aşk ilişkilerinde astrolojik analiz doğum haritası yorumu

aşk ilişkilerinde astrolojik analiz doğum haritası yorumu yaptırmak isteyen her okuyucum bana suveay@mevsimlergibi.com üzerinden ulaşıp, analiz siparişi verebilir. sinastri analizi: aşk ilişkilerinde astrolojik analiz ve ilişkideki bireylerin doğum haritası yorumu demektir. işte son yaptığım sinastri/eşleşim haritası aşk uyumu yorumlarım ve doğum haritası analizlerim…

doğum haritası yorumu

Genel anlamda sessiz, içe dönük ve sakin görünürsünüz ancak içinde fırtınalar kopan, yüksek egolu ve oldukça baskın bir karaktersiniz.. sessiz ama derinden emin adımlarla ilerleyen, ruhsal kabiliyetleri olan birisiniz ancak depresyona karşı da çok büyük bir hassasiyetiniz vardır, bu nedenle iş işten geçmeden sağlıklı iken ilk ihtiyaç gördüğünüzde hemen bir psikolog ile görüşmeniz menfaatinizedir.. aslında bu hayal gücü yüksek ve ruhsal kabiliyetleri olan birçok kişinin ortak problemidir.. sizin bu kişilerden ayrılan en önemli özelliğiniz; hayal gücünüzün havada kalmayıp, hayata da geçirilebiliyor oluşudur.. bu güç ve motivasyon sizde vardır..
Beğenilmek ve takdir almak isizn için çok önemlidir ancak bunu gerçekten o işe gönlünüzü koyup, emek verdiyseniz beklersiniz. Kazanmak ve başarmak sizin için önemlidir ama bunu yaparken kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz çünkü bazen gerçekten yanlış anlıyorsunuz veya çok açık sözlü oluyorsunuz ve bu açık sözlülük ne yazık ki gönül kırabiliyor. genel anlamda sevecen, karizmatik ve tatlı dillisiniz işin en güzeli her girdiğiniz herde kısa sürede etrafınıza en az birkaç hayran ve destekçi toplayabiliyorsunuz, tabi ne zaman bir girişimde bulunacaksanız sizi sinsice bekleyen o korkutucu karamsarlığınıza ve soğukluğunuza yenik düşmediğiniz zamanlarda..
bazen sevdiğiniz iş için sağlığınızı hiçe sayacak kadar çok çalışabilirsiniz ya da düşünmeden risk alabilirsiniz.. Özellikle kalp ve damar kontrollerinizi çok düzenli yaptırmalısınız, ayrıca meme kanserine yakalanmamak için de sık sık kontrollerinizi düzenli olarak yaptırmanızı öneriyorum. diş ve kemikler konusunda da hastalık riskiniz yüksek seviyededir, bu nedenle özellikle bu saydığım alanlardaki muayenelerinizi hiç aksatmadan düzenli olarak yaptırmalısınız.. bu arada risk konusunda bir paragraf açmak istiyorum, kumar vb spekülatif alanlarda da risk almak gibi eğilimleriniz mevcut ve bu alanlarda çok fazla şanslı olacağınızı söyleyemiyorum.. bu nedenle bu tür alanlardan uzak durmanızı tavsiye edeceğim…
Güçlü ve enerjisi yüksek birisi olmanıza rağmen enerjileri genellikle içeriye doğru ilerleyen birisi olmanız zaman zaman kendi içinizde düştüğünüz ikilemlere ve düşmanlıklara yol açacaktır. Kin tutma eğiliminizi besleyen güçlü hafızanız yaşadığınız dert ve tasaları ne yazık ki hiç unutamadığınızın bir göstergesidir. Aşk hayatınızda genellikle ani başlayan ve fırtınalı aşklar defterinizi dolduracaktır. Gelenek ve kurallara pek uyumlu olmasanız da evlilik konusunda hassas birisiniz ve evliliğe saygı duyarsınız. Birine tam anlamıyla güvenmeniz zaman alır evet ama yine de güven duymadığınız kişilerle bile aşk yaşama gibi tezat durumlarınız vardır.
