Suveay Uzun Sinastri Analiz Yorumu Örneği

Suveay Uzun Sinastri Analiz Yorumu Örneği http://astrolojiburclar.mevsimlergibi.com ‘da..

Evet sinastri analizi indirimlerimiz devam etmekte. Bu arada uzun sinastri analizimi merak edenler var, genellikle yaptığım sinastri analizlerini sitemde yayınlamamayı tercih etsem de, şimdi analizini yayınlayacağım okuyucumun özellikle bir yayınlamayın tercihi olmadığından o ve partneri adına yaptığım sinastri yorumunu sizlere uzun sinastri analizi yorumlarıma örnek olması açısından yayınlayacağım.. okuyucum aynı zamanda 2016 yılı içerisindeki kendi ve partneri için en uygun evlilik tarihini de belirlememi arzu etmiştir (evlilik tarihi belirleme ayrı ücrete tabiidir) bu nedenle bu analizi de yapmış bulunmaktayım analizin en sonunda görebilirsiniz..

Suveay Uzun Sinastri Analiz Yorumu Örneği

aşk uyumu sinastri analiziPartneriniz Nasıl Biri?
Gezegenleri haritanın karanlık kısmında biriken partneriniz Terazi burcu olmasına rağmen zaman zaman oldukça melankolik ve depresif kişilik özellikleri sergiliyor olabilir. Bunun nedenleri önem sırasına göre; öncelikle dolunayda doğmuş olmasıdır (ay-güneş zıtlığı var haritasında ve ekstradan güneş güney ay düğümü ile kavuşuyor..) ikinci nedeni venüsünün akrepte ve retro olmasıdır, üçüncüsü yükselen burcu başağın yönetici gezegeni merkürün de venüs gibi akrep burcunda konumlanması ve retro venüs ile kavuşmasıdır. Kendini tipik bir güneş terazi burcu ve yükselen başak burcu gibi rahatça ortaya koyamaz, özellikle duygularını ve düşüncelerini gizlemeyi, herkesle paylaşmamayı yeğler..
Bir terazi burcuna göre ilişkisine daha fazla sahip çıkan ve daha sahiplenici bir partnerdir. Karşısındaki kişiyi kıskanır ve bazen aşırıya kaçarak sevdiğini -tabiri caizse- paranoyak sorularıyla bunaltabilir. Buna 8.evdeki ayının güneş ve güneydüğümü ile yaptığı zıt açı, akrep burcundaki gezegenleri ve mars-pluto karesi neden olmaktadır. bu konumlanmalar ve aspektler ne yazık ki partnerinizin çok kıskanç ve zamanla sizi kıskacına alacak kadar bunaltabilecek olduğunu gösterir. -Zamanla sizi tahmininizden de fazla kısıtlayabilir-.
Aile hayatında çocukluk dönemi çok mutlu geçmemiştir ve annesinin üzerinde çok büyük etkisi vardır. Annesi baskın ve kıskanç bir annedir ve hayatınızda mutlaka söz hakkı olmalıdır -partnerinizin ve annesinin gözünde bu böyledir- bu nedenle partnerinizin annesi ile aranız son derece iyi olmalıdır, aksi halde bazı entrikalar ile aranızı bozmaya çalışabilir partnerinizin ailesindeki bayanlar.. -kaynana, görümce gibi :)- özellikle partnerinizin yanında annesi ve kız kardeşleri hakkında ileri geri konuşmamanızı öneririm. Ayrıca onlar size kötü davransa bile -kendinizi zorlayarak da olsa- iyilikle karşılık vermeye çalışarak partnerinizi etkileyebilirsiniz.
