burcuna göre sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır?

sevgililer gününde burcuna göre hediye14 şubat sevgililer günü hediye alternatifleri yazım astrolojiburclar.mevsimlergibi.com ‘da..

burcuna göre sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır? erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi, eşime sevgililer günü hediyesi ne alabilirim? diyenler buraya..

Merhaba arkadaşlar, 14 şubat sevgililer günü hediye alternatifleri konusuna bu yıl ben de bir değineyim dedim. bu tür aktüel konular hakkında yazmayı çok istiyorum hem de sık sık. mesela geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kanlı mavi ay tutulması hakkında yazmayı çok istedim burç yorumları babında ancak ne araştırma yapmaya ne de blog’umu açıp yazmaya vakit bulabildim önceden yazdığım özel nedenlerden dolayı. ancak baktım sevgiliye hediye arayanlar için genellikle kadınlara uygun hediyeler konusunda yazılar yazılıp çiziliyor ben de bir değişiklik yapıp erkekler için sevgililer günü hediye listesi de yayınlayayım dedim 🙂

erkeğe hediye almak kadına hediye almaktan biraz daha zordur eğer onu gerçekten çok iyi tanıyor ve ihtiyaçlarını anlayabiliyorsanız müstesna elbette. çünkü hediye alacağınız kişinin hoşuna gidebilecek bir hediye olması için en önemli husus budur bana göre. onun hobileri, sevdikleri, hoşlandıkları neler, sizinle ne yapmayı seviyor, sizi seviyor ve hem size hem de sevdiklerinize değer veriyor mu? tercihlerinize, fikirlerinize saygı duyuyor mu? tüm bu soruların cevabı seçeceğiniz hediye için önemlidir. mesela sizi seviyor mu sorusunun cevabı bilmiyorum ya da emin değilim ise hediye almanıza bile gerek yoktur 🙂 değer veriyor mu, fikirlerinize saygı duyuyor mu sorusuna cevap hayırsa, affedersiniz ama zaten hediye alırsanız acı çekmeye layık olduğunuz sonucunu çıkartabiliriz. hediye alınacak kişi konusunda size tavsiyem; size değer vermeyen, sizi kıran ve/veya sevdiğiniz kişileri önemsemeyen hatta küçümseyen kişiye asla hediye almamanız, ona sırtınızı dönüp aslandan kaçarcasına kaçmanız. arkanıza bakmadan kaçın ve yaptığınızdan hiç pişman olmayın. çünkü; size değer vermeyen, sevdiklerinizi önemsemeyen birinden kimseye hayır gelmez, böyleleri hayatınıza sadece mutsuzluk, pişmanlık ve acı getirir. böyle bir erkeğe 1 liranızı bile harcamayın derim yani kızlar 🙂

şimdi gelelim sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır sorusunun cevaplarına.. tabi siz karşınızdaki kişiyi daha iyi tanıyorsunuz, onun burada yazılanlardan daha çok sevebileceği şeyler aklınıza gelirse onu da tercih edebilirsiniz..

KOÇ BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Bu hızlı ve öfkeli burç için sportif kıyafetler ya da aksesuarlar hediye etmek iyi bir fikir olabilir. Kış sporlarıyla ilgileniyorsa kayak takımı ya da giysileri, evde spor yapmaya meraklıysa kum torbası hediye edebilirsiniz. Tuttuğu spor takımının maçına alacağınız bilet de onu mutlu edebilir. Teknolojiden hoşlanıyorsa, hayatını kolaylaştıracak elektronik bir cihaz ya da kullandığı laptop, tablet veya akıllı telefonu için şık aksesuarlar hediye edebilirsiniz. Koç erkekleri havalıdır, karizmatiktir genellikle. Bu nedenle onun tarzını tamamlayacak cool takılar da alabilirsiniz.

BOĞA BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Mideye ve güzelliğe düşkün Boğa burcu erkeğine evde güzel bir yemek hazırlamak ya da güzel bir restoranda akşam yemeği ısmarlamak son derece cazip gelecektir. Evini çok sevdiği için dekorasyonu güzelleştirecek estetik ve mümkünse sanatsal değeri olan eşyalar, canlı saksı çiçekleri yada bütçeniz müsaitse markalı lüks bir saat hediye edebilirsiniz. Konfora düşkün ve lüksü sever olduğu için hayatını kolaylaştıracak elektronik ev eşyaları, kaliteli şık terlikler, ev kıyafetleri ya da hırka gibi giyim eşyalarını da düşünebilirsiniz. Maddiyatçı düşünebileceğinden alınacak her hediyeyi beğenmeyebilir :/

