evleneceğim kişi bana uygun mu nasıl anlayabilirim?

astrolojide aşk uyumu, evlilik uyumu, burç uyumu analizine sinastri analizi denir. sinastri analizi; evleneceğim kişi bana uygun mu nasıl anlayabilirim? sevgilimle astrolojik uyumum nasıl? ileriye dönük beraberlk gözüküyor mu ya da evlenirsek mutlu olur muyuz gibi sorulara cevap vermeye yarar.

sizler de sinastri analizi yaptırmak isterseniz bana burdan ulaşabilirsiniz.. işte son yaptığım sinastri analizlerinden biri..

aşk uyumu sinastri analizi

Daha önceden de analizinizi yaptığım için sizin karakteriniz konusunda ön bilgim mevcut. Duygusal ve romantiksiniz ancak bunu farklı şekillerde gösterirsiniz. Dışa dönüksünüz ancak kaba kuvveti çok fazla tercih etmezsiniz. Bağımlılıklarınız ve zaaflarınız bazen onların esiri olduğunuz için sizi zor durumlara sokabilir ve toplum tarafından dışlanabileceğiniz davranışlara dönüşmesine yol açabilir.

Karşı taraftan duygusallık ve ilgi sizi memnun eder ancak bağımsızlığınız tehdit altında kaldığında ortalığı ayağa kaldırabilirsiniz. Bireyselliğinize düşkün olduğunuz için size masumca dahi bir soru sorulması, hesaba çekilircesine köşeye sıkıştırıldığınızı hissetmenize yol açabiliyordur. Siz geçmişe değil geleceğe bakmak gerektiğine inanıyor görünseniz de, bir tarafınız hep geçmişte kalacaktır. Bu konuda nostaljiye karşı da bir ilgi geliştirebileceğinizi söyleyebilirim. Geçmişteki insanlar, eşyalar ve hatta olaylar size aynı o günkü gibi hisler yaşatıyor olabilir. Bu da geçmişinizden kurtulamadığınızı gösterir. Acı çekmemek için yükselen yay burcunun o umursamaz ve dışa dönük maskesinin altına gizlenmek yerine, güneşiniz aslan burcunun özgüvenine ve hayata bağlı tutumuna sarılın.

ücretli sinastri yorumu yapanlarevet duygusalsınız ve hassas olduğunuz noktalar da çoktur. bazen çok kırılganlaşır ve dünyaya ve dünyadaki herşeye küsecek noktaya gelirsiniz. bazen de dünyadaki herkesten fazla özgüvenli olursunuz. aslında bu psikolojik sorunlara yatkın olduğunuzu da gösteriyor. bu nedenle bu konunun uzmanı terapistler ile görüşmeniz eğer varsa sizi bazı ruhsal bunalımlarınızdan ve manevi sıkıntılarınızdan kurtarabilir.
birçok konuya yeteneği olan birisiniz, ancak; çabuk sıkılıyor olmanız hepsinden bir parça tatmanıza neden olur. derinlemesine çalışmanız zordur bu konuda size tavsiyem; sevdiğiniz alanlara yoğunlaşmanız ve bu alanlarda çalışmanız. sevmediğiniz bir işi size kimse yaptıramaz ve bu sizin için çok sıkıcıdır. eğer hala sevmediğiniz ve olabilir ki birde beceremediğiniz bir işte çalışıyorsanız hayatı kendinize zehir etmenize gerek yok mutlaka seveceğiniz işler de var.

peki partneriniz nasıl biri?