Münazara ve tartışmalar tam size göre, ilginizi çeken şeylerin altını kurcalamayı, kaşımayı seviyorsunuz. Başarılı olmanız için düşüncelerinizi, sözlerinizi ve eylemlerinizi kontrol altına almayı öğrenmelisiniz. Odaklanacağınız bir şey bulun ve buna yoğunlaşın.
Çocukları seversiniz ve özellikle çocuklarla ilgili eğitim/öğretim gibi alanlarda başarılı olabilirsiniz. evcil hayvanları da çok seversiniz, hayvanlara karşı da çok merhametli bir insansınız. sabretme düzeyinizin ve tahammül sınrlarınızın düşük olması iyi bir öğretici olmanızı engellememelidir çünkü siz gerçekten öğretilecek şey her neyse onu başkalarına göre daha çok eğlenceli bir biçimde en güzeli de bu eğlenceli tutumla birlikte akılda kalıcı öğretebilecek birisisiniz.. Gazetecilik, öğretmenlik, satış, danışmanlık veya yazarlık ilginizi çekebilir. Hareket ve seyahat ihtiyacınızdan ötürü sık sık iş değiştirebilir, taşınabilirsiniz veya seyahat etmeyi, çeşitliliği barındıran işlerde çalışmayı tercih edebilirsiniz, yeni şeyleri kavramları hemen (hızlı) öğrenemeyen kişilere karşı hoşgörüsüz ve sabırsız davranabiliyorsunuz. unutmayın ki her insanın yeteneği ve motivasyonu farklıdır.
Sevgi duyma ve sevgiyi hissetme düzeyiniz çok yüksektir, ancak sevgi göstermek konusunda biraz tutuk kalabilirsiniz zaman zaman.. bu durumlarda ay burcunuzun kova olduğunu hatırlayıp karşı tarafın bunun için anlayış göstermesini beklemek yerine karşısınızdaki kişinin de sevgiye ve sevginizi göstermenize ihtiyacı olduğunu hatırlamalısınız. çünkü ne kadar severseniz sevin, bunu göstermediğiniz ya da belli edemediğinizde karşınızdaki kişiler sizin onları sevmediğinizi düşünmeye başlayacaktır zamanla ve onlar da size karşı mesafeli duracaklardır..
merhametlisiniz ve insanların da size karşı sevgi dolu olmasını beklersiniz. Duygusal ve romantiksiniz ve karşı tarafın da size bunları hissettirmesini beklersiniz, ancak; çok aşırı duygusallık size göre değildir ve tabiri caizse yapış yapış duygusal aşıklar size hitap etmez. Yaşadığınız aşkların biri veya birkaçı ömrünüz boyunca unutamadığınız derin izler bırakmıştır ya da bırakacaktır. Huzursuz, sevgisiz veya yeterince ilgi görmediğinizi hissederseniz, kendinizi yiyeceklere verebilir ve kilo alabilirsiniz. Yağlı ve şekerli yiyecek sevdanız yüzünden sağlığınız tehlikeye girebilir. Anneniz duygusal ilişkilerinize karışmış, müdahale etmiş olabilir bu sebeple etrafınızdakilere de annelik yapma ihtiyacı duyuyorsunuz. Annelik yapmanız ve bir annenin evladına yaptığı öğütleri partnerinize tatbik etmeye çalışmanız bir aşk ilişkisinde ne yazık ki geri tepebilir bunu unutmayınız..