Aşka aşık bir partneriniz var ve duyguları çok karmaşık. Çok çabuk aşık olup çok çabuk bıkabiliyor. Evet, derin duygular besleyebiliyor, ancak duyduğu güzel duygularda süreklilik sağlama konusunda pek başarılı sayılmaz. Bu bakımdan ayran gönüllü de denebilir. Ancak buna rağmen, dengeyi sağlamaya düşkündür ve sevdiği kişilerle arası bozulmasın ister. Arayı düzeltmek ve ayrılmamak için sıkça yalanlar söylediği görülebilir. Kelimeleri öylesine ustaca kullanır ki, sadece sesi ve konuşmasının ahengi ile bile birçok kişiyi kendisine hayran bırakabilir. Evlilik ve ortaklık anlamında eğer “dengeli kalabilirse” şanslı olacaktır. Eşinin kafasındaki mükemmel kişi portresi neyse öyle mükemmel olmasını ister ve ilişkisinin en azından dışarıdan mükemmelmiş gibi görünmesini arzular. İlişki yönünden “biri gider biri gelir” felsefesinde olduğu için, çok çabuk ayrılma kararı alabilecek biridir. Sıkıntıya ve zora gelemez.
Hayatında para hayati derecede öneme sahiptir ve maddeye sahip olmak için çok çalışır. Zaman zaman iflas eder gibi başa dönecek olsa da, genellikle yetenekleri sayesinde kimseye muhtaç olmadan yaşayabilecek biridir. Eğitim ve öğretim konuları, politika, medya, bilişim teknolojileri ve edebiyatta başarılı olabilir. Aileden yana da maddi konularda destek görebilir. Ailesi -ya da büyüdüğü yuva neresiyse- teknoloji her yönden onu kuşatmıştır ve teknolojiyle arası gayet iyidir. -İnternette fazla yalnız bırakmamalısınız 🙂 Şaka bir yana, internetin her türlü nimetini kullanabilen biridir.- Aileden -özellikle ailedeki kadınlar tarafından- kendisine miras kalabilir ya da onlardan sürekli maddi destek görebilir.
Siz Nasıl Birisiniz?
Başak ve Akrep burcunun tüm özelliklerini yansıtan birisiniz. Başakta konumlanan -aynı zamanda yükselen yöneticisi- Güneş-Merkür kavuşumunuz Uranüs ve Jüpiter ile T-Kare açı kalıbı yaparak zekanızı daha da parlatırken, dilinizi de daha sivri yapıyor. Akrepteki Ay-Venüs-Pluton kavuşumunuz ise hali hazırda zaten son derece tetikte “keskin” bir zekaya sahip olan size, daha da fazla farkındalık ve gözünden birşey kaçmayan bir hayat görüşü veriyor. -Dilinize de daha fazla keskinlik ve yaralama potansiyeli.- Elbetteki ayınızın bu iki gezegen ile kavuşumu sadece bunları sağlamıyor. Şiron ve Neptün’den olumlu açılar alan bu kavuşum sayesinde istediğiniz kişileri sözleriniz ve telkinlerinizle iyileştirme şansınız da oluyor. Ancak bunu sadece siz isterseniz oluyor 🙂 Çünkü herkese karşı açık biri değilsiniz ve özetle “seçici” birisiniz.. Dolayısıyla iyi bir psikolog olabilirsiniz, ama olmasanız bile yakınlarınız size açılmaktan çok zevk alır. Siz onlara çok fazla açılmasanız bile size derdini tasasını sırlarını anlatan çok kişi olacaktır.
