlarına çok fazla dikkat edersen, kendin olmayı, kendi hayatını yaşamayı es geçersin demek istiyorum. ve işin en tehlikeli yanı da, sen dost zannedersin sözünü ciddiye alır öğüdünü dinlersin ancak; o kişi düşümanın çıkar. bu durumu sık yaşarsın. dostunu düşmanını iyi ayırt etmelisin, bu konuda çok uyanık ol çünkü dostun varsa bir o kadar da düşmanın var olacak.
belki biraz geç konuşmaya başlamış olabilirsin, şuanda da toplum önünde konuşurken ya da kalabalıklar içerisinde kendini öne çıkarman gerektiğinde “birazcık” çekiniyor olabilirsin. hayatında çok fazla ön planda olmayacaksın demiyorum ancak senin yaradılışından ötürü, daha sessiz ve geri plandan yürüteceğin/yalnız çalışacağın/kafa dinleyebileceğin işlerde daha başarılı olursun demek istiyorum kısaca. en azından bir hobin bu şekilde olmalı. sana huzur verecek ve aynı zamanda biriken enerjini boşaltacak aktivitelere hayati ihtiyaç duyuyorsun.
eğer kendini yalnız ve kurtarılmaya muhtaç gibi yani “kurban” gibi hissettiğin anları sık yaşamaya başlarsan tavsiyem; sosyalleşmen. insanlar arasına katıl ve kurtarılmayı beklemek yerine sen kurtarılmayı bekleyenleri kurtar. onları kurtarmanın verdiği huzur ve mutluluk sana çok çok iyi gelecek.
bu bir evcil hayvan barınağı olabilir, huzur evi olabilir, çocuk esirgeme kurumu veya gönüllü çalışabilinecek herhangi bir dernek de olabilir. çok güzel bir yüreğin var ve bu yürek şefkat, sevgi dolu. bu sevgiyi hak etmeyen kişilere vererek ziyan etmemeni öneririm.

suveay ile astroloji ve burçlar bahar indiriminde

bu ay biten analiz indirimini yoğun ilgi ve talep doğrultusunda ekim ayına kadar uzattım. %50 analiz indirimimiz ekim ayı başına kadar geçerlidir. siz de indirimli Doğum Haritası Yorumu ya da sinastri analizi -eşleşim haritası yorumu- yaptırmak için tıklayın.

not: sitemde yayınlanan harita yorumları ve sinastri analizleri sadece ama sadece izin veren okuyucularımın analizleridir ve herhangi bir vazgeçme durumunda analizler siteden kaldırılabilir. izni olmayan ve bunu analiz siparişi verdiği anda söyleyen okuyucularımın analizlerini kesinlikle sitemde paylaşmamaktayım. bilginize..

öneri ve tavsiye isteyen okuyucuma yaptığım astrolojik analiz” hakkında 1 yorum

  1. Geri izleme: astroloji burçlar indirim günleri devam ediyor |

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.