Bazı otorite figürleriyle (baba, eş, sevgili, patron gibi) ilişkileriniz gerçekten hep sorunludur ve ne yazık ki alttan almadığınız, yapıcı olamadığınız sürece de hep öyle kalacaktır. Aşırı gururunuz alttan almanızı engellerse ne yazık ki hep sorunlu ilişkileriniz olacaktır.. Hayatınıza giren çoğu karşı cinsten yana değer görememe ya da yıkıcı karakter gibi memnuniyetsizler yaşamışsınızdır/ yaşayacaksınızdır. Ancak bu seçimleri hep kendi kendinize yaptığınızı asla unutmayın. Karar vermeden önce diğer insanların da fikirlerini önyargısız olarak dinlemelisiniz. Bu dediğim sadece aşk konusu için değildir.. Aşk ilişkilerinizde dengesizlik, alışkanlıklara bağlılık ve kendinize kolay kolay söz geçiremiyorsunuz. Zararlı bağımlılıklara ne yazık ki çok yatkınsınız.
Oldukça pratik zekası yüksek bir insan olmanız ve yüksek akıl gücünüz, eğer tembelliğe yenik düşmeyip azmedip çalışırsanız başarı sağlamak istediğiniz her alanda sizin yanınızda olacaktır. Yükselen burcunuz ve marsınız enerjisi yüksek aslan burcunda olduğundan yengeçteki Güneş ve Venüs tembelliğine yenik düşmeden azimle enerjinizi doğru alanlara kanalize edebileceğinizi düşünüyorum. her ne kadar 12.evde aslan burcunda konumlanan marsınız sizi içe yöneltiyor olsa da, bunu yapabileceğinizi düşünüyorum..
Yine 12. evdeki marsınızın 10.evdeki ikizler burcunda konumlanan merkürünüz ile yaptığı olumlu açı sayesinde 12.evin sadece olumsuz etkileri olmadığını bir kez de sizin için söyleyebiliyorum, çünkü; bu açı sizin için duyguların dilini ve bilinçaltınızı çok rahatlıkla dile getirebileceğiniz, insanların adeta aklını okuyabileceğiniz ve bazen de gerçekleşen rüyalar görebileceğiniz anlamını taşıyor. edebiyat ve sanatta, senaryo, şiir yazmakta ve beste yapmakta da ustalaşmanız mümkündür.. yine derin duygularınız sayesinde psişik ya da doğaüstü konularda, astroloji, mistizm vb gibi alanlarda da başarı sağlayabilecek, en azından eğlenceli vakit geçirmek için hobi amaçlı bu alanlara kanalize olunabilecek bir açıdır..

aşk ilişkilerinde astrolojik analiz doğum haritası yorumu

sinastri analizi

doğum saati 12.00 yükselen boğa olarak hesapladım haritayı ve bunun üzerinden analiz yaptım.
partneriniz muhtemelen oldukça iyi eğitim almış ya da kendini entelektüel anlamda genel kültür yönünden geliştirmiş birisi ve böyle kadınlar onu cezbediyor. aynı zamanda akıllı ve duygusal biri. duygusal olarak biraz karanlık denebilecek derin duygulara sahip, çoğunlukla ketum bu nedenle. davranışsal olarak renkli ve esprili olabilir, çevresi tarafından çok sevilebilir. ancak iş duyguların derinliğine inmeye geldiğinde bunu herkese açmayacaktır. sık iş değiştirme, ev değiştirme gibi eğlimleri vardır ancak yaptığı işler genellikle başarılı olacağına iandığı işlerdir ve gerçekten çok çalışkandır. yüksek bir akıl gücü vardır, deha gibi adeta. yeni şeyler tasarlayıp, icatlar yapabilecek düzeydedir zekası bu nedenle eğer elinde imkanları varsa kendini çok iyi gösterebilir diye düşünüyorum. aşk konusunda oldukça renkli bir deftere sahiptir, çok sayıda bayan arkadaşı olmuştur ve olacaktır. aşkta maymun iştahlılık ve ayran gönüllülük yapan biridir, ancak gerçekten aradığını bulduğunu düşünürse ve evliliğe saygısı vardır ve evlenir. Ancak sadakat konusunda biraz sıkıntılı bir süreç yaşanabilir yay burcundaki gezegenlerinin yarattığı bağlanma problemiyle harmanlanan çeşitlilik ve değişiklik merakından ötürü.. Ayrıca aşk ilişkilerinde tutkuludur, fırtınalı aşklar yaşar ve genellikle çatışmalı birliktelikleri vardır.