Güneş-Merkür kavuşumunuzun yaptığı T kare nedeniyle en ufak bir tartışmada kendinizi kaybedebiliyor ve kırıcı olabiliyorsunuz. Çünkü sizde öyle bir özellik var ki; insanlar bunu bilse kimse sizinle topluluk içinde tartışmak istemez 🙂 Kavga demiyorum bile! En ufak bir söz düellosunda bile -ki bu konuda siz çok ustasınızdır- karşınızdakinin -ya da karşınızdakilerin- en zayıf noktaları neyse, en can alıcı noktalarından onları vurabiliyorsunuz. Zeki olmak ve insanların iyi (başarılı) ve kötü (başarısız) yanlarını şıp diye görebilmek güzel birşey ama tabii ki iş gönül yaralama kısmına gelince aslında biraz daha geride durmak daha huzur verici olabilr. Aslında size güvenliği ve huzurlu, rahat ortamları da seven birisiniz bu nedenle tartışmaları daha sağlıklı düzeyde tutmaya çalışmanız kendinizi gerçekleştirmeniz açısından daha başarılı bir adım olacaktır. Yanık merkürünüz jüpiterden ve uranüsten olumsuz açı alınca, sinirsel anlamda çok hassas ve çabuk parlayan bir kişilik ortaya çıkarır. Yükselen yöneticiniz olan Güneş’in, bu durumdaki bir yanık merkür ile kavuşumu da bu etkiyi çok daha fazla arttırır.. Neyseki marsınız oğlakta da, enerjinizi boş yere döküp saçmıyorsunuz, fazla enerjinizi asıl gereken yerlere kanalize etmeyi çok çok iyi biliyorsunuz..
Kariyeriniz hayatınızda öncelikli olarak yer alır, evet ailenizi sever sayarsınız ama öncelikli olarak iş ve kariyer dersiniz. Para kazanmak sizin için bir tutkudur ve çalışmayınca kendinizi işe yaramaz hissedersiniz. Siz çalışmak için doğmuşsunuz ve çok güzel yerlere gelebilecek azme sahipsiniz. Eğer bir işte başarılı olamazsanız hemen iyi bir fikir üretebilir ya da yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Para kazanmak için çok farklı fikirler üretebiliyorsunuz. Kendinizi çalışınca ve bir işyerine ait hissedince çok zinde hissediyorsunuz. Zaman zaman zorlansanız da maddi olarak birikim yapmak için çok çaba sarf edersiniz. Ancak siz sadece maddi birikim değil, toplum içinde saygı görmeyi de çokça arzular ve bu nedenle çalışmanın zorunluluğuna katlanırsınız.. Çalışmayan ve yeteneği olmayan kişilerin pek fazla değeri yoktur gözünüzde mesela. Bu nedenle çevrenizdeki kişilerin de bilhassa iyi yerlere gelmiş, statü sahibi kişiler olmasını ister ve buna göre adam seçersiniz. Evet bunu çok net söyleyebilirim, aşırı seçici birisinizdir.. Ancak şu da var ki; gönüllü olarak karşılıksız yardımlar yapabilecek kadar da mütevazi birisiniz.. Hayatınızda yardımlaşmaya ve iyilik yapmaya bolca vakit ayırırsınız..
Duygularınıza ket vurmuş gibi, çok fazla döküp saçmayan, ketum ve biraz donuksunuzdur duygusal yaşamınızda. Bu nedenle romantik biri olduğunuzu söyleyemeyeceğim. Evet platonik aşklarınız olmuş olabilir, uzaktan sevdiğiniz, sevdiğinizin yanında dilinizin tutulduğu, ağladığınız vs. Ancak demem o ki; genel olarak sulu gözlülük ve aşırı masalsı aşklar sizin tarzınız değil. Bu sizi karşınızdaki kişiden anında soğutabilir. Çünkü siz asalete ve karizmaya çok önem verirsiniz. Bekar hayatını ve bağımsızlığı seven biri olmanız eğer evlenirseniz ilk aylarda depresyon yaşamanıza neden olabilir. Elbette ki bu durumu; evleneceğiniz insanın anlayışı ve sadece ev işleri ile ilgilenip eve kendinizi kapatmayarak aşabilirsiniz.
Son olarak şunu söylemem gerekir ki haritanızda sihirli görünüm denen bir şiron aısı var, ve bu da size sosyal hayatta ve romantizm konusunda şans verecek bir açıdır. Ayrıca ilişkilerinizde mutluluğu tatmanız için de size büyük fırsatlar sunacak güzel bir açıdır. Evliliklere de neşe ve bereket katar. Ayrıca zengin ve/veya ünlü biri ile evlenebileceğinizi gösterir.