Özge hn. muhtemelen çok güzel biri. ay ve yükselen burcu boğa ve venüsü 10.evde oğlakta. kadınsı özellikleri çok belirgin. bu da sizi cezbeden en önemli etkenlerden biri. kilo almaya ve obeziteye aşırı eğilimlidir. konfora ve lükse, statüye ve paraya düşkündür. rahat etmeyi, gayrimenkulleri ve pahalı hediyeleri çok sever. yüksek mevkide ve maddi durumu iyi biriyle birliktelik kurmak ister. evlilik dışı ilişkiler de ona cazip gelebilir çünkü evlilik müessesine saygı duysa da çılgın tarafı biriyle nikahsız olarak beraber yaşayacak bakış açısındadır. (tabi bu yorumum inancına ve inancına bağlılığına oranla değişir)
kendisinin doğum haritasında 10.evde kova burcunda merkürüyle kavuşan güneşi ve oğlaktaki venüsü son derece zeki ve başarılı da olduğunu gösteriyor. öğretmenlik yaparak ya da bilimsel faaliyetler içerisinde çalışarak oldukça mutlu olabilir. ancak tüm bu yerleşimlere 6.evindeki, yani iş alanı evindeki gezegen yoğunluğu da eklenince ortaya şu sonuç çıkıyor; iş hayatına ve ideallerine sizden fazla zaman ayıracaktır. bu da sizi biraz üzebilir.
Özge hn. sizin kadar duygusal ve romantik olmayabilir. Ancak; sevdiğinde gerçekten bağlanacaktır. Tutkulu ve sadık bir aşık olacaktır. İnsanlar onun güvenini bir kere kazandıklarında derin bir oh çekerler ama yanılırlar çünkü onun duyduğu güveni sürekli kılmak zordur, yalanı ve hatayı kabul etmeyebilir özür dilense bile. bu bakımdan fazlasıyla prensiplidir denebilir.
dışarıdan sakin ve ağır başlı görünse de çok sinirli bir yapısı vardır. huzursuz bir yapıdadır ve bunu stresli anlarında size de çok fazla yanısıtır.