partnerinizin doğum saati kesin olmadığı için ev yerleşimlerini dikkate almadan bir yorum yapacağım böylesi bir yorum daha doğru ve ganatili bir yorum olacak çünkü. şuan söylediğim yorumlar yukarıdakiler gibi yaklaşık değil kesin yorumlardır, bilginize.
partneriniz 5. (aşk ve çocuklar evi) 7. (evlilik ve yakın ilişkiler evi) evlerinize kişisel gezegenleriniz yerleştiriyor ve venüsü ile güneş-chiron kavuşumunuz, ayınız ve merkürünüz ile uyumlu açı yapıyor. marslarınız ve merkürleriniz de uyumlu. partnerinizin chironu sizin jüpiteriniz ve de venüsü 7.evinizdeki kuzey ay düğümünüz ile kavuşuyor ki bunlar birliktelikler için yeşil ışık yakan çok çok güzel açılardır. ancak chironun bu açısı ilişkinizde aşkın yanı sıra hep bir öğrenci-öğretmen ya da işçi-patron gibi bir rolün varlığını sürdüreceğini de öngörebilirim bu açı sayesinde. bu da birbirinize gerçekten çok fazla şey katacağınız ve öğreteceğiniz/öğreneceğiniz anlamına gelir. partneriniz öğretmeniniz ya da patronunuzdur belki de 🙂 öyle veya böyle birlikte çalışmaya yatkın kişilersiniz ve iyi bir iş çıkarmak aklınıza koyduğunuzda çok mümkündür. konuşurken sabırlı davrandığınız sürece iyi bir ortaklık yapabilirsiniz.
sinastri haritanızda jüpiter açıları çok, bu nedenle eğitim, dini inançlar, yabancı ülke seyahatleri ve hogörülü bir ilişki babında umut vaad eden bir ilişki olarak görüyorum partnerinizle yaşayacağınız ilişkiyi. sosyal ve kültürel açıdan birbirinizi çok desteklersiniz ve yüreklendirairsiniz aynı zamanda.
partnerinizin venüsünün 7.evinizdeki kuzey ay düğümünüzle yaptığı kavuşum açısı da büyük mutluluk sağlayabilecek çok güzel ve şans getiren bir açıdır. eğer birlikte olursanız şansınızın açılacağını ve mutlu olacağınızı söylemek mümkündür.
ancak partnerinizin ağır giden gezegenlerinin yani neptün, uranüs ve satürnün güneş-chiron kavuşumunuza yaptığı sert açı ilişkinizin pürüzsüz sürmeyeceğini, tartışmaların ve özellikle ailevi yetiştirmeden/alışkanlıklardan kaynaklı bazı sürtüşmelerin yaşanabileceğinin de göstergesi.. bu birazcık da şu demek aslında, partneriniz özgürlüklerinizi kısıtlayacaktır ve siz onun sözünden çıkmadığınız sürece mutlu olacaksınızdır. karşılıklı kıskançlık çok aşikar.. birbirinizin arkadaşlığından çok hoşlanırsınız ve aranızda güçlü bir cinsel çekim vardır. ancak siz biraz daha fazla baskın ve bağımsız olma eğiliminde olduğaunuz zamanlar mutlaka sürtüşmeler yaşanacaktır. çünkü partneriniz bu güç dengesizliğinden hoşlanmayacaktır. ayrıca kıskanç yapısı nedeniyle de aranızda onun kurallarına uyulmadığında hep bir takım sorunlar baş gösterebilir…
eğer birbirinize bir solukluk yer ayırmanıza müsaade eder ve hareket alanlarınızı karşılıklı olarak daraltmazsanız uyumlu ve aşk dolu bir ilişki yaşayabilirsiniz. bu güzel bir ilişki potansiyeli taşıyan bir harita ancak anahtarı yeterli psikolojik olgunluğa erişmiş bireylerdir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.