Sinastri Yorumunuz
partnerinizin güneşi ay-venüs kavuşumunuz ile kavuşuyor: evlilikler için çok ama çok güzel bir açıdır. kafa yapılarınızdaki uyumu gösterir ve sevgiyi yüceltir. aranızda şefkat ve anlayış oluşmasına yardım eder. partneriniz duygusal ihtiyaçlarınıza sık sık yanıt verebilecek ve duygularınızı canlı tutabilecek biridir. siz de onun hayatına aşk, duygu ve romantizm katmış birisiniz. aranızdaki sorunların üstesinden gelmenize yardım edecek en güzel açılardan biridir. destek ve birbirini beğenme söz konusudur çünkü.
güneş-merkür kavuşumunuz partnerinizin ayı ile 150’lik açı yapıyor: Stresli bir açı olmasına rağmen ben 150’lik açıların da sinastride kişileri birbirine bağladığını düşünüyorum. Yani aslında güneş-merkür kavuşumunuz ile (kişiliğiniz ve kafa yapınız ile) partnerinizin duygularını içgüdüsel olarak derinden strese sokabiliyorsunuz, ancak; bence uzun vadede bu stres koç burcunda ayı olan partnerinize hoş gelmeye başlıyor. zaten kendisi çok huzurlu bir yapıda değildir ve hep hareket peşindedir, karşısındaki insanın da o gibi tezcanlı ve onu harekete geçiren biri olması lazım ki; sıkılmasın. ancak; burada tek dikkat edilecek nokta tam anlamıyla çözülemeyen aranızda yaşanmış tatsızlıkların üstünün örtüle örtüle birikebilip, zamanla patlayabilecek olmasıdır.
değişken burçlarda yerleşen t-kareniz, partnerinizin uranüs ve jüpiteri ile körükleniyor: partnerinizin jüpiter ve uranüs noktası sizinkine yakın olduğundan (aynı burçlarda ve yakın derecelerde) güneş-merkür kavuşumunuz ile t kare açı kalıbı oluşturan uranüs ve jüpiter partnerinizin uranüsü ve jüpiteri ile kavuşarak t karenizi daha da işin içinden çıkılmaz bir hale sokuyor. bu ne anlama gelir derseniz, hemen gezegenlerin yerleştiği evlere bakmamız yeterli. partnerinizin jüpiteri sizin 7.evinize, sizinkisi ise onun 8.evine yerleşmiş. uranüsleriniz ise birbirinizin 4.evine yerleşmiş. t karenizin gerginliği ve stresi partnerinize de yansıyacak, ondaki olumsuz enerjileri de parlatarak evlilik hayatınızda bolca tartışmalar olacaktır. bu olumsuzluklar çocuklarınıza da fazlasıyla yansıyabilecektir. ilişki heyecan dolu ve fırtınalı olacaktır ancak kopma noktasına geldiği de sık olur.
partnerin marsı sizin venüs-ay kavuşumunuz ile kare açı yapıyor: marsın venüs ile olumlu açı yapması çok güzeldir, heyecan katan ve romantizm sağlayan cinsel çekime de katkısı olan bir açıdır aynı zamanda. ancak aynı güzel şeyleri ay ile yaptığı açılar için söyleyemiyorum. ki mars ay ile olumlu açı yapsa dahi iki gezegen arasındaki karakter uyumsuzluğu nedeniyle (ay ve mars doğaları apayrıdır..) ilişkiye stres katabilir. bu nedenle olumsuz anlamda şöyle söyleyeyim; partneriniz size evet aşk ve romantizm duyguları hissettirir, cinsel çekim de olur yoğun olarak.. ama aynı zamanda bazen onu öldürmek isteyecek kadar sinirlenebilir ve ona kırılabilirsiniz. mars doğası gereği kabadır ve venüsle ay da çok kırılgan ve hassastır çünkü.. olumlu anlamda ise; bu açının size daha fazla azim, hırs ve istikrar verebileceğini öngörebilirim. üzerinizdeki ölü toprağını attıracak bir açıdır, partneriniz sizi tembelleştiğiniz anlarda çok fazla eleştirebilir ve harekete geçmeye zorlayabilir. örneğin; burası neden tozlu, neden bir çeşit yemek yaptın ya da yeteri kadar spor yapmıyorsun gibi laflarla sizi sık sık eleştirir. Dolayısıyla potansiyel bir kaynana olduğu söylenebilir 🙂
sizin marsınız partnerin venüs-merkür kavuşumu ile olumlu açı yapıyor: işte bu tam anlamıyla güzel bir açıdır ve evlilikler için en çok aranan konumlanmalardan biridir. kadının haritasında mars arzu ettiği ve saygı duyabileceği erkeği gösterir, ve erkeğin haritasındaki venüs de aynı şekilde erkeğin arzuladığı ve aşık olabileceği kadının karakterini gösterir. bu anlamda sizinkisi ilk görüşte aşk bile olmuş olabilir çünkü bu açı gerçekten adamı tam anlamıyla “çarpar”. uzun vadede de evlilikler açısından güzeldir çünkü başarılı ve uzun süreli güzel ve uyumlu bir cinsel yaşamı anlatır. ortak noktalarınızın da olduğunu gösterir.