Sinastriniz

Güneşiniz partnerinizin Ay’ı ile zorlu bir açı yapıyor. bu açı ilişkide ciddi sorunlar olduğunu gösterir., ancak aşkı da sembolize eder. aşk demek zorluk demek değil midir zaten? bu ilişkide acı da var tatlı da. tutkulu bir ilişki olacağı kesin, ancak çok ciddi kavglar da olacaktır. yetiştiriliş tarzlarından tutun, dünya görüşünüze kadar birçok konuda zıtlıklar yaşayacaksınız. Ancak; bu farklılıkları idare edebilirseniz ve kavgalarınız sizi yıkmaz ise uzun soluklu bir ilişki olacaktır. Birbirinizin ruh haline, yöntemlerine ve yaşam şekline alışmakta zorlanabilirsiniz. Para, iş ve çocukların yetiştirilişi ile ilgili önemli anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.
Güneşiniz onun merkürü ile zıt açı yapıyor. bu açı eğlenceli bir iletişim sağlar ancak fikir ayrılıkları göze çarpar. ancak; ayınız onun merkürüyle olumlu açı yapıyor ve bunun sayesinde ortak noktalarınız çoktur, herhangi bir anlaşmazlıkta fikir birliğine varmanız da güç olmaz.
Güneş Üçgen Uranüs açısı sizin güneşiniz ve partnerinizin uranüsü arasında gerçekleşmiş. heyecan verici bir başlangıç yaptığınızı ve ilişkinizde sıra dışı sayılabilecek duygusal bir arkadaşlık olduğunu gösterir. Aranızda heyecan verici bir çekim vardır. Bağımsızlıklarınıza her zaman olmasa da zaman zaman saygı gösterebilirsiniz, çünkü; bireysellik her ikiniz için de önemli ve bireyselliğin herkes için gerekli birşey olduğunun ikiniz de farkındasınız.
Ay Üçgen Mars açısı Özge hanımın üzerinizde büyük etkisi olduğunu ve sizi etkilediğini gösteriyor. Aranızda güçlü bir cinsel çekim ve duygusal bağ vardır. Ancak sizin üzerinizde baskıcı ve kıskanç bir tutum sergilemeye meyillidir. İlişkide sizden daha baskındır. Bu sizi zaman zaman fark etmeseniz bile bilinç altı düzeyinde rahatsız edebilir. Ev veya iş ortamında aranızdaki dayanışma sayesinde birlikte çalışarak güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.
Ay Üçgen Satürn ve Güneş Üçgen Satürn açılarınız bir evlilik için aranan en önemli açılardandır ve ilişkinizin önüne çıkan engelleri beraberce aşabileceğinizi gösterir. Evlilik ve süreklilik istenen ilişkiler için güzel açılardır. Güven konusunda birbirinize derinden inanırsınız, her ne kadar zaman zaman tartışsanız da çekişseniz de birbirinize güvenebileceğinizi bilirsiniz. Huzur ve istikrar vaad eden açılardır. Her ne kadar birbirinizi kısıtlamaya ve birbirinizi uzun vadeli bir ilişkide bazı konulardaki girişimlerinizde mahrum etmeye yatkın olduğunuzu gösterse de, tutku ve aşk dolu bir ilişkide zaten bu tür duyguların kaçınılmaz olacağını düşününce normal karşılanabilir. İlişkideki sorumluluk gerektiren konularda çok işe yarayan açılardır çünkü ilişkiye disiplin katar. Uzun vadeli bir ilişki için sorumlulukları bilmek ve paylaşmak da en az sevgi, saygı kadar önemlidir.
Merkür Karşıt Venüs açısı bazen Özge hanımı tembel bulmanıza yol açabilir. Ayrıca lükse kaçan bazı harcamalarına sinirlenebilirsiniz. Sosyal yaşamında anlaşmazlığa düşeceğiniz bazı tavırları ve arkadaşları olabilir.
Merkür Kare Mars açısı birçok konuda ortak noktanız olsa da en ufak bir kıvılcımda birbirinizi sinirlendirip en ufak bir konuyu büyütebileceğinizi gösteriyor.
Merkür Kare Satürn açısı nedeniyle kavgalarınız sonrası birbirinize kin tutma eğilimindesiniz. Özge hanımın kuralları biraz sıkıdır ve inatçılıkları zamanla sizi bezdirebilir. Zihinsel ve fiziksel anlamda size ağır gelebilecek talepleri olabilir.
Venüs Kare Uranüs açısı zorlayıcıdır. Bu açı nedeniyle gerginlikler kısa sürede büyük kavgalara dönebilir ve pire için yorgan yakılabilir. Sık sık ayrılıp barışma şeklinde bir çizginiz olsun istemiyorsanız birbirinizin beğenmediğiniz yönlerini tolare etmeye çalışmalısınız.
Genellikle anormal ve uygunsuz kabul edilen birlikteliklerde (eşcinsel ilişkiler vb. gibi) bulunur. Genellikle tarafların yaşam şekli birbirinden o kadar farklıdır ki, uzun süreli bir birliktelik mümkün değildir.
Mars Üçgen Jüpiter açısı ortak noktalarınız arasında spor ve seyahatin de olduğunu gösterir. Beraber tatil yapmayı, gezmeyi ve yeni yerler görmeyi çok seversiniz. Birbirinizi spor yapmaya teşvik eder, sportif faaliyetlere birlikteyken daha fazla ilgi gösterebilirsiniz.
