İndirimli Sinastri Analizi Örneği

aşkımla uyumlu muyum evlenicek miyizSinastri analizi indirimini bir ay kadar daha uzatıyorum 🙂 Acele edin, indirimi kaçırmayın. Şimdi, (indirimli olarak 100 lira olan) bir sayfalık sadece sinastri yorumu içeren analizimden yaptıran sevgili G.hanımın sinastri analizini sizlere örnek sinastri analizi olarak sunuyorum.

Sizin Mars’ınız Partnerinizin Venüs’ü ile uyumlu açıda: Romantik ilişkiler için en iyi açılardan biri olan venüs mars açısı özellikle de sizinkisi gibi kadının marsının erkeğin venüsü ile olumlu açı yapması durumunda en iyi sonucu sağlar. bu ilişkide arkadaşlık duygusu sağlamdır ve romantizm gayet yerindedir. ayrıca sosyal ilişkilerde ve katılımlarda uyumlu olma söz konusudur.
Her ikinizin de 12.evinde konumlanan Venüsleriniz zıt açıda: venüsler ikinizde de12.evde konumlanmış bu demek oluyor ki; duygular iki tarafta da çok rahat dile getirilemiyor ve genellikle aşk ilişkileri gizli yaşanıyor. evlilik dışı ilişkilere sıcak bakan bir ikili olma ihtimaliniz yüksek aynı zamanda eğer evlilik olursa da birbirinizi özelllikle ikili ilişkiler alanında kandırma eğiliminiz var. Her ikinizde de. Bu yüzden birbirinize karşı ne yazık ki çok dürüst olmayacağınızın altını çizmek isterim.. Venüslerin zıt açı yapması aynı zamanda büyük aşkların da göstergesi olmaktadır. Ancak ara ara yüksek volümlü tartışmalara hazırlıklı olmalısınız.
Güneş-Neptün-Merkür kavuşumunuz partnerinizin Güneş-Ay kavuşumu ile zıt açıda: Aileleriniz arası bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir ve aileleriniz arasında uyumsuzluklar olabilir. Aynı zamanda kafa yapılarınız ve hayata bakış açılarınız da -her ne kadar ortak yanları çok olan bir çift olsanız da- büyük farklılıklar içermektedir. Partneriniz size göre daha pasiftir ve daha tembeldir mesela. Ailesine, özellikle annesine çok düşkündür -tam bir anne kuzusudur- ve onun aleyhinde tek kelime dahi olumsuz laf duymak istemez. Bu konuda -aile konusunda- çok ama çok hassastır. Çok ama çok kaba birine dönüşebilir aksi halde. Aynı şekilde evlendiğinde de eşine laf ettirmemesi olasıdır. Ancak annesi -ya da anne figürü -ona anne gibi bakan herkimse- her zaman önce gelecektir. Onun gönlünü hoş etmek için ailesi ile iyi geçinmek, en ufak bir imasında romantizm içeren aşk oyunları ile dolu uzun sürecek bir cinsel ilişki kurmak ve konforlu sıcak ortamlarda -en çok da evinde- güzel yemekler yemek yeterlidir. Aile hayatına çok tutkundur ve gerçekten iyi bir ebeveyn olabilir.
Güneş-Neptün kavuşumunuz partnerinizin 8.evinde: Ya hep ya hiç tarzı bir ilişkiye dönüşme riski fazla olsa da bu ilişkide yoğun bir cinsellik ve tutku vardır. Parasal mevzulardan yana -özellikle evlilikten sonra- birtakım tartışmalar yaşanabilecektir. Bu ilişkide gücü elinde tutan kişi sizsiniz, ve daha fazla vazgeçilmez olan da sizsiniz. Ancak partneriniz sizden yana çok fazla şüphe duymakta, tam anlamıyla güvenememekte, bilesiniz.
Ay-Satürn ve Uranüs-Merkür kavuşumunuz partnerinizin 7.evinde: İlişkiye derinlik katan ve renkli çalışmalar için partnerini yüreklendiren taraf olacaksınız. Satürn gibi gelecek vaad eden bir gezegenin 7.evde konumlanması, ayrılsanız bile uzun süre akıllarda kalacak bir ilişki yaşayacağınızı gösterir. Dolayısıyla evlilik için de belirleyici bir konumlanmadır satürnün bu konumlanması. üstelik satürnleriniz arasında da uyumlu açı oluşmuş. Dolayısıyla uzun sürecek bir ilişkiyi öngörebilirim.
Partnerinizin Ay-Güneş kavuşumu ve Merkürü 7.evinizde: Partneriniz; hayatınızı paylaşabileceğinizi ve kendinizi adayabileceğinizi düşündüğünüz değerli biri olacaktır sizin için. Birlikte olduğunuz süre zarfında ilişkinizde ailelerin önemi büyük olacaktır ve mutlaka ilişkinize iyi ya da kötü karışacaklardır. Evlenme olasılığınız yüksek gözüküyor, ancak evlenirseniz evliliği yürütmek için çok çabalamanız gerekecektir. Eğer çabalanırsa gerçekten güzel bir evlilik olabilir. Romantizm ve hoş sohbet dolu.
Partnerinizin 7.evinde Güneş-Ay kavuşumuna zıt açı yapan bir retro Neptün var: Zeki ve neşeli, esprili bir partner olmasına rağmen bazen gerçekten çok bunaltıcı birine dönüşebilir. Bu durumda kişi hem melankolik hem de mükemmeliyetçi ve karşısındaki kişinin kendi kafasında yarattığı hayale benzemesi için kendini kandıran birine dönüşür. Eğer aşırı hayalci ve idealist olmaktan vazgeçebilirse her tip insanla uyumlu olabilen, sevgi dolu ve romantik birine dönüşür. Evleneceği kişi mutlaka hayallerindeki kişi olmalıdır bu yüzden hayatında oldukça fazla deneme yanılma usulü aşk yaşamıştır (veya tam tersi kimseyi kafasındaki kişi olarak görmediğinden hiç ilişkisi olmamıştır) ama yükselen burcunun ikizler olduğunu ve merkürün de yükselende konumlandığını düşününce, ilk seçenek daha mantıklı gelmektedir (aşk defteri kabarıktır) hali hazırda uranüsten de merkür ve venüsü zıt açı almaktadır (çabuk sıkılan, özgürlükçü ve değişken bir aşk hayatı) Evliliği romantik ve duygusal olmalıdır ve eşi muhtemelen sanata yeteneği olan dini ya da ruhsal konulara da meraklı biri olacaktır. Aslında sizi tasvir eder gibi oldum 🙂 Çünkü sizin Neptün etkisi yüksek, hayal gücü ve sanat aşkıyla dolu duyarlı bir haritanız var.
Uyumsuz gibi görünen noktalarınız çok olsa da, “ruh eşinizi” bulmuş olabilirsiniz, ancak; süt liman bir ilişki olmayacaktır, her ilişkide olabilen “ego zıtlaşmaları” ve “duygusal iniş çıkışlar”sizde de olacaktır diyerek analizi bitiriyorum.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.