partnerinizin marsı sizin satürnünüz ile olumlu açıda: bu açı sayesinde beraber iş kurabilir ve beraber çalışabilirsiniz. süreklilik sağlayacak güzel bir açıdır ve ilişkide sorumlulukların paylaşılacağını gösterir. ayrıca aklınızdakileri gerçekleştirmek için partnerinizden destek ve yüreklendirme teşviği görebileceğinizi de söyleyebilirim. romantizm ve aşk ile alakalı olmasa da, birbirinizden çok şey öğreneceğinizi ve birbirinize çok farklı deneyimler yaşatabileceğiniz muhakkaktır. ancak olumsuz kısmı şudur ki; ilişkide heyecanı zamanla öldürebilecek bir açıdır, satürn (siz) fazla ciddi tavırlar ve partnerinizin isteklerini karşılamak yerine fazla işkolik davranırsanız partnerinizin heyecanını zamanla söndürebilirsiniz.
ağır giden tüm gezegenler ve şironlar kavuşumda: yaşıt olmanızdan ve ay farkının az olmasından kaynaklı bu açılar aynı yöne bakmanızı da kolaylaştırır. ancak dikkat edin, birbirinize çok fazla benzerseniz siyam ikizi gibi olursunuz ve kardeş kardeş yaşamaya başlarsınız. olumlu anlamda uzun vadeli uyumu kolaylaştıran bir açıdır ki evlilik de uyum isteyen bir kurumdur. birçok hayat amacınız birbirine benzer ve hayata/olaylara bakış açılarınız da öyle..
t kare açısı yapan güneş-merkür kavuşumunuz partnerin 1.evinde: işte stresli t kare açı kalıbı alan güneş-merkür kavuşumunuz, ve işte partnerinizin yükselen burcuna tam manasıyla hükmedişiniz. partnerinizi ilk görüşte beğendiniz ve muhtemelen onu çekici buldunuz. evet o da sizi beğenir çünkü güneş-yükselen uyumu hem cinsel çekim hem de fiziksel beğeni demektir. yalnız onun üzerinde çok fazla hakimiyet kurmaya meyilli birisiniz, buna çok dikkat etmelisiniz çünkü ona imajmaker’lık yapıp, stilini değiştirmeniz hoşuna gidebilir evet ama onun egosunu incitmeniz, onu ve düşüncelerini hafife almanız “asla” hoşuna gitmez. isyan bayrağını çekip anında firar eder. bu ince çizgiyi geçmediğiniz, onun ciddi ve saf tarafını incitmediğiniz takdirde bu ilişki sizin önderliğinizde gayette süt liman gidebilir. varlığınız onun hayatına daha fazla özgüven katmıştır ve bunun o da farkındadır. siz de onun sayesine kendinizi daha parlak bir hayat platformunda bulmuş olacaksınızdır.