İKİZLER BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Entelektüel, meraklı ve hızlı ikizler burcu erkeği için ilgi alanına göre bir kitap, sevebileceği bir kurs, özel tasarım kalemler, şık ajandalar hediye edebilirsiniz. Teknolojiyle de ilgilendiği için, ikizler burcunun haberleşmesini ve bilgi almasını kolaylaştıracak elektronik cihazlar da onu çok mutlu edecektir. Son modayı takip ettiğinden aldıklarınızın modaya uygun olmasında fayda var. Seyahat etmeyi seven ikizler burcu erkeğine hoşuna gidebileceği bir şehre günübirlik seyahat de teklif edebilirsiniz. kültür turu da bunlardan biridir.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Yengeç burcu erkekleri için romantizm ve ev hayatı önemlidir. sevgililer gününde bir yengeç erkeğine son derece romantik bir akşam yemeği hazırlamak ve tabii ki YEMEK 🙂 onu çok mutlu edebilir. deniz kenarları ve göl kıyısında yürüyüş yapmak ve kendi ördüğünüz atkıyı boynuna sarmak da iyi bir fikir olabilir.. Nostaljiyi seven ve  eskiye değer veren yengeç sevgilinize fotoğraf baskılı sevgililer günü hediyelerinden alabilir, eski fotoğraflarınızla dolu fotoğraf albümü hazırlayabilirsiniz. ayrıca klasik müzik çalan şık müzik kutuları da duyularına hitap edebilir. Romantik film DVD’leri, relaxing müzik CD’si de ona uyabilir.

ASLAN BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Aslan burcu erkeği ne kadar fakir olursa olsun ona alınacak hediyenin “kaliteli” olması gerekir 🙂 her şeyi beğenmez biraz maddiyat arar açıkçası. Ancak maddiyat içermese de onu şaşırtabilecek sürpriz bir parti ya da kutlama, onu şoke edebilecek bir hediye ile “muhtemelen” mutlu olabilir. Aslanlar hediyenin veriliş şekline de önem verirler. Şık ve gururunu okşayan bir sunum önemlidir. Markalı spor ayakkabı, orijinal bir parfüm, evde spor yapmayı seviyorsa koşu bandı, kaliteli bir saat, SPA masajı, spor salonunda üyelik, eğer mümkün olabilecekse yurt dışındaki bir şehirde akşam yemeği ya da kişisel bakıma yönelik teknolojik aletler ihtişamlı ve asil aslan burcu erkeği için alınabilecek en güzel hediyelerdir.

BAŞAK BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Titiz, temiz ve mert başak erkeği için sağlığını koruyacak ya da kişisel bakımını tamamlayacak ürünler çok uygun olabilir. Spor için üyelik, kozmetik bakım ürünleri, evi ya da ofisi için şık aksesuarlar, sade, klasik ve markalı kıyafetler, işine uygun bir aksesuar (mesela işine uygunsa kaliteli deri bir evrak çantası olabilir) hobilerini içeren kurslar, eğitici kitaplar, kültürel geziler, eğer ilgisini çekiyorsa opera ya da tiyatro vs. gibi hediyeler başakları memnun eder. ihtiyacını görecek bir hediye almayı deneyin, emin olun onu en çok mutlu edecek hediye onun ihtiyacı olan bir hediyedir.

TERAZİ BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Estetiğe düşkün ve sanatçı ruhlu Terazi burcu erkekleri genellikle moda takipçisi trend tipler olurlar bu nedenle onun tarzına uygun kıyafetler alırken bunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Son moda kıyafet ve aksesuarlar hediye alternatifi olarak düşünülebilir. estetik düşkünü ve sanatsever biridir, görsel sanatlar ile alakalı yerlere geziler düzenleyebilirsiniz. diğer burçlara göre sanata daha düşkün olduklarından biraz daha değişik/farklı şeyleri arzu edebilirler. Bu bakımdan alacağınız eşya, kıyafet ya da aksesuar daha özgün tasarımlı özellikle sanatsal değeri olan bir parça olursa onu daha çok mutlu edecektir.

AKREP BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Akrep burcu erkeğinin ketum ve büyüleyici manyetizmasına yaraşır sade ve çarpıcı parçaları hediye edebilirsiniz. sakın cicili bicili, şirin bir şey hediye etmeyin kafanıza fırlatabilir 🙂 eğer ilgisini çekebilecekse çakı seti, koleksiyonu varsa koleksiyonuna nadide bir parça (mesela bıçak koleksiyonu ya da çakı koleksiyonu gibi) akrep erkeğine hediye parfüm alacaksanız mutlaka kalıcı ve seksi olan kokulardan tercih edin. vamp havası olanlardan. dedektiflik filmleri, macera ve polisiye konulu kitaplar da akrep burcu erkeğine alınabilecek hediyeler arasında. siyasi ya da dini inançlarına, fikirlerine yönelik destekleyici kitaplar ya da yayınlar da ilgisini çekebilir.