Özge hanımın Güneşi, Venüsü ve Merkür’ü sizin 2.evinizde, bu durum Özge hanımın sözlerinin davranışlarının hatta bazen bir bakışının bile sizin üzerinizde özgüven anlamında etkili olabileceğini gösteriyor. Bu durum özgüveninizi olumlu da olumsuz da etkiler. Olumsuz nasıl etkiler? Sözlerine ve fikirlerine değer verdiğiniz için -özellikle aranız bozukken- hakkınızdaki eleştirilerini acımasızca abartacak olursa özgüveninizi zedeler misal. Ancak buna üzülmek şöyle dursun kendinize ders çıkartmalı, özeleştiri yapabilmelisiniz. Söylediklerinin doğruluk payı ne kadar? Bende gerçekten bunlar var mı? Eğer mükemmelleşebileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz bir eleştiriyse bunu lehinize çevirerek durumu olumlu bir hale döndürebilirsiniz. Özge hanımın 3 kişisel gezegeni sizin 2.evinizde, bu aynı zamanda kazancınızı katlayacak fikirler ve girişimler Özge hanım sayesinde sizi bulabilir anlamı da taşır. İş konusunda beraber çok iyi girişimler yapabilirsiniz. Kazancınız da, kendinize olan saygınız da onunla beraberken artabilir. Yalnız Özge hanımın bu gezegenleri kendi doğum haritasında sert açılar aldığından her dediğini gözü kapalı kabul etmemeli ve enine boyuna hesaplayarak düşünmelisiniz. Para konusunda sizi aşırı harcamalara, lükse ve konfora fazlaca teşvik edebilir. Bu nedenle gelir gider dengeniz konusunda çok ama çok dikkatli olmanızı önereceğim.
Güneş Üçgen Ay açısı oldukça güzel bir açıdır. Özge hanım birçok konuda ilişkide ilk adımı atan ve liderlik rolü üstlenen taraftır. Zihinsel ve kafa olarak çok başarılı uyum söz konusudur. Çoğu zaman birbirinizi ruh eşiniz olarak görürsünüz. Evlilik için çok uygun bir çift olduğunuzu söyleyebilirim, ancak şöyle bir durum var ki o da şudur; Özgen hanım baskın olan taraftır ve dediğim dediktir. İnanılmaz inatçıdır ve aslında siz de çok inatçısınızdır. Bir köprü üzerinde iki keçi gibi kafa kafaya tokuşmanız kaçınılmaz. Eğer sizi çoğu zaman yönlendirecek ve sözünü geçirmeye çalışacak bir partner sizi memnun ediyorsa onunla evlenmek, sizi çok mutlu edecektir çünkü Özge hanımın szin üzerinizde ciddi bir etkisi ve baskınlığı olacaktır.
Güneş Altmış Yükselen açısı, beraber çalışırken ve beraber yapacağınız birçok şeyde uyum sağlar, birlikte hareket edebilmenizi kolaylaştırır, ayrıca fiziksel açıdan birbirinizi beğenmenizi sağlar. Duygusal ve cinsel çekimin göstergesidir, evlilikte de uyumu yakalamanıza yardımcı olur.
Partnerinizin Ay’ı sizin 5. Evinizde, Partnerin beşinci evinde bulunan Ay, duygusal ve son derece romantik bir çekimin varlığını gösterir. Böyle bir ilişkide, ev ve aile ile ilgili meselelerin rolü büyüktür. Özge hanım size aşık olmuş muhtemelen, sizi çok beğeniyor ve cinsel olarak da büyük bir çekim duyuyor. Sizden çocuk sahibi olmak da istiyor ve size karşı duyduğu anaç şefkati yüksek.
Ay Üçgen Venüs açısı, Romantik bir çekim için en iyi görünümlerden biridir. Birbirinizin varlığından gerçekten çok hoşlanırsınız. Aranızda cinsel çekim, sempati ve duygusal uyum vardır. Birbirinize karşı ilgili ve nazik davranmaktan hoşlanırsınız. İlişkide sevgi yanında eğlenceli bir arkadaşlık da vardır. Hoş vakit geçirmenize yardımcı olacak bir açıdır.
Ay Altmış Mars açısı, gerçekleştirilecek etkinliklerde ortak hareket etmeyi destekleyen bir görünümdür. Mars’ın (Özge hanımın arzu ve isteklerinin) Ay (duygularınız, içgüdüleriniz ve bilinçaltınız) üzerinde tetikleyici etkisi vardır ve Ay da Mars’ın sakinleşmesine yardımcı olur. Bu görünüm, duygusal ilişkilerde cinsel çekime katkıda bulunur. Özge hanımın davranışları, mimikleri ve birçok özelliği sizi farkında olmadan memnun eder. Aslında bu açı sizde karşılıklı var yani duygusal anlamda birbirinizi besleyecek özelliklere ikiniz de sahipsiniz karşılıklı olarak.
Merkür Altmış Yükselen açısı ile birbirinizle konuşmak sizin için bir zevk haline dönüşür. Karşılıklı yüz yüze konuşmak sizler için birçok şeyden daha güzeldir ve bunu çok hoş bir biçimde yaparsınız. Konuşmalarınız sizi memnun edecektir. Ayrıca konuşmadan bakışlarınızla ya da bir iki hareketle bile birbirinizi anlama yeteneğiniz olabilecektir. Romantik bir ilişki olsun, entelektüel fikir paylaşımı olsun mutlu bir ilişki için aranan çok güzel bir açıdır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.