ay-venüs-pluto kavuşumunuz partnerin 2.evinde: bu ilişkide romantik duygulardan ziyade güvende olma ve “biraz da” maddiyatçılık ön planda olabilir. birlikte çalışıp para kazamanız ve beraber birikim yapmanız istediğiniz şeylerin başını çeker. partnerinizin gelirlerine hükmetmek ve ona gelir gider konusunda fikir vermek en çok istediğiniz şeyler arasındadır. Ancak bu durum partnerinizin pek hoşuna gitmeyecektir. Bu anlamda çok fazla işine karışırsanız sıkça kavgalar çıkacağını bilmenizi isterim. bunun yanında bu yerleşim sadece parayla ilgili değildir bu maddi sahiplenme duygusunun aynısını partneriniz üzerinde de gösterme eğiliminiz vardır yani onu aşırı sahiplenmeye ve çok fazla kıskanmaya meyillisiniz. şüphe, paranoya ve kıskançlıklar bu ilişkinin gizli düşmanları olacaktır çünkü; aşırıya kaçılırsa ayrılık gelebilir.
marsınız partnerin 5.evinde: partnerin 5.evine yerleşen mars partnerinize karşı duyduğunuz şehveti ve aşkı gösterir. ondan çok fazla beklenti içine girersiniz ve bu kişiden çocuk yapma isteğiniz yoğundur. aşk ve romantik yaşam için güzel bir açıdır ancak mars doğası gereği biraz vahşi olduğundan partneriniz kendini kullanılmış gibi hissetme eğilimine sahip olabilir zamanla. saçma gibi ama evet aynen, 5.evdeki marsın böyle olumsuz bir etkisi de olabilir uzun vadede. olumlu bir özelliğini daha söyleyeyim o da partnerinizin gizli kalmış bazı yeteneklerini ve/veya sanatsal yönlerini ortaya çıkartma ya da bu konulardaki faaliyetlerini açığa çıkarması için yüreklendirme sağlayabilirsiniz. birlikte çok parlak ve yenilikçi girişimler gerçekleştirme şansınız var.
jüpiteriniz partnerin 7.evinde onun jüpiteriyle kavuşumda: iş ortaklıkları da yapabilecek olduğunuzu hatta belki de halen bir ortak olduğunuzu gösterir. bu ortaklık iş hayatı ile ilgili olduğu gibi aşk-evlilik hayatı ile de ilgili olabilir ki siz zaten evlenmeyi düşünen bir çiftsiniz. ideal bir evliliği gösterebileceği gibi fazla laçkalaşabilecek ve kendini dışarıya karşı aşırı mutluymuş gibi sunabilecek çiftlerin haritasında bulunan bir açıdır. ben genel olarak jüpiter 7.evde iken -hele de partnerin jüpiteriyle kavuşum yapıyorsa- mutlu ve çok uyumlu bir beraberlik olabilir öngörüsünü yaparım. ayrıca partnerinizin “tam aradığım kişi” demesine sebep olmuş olabilirsiniz. dini ve felsefi anlamda uyumlu olabilecek olmanız da ayrı bir artıdır. beraberken daha fazla dini, mistik ya da ruhani işlerle uğraşma şansınız da vardır. bu anlamda aynı dalda çalışan ya da ortak hobiler edinen bir çift olacak olmanız da olasıdır. evlilik için son derece uygun bulduğum bir yerleşim.
partnerinizin ay’ı sizin 9.evinizde: partneriniz size bir çok konuda destek olacaktır, gerekirse bi davada size avukatlık yapacak kadar hemde. eğitim ve öğretim hayatınız ile alakalı olsun, yurt dışı ile alakalı olsun, uzun seyahatlere çıkmak olsun, partneriniz sayesinde bu saydıklarımdan arzuladığınız ne varsa kavuşmanız çok kolay olacaktır. aynı zamanda yine partneriniz vesilesiyle astrolojiye ve ruhani ilimlere ilgi duymaya başlamış da olabilirsiniz. onu tanıdıktan sonra dini öğreler de hayatınızda daha fazla belirginleşmiş olmuştur ya da olabilecektir. tek olumsuz tarafı, partnerinizin fazla dediğim dedik olabileceği ve kendi fikirlerini size dayatmaya çalışabilecek olduğudur. özellikle dini, siyasi ve/veya felsefi düşüncelerini size dayatabilir. ancak bunu sizi aydınlatmak ve rehberlik etmek adına da yapabilir bundan hoşnut olmayacağınız sonucu çıkmasın bu dediğimden.
