astroloji burçlar indirim günleri devam ediyor

astroloji burçlar indirim günleri devam ediyor. ekim 2013e kadar doğum haritası analizi ve sinastri analizi %50 indirimli. ödeme yapıldıktan sonra suveay@mevsimlergibi.com adresinden doğum bilgilerinizi gönderebilirsiniz. ödeme bilgilerime iletişim sayfamdan ulaşabilirsiniz.

daha önce burda doğum haritasının analizini yaptığım okuyucum şimdide eski nişanlısıyla kendi arasındaki sinastriyi öğrenmek istedi ve burç uyumu analizi yaptırdı.

 

partnerin nasıl biri

çok akıllı ve çalışkan, iş bitiren partnerinizin karşı cinsle ve kadınlarla alakalı büyük sıkıntılar yaşadığını düşünüyorum. venüsü doğum haritasında retro durumda konumlanmış (sizin de marsınız retro idi) venüs retro kovada jüpiterle kavuşmuş. marsı da 12.evde kendini gizlemiş. bazı eksiklerini gizlemek için abartılı derecede fazla ilişki yaşayan ya da ilişkilerinde; toplumun belirlediği ölçülerden daha değişik tavırlar geliştirebilen biridir. terazi burcundaki ay uranüs kavuşumu, bağlılık ve sadakat problemi yaşayabileceğini gösteriyor. bu olmasa bile sık aşık olma durumu olabilir. ilişkilerinde bağımsızlık, özgürlük delisidir. aradığı kadında güzellikten önce akıl ve pratik zeka arar. kesinlikle tatlı dilli ve güler yüzlü biri olmalıdır ve asla argo konuşmamalıdır. demokratik biri olsa da, kendi fikirlerine çok önem verir. sinirlidir, gergindir. her ne kadar kibar olsa da, damarına basıldığında herkesten fazla tepkisini ortaya çıkartabilir.
herşeye rağmen sabırlıdır ve bilgili, kendini sürekli geliştirebilen biri olduğundan öğretmenlik gibi meslekler tam ona göredir. -mesela matematik, geometri öğretmenliği gibi-
dediğim dediktir, fikir ve inançları konusunda tek kelime dahi duymak istemez her ne kadar eleştirilere açık görünse de öyle değildir. bu nedenle kendi fikirlerinizi korumak istediğinizde öncelikle onun anlattıklarını iyice sonuna kadar dinlemeniz, saygı göstermeniz ve sonrasında kendi fikirlerinizi anlatmanızı öneririm. ancak bu, fikirlerinizi ona empoze edebileceğiniz anlamı taşımasın 🙂 çok çok inatçı biridir ve inatlaşınca tam tersini yapabilir. ayrıca ruhsal anlamda çok hassastır -dıştan güçlü görünse de- duygusallık değil belki bu dediğim ancak hassas biri olduğu için çok çabuk yıkılabilecek ve kendine fiziksel olarak olmasa da ruhsal anlamda çok fazla zarar verebilecek biridir. karamsarlığa düştüğünde ve/veya hayalleri gerçekleşmediğinde kendini dışarıya kapatabilir.
9.evde yerleşen güneş-merkür kavuşumu nedeniyle yurtdışına yerleşme veya yurtdışıyla fazlaca haşır neşir olma durumları vardır. bu kavuşumun tek anlattığı bu değildir. inanç konusunda eğitim almak, inançları uğruna birtakım faaliyetler yapmak, ithalat-ihracat/ticaret konularında çalışmak ve/veya yayıncılık, iletişim, astroloji, mistik ve kültürel konularda çalışmalar yapmak da 9.evin alanlarıdır. bu alanlarda meşgul olarak (bir veya birden fazlasında) kendini iyi hissedecektir. eğitime çok önem vermekle birlikte hayatına alacağı kişilerin de eğitimlerine önem vermesini ister. her ne kadar ayırımcı ve dışlayıcı bir insan -asla- olmasa da, eğitimli ve kültürlü kişiler her zaman ilgisini çeker ve önceliği onlara verir seçimlerinde. oldukça hümanisttir ve insani duyguları gelişmiş biridir. iletişimi güçlüdür ve iletişim konularında da bazı çalışmalar yapabilir. yardımlaşmak onun için önemlidir ve ihtiyaç sahiplerine, muhtaçlara özellikle gizliden gizliye -açıktan da mütevazi davranarak- yardım yapmaktan hoşlanır. sevilmediğini -çok sevilse de- hep düşünür ve sevgi kompleksi vardır. aynı zamanda bilgiye açtır ve bilgi konusunda da kendine çok zulüm eder (az biliyorum, daha fazla daha fazla öğrenmeliyim vs gibi) ancak böyle olmasına rağmen etrafındakilere içindeki bu ikilemi çaktırmaz ve hep ben bilirim, ben en iyisini bilirim tarzı davranarak herşeyi bildiğini göstermeye çalışır. akıl ve zekasını ortaya koymaya bayılır.
neredeyse hiç romantik değildir ve ne romantizm ne de sulu gözlülük ona göredir. fazla bağlılık ve kısıtlamalardan hoşlanmaz ancak oğlak burcu ve merkürü de oğlak olduğundan toplumsal normlara dikkat etmeye çalışan, geleneksel kurallara saygı duyan biridir. sık sık gezmek, arkadaşlarıyla vakit geçirmek ve kendine özel vakit ayırmak ister. uzun seyahatler ve yurt dışı gezilerine çıkar.
kendine düşman edinmek konusunda -özellikle sivri biri olması yüzünden- çok başarılı olsa da, evlendiğinde şansı açılacak biridir ve eğer kötü alışkanlıklara, zayıf olduğu konularda bağımlılıklar geliştirmezse -en önemlisi de eşi bencil biri çıkmazsa- çok mutlu olacaktır ve çok mutlu edecektir. satürnün evlilik evinde transit ediyor oluşu, şuan evlilik hakkında ciddi düşüneceğini gösterir.

