astroloji burç yorumlarım

astroloji burç yorumlarım devam ediyor. kişisel astroloji burç analizi yaptırmak için detaylı bilgiye burdan ulaşabilirsiniz.

astroloji burç yorumlarım

astroloji burç yorumlarım

Oğlak burcunu haritanızda kariyer ve para evlerinize yerleşen gezegenler vasıtasıyla tam anlamıyla yaşarsınız. Çünkü; oğlak başarı, saygı, statü ve kariyer isteyen bir burçtur ve bu dilek sizin haritanız için çocuk oyuncağıdır.
Yükselen burcunuz Akrep ve yönetici Pluton yine bu evde bulunarak tipik Akrep özelliklerini bir Oğlak burcundan daha fazla Akrep gibi göstermenize neden olacaktır. Elbette si z Oğlak burcusunuz ancak spontan haerketleriniz ve ilk tepkileriniz Akrep tarzında olacaktır.
ay burcunuz da boğa olunca genel anlamda sakin, mantıklı ve ağır karar alan bir yapınız olduğunu söylemek hiç de zor olmuyor. tabi yay burcundaki venüs işi değiştirebiliyor çoğu zaman. ama siz özünüzde sakin ve sessiz bir yapıya sahipsiniz. çünkü; en çok (sırasıyla) oğlak, akrep ve boğa etkilerindesiniz. bu burçlar, kriz anlarında sakinliklerini koruyabilen ve böyle sorunlu zamanlarda dahi mantıklı karar almakta usta olan burçlardır. güvene çok fazla ihtiyacınız vardır ve birine güvenmek için ömrünüz geçer nerdeyse. herkesi kolay kolay gerçek anlamda hayatınıza almazsınız. sosyal olabilirsiniz, arkadaş canlısı da. çevreniz insan da kaynayabilir mesele bu değil. siz herkesi içeri almazsınız.
2.evinizde gezegen birikimi yani stelyum var. yay ve oğlak burçlarında birikmiş bu gezegenler 2.evinizin hayatınızda büyük yer kaplayacağını gösteriyor. nedir bu yer kaplayacak alanlar peki? para kazanma, ticaret, alışveriş, aşırı sahiplenme, sanatsal aktiviteler, yetenekler ve mal biriktirme hırsı. hayatı boyunca kendi kazanabilecek birisiniz, yetenekleriniz çok çeşitli ve işe yarar somuta dökülebilecek yetenekler. zaten güneşinizin neptün ve uranüs ile birleşmesi size birçok fikir + hayal gücü zenginliği katmış. bu da yeteneklerinizi arttıran en büyük astrolojik etkendir. birde 2.evinizdeki bu gezegen birikimi hem yetenekli hem de hırslı olduğunuzu gösterir. ancak dikkat etmeniz gereken en büyük etken, aşırı para harcamaktan ve gelir gider dengesini bozmaktan uzak durabilmek. canınız sıkıldıkça alışveriş edebilecek, aşırı kuaför masrafı yapabilecek ve değen değmeyen herkes için pahalı hediyeler alabilecek birisiniz çünkü. uranüs ve neptünün yine bu bahsettiğim 2.evinizdeki stelyumu oluşturan gezegenlerin bir parçası olmasından dolayı bunları söylüyorum, çünkü; eğer gelir gider dengeniz şaşarsa iflas edebilir ve büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
iş hayatınızda çok yer değiştirme ve/veya çok iş değiştirme yaşayabilirsiniz. yemek konusunda bir takım yetenekleriniz olabileceği gibi, aile, yuva ve ay’ın temsil ettiği diğer alanlarda çalışma fırsatları bulabilirsiniz. ev ortamı gibi ortamlar ve aile ile çalışmak da söz konusu olabilecektir. çalışma alanınızın eviniz gibi olmasını arzu edersiniz, kendinizi evinizde hissedeceğiniz iş yerlerini seversiniz ve iş arkadaşlarınız ailenizin bir parçası olsun istersiniz.
dini yanı ve inancı güçlü biri olabilirsiniz. bu alanda çalışmalar yapmanız ve hatta hayatınızı bu şekilde kazanmanız da mümkün. oldukça iyi bir eğitmen, öğretim görevlisi olabilirsiniz. ticaret kafanız da gelişmiştir, geniş yetenek yelpazenizin bir ucunda da ticari eğilimleriniz vardır. özellikle teknolojik konularda ve/veya teknolojiyi çok etkin kullanarak başarı sağlayabilirsiniz. elektrik, elektronik, teknoloji ve astroloji sizin en büyük başarıları kazanabileceğiniz alanlardır. kesinlikle çok azimlisiniz ve başarılı olabilecek yapıdasınız. bu yüzden lütfen ay’ınızı derinden yaralayan satürn karesinin sizi üzmesine ve karamsarlığa düşürmesine müsaade etmeyin. yeteneklerinizi asla küçümsemeyin, özgüveninizi hep koruyun ve kendinizi yalnız hissetmeyin. o kadar zeki ve işe yarar fikirlerle dolu birisiniz ki, moral bozukluklarınızın ve duygusal sorunlarınızın tuzağına düşmeyip yolunuza devam eden biri olmanız gerekli.
geçen sene sizin için zor bir sene oldu biliyorum.. kendinizi çok yalnız, terk edilmiş ve biraz da belki ihanete uğramış hissediyorsunuz.. belli belirsiz hayalleriniz var ancak siz bunları yapmaya güç yetiremiyor olabilirsiniz.. herşeyi zamana bırakın, bırakın o güç sizde toplanıncaya kadar zaman aksın gitsin.. hapis, inziva ve depresyon! işte bunları anlatır durumunuz.. transit satürn 12.evden geçerken, transit satürnün ziyaret ederken kişiyi en çok boğduğu evde demektir.. neyseki satürn çokta ağır giden gezegenlerden değildir, iki sene geçer gider.. ve bizi olgunlaştırmak, dersler vermek gibi iyi yanları da varıdr.. bu inziva ve acı çekme dönemleri geçtikten sonra, transit satürn 1.evinize geçtiğinde ağladıktan sonra gözleri ışıl ışıl parlayarak güle bir çocuk gibi aydınlanırız. umarım sizde de aynı etkiler olacaktır.. çok yakında; daha çok aranan, daha fazla kişiyle karşılaşacak ve en önemlisi ilgi alanlarınızda kendinizi daha fazla geliştirme şansları yakalayacak olan birisiniz..
ama transitler hakkında size iyi bir haber de vereyim, jüpiter 9.evinizde ve kurs, aktivite ve eğitim yönünden hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabileceğinizin sinyallerini veriyor. ayrıca uzak yerlere seyahat, din ve kültürel faaliyetler ile pazarlama/ticaret/reklam ve yayıncılık alanlarında da kazançlı fırsatlar yakalama şansınız var bu yıl. transit jüpiter 9.evinizden geçerken 2.evinizdeki gezegenlere dokunacak zıt olarak. bu konuda bir uyarı; sahiplenmeyi de, kıskançlığı da, hırsı da, harcamayı da asla abartmayın. “dimyada pirince giderken bulgurdan olmak” deyimini bilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.