partnerinizin jüpiter’i sizin 8.evinizde: aileden gelen bir servet ya da mirasınız varsa bunun dengi partnerinizde de vardır ve bu nimetlerden siz de faydalanacaksınızdır. genel anlamda çabasız bereket ve kazanç olarak yorumlanır ancak dikkat edilmezse gelir gider dengesizliğinden kaynaklanan sorunlara da dalalet eder bu yerleşim. bu anlamda her iki taraf olarak da; rahata, konfora ve eğlenceye olan düşkünlüğünüzü bir noktada tutmaya çalışmanız akıllıca olacaktır diyebilirim. bunun yanında aynı davanın insanı olduğunuzu da gösterebilir yani aynı görüşler ve aynı yöne harcanan enerjiler gibi düşünebilirsiniz. cinsel yönden birbirinizi fazlasıyla tatmin etme yeteneğiniz olacaktır.
partnerinizin marsı 6. evinizde: partneriniz sizin üzerinizde söz sahibidir ve özellikle kariyer hayatınızda size çok büyük desteği olacaktır. beraber heyecan verici bir uyum duyarak çalışma ortamınız olabilir. aynı zamanda bu yerleşim partnerinizin sizin üzerinizdeki koruyuculuğunu ve size yapacağı karşılıksız hizmetlerini de anlatır. en ufak bir hastalığınızda size doktorluk yapamasa da üzerinize titreyebilecek biridir. size karşı duyguları insani olarak gelişmiştir. Fakat partnerinizin bu evinize yerleştirdiği mars sizin ay-venüs-pluton kavuşumunuzdan kare açı aldığı için size sinirlendiğinde zaman zaman sular aşırı derecede ısınıp fokurdayabilecek ve bu durumlar tam tersine dönecektir. yani size karşı çok zalimleşebilecek ve hatta sizi tartaklayabilecektir! ya hep ya hiç türünden bir ilişkiye dönüşmediği takdirde cennet gibi bir hayat, ama aksi halde cehennemi bile arayabilirsiniz! aranız kötü olduğunda mutlaka düzeltmeye çalışmalısınız herhangi biriniz, aksi halde her iki tarafta dik başlı davranacak ve birbirine nefret duymaya kadar gidebilecektir. aranız bozukken eğer gönlünü edemezseniz psikologlara psikiyatristlere gitmenize neden olabilecek kadar sinir ve denge bozucu olacak biri olduğunu asla unutmayın..
partnerinizin venüs-merkür kavuşumu ile satürn ve plutonu sizin 4.evinizde: ilişkinizde ev hayatının yeri bambaşka olacaktır ve evde haddinden fazla vakit geçirebileceksinizdir. Ancak bu durum çok uzun sürerse sizde zaman zaman bezginlik yaratabilecektir. evinin hanımı olmanızı çok arzu edecektir. işin kötü yanı sizi eve hapsetme gibi bir risk görünüyor 🙁 baskıcı, aşırı kıskanç ve otoriter davranabilir zaman ilerledikçe.. farklı olarak birde beraber çalışarak ev almak da amaçlarınızdan biri olacaktır.
partnerinizin güneşi 3. evinizde: partneriniz sizden ve fikirlerinizden etkilenmiş olabilir, beraberken daha fazla gezmeye ve seyahet etmeye başlamışsınızdır ve eğitim hayatı konusunda birbirinizi hep teşvik edersiniz. beraber olmaya başladıktan sonra yeni yerler keşfetmek, en yakın dostlar gibi dedikodu yapmak ve bol iletişimli bir hayat ikiniz için de vazgeçilme bir tutku halini almış olabilir.