sinastri

sinastri analizi
kafa yapısı ve düşünceler yönünden çok benzeşirsiniz.
ailelerden kaynaklı -yetiştiriliş tarzı, çevre kültürü vs. gibi- biraz değişik olabilir ancak yine de hayata bakış açılarınız çokta farklı değildir.
karşınızdaki insan da zaten evleneceği insanın en çok kafa yapısı uygun olsun ve arkadaşlığı iyi olsun istemekte. çok iyiye yakın arkadaşlık edersiniz.
satürnlerinizin kare açı yapması ve partnerinizin sizin ay’ınıza satürn’ünün yaptığı olumsuz açı zamanla yaşayacağınız çatışmaları gösteriyor. bu evlilikten duygusal ve romantik yönden çok fazla bir beklentiniz yoksa dediğim açı sizin için sorun yaratmaz çünkü bu açı zaman ilerledikçe duygusal soğukluk ortaya çıkacağı anlamına gelir. fakat ilişki belirli bir ciddiyet içinde ve mantıkla yürür. uzun ömürlü olur. -bazen de zorunluluk halini alır.-
maddi kazanımlar ve harcamalar konusunda tartışmalar çıkması olası. -mesela kazanacağınız parayı eşiniz olduğu gibi ortak hesaba aktarmak isteyebilir ve bunu siz istemeyebilirsiniz-
aynı zamanda zaman ilerledikçe ailelerden yana da sıkıntı çıkabilir. tartışmalarınızın nedenleri arasına birde aileler katılabilir.
bunca olumsuz duruma rağmen iyi şeyler de var anlatacağım. partnerinizin ay’ı evlilik evinizde. bu aranızda yoğun bir duygusal bağ ve şefkat duygusu sağlar. her ne kadar çok romantik bir ilişki yaşayacağınıza garanti veremesem de, ay’ın bu konumu aranızda oluşacak uzun süreli bir sevgiyi destekler. cinsel olarak iyi anlaşırsınız ve birçok çiftten daha tutkulu bir cinsel hayatınız olur. ancak siz biraz daha talepkar davranırsınız ve bu partnerinizin hoşuna gitmeyebilir uzun vadede. partnerinizin fazla ciddi ve/veya soğuk tavırları bazen sizi ona karşı soğutabilir. heyecan verici ve sıradışı geziler, yurt dışı seyahatleri ve dini yada kültürel ziyaretler, hep arttırmak istediğiniz genel kültürünüze katkıda bulunacak beraber katılacağınız kurslar vs. aşkınızı tazeleyebilir.
açıkçası aşktan çok arkadaşlık ilişkisi gibi bir ilişkiniz olur, ancak; cinsel açıdan bir arkadaştan öte, yoğun olursunuz. beraber olurken ortak çevre ve ortak arkadaşlar edinirsiniz, çevreniz genişler ve kariyer hayatınız hakkında birbirinize fikir verirsiniz, desteklersiniz. destek konusunda çok hevesli olmayın, çünkü; her zaman aradığınız desteği bulamayabilirsiniz. çatışması bol bir ilişki olacak gibi gözüküyor özellikle zaman ilerledikçe. ancak; iki tarafın karakterlerini analiz edip sinastrinizi mantık süzgecinden geçirdiğimde birbirinize oldukça uygun olacağınızı düşündüm. bence şans verilebilecek bir ilişki.
umarım mutlu olacağınız o en doğru kararı verirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.