YAY BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

Özgür ve müzmin şakacı yay burcu erkeğinizin hep gerçekleştirmek istediği ama bir türlü fırsat ya da imkan bulamadığı çılgın bir projesini gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz. işi gücü bırakıp karavanla seyahate çıkmak hiç bilmediğiniz yerlere gitmek ya da dünya turu yapmak 🙂 belki de onu en çok mutlu edecek şey budur. ama bu kadarına imkan ve zaman yok derseniz, beraber katılabileceğiniz ilginç kurslar, binicilik, dövüş ya da su sporları ilgisini çekebilir. mistik, dini veya astrolojik kurslara da katılabilirsiniz. macera sevdiği için en azından yakın yerlere kültürel ya da spor içeren seyahatler yapabilirsiniz. yamaç paraşütü, rafting ya da kayak yapmak ve/veya dağa tırmanmak da onu çok mutlu edebilir. hiçbirine olmaz diyorsanız o zaman bir fotoğraf makinesi ya da akıllı telefon alabilirsiniz. futbola meraklıysa takımıyla ilgili hediyelikler de onu mutlu edecektir.

OĞLAK BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

ciddi, sağlamcı ve duygusal oğlak erkeğine sevgililer gününde alabileceğiniz en iyi hediyeler; yurt dışından gelmiş antika değeri olan hediyeler, gitmek istediği yere uçak bileti ve kaliteli kol saati hediye olarak düşünebilirsiniz. onu düşünmüş olmanız içten içe onu çok mutlu edecektir çok göstermese bile. çok ciddi gibi görünse de evcil bir tiptir ve ev hayatı da onu çok mutlu eder. oğlak erkekleri evine bağlılığıyla tanınır. evi ve ev hayatını sevdiği için ev hayatını kolaylaştıracak elektronik eşyaları, kaliteli ve şık pijama takımı, ev terlikleri gibi hediyeler sevgilinize uygun olabilir. ayrıca gurme sayılabilecek oğlak erkekleri hiçte azımsanmayacak ölçüde olduğundan şık bir yerde beraber bir akşam yemeği de düşünebilirsiniz.

KOVA BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

hızı, pozitif yaşamı ve teknolojiyi seven entelektüel kova burcu erkeğine bilgisayar, kitap ve fotoğraf makinesi almayı düşünebilirsiniz. Çoğu kova burcu erkeğinin astrolojiye eğilimi vardır hatta en iyi astrologların kova burçlarından çıktığını biliyoruz, bu yüzden ona bir astroloji kursu ya da doğum haritası analizi hediye edebilirsiniz. mutlaka sevecektir. Dünya müziklerini içeren CD’ler, özel dikim ancak kimsede olmayan tasarım kıyafetler, aromalı kahveler çok hoşuna gidecektir. teknolojik aletleri için şık ve kaliteli işine yarayacak aksesuarlar da alabilirsiniz.

BALIK BURCU ERKEĞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ NE ALABİLİRİM?

şair ruhlu, romantik ve hayalperest balık erkeğinize zarif biblolar, şiir kitapları ya da kokulu mumlar alabilirsiniz. Deniz ve balık figürü bulunan dekorasyon eşyaları yada mayo giyim parçaları da sevgililer günü hediye alternatifi olabilir. Romantik bir filme gitmek ya da romantik bir akşam yemeği hazırlamanız da onu çok etkileyebilir. ona uygun romantik parfümler hatta erkek olmasına rağmen sempatik bir oyuncak da onu çok mutlu edebilir.

PEKİ SİZ SEVGİLİNİZE NE HEDİYE ALDINIZ YA DA ALMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ? 🙂 BENİMLE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM 😉 ONUN BURCUNU DA YAZMAYI UNUTMAYIN.

burcuna göre sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır?” hakkında 3 yorum

 1. Pelin

  Eşim koç burcu beraber bisiklete bindik o gün adalarda ve bu onu çok mutlu etti 😁 hediye olarak spor bir üst ve spor kol saati aldım çok beğendi

  Cevapla
 2. Faruk

  ben koç burcu sevgilime koç figürlü altın bir kolye satın aldım çok beğendi

  Cevapla
 3. Güzin

  Sevgilim aslan burcu ama yükseleni başak asla maddi beklentisi yok hediye konusunda çünkü onu düşünerek hediye almam bile onu çok mutlu ediyor

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.