partnerinizin venüs-merkür kavuşumuna jüpiteriniz olumlu açı yapıyor: sanatsal olarak ve sosyal açıdan beraber kurulacak ortaklıkları ve ortak çalışmaları gösterir, aynı zamanda partnerinize bu alanlarda katacağınız derin fikirleri ve pozitif duyguların sayesinde gelebilecek başarıları da anlatır. dini, siyasi ve ilmi yönlerinizle partnerinize ilham verebilecek birisiniz ve birbirinizden çok fazla şey öğreneceksiniz. adeta bir öğretmen öğrenci ilişkisi tüm hayatınız boyunca sizinle olacaktır. partnerinizin bazı düşünceleri size yüzeysel gelebilir.
partnerinizin venüs-merkür kavuşumuna güneş-merkür kavuşumunuz olumlu açı yapıyor: işte partnerinizin tam aradığım kişi demesine neden olabilecek br başka açı. tam anlamıyla uyumu ve erkeğin kafasındaki kadını bulduğunu gösteren açılardan biridir. uzun vadeli birlikteliği temsil etmese de, gönülleri hoş eden, cinsel çekime katkı sağlayan ve çook tatlı bir açıdır. ilişkiye romantizm ve duygu katar. kafa yapısı olarak da anlaşabiliyor olmanız sizi bir arada tutacak daha önemli bir etkendir.
İlişkinin Karması
Karma haritanızdan çıkardığım sonuç; bu ilişki tutku ve sahiplenicilik içeren, aşkı da ruhunda barındıran ancak; ya hep ya hiç türü bir sona varabilecek çok ince nüanslara dikkat edilmezse sonunda çiftleri tımarhaneye gönderebilecek kadar yoğun şiddet içerebilecek histeri ve paranoya gibi gölge yanları olan fırtınalı bir ilişkidir. ancak; şu da var ki; merhamet ve sevgi gibi özellikleri de içinde barındırdığı için, karşılıklı isteklere hoşgörü duyma becerisi de zamanla gelişebilecek bir ilişkidir. karşılıklı olarak hep bir baskılama ve dayatma söz konusu olabilecektir. hoşgörülü olunabildiği aranızda sevginin var olduğu unutulmadığı kadar bu ilişki var olacaktır. yurt dışına çıkma ya da uzak yerlere taşınma/yerleşme gibi durumlar da yaşanabilir.
Evlilik tarihi: her ikinizde satürn döngüsü -29 yaş bunalımı- yaşıyorsunuz, bu demek oluyor ki evlilik gibi önemli ve iyi düşülmesi gereken bir konu için uygun bir dönemdesiniz. yeni bir ev almak, ayrı eve çıkmak ve yeni bir yol ayrımı anlamlarına gelebilen satürn döngüleri; biraz sancılı ve zor geçer ve bu dönemlerde yapılan evlilikler genellikle içinde büyük dersler barındıran, sınırlayıcı ve baskı unsurları bulunan evlilikler olur. aynı zamanda ciddi ve kararlı evlilikler için de uygun tarihlerdir.
çalışmam sonucu sizin için en uygun olarak gördüğüm evlilik tarihleri aşağıdadır. şimdiden çok mutlu ve başarılı bir evlilik temenni ediyorum, ve şimdiden çift olarak sizi tebrik ediyorum. (verdiğim saatlere bilhassa önem vermeniz yerinde olur.. venüs ve güneş saatlerinde yapılan evlilikler daha mutlu ve başarılı olur çünkü..)
10 temmuz 2016 pazar 14:23 ila 16:52 arası
14 temmuz 2016 perşembe 08:12-10:40 arası ya da 16:52-19:20 arası
14 ekim 2016 cuma 07:14-08:19 arası ya da 19:28-21:36 arası (UYARI: bugün saat 10:13-18:09 arası ay boşlukta, nikah veya düğün katiyyen bu saatlerde olmamalıdır)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.