Burçlarda Aşk Uyumu Analizlerine Devam..

Tüm analizi okuyucumun izni olmadığı için yayınlayamıyorum sadece bir bölümü.. Sizler de eşiniz/sevgiliniz/arkadaşınız ile aranızdaki uyumu anlayabilmek ve varsa problemleri saptayıp çözümleme yoluna gidebilmek için de sinastri haritası analizi siparişi verebilirsiniz. Analiz ücretlerini öğrenmek için TIKLAYIN Mail: astrologsuveay@gmail.com

Burçlarda Aşk Uyumu Analizlerine Devam..

Burçlarda Aşk Uyumu Analizleri

Duygularını gizleyen bir yapısı olması doğal çünkü 12.evinde gezegen birikimi var ve çok sert açılarla duygularına adeta ket vurulmuş gibi. venüsü ikizler olan bir erkek, ayrıca ay zorlu açılar alıyor. bu da demek oluyor ki duygusal yapısını esprili bir dille ortaya koyuyor ya da es geçiyor gizliyor ve bu da ciddiyetsizlik hissiyatına sebep oluyor karşısındaki insanda. onun yapısı bu, yani çok direkt bir dil kullanamaz, zaten yengeç burcu ve yengeçte 3 gezegeni var üstelik 12.evde konumlanmış bu gezegenleri.. birisi için yanıp tutuşacak ölüp bitecek biri değil, bu yüzden çok fazla hayranlık beklememeniz iyi olur hayal kırıklığı yaşamamak adına. tamam aşık olabilen biri evet afedersiniz odun değil romantik yanları da var, ancak bazı tarafları da işte böyle gizlenmeyi seviyor, çok fazla döküp saçmıyor. ancak şunu net olarak söylemeliyim ki; sizin kadar derin duyguları yok, duygusal biri evet ama duygularının derinliği yok. cinsel anlamda isteklidir ancak yine sizin kadar tutkulu değildir başlarda çok fazla çekim olur ama ilerleyen dönemlerde cinsel yaşamdaki heyecanda ilk günlerdeki gibi süreklilik sağlanamaz.

Merhametli, iyi yürekli, samimi ve cömert olsa da; zaman zaman dengesizleşen ve kendini kaybeden bir partneriniz var. Özellikle duygusal iniş ve çıkışları sizi yorabilir. Bir içe kapanır ve bir fazla dışa dönük olur (manik depresif gibi.) Ruhsal bunalımları bazen sizin de gözünüze takılabilir. Uzun süreli tedavi olmasını gerektirebilecek ciddi hastalıklara yakalanabilir çünkü duygu dünyası çok dalgalıdır. Gizli işlere ve gizli aşklara olan yoğun ilgisi, cinsel ve özel yaşamını gözlerden ırak ve gizli yaşayacağını gösterir. seyahatleri ve gezip tozmayı çok sever. macera insanıdır ve heyecan duymazsa ona kimse iş yaptıramaz. romantik bir serseri gibidir, aşka aşıktır ancak gerçekten sevdiği zaman huzurlu bir ev kuşu olabilir. zaten doğasında evliliğe yatkınlık ve huzura düşkünlük vardır. sevdiği kadının göğsünde ve dizlerinde uyumak en çok seveceği şeydir. yurt dışı bağlantıları olacaktır veyadönem dönem yurt dışına gidecektir. Maddi anlamda akılcı davranmalısınız çünkü onunlayken yanlış kararlar verme riskiniz var. örneğin iyice düşünmeden kredi çekmeyin ya da borç vermeyin gibi öneriler sunabilirim size. Bu ilişkide otorite olan kişi sizsiniz ve ilişkiyi çekip çevirecek olan kişi de dolayısıyla sizsiniz. Partneriniz karakteri çok güçlü biri değil, ciddi kazalara ve sakarlıklara da açık biri. Ayrıca ona dikkat etmelisiniz çünkü; aldatmaya meyilli bir yapıda, yani zaman zaman heyecan için gizli aşklar yaşayabilir. ancak bu ilişki için şunu söyleyebilirim ki; lişkide aşk ve sevgi kesinlikle ama kesinlikle var, maddi açıdan dikkatli olunmazsa tehlikeli bulsam da devam etme şansı da var. Dediğim gibi partnerinize dikkat edin çünkü heyecan için sizinle birlikteyken başka aşklara da gönlü kayabilir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.